Νέα

Pitsilistis.......επίτιμος πρόεδρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Barone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φίλε ενοχλητικέ....αν μου πείς πως αυτό πρώτη φορά το ακούς....κερνάω ct....δεν έχω καμία σχέση με ένοπλες δυνάμεις αλλά πάντα υπάρχει κάποιος που θα βολέψει τον δικό του.....αφού αυτό είναι το κράτος και έτσι λειτουργεί...σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στις ένοπλες δυνάμεις...δε πα να έχεις 50 διδακτορικά...αν δεν έχεις τον σωστό άνθρωπο θα μπεί ο άλλος με πτύχίο...λυκείου!!!Αφού αυτή η κωλοχώρα έτσι λειτουργεί.....
ΥΓ--->Και σε πληροφορώ πως ούτε τον Κάλις ξέρω ούτε τον πίτσι....μόνο σαν nick απο εδώ μέσα.....
 

Επισκέπτης
καλιμερα σε ολουσ τους μπουρδελιαριδες!
αδερφια μου λειψατε..αλλα θα μεινο στι παρεα σας για ακομα μερικες μερουλες..!
αν και εχο χασει επισοδια απεριοριστισ γκαυλας θα προσπαθισο να σιμβαλο στιν πορνοπλιροφορισι ολον σας οσες μερες μου απομενουν εοσ οτου γιρισο στα τσαρδια του ελινικου στρατου!
προς ---->>>>ενοχλιτικο 
δεν ειναι μια απλι αδεια ...
ειναι αδεια μπουρδελοτσαρκοβιου-πιτσιλοαδεια ι οποια εγκινετε απο το εροτοδικιο και απο κανεναν αλον..εφοσον το εροτοδικιο εξετασε και εκρινε τον ασθενι αροστο απο γκαυλα ,εγκκρινε τιν πιτσιλιαρα πορνοαδεια !!!

για τον πιτσι ι αθινα τιν νιχτα  μεταμορφονετε σε μια κακοβουλι λενεα ιδρα, με τοσα κεφαλια οσο και οι επιλογες ιδονις!...ι αναζιτισι τις ιδονις στα απογευμενα στεκια ,ι εξαρσι τισ μεταλαγμενις ιδονις στους εροτικουσ παραδρομουσ ,οι ατακτοι ,εροτικοι και προστιχοι τσατσοι,τα εκφιλα πορνιδια ,που ψαχνουν για μερικα λεπτα ιδονις ,χιμενα στους πιο βρομικους δρομουσ,και αλλα πολλά θα αναταραξουν το φιλιδονο κορμι μου μετα απο τοσο καιρο αποχισ και γκαυλας.....
τιν καλιμερα μου σε ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!!!
καλα πιτσιλισματα !!!!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Γεία σου ρε πίτσι...πώς τα περνάς στα σοκάκια της Σάμου(όπως γράφτηκε εδώ???)

προς ---->>>>ενοχλιτικο 
δεν ειναι μια απλι αδεια ...
ειναι αδεια μπουρδελοτσαρκοβιου-πιτσιλοαδεια ι οποια εγκινετε απο το εροτοδικιο και απο κανεναν αλον..εφοσον το εροτοδικιο εξετασε και εκρινε τον ασθενι αροστο απο γκαυλα ,εγκκρινε τιν πιτσιλιαρα πορνοαδεια !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Φίλε ενοχλητικέ....αν μου πείς πως αυτό πρώτη φορά το ακούς....κερνάω ct....δεν έχω καμία σχέση με ένοπλες δυνάμεις αλλά πάντα υπάρχει κάποιος που θα βολέψει τον δικό του.....αφού αυτό είναι το κράτος και έτσι λειτουργεί...σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στις ένοπλες δυνάμεις...δε πα να έχεις 50 διδακτορικά...αν δεν έχεις τον σωστό άνθρωπο θα μπεί ο άλλος με πτύχίο...λυκείου!!!Αφού αυτή η κωλοχώρα έτσι λειτουργεί.....
ΥΓ--->Και σε πληροφορώ πως ούτε τον Κάλις ξέρω ούτε τον πίτσι....μόνο σαν nick απο εδώ μέσα.....

Φίλε μου ξέρω τι γίνεται.Και όταν υπηρετούσα τα ίδια γίνονταν.Το θέμα είναι ότι ο Καλις,σε άλλο θέμα υπερασπίζεται τη νομιμότητα στο ΠΝ κλπ,και έρχεται εδώ και λέει ότι παρανομεί.Και είναι στέλεχος του ΠΝ...Εκεί είναι το θέμα.Ότι δεν παραδέχεται πως είναι όλοι τους στο βούρκο,μέσα στην παρανομία.

Και κάτι ακόμα.Δεν έχω πρόβλημα με τον pistsilistis.Το ξεκαθαρίζω για να μην υπάρξει πρόβλημα.Το πρόβλημα είναι οι υποκριτές τύπου Kalis.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
προς ---->>>>ενοχλιτικο 
δεν ειναι μια απλι αδεια ...
ειναι αδεια μπουρδελοτσαρκοβιου-πιτσιλοαδεια ι οποια εγκινετε απο το εροτοδικιο και απο κανεναν αλον..εφοσον το εροτοδικιο εξετασε και εκρινε τον ασθενι αροστο απο γκαυλα ,εγκκρινε τιν πιτσιλιαρα πορνοαδεια !!!

Φίλε μου δεν έχω πρόβλημα με εσένα.Κι εγώ ναύτης ήμουν.Αν μπορείς,πάρε από τώρα άδεια απολύσεως και μην ξαναπατήσεις μέσα.Απλώς με εκνευρίζουν οι υποκριτές βαθμοφόροι,που το παίζουν τιμητές και στην τελική ανάλυση είναι μεγαλύτεροι γλύφτες από τον πιο γλύφτη ναύτη.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και κάτι ακόμα.Δεν έχω πρόβλημα με τον pistsilistis.Το ξεκαθαρίζω για να μην υπάρξει πρόβλημα.Το πρόβλημα είναι οι υποκριτές τύπου Kalis.
Πάντως ο Κάλις...που όπως σου είπα δεν τον ξέρω προσωπικά,εδώ μέσα είναι απο τους ποιό σωστούς.....και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και άλλοι.....
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Πάντως ο Κάλις...που όπως σου είπα δεν τον ξέρω προσωπικά,εδώ μέσα είναι απο τους ποιό σωστούς.....και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και άλλοι.....

Σε ποιο θέμα είναι σωστός;Πάντως το φάουλ το έκανε με την δήλωση του ότι μεσολάβησε για να δοθεί άδεια σε ναύτη.Και μην ξεχνάμε είναι στέλεχος του ΠΝ.Πού αλλού είναι σωστόεςΣε ποιο θέμα;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Σε ποιο θέμα είναι σωστός;Πάντως το φάουλ το έκανε με την δήλωση του ότι μεσολάβησε για να δοθεί άδεια σε ναύτη.Και μην ξεχνάμε είναι στέλεχος του ΠΝ.Πού αλλού είναι σωστόεςΣε ποιο θέμα;
Σε πάρα πολλά θέματα που έχει συμμετάσχει....είμαι αρκετό καιρό σε αυτό το site και για τους περισσότερους έχω άποψη.....τώρα αν εσύ,το ότι βόηθησε κάποιον να πάρει άδεια,το βρίσκεις φάουλ...πάω πάσο.....αν δεν έπαιρνε αυτός που βοήθησε ο Κάλις θα έπαιρνε κάποιος άλλος με πλάτες κάποιου άλλου Κάλις....έτσι είναι αυτά...η χώρα αυτή έτσι λειτουργούσε,λειτουργεί και θα λειτουργεί.....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Πάντως ο Κάλις...που όπως σου είπα δεν τον ξέρω προσωπικά,εδώ μέσα είναι απο τους ποιό σωστούς.....και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και άλλοι.....
οπως μπορω να το επιβεβαιωσω κι εγω...χωρις να ξερω τι ειπωθηκε επι του θεματος..γενικα ειναι απ τους πιο σωστους!
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
πιτσι κουραγιο...
οταν εχεις χρονο πηγαινε στο καρλοβασι στη παραλια...
βρες το ποταμι που εκβαλει στη θαλασα & ακολουθησε το αντιθετα
προς το βουνο...σε καποιο σημειο βρισκεις μια λιμνη με υπεροχο
καταρακτη να πεφτει μεσα!
ιδανικο μερος για δυνατα πιτσιλισματα...
www.freesmileys.org] [/url]
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Συνέχισε τον κατήφορο και την επιβεβαίωση του nick σου...Σπάμε πλάκα με τα συμπλέγματά σου..Πρέπει να έχεις φάει πολλή σφαλιάρα στο ΠΝ,τόση που σου έχει αφήσει κουσούρια...

Tι σφαλιαρα να φαει στο ΠΝ ρε φιλε?
Εκει ειστε με γαλλικα και πιανο. Μονο μπαλετο δε κανετε.
Κολεγειο ειστε. Χημειο.
Κανουνε θητεια τα ναυτακια? @@ κανουνε.
Ξερω φιλους που πηγαν ναυτικο και τα ξυνανε ολη μερα.
Γιωταδες στο μυαλο, φλωρακια και τεμπελχαναδες.
 

Επισκέπτης
Γεια σου ρε pitsi! Στην "Ουγκάντα" σε στείλανε ρε? Είμαι 100% σίγουρος ότι αν υπάρχει εκεί κάποιο "πονηρό" σπίτι με άτακτες πόρνες, εσύ θα το ανακαλύψεις! Πάντως, αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι ότι η Σάμος έχει και το Πανεπιστήμιο... εκεί σαφώς υπάρχουν πάρα πολλά άτακτα και καυλωμένα πορνίδια, έτοιμα να δεχθούν τους χυμούς σου! Προσοχή όμως, μην δηλώσεις φαντάρος. Λειτουργεί ως anti-κούκου στις λυσσασμένες αυτές κορασίδες.

Φαντάζομαι τώρα τον χειμώνα θα είναι πίκρα η κατάσταση εκεί. Υπομονή όμως, έρχεται καλοκαιράκι και όσο να 'ναι, πολλά άτακτα νυμφίδια διαφόρων εθνικοτήτων θα ροβολήσουν κατά Σύρο μεριά. Να είσαι έτοιμος, σαν γνήσιος πατριώτης και φαντάρος, να κρατήσεις για ακόμα μια φορά ψηλά την Ελληνική "σημαία"!!!

Καλά να περνάς.

By the way, τι μήνα λες?
 

Επισκέπτης
Tι σφαλιαρα να φαει στο ΠΝ ρε φιλε?
Εκει ειστε με γαλλικα και πιανο. Μονο μπαλετο δε κανετε.
Κολεγειο ειστε. Χημειο.
Κανουνε θητεια τα ναυτακια? @@ κανουνε.
Ξερω φιλους που πηγαν ναυτικο και τα ξυνανε ολη μερα.
Γιωταδες στο μυαλο, φλωρακια και τεμπελχαναδες.

Μην είσαι τόσο σίγουρος... Οπωσδήποτε υπάρχουν κάποιες "θέσεις" στο ΠΝ που είναι ξύσιμο και λούφα όσο δεν πάει. Σε μια από αυτές ήμουνα και εγώ. Ναι, φλωράκι και τεμπελχανάς, δεν έχω πρόβλημα... έτσι ήθελα να περάσω στο στρατιωτικό μου :)

Ρώτα όμως και κάποια παληκαράκια που κάνανε σε Ναρκάλια, Φρεγάτες, Αντιτορπυλικά και Υποβρύχια και θα σου πω εγώ τι σημαίνει "καψώνι" και "γαμημένη θητεία". Έχεις φάει μπουγέλο με μαζούτ? 20 μέρες κάνεις μπάνιο και χαλάς 32 σαπούνια και 40 σαμπουάν κι η μυρωδιά δεν φεύγει με τίποτα. ;) Δεν πα να τριφτείς με ελαφρόπετρα και να βγάλεις το πετσί σου... η μυρωδιά του μαζούτ δεν φεύγει εύκολα! Οπότε... μην τα γενικεύουμε όλα. Ακόμα και στον στρατό ξηράς στον Έβρο, αν είσαι τσάτσος την βγάζεις μια χαρούλα.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μην είσαι τόσο σίγουρος... Οπωσδήποτε υπάρχουν κάποιες "θέσεις" στο ΠΝ που είναι ξύσιμο και λούφα όσο δεν πάει. Σε μια από αυτές ήμουνα και εγώ. Ναι, φλωράκι και τεμπελχανάς, δεν έχω πρόβλημα... έτσι ήθελα να περάσω στο στρατιωτικό μου :)

Ρώτα όμως και κάποια παληκαράκια που κάνανε σε Ναρκάλια, Φρεγάτες, Αντιτορπυλικά και Υποβρύχια και θα σου πω εγώ τι σημαίνει "καψώνι" και "γαμημένη θητεία". Έχεις φάει μπουγέλο με μαζούτ? 20 μέρες κάνεις μπάνιο και χαλάς 32 σαπούνια και 40 σαμπουάν κι η μυρωδιά δεν φεύγει με τίποτα. ;) Δεν πα να τριφτείς με ελαφρόπετρα και να βγάλεις το πετσί σου... η μυρωδιά του μαζούτ δεν φεύγει εύκολα! Οπότε... μην τα γενικεύουμε όλα. Ακόμα και στον στρατό ξηράς στον Έβρο, αν είσαι τσάτσος την βγάζεις μια χαρούλα.

Aυτες οι περιπτωσεις που λες ειναι 1 στα 10 και αν. Στο στρατο ξηρας ειναι ο κανονας.
Ακου και μενα που ελιωσα εκει.
 

Επισκέπτης
Aυτες οι περιπτωσεις που λες ειναι 1 στα 10 και αν. Στο στρατο ξηρας ειναι ο κανονας.
Ακου και μενα που ελιωσα εκει.

Και στο ΠΝ μην νομίζεις ότι είναι 9 στις 10... Μπορεί να μην είναι 1 στις 10, άντε να δεχτώ ότι είναι 3 στις 10.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
καλιμερα σε ολουσ τους μπουρδελιαριδες!
αδερφια μου λειψατε..αλλα θα μεινο στι παρεα σας για ακομα μερικες μερουλες..!
αν και εχο χασει επισοδια απεριοριστισ γκαυλας θα προσπαθισο να σιμβαλο στιν πορνοπλιροφορισι ολον σας οσες μερες μου απομενουν εοσ οτου γιρισο στα τσαρδια του ελινικου στρατου!
προς ---->>>>ενοχλιτικο 
δεν ειναι μια απλι αδεια ...
ειναι αδεια μπουρδελοτσαρκοβιου-πιτσιλοαδεια ι οποια εγκινετε απο το εροτοδικιο και απο κανεναν αλον..εφοσον το εροτοδικιο εξετασε και εκρινε τον ασθενι αροστο απο γκαυλα ,εγκκρινε τιν πιτσιλιαρα πορνοαδεια !!!

για τον πιτσι ι αθινα τιν νιχτα  μεταμορφονετε σε μια κακοβουλι λενεα ιδρα, με τοσα κεφαλια οσο και οι επιλογες ιδονις!...ι αναζιτισι τις ιδονις στα απογευμενα στεκια ,ι εξαρσι τισ μεταλαγμενις ιδονις στους εροτικουσ παραδρομουσ ,οι ατακτοι ,εροτικοι και προστιχοι τσατσοι,τα εκφιλα πορνιδια ,που ψαχνουν για μερικα λεπτα ιδονις ,χιμενα στους πιο βρομικους δρομουσ,και αλλα πολλά θα αναταραξουν το φιλιδονο κορμι μου μετα απο τοσο καιρο αποχισ και γκαυλας.....
τιν καλιμερα μου σε ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!!!
καλα πιτσιλισματα !!!!!!!

Κατεβα στα πονηρα σοκακια και πηδα τις ολες τις εκδιδομενες κορασιδες.
Πηδα και τις τσατσαδες. Να κερδισεις τον χαμενο χρονο.
Κανε και ενα μπουρδελοδανειο για να εισαι καλυμενος.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Ρώτα όμως και κάποια παληκαράκια που κάνανε σε Ναρκάλια, Φρεγάτες, Αντιτορπυλικά και Υποβρύχια και θα σου πω εγώ τι σημαίνει "καψώνι" και "γαμημένη θητεία". Έχεις φάει μπουγέλο με μαζούτ? 20 μέρες κάνεις μπάνιο και χαλάς 32 σαπούνια και 40 σαμπουάν κι η μυρωδιά δεν φεύγει με τίποτα. ;) Δεν πα να τριφτείς με ελαφρόπετρα και να βγάλεις το πετσί σου... η μυρωδιά του μαζούτ δεν φεύγει εύκολα! Οπότε... μην τα γενικεύουμε όλα. Ακόμα και στον στρατό ξηράς στον Έβρο, αν είσαι τσάτσος την βγάζεις μια χαρούλα.

Τέτοιες μαλακίες γινόντουσαν.Ιδίως οι ναύτες από τη σειρά μου που πήγαν κατευθείαν στο πλοίο  τράβηξαν πολλά.Εμένα δε μου έκαναν τίποτα.Ίσως και λόγω ότι ήμουν ο μεγαλύτερος ναύτης στο πλοίο,και στο φάκελό μου ήταν και οι σπουδές,οπότε σε αυτό το σημείο ήμουν τυχερός.Με τους ναύτες είχα καλές σχέσεις με όλους.Με κάποιους έχουμε ακόμα επικοινωνία,έναν τον πάντρεψα κιόλας.Και κάποιοι υπαξιωματικοί ήταν καλά παιδιά.Αλλά οι μαλάκες και κομπλεξικοί ήταν περισσότεροι.Σημαιοφόρος από ΣΝΔ,πούλαγε σε όλους μαγκιά,και απειλούσε να χώσει φυλακές.Ένα έντυπο στην Αγγλική το μετέφρασε τελείως χάλια,και παρακαλούσε ένα ναύτη που είχε τελειώσει την Αγγλική φιλολογία να το μεταφράσει,και του λέει ο άλλος "είμαι τιμωρημένος"!
 

Παρόμοια θέματα

?
Απαντήσεις
222
Εμφανίσεις
16K
Απαντήσεις
120
Εμφανίσεις
22K
?

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom