Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εγω παντως για ρωμη που ψαχτηκα μονο στον σταθμο μπορουσα να παω και εκει ειδα παρα πολλες μαυρες
νομιζα οτι ημουν στην ευριπιδου
για τα αλλα δεν ξερω αλλα ειμαι σιγουρος οτι κατι θα υπαρχει αλλα ειναι απροσιτο για εναν τουριστα
ενω εμεις σαν χωρα που γεννησε την δημοκρατια τα εχουμε προσβασιμα σε ολο τον κοσμο :rockon:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
εγω παντως για ρωμη που ψαχτηκα μονο στον σταθμο μπορουσα να παω και εκει ειδα παρα πολλες μαυρες
νομιζα οτι ημουν στην ευριπιδου
για τα αλλα δεν ξερω αλλα ειμαι σιγουρος οτι κατι θα υπαρχει αλλα ειναι απροσιτο για εναν τουριστα
ενω εμεις σαν χωρα που γεννησε την δημοκρατια τα εχουμε προσβασιμα σε ολο τον κοσμο :rockon:

Εκεί στο termini που λες υπάρχουν μόνο παρακμιακά τραβέλια από τη Βραζιλία και ξεπεσμένα milf από τη Νιγηρία. Δράμα η κατάσταση.
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Σήμερα, Τρίτη προς Τετάρτη ξημέρωμα ώρα 1:30-2:30 στη Σόλωνος, πλήρης ξεραϊλα. Ή όλες είχαν δουλειά ή δεν έχει βγει καμμία. Ξέρει κανείςς τίποτα;
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε,εγω περασα απο κει κατα τις 2:30 και ειδα μονο μια να καθεται..ψοφια πραγματα..
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
2,30- 3 χτες το βραδυ,μονο 3-4 πεθαμενες αλβανορουμανες
και με υφος 1000 καρδιναλιων...
γενικα χαλι μαυρο
 

eaglefree

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα!ξερει κανεις νατασσα ελληνιδα γυρω στα 23 περιοχη ομονοια,3 σεπτεμβριου?λεει τιποτα?
 

eaglefree

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
το τηλεφωνο της τελειωνει σε ...051 αν ξερει κανεις...
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τελικά μια γεμάτη Σόλωνος & Μαυροματαίων ξανθιά κοντούλα δήλωσε Μπέτυ, με 50 ευρώ για ξενοδοχείο. Δείχνει καλούλα και πολλά υποσχόμενη (μου αρέσουν με πιασίματα). Ξέρει κανείς τι λέει; Είναι αποδοτική και θερμή στο κρεβάτι;
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά μια γεμάτη Σόλωνος & Μαυροματαίων ξανθιά κοντούλα δήλωσε Μπέτυ, με 50 ευρώ για ξενοδοχείο. Δείχνει καλούλα και πολλά υποσχόμενη (μου αρέσουν με πιασίματα). Ξέρει κανείς τι λέει; Είναι αποδοτική και θερμή στο κρεβάτι;
Φίλε αυτή που λες δεν είναι μια ξανθούλα με μακρί μαλλί?Θέλω και γω να δοκιμάσω  :boobies: ..Αν ακούσεις τπτ ελπίζω να το μοιραστείς ε?!  :grin:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Σόλωνος & Μαυροματαίων δεν υπάρχει. Μάλλον θα εννοείς Μαυρομιχάλη.(Η  Μαυροματαίων είναι στο Πεδίο του Αρεως).
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ρε συνάδελφοι, τι κατάσταση είναι αυτή που γκόμενες κάτω του μετρίου ζητάνε 50-70 συν το ξενοδοχειο όταν στα στούντιο βρίσκεις καλύτερη περιποίηση απο 40-50. Θα μου πείτε αν δε γουστάρεις μην πας, αλλά πολλα βράδια βολτάρω στα στέκια και κάνω μια έρευνα αγοράς τις τελευταίες μερες και τις βρίσκω ξεδιάντροπεσ σε αυτό το θέμα. Ειδικά για τι συμπεριφορά τους στο δωμάτιο κιόλας που είναι περάστε σκουπίστε και γρήγορα έξω.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αχαριστε  :2funny: ελα εδω πανω που θελουμε πουτανοδανειο με τις τιμες που εχουν και δεν μενουμε και ικανοποιημενοι
 

rakos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπερα!!!!Θελο να κανο μια πολυ βασικη ερωτηση!!πριν καμια βδομαδα στο προτο ξενοδοχειο στν σοφοκλεους(καθετος στν αθηνας)στο δεξι σασ χερι παρατηρησα 5 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ λευκα κομματια!!Γυρο στις 10 η ωρα!!Αυτη που μ εκανε εντυπωση ηταν μια ξανθια πολυ γυμνασμενη!Εχει παει κανεις  σας να μ πει κ μενα τι παιζει?
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα!!!!Θελω να κανω μια πολυ βασικη ερωτηση!!σημερα καθως κατεβαινα απο συγγρου κοντα στο νουμερο Λ. Συγγρού 76 διπλα ακριβως στην Αλφα ΒΑνκ στο δεξι μας χερι παρατηρησα 1 ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ λευκα κομματι!!Γυρω στις 23:30!!Αυτη που μου  εκανε εντυπωση ηταν  πολυ λεπτη και τελειο σωμα!Εχει παει κανεις  σας να μ πει κ τι παιζει?
δεν φανεικε για μεταλαγμενο....αλλα ισως να εκανα και λαθος..ηταν σχεδον ενα 15 λεπτα μονη και σταματουσαν και αυτοκινητα και περαστικοι...αλλα εγω εφυγα γιατι βιαζομουν.
ξερεις κανεις τι παιζει απο εκει.?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Καλισπερα!!!!Θελο να κανο μια πολυ βασικη ερωτηση!!πριν καμια βδομαδα στο προτο ξενοδοχειο στν σοφοκλεους(καθετος στν αθηνας)στο δεξι σασ χερι παρατηρησα 5 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ λευκα κομματια!!Γυρο στις 10 η ωρα!!Αυτη που μ εκανε εντυπωση ηταν μια ξανθια πολυ γυμνασμενη!Εχει παει κανεις  σας να μ πει κ μενα τι παιζει?


Ναι πολυ βρωμικα σεντονια.

ΟΚ καμια φορα εχει καλα κομματια αλλα εκει μεσα συχαινεσαι τα παντα,αστο καλυτερα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ναι πολυ βρωμικα σεντονια.

ΟΚ καμια φορα εχει καλα κομματια αλλα εκει μεσα συχαινεσαι τα παντα,αστο καλυτερα.

Petranto,
Δηλαδή αν πας με δικά σου σεντόνια, είσαι ΟΚ?
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Καλισπερα!!!!Θελο να κανο μια πολυ βασικη ερωτηση!!πριν καμια βδομαδα στο προτο ξενοδοχειο στν σοφοκλεους(καθετος στν αθηνας)στο δεξι σασ χερι παρατηρησα 5 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ λευκα κομματια!!Γυρο στις 10 η ωρα!!Αυτη που μ εκανε εντυπωση ηταν μια ξανθια πολυ γυμνασμενη!Εχει παει κανεις  σας να μ πει κ μενα τι παιζει?

Αρχίσαμε την διαφήμιση? και το επόμενο μύνημα της Συγγρού είναι copy Και paste. ΕΛΕΟΣ
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
για το συναγωνιστή eaglefree και όποιν άλλο ενδιαφέρεται πέτυχα τη ΝΑτάσα...Ελληνίδα γύρω στα 23 πραγματικά....
Βασικά επειδή ήταν ωραίο μουνακι τη ρώτησα πως τη λένε για να το θυμαμαι ...δεν την πήρα ....
γύρω στις 6 το απόγευμα προχθες Πέμτη 27/8 , στην 3ης Σεπτμβρίου
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για τους φιλους που ρωτησαν με πμ που είδα τη Νατασα...#ης Σεπτ και Καποδιστρίου, οχι πλ. ΛΑυρίου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom