Νέα

Ποιά η ζωή που κάνετε σήμερα και ποιά η ζωή που έχετε ονειρευτεί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
πουστρακι λιλα τα διαβαζεις αυτα;   :grin: :grin: :grin:
χαιρετισματα στην γιωτα και στον καινουριο λιλοτυπο τον ντοπαμινα.all the single ladies  του μπου   :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:

 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
τυπε ολο το σαϊτ τον εχει χεσμενο τον λιλα.γελαμε μαζι του και τα εχει παρει,γι'αυτο τα κανει αυτα   :S :S :S
κι οσο πιο πολυ προσπαθει να μας διωξει,τοσο πιο γελοιος θα γινεται,δηλαδη αυτο που θελουμε   :grin: :grin: :grin:

Αυτα ειναι κακοήθειες. Ακου εκει γελάνε με τον Λίλα. Σε λίγο θα μας πείς οτι τον λένε και πούστη. Εγω μια κριτική ανέβασα μια φορά για τον λίλα, και με κυνήγαγε σε 2-3 διαφορετικά θρέντ, επειδή δεν του άρεσε αυτο που έγραψα χαχαχα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Αυτα ειναι κακοήθειες. Ακου εκει γελάνε με τον Λίλα. Σε λίγο θα μας πείς οτι τον λένε και πούστη. Εγω μια κριτική ανέβασα μια φορά για τον λίλα, και με κυνήγαγε σε 2-3 διαφορετικά θρέντ, επειδή δεν του άρεσε αυτο που έγραψα χαχαχα.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε λες να ειναι και πουστης ο λιλας;  :S :S :S :effemine: :gay:
ποιος το περιμενε;    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656

τυπε θα εξαγριωσουμε ολο το πουσταριο του μπου ετσι  :S :S :S
λιλα ντοπαμινα και σια  :S :S :S :effemine: :gay:
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
τυπε θα εξαγριωσουμε ολο το πουσταριο του μπου ετσι   :S :S :S
λιλα ντοπαμινα και σια   :S :S :S :effemine: :gay:

Παλι δυσφημείς τον Λίλα; Μην δείτε άνθρωπο να χώσει θερμοσίφωνα στον κώλο του αμέσως να τον βαφτίσετε πούστη. Ε δεν ειναι. Τι να κανουμε.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Αντρακλα μου εσυ,οσο πιο πολύ αγρια μου μιλας και οσο με δερνεις τοσο πιο πολύ  σε ερωτευομαι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :gay: :boobies:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Παλι δυσφημείς τον Λίλα; Μην δείτε άνθρωπο να χώσει θερμοσίφωνα στον κώλο του αμέσως να τον βαφτίσετε πούστη. Ε δεν ειναι. Τι να κανουμε.


τυπε τον προσβαλλεις τον λιλα.ακομα δεν εχει χωσει θερμοσιφωνα στη χαβουζα σουφρα του   :S :S :S
ισως βεβαια να εχει χωσει κανενα θερμος για το νερο   :grin: :grin: :grin:   :effemine: :gay:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Λατρεια μου εσυ :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :boobies:
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
τυπε τον προσβαλλεις τον λιλα.ακομα δεν εχει χωσει θερμοσιφωνα στη χαβουζα σουφρα του   :S :S :S
ισως βεβαια να εχει χωσει κανενα θερμος για το νερο   :grin: :grin: :grin:   :effemine: :gay:

Νομίζεις. Πολύ τον υποτιμάς.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Αντρακλα μου εσυ,οσο πιο πολύ αγρια μου μιλας και οσο με δερνεις τοσο πιο πολύ  σε ερωτευομαι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :gay: :boobies:


τοση ωρα σκεφτοσουν για να γραψεις αυτη τη μαλακια τυπε;   :S :S :S
εισαι και ηλιθιος    :headbang: :headbang: :headbang:


 

Συνημμένα

  • booing.gif
    booing.gif
    900,1 KB · Εμφανίσεις: 58
  • pie in the face 1.gif
    pie in the face 1.gif
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 57

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
τον λιλα πρεπει να τον περιλαβει κανας τζιχαντιστης

εκει θα δουμε την μαγκια του
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Την συνηθισα τωρα δεν μπορω να κανω χωρις αυτή,ειναι σαν ναρκωτικο :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Την συνηθισα τωρα δεν μπορω να κανω χωρις αυτή,ειναι σαν ναρκωτικο :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ρε Λίλα αν χτυπα ξυλο πάθεις κατι, και σου βγουν αιμορροίδες στον κώλο και σου απαγορέψει ο γιατρος το χώσιμο, τι θα κάνεις; Αποτοξίνωση; Το εχεις σκεφτεί;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.273
Πόντοι
25.467
Ρε Λίλα αν χτυπα ξυλο πάθεις κατι, και σου βγουν αιμορροίδες στον κώλο και σου απαγορέψει ο γιατρος το χώσιμο, τι θα κάνεις; Αποτοξίνωση; Το εχεις σκεφτεί;

Θα κάνει περίδεση αιμορροΐδων, όπως ο Πίκης, και θα συνεχίσει.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Θα κάνει περίδεση αιμορροΐδων, όπως ο Πίκης, και θα συνεχίσει.

Αν ο γιατρος του το απαγορέψει εντελώς. Να του πεί για τους επόμενους μήνες,ο κώλος  μονο για χέσιμο.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Για την αγαπη μου τον Enduro θα γινω θυσια :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom