Νέα

Pitsilistis.......επίτιμος πρόεδρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Barone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Μεταβιβάζω τις θερμότερες ευχές του πορνο-ρεπόρτερ pitsi προς όλους!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Πριν από λίγο μίλησα με τον Pitsi.Αφού-για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ -αγχώθηκε και μου έστειλε 30 μηνύματα για να του εξασφαλίσω άδεια,τελικά [size=12pt]ΝΑΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!![/size].Από Δευτέρα και για 12 μέρες θα στενάξουν τα σοκάκια της ηδονής!!!
 

Επισκέπτης
Η 164 ΤΕ είναι στους Μυτιληνιους της Σάμου.
Αυτές οι μονάδες, συνήθως είναι μαυρίλα... Υπηρέτησα στη Σαμο, στους Μυτιληνιούς, αλλά ήμουν στο πεζικό, ακόμα χειρότερα...
Τέσπα, εξαρτάται κι από το διοικητή...
Από πουτανες  :boobies: πριν 10 χρόνια δεν είχε πολλά πράγματα παρά μόνο κάτι κολόμπαρα στο Βαθύ, που είναι και η πρωτεύουσα του νησιού, και βρίσκεται 10-15 λεπτά με ταξί από εκει που θα πάει το καμάρι μας.
Οι Σαμιωτίνες περιμένουν να μπουν μέσα οι φαντάροι, για να βγουν από το σπίτι τους.  :grin:
Αλλά ο επίτιμος, είναι λαγωνικό και πιστευω ότι κάτι θα ανακαλύψει.
Το νησί ονομάζεται και "ζουγκλα" ή "Ουγκάντα" από τους φαντάρους  :grin:

Καλά κουράγια Pitsi  :rockon:

και ελπίζω να έχουν αλλάξει τα πράγματα προς το καλύτερο από τότε....
στο ανάσκελο χωριό είναι δηλαδή? θα περάσει καλά όλα τα καλά μαγαζιά της Σάμου εκεί είναι μαζεμένα.
πηδιούνται και σχεδόν όλες εκεί και για αυτό τον λόγο το λένε ανάσκελο χωριό είναι όλες όλη την ώρα ανάσκελα.
 

Επισκέπτης
Πριν από λίγο μίλησα με τον Pitsi.Αφού-για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ -αγχώθηκε και μου έστειλε 30 μηνύματα για να του εξασφαλίσω άδεια,τελικά [size=12pt]ΝΑΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!![/size].Από Δευτέρα και για 12 μέρες θα στενάξουν τα σοκάκια της ηδονής!!!
ελπίζω να έρθει σε επαφή μαζί μου να του εξασφαλίσω ορμητήριο κοντά στην οδό Φυλής για να έχει καλύτερο έλεγχο της περιοχής.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Πριν από λίγο μίλησα με τον Pitsi.Αφού-για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ -αγχώθηκε και μου έστειλε 30 μηνύματα για να του εξασφαλίσω άδεια,τελικά [size=12pt]ΝΑΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!![/size].Από Δευτέρα και για 12 μέρες θα στενάξουν τα σοκάκια της ηδονής!!!

Αυτή είναι η αξιοκρατία που πρεσβεύεις ως στέλεχος του ΠΝ;Εξασφαλίζεις άδειες και ικανοποιείς αιτήματα φίλων και κολλητών,την ίδια ώρα που πιθανόν κάποιος άλλος ναύτης,θα χρειάζεται άδεια και επειδή δεν ξέρει κάποιον σαν εσένα,θα πάρει το "απορρίπτεται" με έντονα γράμματα στο βιβλίο αναφορών.Εύγε.Και μετά το παίζεις και πατριώτης και τιμητής της σημαίας.Κρίμα που όλοι,κατά τα φαινόμενα,είναι σαν εσένα,και δε σε στέλνουν μια βόλτα από τον Πειραιά,να πάρεις την άγουσα για το σπιτάκι σου...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αυτή είναι η αξιοκρατία που πρεσβεύεις ως στέλεχος του ΠΝ;Εξασφαλίζεις άδειες και ικανοποιείς αιτήματα φίλων και κολλητών,την ίδια ώρα που πιθανόν κάποιος άλλος ναύτης,θα χρειάζεται άδεια και επειδή δεν ξέρει κάποιον σαν εσένα,θα πάρει το "απορρίπτεται" με έντονα γράμματα στο βιβλίο αναφορών.Εύγε.Και μετά το παίζεις και πατριώτης και τιμητής της σημαίας.Κρίμα που όλοι,κατά τα φαινόμενα,είναι σαν εσένα,και δε σε στέλνουν μια βόλτα από τον Πειραιά,να πάρεις την άγουσα για το σπιτάκι σου...

Μην προσπαθείς συνέχεια να δικαιολογείς το nick σου ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
σε λίγο αναχωρώ και εγώ εδώ να φιλάς καραούλι και μην σε πάρει ο ύπνος από το κλεμμένο κουράδι και την ρακί που κατέβασες. 

Έχω ραντεβού στο καφενείο και εγώ!!!!
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Μην προσπαθείς συνέχεια να δικαιολογείς το nick σου ;)

Χαίρομαι που ενοχλήθηκες κι εσύ.Το θέμα μου δεν αφορούσε τον-προφανώς-φίλο σου πιτσιλιστή,αλλά ήταν μια επισήμανση της αναξιοκρατίας που επικρατεί στις Ε.Δ και που δεν αποδεχόταν ο κύριος που λέει ότι είναι στέλεχος του ΠΝ και αγαπάει την πατρίδα του,και έχει ορκιστεί πίστη στους νόμους και στα ψηφίσματα του κράτους.Προφανώς εδώ δεν ισχύουν οι νόμοι.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Χαίρομαι που ενοχλήθηκες κι εσύ.Το θέμα μου δεν αφορούσε τον-προφανώς-φίλο σου πιτσιλιστή,αλλά ήταν μια επισήμανση της αναξιοκρατίας που επικρατεί στις Ε.Δ και που δεν αποδεχόταν ο κύριος που λέει ότι είναι στέλεχος του ΠΝ και αγαπάει την πατρίδα του,και έχει ορκιστεί πίστη στους νόμους και στα ψηφίσματα του κράτους.Προφανώς εδώ δεν ισχύουν οι νόμοι.

Μπουρδέλα ειμαστε, ο νόμος της πούτσας επικρατεί!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Αυτή είναι η αξιοκρατία που πρεσβεύεις ως στέλεχος του ΠΝ;Εξασφαλίζεις άδειες και ικανοποιείς αιτήματα φίλων και κολλητών,την ίδια ώρα που πιθανόν κάποιος άλλος ναύτης,θα χρειάζεται άδεια και επειδή δεν ξέρει κάποιον σαν εσένα,θα πάρει το "απορρίπτεται" με έντονα γράμματα στο βιβλίο αναφορών.Εύγε.Και μετά το παίζεις και πατριώτης και τιμητής της σημαίας.Κρίμα που όλοι,κατά τα φαινόμενα,είναι σαν εσένα,και δε σε στέλνουν μια βόλτα από τον Πειραιά,να πάρεις την άγουσα για το σπιτάκι σου...
Θα μπορούσα να σου απαντήσω πολλά,από το ότι είναι φίλος μέχρι ότι το ίδιο θα έκανα και για σένα..Επειδή όμως σε τρώει θα σου πω ότι είναι κρίμα που δεν σε πέτυχα στα πλοία.Όσες ποινές δεν έχω ρίξει μέχρι τώρα διπλάσιες θα σού΄ριχνα... :boobies: :boobies: :boobies:
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Θα μπορούσα να σου απαντήσω πολλά,από το ότι είναι φίλος μέχρι ότι το ίδιο θα έκανα και για σένα..Επειδή όμως σε τρώει θα σου πω ότι είναι κρίμα που δεν σε πέτυχα στα πλοία.Όσες ποινές δεν έχω ρίξει μέχρι τώρα διπλάσιες θα σού΄ριχνα... :boobies: :boobies: :boobies:

Έχεις την ψευδαίσθηση ότι είσαι εξουσία ε;Ένας άχρηστος και αγράμματος είσαι,που πήγες στο ΠΝ όχι να υπηρετήσεις την πατρίδα σου,αλλά επειδή σε άλλη εργασία δε θα στέριωνες ποτέ.Το μόνο που ξέρετε είναι να γράφετε ποινολόγια,ενίοτε και ανορθόγραφα!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Έχεις την ψευδαίσθηση ότι είσαι εξουσία ε;Ένας άχρηστος και αγράμματος είσαι,που πήγες στο ΠΝ όχι να υπηρετήσεις την πατρίδα σου,αλλά επειδή σε άλλη εργασία δε θα στέριωνες ποτέ.Το μόνο που ξέρετε είναι να γράφετε ποινολόγια,ενίοτε και ανορθόγραφα!
Συνέχισε τον κατήφορο και την επιβεβαίωση του nick σου...Σπάμε πλάκα με τα συμπλέγματά σου..Πρέπει να έχεις φάει πολλή σφαλιάρα στο ΠΝ,τόση που σου έχει αφήσει κουσούρια...
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
παιδια,παιδια  λιγη αλληλεγγυη δεν βλαπτει!!!
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Συνέχισε τον κατήφορο και την επιβεβαίωση του nick σου...Σπάμε πλάκα με τα συμπλέγματά σου..Πρέπει να έχεις φάει πολλή σφαλιάρα στο ΠΝ,τόση που σου έχει αφήσει κουσούρια...

Η γνωστή καραμέλα των μονιμάδων όταν τολμήσεις να πεις κάτι εναντίον τους...Σε πληροφορώ άχρηστο ανθρωπάκι,ότι κάνεις δε με πείραξε σε όλη την θητεία μου επειδή έκανα τη δουλειά μου πολύ καλά.Και τα είχα καλά με όλους.Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε θα καταλογίσω τις μαλακίες σας.Όσο για το nick μου επίτηδες το επέλεξα.Γουστάρω να ενοχλώ με τις απόψεις μου.Δε θα γίνω γλύφτης κανενός.Εσείς βαράτε προσοχές από το τηλέφωνο σε κάθε έναν που σας τηλεφωνεί για ικανοποίηση αιτήματος.Είστε υποτελείς.Θα τρίζουν τα κόκαλα του Θεμιστοκλή,του Κανάρη και των άλλων άξιων ναυτικών με την ανικανότητα και την τεμπελιά σας.Τα "μαϊμού" σου τα πήρες αυτό το μήνα;Σε ποια ναυτική διοίκηση σε έστειλαν;Ελπίζω να σου μείνουν 20€ να γαμήσεις μήπως και ξελαμπικάρεις.Πάντως,πρέπει να αλλάξεις το avatar σου και να βάλεις μια μαϊμού,και από κάτω να γράψεις "Μέγα το της μίζας Ναυτικό"!!!
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Η γνωστή καραμέλα των μονιμάδων όταν τολμήσεις να πεις κάτι εναντίον τους...Σε πληροφορώ άχρηστο ανθρωπάκι,ότι κάνεις δε με πείραξε σε όλη την θητεία μου επειδή έκανα τη δουλειά μου πολύ καλά.Και τα είχα καλά με όλους.Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε θα καταλογίσω τις μαλακίες σας.Όσο για το nick μου επίτηδες το επέλεξα.Γουστάρω να ενοχλώ με τις απόψεις μου.Δε θα γίνω γλύφτης κανενός.Εσείς βαράτε προσοχές από το τηλέφωνο σε κάθε έναν που σας τηλεφωνεί για ικανοποίηση αιτήματος.Είστε υποτελείς.Θα τρίζουν τα κόκαλα του Θεμιστοκλή,του Κανάρη και των άλλων άξιων ναυτικών με την ανικανότητα και την τεμπελιά σας.Τα "μαϊμού" σου τα πήρες αυτό το μήνα;Σε ποια ναυτική διοίκηση σε έστειλαν;Ελπίζω να σου μείνουν 20€ να γαμήσεις μήπως και ξελαμπικάρεις.Πάντως,πρέπει να αλλάξεις το avatar σου και να βάλεις μια μαϊμού,και από κάτω να γράψεις "Μέγα το της μίζας Ναυτικό"!!!
[/quote
Η γνωστή καραμέλα των μονιμάδων όταν τολμήσεις να πεις κάτι εναντίον τους...Σε πληροφορώ άχρηστο ανθρωπάκι,ότι κάνεις δε με πείραξε σε όλη την θητεία μου επειδή έκανα τη δουλειά μου πολύ καλά.Και τα είχα καλά με όλους.Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε θα καταλογίσω τις μαλακίες σας.Όσο για το nick μου επίτηδες το επέλεξα.Γουστάρω να ενοχλώ με τις απόψεις μου.Δε θα γίνω γλύφτης κανενός.Εσείς βαράτε προσοχές από το τηλέφωνο σε κάθε έναν που σας τηλεφωνεί για ικανοποίηση αιτήματος.Είστε υποτελείς.Θα τρίζουν τα κόκαλα του Θεμιστοκλή,του Κανάρη και των άλλων άξιων ναυτικών με την ανικανότητα και την τεμπελιά σας.Τα "μαϊμού" σου τα πήρες αυτό το μήνα;Σε ποια ναυτική διοίκηση σε έστειλαν;Ελπίζω να σου μείνουν 20€ να γαμήσεις μήπως και ξελαμπικάρεις.Πάντως,πρέπει να αλλάξεις το avatar σου και να βάλεις μια μαϊμού,και από κάτω να γράψεις "Μέγα το της μίζας Ναυτικό"!!!
Φιλε αστο!!Στη προκειμενη εισαι εντελως ακυρος!!!Δεν ισχυουν αυτα που λες!!Βρες πουθενα αλλου να ξεσπασεις!!Εδω εισαι πολυ λαθος εως βλαμενα λαθος!!
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Είσαι κι εσύ "στέλεχος" του ΠΝ (κατά πάσα πιθανότητα ναύαρχος ΕΠΥ!!) και σε πείραξε;Ποια δεν ισχύουν;Ότι τρίζουν τα κόκαλα του Θεμιστοκλή;Εικασία έκανα,δεν τα έχω ακούσει.Ότι παίρνουν μαϊμού λεφτά;Τα έχουν βαφτίσει οδοιπορικά....Ότι δε σέβονται τους κανονισμούς;Ο άλλος μεσολάβησε για να πάρει ναύτης άδεια.Αυτό λέγεται χρήση πλαγίων μέσων και τιμωρείται.Όσο για το "βλαμμένα" λάθος,εσύ είσαι απλώς βλαμμένος.Χωρίς Λάθος!!!
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Είσαι κι εσύ "στέλεχος" του ΠΝ (κατά πάσα πιθανότητα ναύαρχος ΕΠΥ!!) και σε πείραξε;Ποια δεν ισχύουν;Ότι τρίζουν τα κόκαλα του Θεμιστοκλή;Εικασία έκανα,δεν τα έχω ακούσει.Ότι παίρνουν μαϊμού λεφτά;Τα έχουν βαφτίσει οδοιπορικά....Ότι δε σέβονται τους κανονισμούς;Ο άλλος μεσολάβησε για να πάρει ναύτης άδεια.Αυτό λέγεται χρήση πλαγίων μέσων και τιμωρείται.Όσο για το "βλαμμένα" λάθος,εσύ είσαι απλώς βλαμμένος.Χωρίς Λάθος!!!
Οκ μεινε στη κακομοιρια σου!!!!Καλη συνεχεια θλιβερο αγορι!!Ελπιζω καποια στιγμη να βρεις στη ζωη σου ολα οσα εχεις στερηθει μεχρι σημερα!!Να σαι καλα!!
 

Παρόμοια θέματα

?
Απαντήσεις
222
Εμφανίσεις
16K
Απαντήσεις
120
Εμφανίσεις
22K
?

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom