Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Επίσκεψη προ ημερών στο τρίγωνο.
Πρώτη στάση Λιμπερτυ και συνεύρεση με "Ελίζαμπεθ", τη γνωστή απο΄ παλιά βυζαρού Βουλγάρα.
Δεν έγινε κατάθεση αν και το πάλεψε φιλότιμα - είναι από τα κορίτσια που τιμούν τη δουλειά τους.
Συνέχεια με βόλτα στη πλατεία Λαυρίου, όπου έγινε συνάντηση με τη γνωστή "Μαρία" από τη Ρουμανία, στο Αρτεμίσιον. Είχα πολύ καιρό να την πάρω αλλά δεν έχει αλλάξει και ιδιαίτερα.
Η μόνη διαφορά είναι η κωλοτρυπίδα της που είναι πια αρκετά ξεχειλωμένη - οι συναγωνιστές εδώ έχουν φαίνεται φροντίσει ιδιαίτερα γι' αυτό.
Κατάθεση στο κωλάντερο χωρίς να περάσω καθόλου από την μπροστινή τρύπα.
Νομίζω πλέον μπορεί επάξια να πάρει τον τίτλο της Ρουμανιδοκωλάρας αν και τα κωλομέρια της είναι πολύ πιο μικρά και πεσμένα σε σχέση με την συναγωνίστριά της από την Αλβανία.
Όπως μου επιβεβαίωσε και η ίδια, η γνωστή πλέον Αλβανιδοκωλάρα έχει βγάλει την κωλοτρυπίδα της στη σύνταξη, οπότε στο τρίγωνο η Μαρία παίζει με πολύ λιγότερο ανταγωνισμό για τους θιασώτες της πίσω πόρτας.
Η απέχθειά της προς την άλλη χοντρή ομοεθνή της Ζανίνα ήταν για μια ακόμα φορά έκδηλη.
Η Ζανίνα πρέπει να έχει αρχίσει να δίνει κι αυτή κώλο, οπότε θα της την έχει σπάσει παραπάνω.
Κα΄θε συνεύρεση 20€, με Λι΄μπερτυ και Αρτεμίσιον στα 10€ το καθένα (το Αρτεμίσιον δεν κατάλαβα ποτέ γιατί το πήγε από τα 5€ στα 10€)
Καλή συνέχεια.
Πρέπει να πήρε αστέρι γι'αυτό :2funny::2funny:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
4.997
Πόντοι
506
Καλησπέρα, προς παραλιακή Άλιμο κατά εκεί έχει το βράδυ δύο νέες κοπέλες Πιπινια κούκλες , κάθονται σε ένα πεζοδρόμιο τριγώνου τι είναι αυτό πριν από τα μεγάλα καταστήματα Μαρκόπουλο κλπ ,στα δεξιά , ξέρει κανένας αν αξίζει κάποια και τιμές ;
Τυπε διαστημόπλοιο οδηγεις και από Άλιμο πας Μαρκόπουλο; :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
παπάρια μάντολες κέντρο σήμερα. Ελάχιστες κι όχι γαμεύσιμες, εκτός από την Μαύρη Κασσάνδρα. Κατέληξα στην Ευγενία από την Ουκρανία, να είναι καλά η Γυναίκα. Αν έδινε και κώλο, θα ήταν τέλεια
 

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
Που φιλαράκι Μ έχεις δει τπτ καλό εκεί απέξω κι τι ώεγω εχω να τ

Που φιλαράκι Μ έχεις δει τπτ καλό εκεί απέξω κι τι ώρα;
εγω εχω να τη δω πανω απο χρονο και γι αυτο ρωτησα μηπως ξερει κανεις τιποτα.ηταν μια ξανθια κανονικη στο υψος για γυναικα.εδινε και κωλο
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Επίσκεψη προ ημερών στο τρίγωνο.
Πρώτη στάση Λιμπερτυ και συνεύρεση με "Ελίζαμπεθ", τη γνωστή απο΄ παλιά βυζαρού Βουλγάρα.
Δεν έγινε κατάθεση αν και το πάλεψε φιλότιμα - είναι από τα κορίτσια που τιμούν τη δουλειά τους.
Συνέχεια με βόλτα στη πλατεία Λαυρίου, όπου έγινε συνάντηση με τη γνωστή "Μαρία" από τη Ρουμανία, στο Αρτεμίσιον. Είχα πολύ καιρό να την πάρω αλλά δεν έχει αλλάξει και ιδιαίτερα.
Η μόνη διαφορά είναι η κωλοτρυπίδα της που είναι πια αρκετά ξεχειλωμένη - οι συναγωνιστές εδώ έχουν φαίνεται φροντίσει ιδιαίτερα γι' αυτό.
Κατάθεση στο κωλάντερο χωρίς να περάσω καθόλου από την μπροστινή τρύπα.
Νομίζω πλέον μπορεί επάξια να πάρει τον τίτλο της Ρουμανιδοκωλάρας αν και τα κωλομέρια της είναι πολύ πιο μικρά και πεσμένα σε σχέση με την συναγωνίστριά της από την Αλβανία.
Όπως μου επιβεβαίωσε και η ίδια, η γνωστή πλέον Αλβανιδοκωλάρα έχει βγάλει την κωλοτρυπίδα της στη σύνταξη, οπότε στο τρίγωνο η Μαρία παίζει με πολύ λιγότερο ανταγωνισμό για τους θιασώτες της πίσω πόρτας.
Η απέχθειά της προς την άλλη χοντρή ομοεθνή της Ζανίνα ήταν για μια ακόμα φορά έκδηλη.
Η Ζανίνα πρέπει να έχει αρχίσει να δίνει κι αυτή κώλο, οπότε θα της την έχει σπάσει παραπάνω.
Κα΄θε συνεύρεση 20€, με Λι΄μπερτυ και Αρτεμίσιον στα 10€ το καθένα (το Αρτεμίσιον δεν κατάλαβα ποτέ γιατί το πήγε από τα 5€ στα 10€)
Καλή συνέχεια.

Το Αρτεμίσιον έκανε γενική απολύμανση & άλλαξε σεντόνια γι'αυτό και η αύξηση στα 10€
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Στο Αρτεμίσιον στο υπόγειο εκεί πουλάνε τα πουκάμισα και τα παντελόνια από τους πεθαμένους πέτυχα συνεργείο με Μπαγκλοπάκηδες που ξεβούλωναν την αποχέτευση με αντλίες. Άλλαξαν και τις σάπιες σωλήνες. Πρέπει να έγινε σωστή απόφραξη. Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει. Όλα τα σκατά περνάνε από εκεί. Είχαν φράξει από τις καπότες. Για αυτό και ανέβασαν τις τιμές.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
Εξω απο ορφεα, ξανθια με σγουρο μακρι μαλι, ονομα Κασσανδρα, 1.60-1.70, κιλα νορμαλ έξω απο ορφεα πριν απο λιγη ωρα, αρκετα ομορφη και ωραιο κορμι.
Σημερα δορουσε κοκκινη μπλουζα και μπλε σκουρο τζιν
25 με χοτελ βασικο προγραμμα. Ξερουμε αν αξιζει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Εξω απο ορφεα, ξανθια με σγουρο μακρι μαλι, ονομα Κασσανδρα, 1.60-1.70, κιλα νορμαλ έξω απο ορφεα πριν απο λιγη ωρα, αρκετα ομορφη και ωραιο κορμι.
Σημερα δορουσε κοκκινη μπλουζα και μπλε σκουρο τζιν
25 με χοτελ βασικο προγραμμα. Ξερουμε αν αξιζει?
Ναι. Έχει πολύ καλό σώμα και είναι πολύ όμορφη για Μαύρη. Τιμάει τα λεφτά που ζητάει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656

Moisiodakas 73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα νέο μέλος εδώ παίδες μόλις περάσεις τα ΚΤΕΛ στο κηφησο μπροστά από τα Leroy βραδάκι δύο πολύ όμορφα κοριτσοπουλα γνωρίζει κανείς τπτ;
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Είναι μια Βερανζέρου και Σωκράτους με ράστα. Τραβάτε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Είναι μια Βερανζέρου και Σωκράτους με ράστα. Τραβάτε
δώσε περισσότερες πληροφορίες τύπε. Λευκή, Αφρικάνα, κάτι άλλο; ύψος, ηλικία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πιτσιρικα κινεζουλα ψαχνω
πολλά ζητάς τύπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom