Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..ζωντανό ρεπορτάζ..αξίζει?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Χτες ωρα 9 το βραδυ εθεαθησαν απεναντι απο τα χοτελ πριβε και καπτεν στο σχιστο 2 τσιγγανες μικρες ιλικιακα, που επαιρναν 30 ευρο για χοτελ για μια ωρα ετσι ειπαν σε μενα δεν περασα γνωριζι κανεις τι παιζη
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Κανεις που να χει εμπειρια με ινδοπακιστανες στη βεραντζερου? Τις εχω μεγαλη αναγκη.. :wanker:
tumblr_mtg96wibE81sj404mo1_1280.jpg
Τι γινεται εδω περα ενα ακρως κασκαντεριτζιδικο  ''αστερι'' φυτρωνει :grin: κ να μαντεψω...την θες για ρομαντικες στιγμες μυστη ε? :s&m_3: ..

Προσεχε τυπε γιατι αυτες ειναι μυρωδατες...,οτι τελειωνει σε ''ΙΛΑ'' θα το μυρισεις.. :S :S
 

savkon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
252
Πόντοι
281
Πάντως η Αλεξάνδρα ηταν από τις 9 η ώρα το πρωί εχθές στην Λαυρίου.Είδα και άλλη μια κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλία προς Αλβανία μεριά έφερνε στο πρόσωπο με ένα κοντό λευκό φόρεμα γύρω στα 30.Καλό κορμί ηταν για πολύ  :knockinb:.Γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ποια είναι?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πάντως η Αλεξάνδρα ηταν από τις 9 η ώρα το πρωί εχθές στην Λαυρίου.Είδα και άλλη μια κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλία προς Αλβανία μεριά έφερνε στο πρόσωπο με ένα κοντό λευκό φόρεμα γύρω στα 30.Καλό κορμί ηταν για πολύ  :knockinb:.Γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ποια είναι?

Η Άντζελα η Αλβανιδοκωλάρα-πήγαινε δυο-τρεις σελίδες πίσω που υπάρχει μια (κωλο)φωτογραφία της με μπλε σορτσάκι!  :erection:
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Πάντως η Αλεξάνδρα ηταν από τις 9 η ώρα το πρωί εχθές στην Λαυρίου.Είδα και άλλη μια κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλία προς Αλβανία μεριά έφερνε στο πρόσωπο με ένα κοντό λευκό φόρεμα γύρω στα 30.Καλό κορμί ηταν για πολύ  :knockinb:.Γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ποια είναι?

Πανω κατω ολοι τη γνωριζουν...Γνωστη και σαν αλβανιδοκωλαρα. Αντζελα νομιζω αλλα δε βαζω στοιχημα. Εχω περασει μια φορα στο παρελθον. Καλες υπηρεσιες, κωλο, γλωσσοφιλα.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Χτες ωρα 9 το βραδυ εθεαθησαν απεναντι απο τα χοτελ πριβε και καπτεν στο σχιστο 2 τσιγγανες μικρες ιλικιακα, που επαιρναν 30 ευρο για χοτελ για μια ωρα ετσι ειπαν σε μενα δεν περασα γνωριζι κανεις τι παιζη
είναι εκεί κάθε βράδυ αλλά δεν έχει δώσει φώτα κανείς... Και στον φανάρι δεξιά είναι κάτι μαύρες
 

savkon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
252
Πόντοι
281
Ευχαριστώ συναγωνιστές πάντως εχθές που την είδα με έφτιαξε πολύ άσχημα
 

savkon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
252
Πόντοι
281
Dude ξέρουμε τιμη?Αξίζει η όχι?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Dude ξέρουμε τιμη?Αξίζει η όχι?

25 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο.

Εγώ είμαι παλαιός πελάτης της οπότε η θετικότατη γνώμη μου για αυτήν ίσως να μην είναι αντικειμενική.

Τα ίδια όμως μού έχουν πει και τρίτοι που τους την έχω προτείνει και την έχουν δοκιμάσει.

Πάντως αν την πάρεις, ρίξε μας ένα ραπόρτο!  ;)
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
βασικα σου δινει την αισθηση,οτι θελει να σε ξεπεταξει,να χυσεις οσο πιο γρηγορα να παει για αλλα...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
βασικα σου δινει την αισθηση,οτι θελει να σε ξεπεταξει,να χυσεις οσο πιο γρηγορα να παει για αλλα...

Ότι το θέλει το κοντρολάρισμά της,το θέλει-ιδίως όταν είναι κάποιος καινούριος πελάτης της.

Γι'αυτό είπα ότι ίσως δεν είμαι αντικειμενικός.
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
25 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο.

Εγώ είμαι παλαιός πελάτης της οπότε η θετικότατη γνώμη μου για αυτήν ίσως να μην είναι αντικειμενική.

Τα ίδια όμως μού έχουν πει και τρίτοι που τους την έχω προτείνει και την έχουν δοκιμάσει.

Πάντως αν την πάρεις, ρίξε μας ένα ραπόρτο!  ;)

Σε ποιό χοτέλι σε πάει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom