Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
454
Κριτικές
9
Like
315
Πόντοι
281
Συναδελφοι, πριν κανα μηνα 2 το πρωι κατηφοριζοντας τη Σωλονος πετυχα κοπελα ξανθια περιπου 2 τετραγωνα απο τη νομικη, Τι γνωριζεται για την εν λογο κυρια;;;;
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
η κουμπαρα μου ειναι,, σε αυτο το στιλ
Συναδελφοι, πριν κανα μηνα 2 το πρωι κατηφοριζοντας τη Σωλονος πετυχα κοπελα ξανθια περιπου 2 τετραγωνα απο τη νομικη, Τι γνωριζεται για την εν λογο κυρια;;;;
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ξανθια...2 τετραγωνα μετά τη νομική...είμαι 100% σίγουρος ότι περιγράφεις την πωλήτρια του βιβλιοπωλείου στη γωνία... :)
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Παίδες πριν 1 χρόνο γνώρισα σε ταξίδι μου σε τρένο ρουμάνα ξανθιά η οποία μιλούσε καλά ελληνικά. Ζήτησε το τηλέφωνο μου και συνεχίσαμε επικοινωνία. Με τον καιρό μου είπε πως είναι πρεζου, δουλεύει σε μπαρ (όχι κολόμπαρο, μου το διευκρίνισε) και τον τελευταίο καιρό μπήκε σε πρόγραμμα αποτοξίνωσης και έχει σχέση με τύπο Ελληνάρα που της ξηγείται ταξιδάκια σε Βραζιλία και Ντουμπάι. Παίζει το μωρό είναι πουτανακι και να έχει ταρίφα ?  :huh:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Παίδες πριν 1 χρόνο γνώρισα σε ταξίδι μου σε τρένο ρουμάνα ξανθιά η οποία μιλούσε καλά ελληνικά. Ζήτησε το τηλέφωνο μου και συνεχίσαμε επικοινωνία. Με τον καιρό μου είπε πως είναι πρεζου, δουλεύει σε μπαρ (όχι κολόμπαρο, μου το διευκρίνισε) και τον τελευταίο καιρό μπήκε σε πρόγραμμα αποτοξίνωσης και έχει σχέση με τύπο Ελληνάρα που της ξηγείται ταξιδάκια σε Βραζιλία και Ντουμπάι. Παίζει το μωρό είναι πουτανακι και να έχει ταρίφα ?  :huh:
Σεναριο για σιριαλ ειναι αυτο!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παίδες πριν 1 χρόνο γνώρισα σε ταξίδι μου σε τρένο ρουμάνα ξανθιά η οποία μιλούσε καλά ελληνικά. Ζήτησε το τηλέφωνο μου και συνεχίσαμε επικοινωνία. Με τον καιρό μου είπε πως είναι πρεζου, δουλεύει σε μπαρ (όχι κολόμπαρο, μου το διευκρίνισε) και τον τελευταίο καιρό μπήκε σε πρόγραμμα αποτοξίνωσης και έχει σχέση με τύπο Ελληνάρα που της ξηγείται ταξιδάκια σε Βραζιλία και Ντουμπάι. Παίζει το μωρό είναι πουτανακι και να έχει ταρίφα ?  :huh:
οχι ρε τυπε τι σκεφτηκες εσυ τωρα
για τις καλογριες ειναι ρε
ακου πουτανακι
:2funny: :2funny: :2funny:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Παίδες πριν 1 χρόνο γνώρισα σε ταξίδι μου σε τρένο ρουμάνα ξανθιά η οποία μιλούσε καλά ελληνικά. Ζήτησε το τηλέφωνο μου και συνεχίσαμε επικοινωνία. Με τον καιρό μου είπε πως είναι πρεζου, δουλεύει σε μπαρ (όχι κολόμπαρο, μου το διευκρίνισε) και τον τελευταίο καιρό μπήκε σε πρόγραμμα αποτοξίνωσης και έχει σχέση με τύπο Ελληνάρα που της ξηγείται ταξιδάκια σε Βραζιλία και Ντουμπάι. Παίζει το μωρό είναι πουτανακι και να έχει ταρίφα ?  :huh:
θυμασαι ονομα? Λιζα ισως?
 

fallos200

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μια γυφτισα εξω απο το Lidl στο χαιδαρι σας εχει τυχει.
Μιλαμε με χουφτωνε εν ψυχρω και μουλεγε παμε παραδιπλα.
Αλλα βιαζομουνα να φυγω.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μηπως παραδιπλα περιμενει κανας γυφτος??? :think:
 

fallos200

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μηπως παραδιπλα περιμενει κανας γυφτος??? :think:
Η αληθεια ειναι οτι μουλεγε ανοιξε την πορτα να με χουφτωσεις αλλα μη μας δει ο ...δε θυμαμαι (βαγγέλης?), ελα στην γωνία παρακάτω κλπ. της επιασα τα μασταρακια λιγο.Πλάκα είχε αλλά δε μπορω να πω οτι δεν φοβηθηκα μη μουρθουν και καμια 10αρια γυφτοι και ζητανε ρεστα.
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Φαλλος η απαντηση πηγαινε στον Βασιλια σχετικα με ενα Ρουμανακι με το ονομα Τζενη  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συναδελφοι, πριν κανα μηνα 2 το πρωι κατηφοριζοντας τη Σωλονος πετυχα κοπελα ξανθια περιπου 2 τετραγωνα απο τη νομικη, Τι γνωριζεται για την εν λογο κυρια;;;;
απο αγγελια στην κατηγορια ''σε ειδα..''


''σε ειδα στις 24/3/9 ημερα τεταρτη στο σιδηροδρομικο σταθμο στο λιανοκλάδι.

φορουσες μενεξεδενια πλυσέ φουστα και κοκκινο της παπαρουνας ζιβάγκο. τα ματια σου ηταν σπινθηροβόλα και εψαχναν το χωρο σαν να ηξεραν οτι ειμαι εκει. μετά, την στιγμη ακριβως που ανεβαινες στο βαγονι, μοιραια εστρεψες πανω μου τη ματιά σου.

ετρεξα να σε προλαβω, αλλα δεν τα καταφερα (ημουν βλεπεις πανω στη γεφυρα και ετρωγα σουβλακι καλαμακι) και ο σταθμαρχης σφυριξε τρεις φορες.

αν διαβαζεις τωρα αυτη την αγγελια, ελα στις 24/3/10 την ιδια ωρα στο ιδιο σημειο.

ειναι το μοιραιο μας..''
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
εθεάθη σήμερα στη σωκράτους γωνία σχεδόν με Χαλκοκονδύλη ένα μελαχρινό με άσπρο φόρεμα και ασημένια πέδιλα. δεν μοιάζει με ζάκι και είναι πανέμορφη. μέχρι να κάνω γύρο την είχαν πάρει. για γράφτε καμιά λεπτομέρεια αν έχετε επενδύσει.
 

capten-fos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
εκτος Σολονος υπαρχει τπτ πλατεια Κωλονακιου???

Πριν κάποια χρόνια οι πουτάνες ρίχνανε καλές ζαριές στο Κολωνάκι.Βέβαια δεν κάνανε ακριβώς πιάτσα στο δρόμο αλλά μεσω μιας αντζέντισσας  σε περίμεναν σε ενα εστιατόριο ή καφέ της περιοχής  και κανονίζατε φάσεις.Μάλιστα είχες πολύ καλή πιθανότητα να βρεις Ελληνίδα φοιτήτρια Νομικής που ήθελε ενα ευκολο έξτρα εισόδημα.Ακριβούτσικες αν μου είπαν οτι δεν πολυαξίζουν και τόσο τα χρήματα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Στις 3 το πρωϊ Σαββατο προς Κυριακή εθεάθη μαύρη που ψάρευε στον παράδρομο της Εθνικής Οδού Αθηνών Λαμίας, κατεύθυνση προς Αθήνα, στην Κηφισιά, μπροστά από το Λαϊνόπουλο.

Φόραγε λαμέ φόρεμα και μίλαγε καλά Ελληνικά.  Όχι κακή εμφανισιακά.

Φαίνεται ότι οι μαύρες δε μπορούν να σταθούν πια στη Σωκράτους με το κυνηγητό που τους γίνεται, και έχουν σκορπίσει στα 4 σημεία του ορίζοντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom