Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
είναι το ξενοδοχείο Αρτεμίσιο.

====
Art  et  mission  ;) :cheesy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Η Αλεξάνδρα η κοντούλα Πολωνέζα είναι.  :hi:

Αδυνάτισε αρκετά ή μου φαίνεται; Μια άλλη Αλεξάνδρα καινούρια μελαχρινή ωραίο πιπίνι που είχες ποστάρει φωτογραφία της χάθηκε;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Πέρασμα απόψε απ' τις πιάτσες, η κατάσταση τραγική. Στην πλατεία Λαυρίου η Αλεξάνδρα η φόλα, η Άντζελα γνωστή και ως αλβανιδοκωλάρα με την οποία μιλήσαμε και λίγο και το κουνέλι απ' τις γνωστές. Πολλές σάπιες θείες ψάρευαν πελάτες. Στην Καποδιστρίου έξω απ' το Lito ουδεμία, νέκρα. Στο Elyssium μόνο ένα μπαζο - milf μέσα στη ρεσεψιόν. Στη Σωκράτους μόνο κανα δυο ναυάγια, στο bar "Άνεμος" στη Σατωβριάνδου η κατάσταση τραγική. Κινέζες και Ινδές στο "Αφαία" άφαντες. Στη Γερανίου κάτι μπάζα, μόνη αξιόλογη παρουσία η Ένη η οποία όμως πλέον έχει παχύνει πάρα πολύ. Κλάφ' τα δηλαδή γενικώς... Μόνη φωτεινή εξαίρεση ένα μελαχρινό μελαμψό πιπίνι με ωραίο κώλο και ποδάρες στη Σωκράτους έξω απ' το γνωστό καφέ, δεν την έχω ξαναδεί.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αδυνάτισε αρκετά ή μου φαίνεται; Μια άλλη Αλεξάνδρα καινούρια μελαχρινή ωραίο πιπίνι που είχες ποστάρει φωτογραφία της χάθηκε;

Εκεί ήταν και χθες το μεσημέρι-φορούσε μάλιστα ένα τζηνάκι.

(Από δίπλα της πέρασες την ώρα που ήσουν εκεί, γύρω στις 2 το μεσημέρι-μόλις είχες τελειώσει από το τηλεφώνημα που μιλούσες!  ;) :grin: )
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
χθες βράδυ πέρασα από Σωκράτους, είχα χρόνια να βγω στην πιάτσα. Ρε τι σαπίλα είναι αυτή??!! Μόνο πρεζόυδες τελειωμένες υπήρχαν. Αυτό που μου έκανε όμως τραγική εντύπωση ήταν ένας γύφτος που μιλούσε με τα πρεζάκια, δεν ξέρω τι ρόλο έπαιζε, νταβατζής-έμπορος, και είχε μαζί του ένα κοριτσάκι μετά βίας 10 ετών... Ρε θα τρελαθούμε, δίπλα στο ατ ομονοίας, δεν ξέρω αν το εκδίδει αλλά και μόνο που είναι εκτεθειμένο σε τέτοιες καταστάσεις αρκεί. Σιχάθηκα τα πάντα μάγκες. Αεροπλάνο & δρόμο.
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Χθες μεσημέρι πέρασμα από Λαυρίου. Παρά το γεγονός ότι είχε 2 κλούβες η Αλβανιδοκωλάρα ήταν εκεί και είδα και την Ίνα. Βαράγαν μύγες βέβαια. Υπήρχαν και κάνα 2 ακόμα αλλά μιλάμε για διαγαλαξιακά μπάζα ολκής. Τα μπούτα της Ατζελας από κοντά είναι χειρότερα από τις φωτό και στο πρόσωπο κάτω του μετρίου. Περισσότερο μου κίνησε την περιέργεια η Ίνα αλλά δεν πήρα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Εκεί ήταν και χθες το μεσημέρι-φορούσε μάλιστα ένα τζηνάκι.

(Από δίπλα της πέρασες την ώρα που ήσουν εκεί, γύρω στις 2 το μεσημέρι-μόλις είχες τελειώσει από το τηλεφώνημα που μιλούσες!  ;) :grin: )

Ρε ήσουν εκεί;;; Γιατί δε μου μίλησες;;; Έχει τσεκαριστεί αυτή η καινούρια Αλεξάνδρα στο δωμάτιο;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε ήσουν εκεί;;; Γιατί δε μου μίλησες;;; Έχει τσεκαριστεί αυτή η καινούρια Αλεξάνδρα στο δωμάτιο;

Δεν την έχω δοκιμάσει ούτε έχω κάποια γνώμη ή πληροφορία από άλλον.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Για οποίον ενδιαφέρεται τώρα στο σχιστό 2 μαυρακια στη στάση
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Πλ Λαυρίου είναι μια Ιωάννα μια ξανθιά κατσαρομάλλα και. Κάτι άλλες... Η Ιωάννα λέει τίποτα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.265
Κριτικές
4
Like
1.970
Πόντοι
266
Πέρασμα απόψε απ' τις πιάτσες, η κατάσταση τραγική. Στην πλατεία Λαυρίου η Αλεξάνδρα η φόλα, η Άντζελα γνωστή και ως αλβανιδοκωλάρα με την οποία μιλήσαμε και λίγο και το κουνέλι απ' τις γνωστές. Πολλές σάπιες θείες ψάρευαν πελάτες. Στην Καποδιστρίου έξω απ' το Lito ουδεμία, νέκρα. Στο Elyssium μόνο ένα μπαζο - milf μέσα στη ρεσεψιόν. Στη Σωκράτους μόνο κανα δυο ναυάγια, στο bar "Άνεμος" στη Σατωβριάνδου η κατάσταση τραγική. Κινέζες και Ινδές στο "Αφαία" άφαντες. Στη Γερανίου κάτι μπάζα, μόνη αξιόλογη παρουσία η Ένη η οποία όμως πλέον έχει παχύνει πάρα πολύ. Κλάφ' τα δηλαδή γενικώς... Μόνη φωτεινή εξαίρεση ένα μελαχρινό μελαμψό πιπίνι με ωραίο κώλο και ποδάρες στη Σωκράτους έξω απ' το γνωστό καφέ, δεν την έχω ξαναδεί.

Πάρε μια Sensual Jane να στανιάρεις, ρε...
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Για οποίον ενδιαφέρεται τώρα στο σχιστό 2 μαυρακια στη στάση

Αν ειναι αυτες που πιατσαρουν και το βραδυ γυρω στις 21¨00 δεν αξιζουνε. 5 ευρω και πολλα ειναι για ενα ξελαφρωμα, στην πατησιων εχω δει πολυ καλυτερες σε εμφανιση.

Εξω απο  ενα ξενοδοχειο επισης στο Σχιστο σημερα ηταν και 2 τσιγγανορουμανοβουλγαρες. Η μια ψιλο-μπαζο αρχικα μου ειπε 40 ευρω μεσα στο αμαξι και φευγοντας μονη της μου το εριξε στα 30 χωρις να της πω κατι.  Η αλλη καπως πιο καλη και μαυριδερη μου ειπε 50 ευρω γαμησι τα παντα ολα μεσα στο αμαξι :2funny:

Στην παραλιακη μπορει να ειναι παραλογες τιμες αλλα τουλαχιστον εκει βρισκεις και αξιολογα τεμαχια εμφανισιακα.

50 ευρω τωρα για Σχιστο ποιος μαλακας δινει... 20 ευρω επρεπε να ειναι εκει η ταριφα μαξ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015

Ανάθεμά σε δε με λυπάσαι, λες και το ήξερες ότι έχω πάθος με τη συγκεκριμένη (Το 'χουμε ξανασυζητήσει μήπως; Δε θυμάμαι...) Είναι ίσως ο ορισμός της καβλογυναίκας για 'μένα, έχει κι αυτήν την έκφυλη φάτσα... Δεν το είχα ξαναδεί το συγκεκριμένο video. Εν τω μεταξύ πίστευα ότι θα τα έβρισκες μικρά τα βυζιά της Sensual Jane :P
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.265
Κριτικές
4
Like
1.970
Πόντοι
266
Ανάθεμά σε δε με λυπάσαι, λες και το ήξερες ότι έχω πάθος με τη συγκεκριμένη (Το 'χουμε ξανασυζητήσει μήπως; Δε θυμάμαι...) Είναι ίσως ο ορισμός της καβλογυναίκας για 'μένα, έχει κι αυτήν την έκφυλη φάτσα... Δεν το είχα ξαναδεί το συγκεκριμένο video. Εν τω μεταξύ πίστευα ότι θα τα έβρισκες μικρά τα βυζιά της Sensual Jane :P

Για μένα, ναι..αλλά για σένα είναι ό,τι πρέπει...δεν τοχουμε ξανασυζητήσει...το άλλο video που είχα βάλει ήταν Ava Adams...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Για μένα, ναι..αλλά για σένα είναι ό,τι πρέπει...δεν τοχουμε ξανασυζητήσει...το άλλο video που είχα βάλει ήταν Ava Adams...

Ρε συ σου λέω πιο εύστοχη "αφιέρωση" δεν μπορούσες να μου κάνεις... Πραγματικά αυτό το μέγεθος είναι ό,τι πρέπει για 'μένα, θα έλεγα ότι τα βυζιά της Sensual Jane είναι τα βυζιά των ονείρων μου :P Αρκετά όμως με το :offtopic: γιατί θα μας κράξουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom