Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Ναι, όταν μου έριξε γκλομπια στο κεφάλι γιατί δεν πήγαινα γρήγορα ήταν ωραία, να με άφηνε φυτό ο πουτανας γιος.
Πούτσες μπλε, ήσουν μέσα στα σκατα προφανώς και έφαγες ξώφαλτση...
Ρε δεν πάνε να ψοφήσει. Άτομα με μηδενική ενσυναισθηση.
Είπαμε, εμετικός x 3
Ένα από τα γεγονότα θα έπρεπε να ήταν με τη μάνα σου, αλλά δεν πηγαίνω με milf και gilf.
Εμετικός x100.
και καριόλης αρχιμαλάκας προφανώς.
αδικείσαι στο διαγωνισμό.
επίσης πιθανότατα ανεβοκατεβαίνεις στον άδη...
μείνε εκεί να ησυχάσουμε.
Κουνούπι δεν έχω ενοχλήσει, πέτρα δεν έχω πετάξει, αλλά όταν ανοίγουν κεφάλια γιατί έτσι γουσταρουν, όχι δεν το ανέχομαι.
ναι έχουμε καταλάβει από τα γεγονότα που παραβρίσκεσαι...
Αν ήταν άνθρωπος, να δήλωνε κωλλυμα και να πήγαινε σε άλλο πόστο.
Έχω φίλο στη ΔΙΑΣ, είχε δείρει συνάδελφο του, γιατι έκανε bullying σε πολίτη. Άλλαξε πόστο, έγινε γραφιας, και κουριερ.
Αν έχεις αξίες, απλά δεν το κάνεις.
Είσαι κι εσυ μέσα στους κωλοτούμπες που θα τρεχουν μυξοκλαίγοντας στο τμήμα όταν συμβεί κάτι...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Φοβεροι οι νομοι στην Ελλαδα του κουλη το 2023

"Όπως είπε η εκπρόσωπος της ΕΛ.ΑΣ, Κωνσταντία Δημογλίδου τουλάχιστον έξι από τους προσαχθέντες αρνήθηκαν να δώσουν αποτυπώματα, δείγμα DNA η ακόμα και δείγμα για ανίχνευση πυρίτιδας στα χέρια τους και έχει ενημερωθεί σχετικά ο αρμόδιος Εισαγγελέας. Σύμφωνα με τον νόμο εάν δεν υπάρχει σύλληψη, όπως στη συγκεκριμένη περίπτωση, ο πολίτης δεν είναι υποχρεωμένος.."


Δηλαδη και μεσα σε αυτους να ητανε ο δραστης
1)Ειχε δικαιωμα να αρνηθει να εξεταστει για πυριτιδα
2)Μπορουσε ανενοχλητος μετα να παει σπιτι του να ξεπλυνει τα χερια του απο την πυριτιδα

Μιλαμε εχουν φτιαξει νομους Υπερ του εγκληματια:2funny:
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Φυσικό ο κάθε αναρχοαπλυτος να μην νιώθει άνετα βλέποντας αστυνομικούς.
Είναι οι φυσικοί τους εχθροί.
Δεν είναι όλα τέλεια στο Σώμα γιατί όπως είπε νωρίτερα άλλος συναγωνιστής αν ήταν όλα τέλεια δεν θα υπήρχε Αστυνομία.
Πάντως ακόμα και χώρες που δεν έχουν Στρατό έχουν Αστυνομία.
ετσι ειναι φιλε!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.290
Πόντοι
3.656
Για να μιλαμε και συγκεκριμενα , πριν απο χρονια ο τοτε αρχηγος της αστυνομιας Νηστικακης οταν πηρε συναξη ανοιξε με το μακαριτη αρχινονο Στεφανακο , το μπουσουξιδικο ΠΛΑΤΩ στην αρχη της Π. Ραλλη
αληθές και δεν ήταν μεμονωμένη περίπτωση ..
αρχηγοί Αστυνομίας που επί θητείας τους γινότανε του χουλιγκάνου το κάγκελο γινόντουσαν περήφανοι υπεύθυνοι ασφαλείας ΠΑΕ :2funny:
Μετά μην πάμε μακρυά ,στα μπουρδέλα που αποτελούν :2funny:το χόμπυ μας τι γίνεται ? γενικά στη νύχτα δεν τα παίρνουνε οι γαλονάδες ?
τα δημόσια στέκια του ναρκεμπορίου για φιλανθρωπικούς σκοπούς παραμένουν δημόσια σε κοινή θέα ?
Μη λέμε πράματα που όλοι γνωρίζουμε, δεν υπάρχει εγκληματικότητα χωρίς την αρωγή-συμμετοχή του κράτους
και κράτος στην ελληνική πραγματικότητα είναι οι 4 ιδιοκτήτες των παε που όχι τυχαία είναι ιδιοκτήτες των μμε
Αυτοί οι κρατικοδίαιτοι μαφιόζοι είναι τα αφεντικά ,οι χορηγοί-σπόνσορες των τοπικών βουλευτών που με τη σειρά τους διατάσσουν τα κεφάλια της ελ.ασ
Κάπως έτσι είναι η "παρα"κρατική δόμηση με θύματα τους αναλλώσιμους ,πολίτες και χαμηλόβαθμους "μπάτσους" , περαστικά στον ματατζή !!
Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι , στην περίπτωση μας η μπόχα δεν κρύβεται ούτε με φορμόλη ..θα δούμε κι άλλα ....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Ναι, όταν μου έριξε γκλομπια στο κεφάλι γιατί δεν πήγαινα γρήγορα ήταν ωραία, να με άφηνε φυτό ο πουτανας γιος. Ρε δεν πάνε να ψοφήσει. Άτομα με μηδενική ενσυναισθηση.
Ένα από τα γεγονότα θα έπρεπε να ήταν με τη μάνα σου, αλλά δεν πηγαίνω με milf και gilf.
Κουνούπι δεν έχω ενοχλήσει, πέτρα δεν έχω πετάξει, αλλά όταν ανοίγουν κεφάλια γιατί έτσι γουσταρουν, όχι δεν το ανέχομαι.
Αν ήταν άνθρωπος, να δήλωνε κωλλυμα και να πήγαινε σε άλλο πόστο.
Έχω φίλο στη ΔΙΑΣ, είχε δείρει συνάδελφο του, γιατι έκανε bullying σε πολίτη. Άλλαξε πόστο, έγινε γραφιας, και κουριερ.
Αν έχεις αξίες, απλά δεν το κάνεις.
Εσένα ποιες ακριβώς είναι οι αξίες σου τύπε;
Να επιθυμείς το θάνατο συνανθρώπου σου;

Αρχίζω να πιστεύω ότι δεν έφαγες άδικα γκλοπια
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
5
Like
2.146
Πόντοι
496
Μάθε να διαβάζεις, είπα ας ψοφησει, στα παπαρια μου. Μου είναι παντελώς αδιάφορο. Δεν θα τον θρινισω. Ξερει που πάει, ας δήλωνε κόλλημα.
Μια φορά δεν έχουν πιάσει αυτόν που κάνει επεισόδια, αφήνουν νσ γίνονται , τα προκαλούν βασικά , τσιμπάνε 10 τύποι, και μετά γίνεται Βιετνάμ.
Ας ψοφήσει, δεν θα λείψει από την κοινωνία.
Αυτά που κάνουν, καθημερινά με την ασφάλεια της κολοστολης, όπως στη Νέα Σμύρνη, όπως τα πρόστιμα για τις μάσκες, είναι η καλύτερη απόδειξη του πες μου τι είσαι όταν έχεις εξουσία. Και αυτό φαίνεται από το στρατό, όταν το κάθε τσουτσεκι πουλάει νταηλίκι επειδή είναι παλιός, γιστι έτσι.Αυτοι είναι οι υπεύθυνοι για το Χειζελ, για αυτά που γίνανε στην Πάτρα το 2005 που 5-7k Αρειανός μας πέρασαν μέσα από 25k Ολυμπιακούς. Αν θρινουσαμε θύματα θα ήταν ξεκάθαρο δική τους ευθυνη.

ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΠΟΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΗΨΗ
ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ
Εισαι για δαφνι πραγματικα!!!!
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
5
Like
2.146
Πόντοι
496
Δεν υπάρχει σωτηρία.
Όσοι έχετε παιδιά, μην τα αφήσετε να μπλέξουν με το γήπεδο.
Ευτυχώς εγώ το έκοψα νωρίς, 22 ετών.
ρε τυπε και εγω ασχολουμαι αλλα οχι φανατικα...εχω το διαρκειας παω στο γηπεδο να περασω 2 ωρες καλα και φευγω...ουτε με συνδεσμους ουτε με αναρχοαπλυτους εχω μπλεξει ποτε!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.337
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
Φοβεροι οι νομοι στην Ελλαδα του κουλη το 2023

"Όπως είπε η εκπρόσωπος της ΕΛ.ΑΣ, Κωνσταντία Δημογλίδου τουλάχιστον έξι από τους προσαχθέντες αρνήθηκαν να δώσουν αποτυπώματα, δείγμα DNA η ακόμα και δείγμα για ανίχνευση πυρίτιδας στα χέρια τους και έχει ενημερωθεί σχετικά ο αρμόδιος Εισαγγελέας. Σύμφωνα με τον νόμο εάν δεν υπάρχει σύλληψη, όπως στη συγκεκριμένη περίπτωση, ο πολίτης δεν είναι υποχρεωμένος.."


Δηλαδη και μεσα σε αυτους να ητανε ο δραστης
1)Ειχε δικαιωμα να αρνηθει να εξεταστει για πυριτιδα
2)Μπορουσε ανενοχλητος μετα να παει σπιτι του να ξεπλυνει τα χερια του απο την πυριτιδα

Μιλαμε εχουν φτιαξει νομους Υπερ του εγκληματια:2funny:
Οι εγκληματίες εθνοπατέρες νομοθετούν υπέρ των εγκληματιών, πού το παράξενο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Γιατι ανοιγετε νηματα,
Αυτο το θεμα σχετικα με την ασφαλεια των ελληνων ειναι αποκλειστικα ανικανοτητα της κυβερνησης,
Αρα στο νημα του μητσοτακη,
Η ανικανοτητα εχει ονοματεπωνυμο
Θυμισε μου τι ψηφισες τύπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Οι εγκληματίες εθνοπατέρες νομοθετούν υπέρ των εγκληματιών, πού το παράξενο;
Για να μην ειναι εγκληματιες οι εθνοπατερες, επρεπε να νομοθετησουν να σημαινεται υποχρεωτικα καποιος μη συλληφθείς?

Τρικυμια εν κρανιω.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.337
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
Για να μην ειναι εγκληματιες οι εθνοπατερες, επρεπε να νομοθετησουν να σημαινεται υποχρεωτικα καποιος μη συλληφθείς?

Τρικυμια εν κρανιω.
Αφού ήταν ύποπτοι και υπό κράτηση, ΕΠΡΕΠΕ να τους πάρουν δείγματα παντός είδους, τόσο απλά. Ερευνούν εγκληματική ενέργεια και υπερασπίζεσαι τι ακριβώς, αποτυπώματα και DNA; Ειδικά ΠΥΡΙΤΙΔΑ που έψαχναν να βρουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αφού ήταν ύποπτοι και υπό κράτηση, ΕΠΡΕΠΕ να τους πάρουν δείγματα παντός είδους, τόσο απλά. Ερευνούν εγκληματική ενέργεια και υπερασπίζεσαι τι ακριβώς, αποτυπώματα και DNA; Ειδικά ΠΥΡΙΤΙΔΑ που έψαχναν να βρουν.
Καμία αντίρρηση. Αλλά μονο αν τους κάνεις έκθεση σύλληψης. Πώς να το κανουμε δηλαδη, α λα καρτ θα εφαρμοζουμε τους νομους?

Να καταργησουμε τα παντα? Συμβασεις δικαιωματων του Ανθρωπου, τα παντα?
Μετα θα μιλατε για "αστυνομοκρατια" και κακους μπατσους.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.290
Πόντοι
3.656
Αφού ήταν ύποπτοι και υπό κράτηση, ΕΠΡΕΠΕ να τους πάρουν δείγματα παντός είδους, τόσο απλά. Ερευνούν εγκληματική ενέργεια και υπερασπίζεσαι τι ακριβώς, αποτυπώματα και DNA; Ειδικά ΠΥΡΙΤΙΔΑ που έψαχναν να βρουν.
ξέρει ο γραφικός χασοδίκης τι έγινε στο Αλλοδαπών ...
νομίζει πως στο Αλλοδαπών οι αστυνόμοι είναι χαζοί...πως παραβαίνουν τον νόμο με όλη την δημοσιότητα πάνω τους :confused:

μην δίνεις σημασία στον μίστερ Μαλάκα, μόνο τρολάρισμα :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.337
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
ξέρει ο γραφικός χασοδίκης τι έγινε στο Αλλοδαπών ...
νομίζει πως στο Αλλοδαπών οι αστυνόμοι είναι χαζοί...παραβαίνουν τον νόμο με όλη την δημοσιότητα πάνω τους :confused:

μην δίνεις σημασία στον μίστερ Μαλάκα, μόνο τρολάρισμα :2funny:
Ρε φίλε, ποιό το νόημα των προσαγωγών αν δεν τους πάρουν δείγματα; Δουλευόμαστε τώρα; Δολοφονική ενέργεια, ο άλλος χαροπαλεύει και μιλάμε για πίτσες μΠΛΕ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.290
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε, ποιό το νόημα των προσαγωγών αν δεν τους πάρουν δείγματα; Δουλευόμαστε τώρα; Δολοφονική ενέργεια, ο άλλος χαροπαλεύει και μιλάμε για πίτσες μΠΛΕ.
μην ξεχνάς ότι μιλάς με αναίσθητο τομάρι που είχε νευράκια επειδή οι δικαστές αποφάσισαν μετά από 10 χρόνια
ότι αυτή η ψυχούλα η Μυρτώ δικαιούταν κάποια υλική αποζημίωση από το μπουρδελοκράτος
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.519
Like
72.884
Πόντοι
12.756
ετσι και πεθανει ο τυπος στο νοσοκομειο εχει να γινει μετα της γαμιολας ..
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.652
Like
20.444
Πόντοι
6.056
Στον αλφα το πρωι ανεφεραν οτι καποιοι οπαδοι εφυγαν μαζι με τους παικτες:coffee::confused::confused::confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.239
Πόντοι
2.606
Αυτοί που πετάξανε την φωτοβολίδα στο παιδί τότε, ήταν συμμορία που έκανε φέρμες στο Μεταξουργείο και στο Γκάζι...
Συγκεκριμένα αυτός που την πέταξε ήταν ο αρχηγός τους...
Το παρατσούκλι του ήταν Βλάχος ή φονιάς, λόγω του γεγονότος και λόγω της καταγωγής του...
υπηρχαν δυο πορειες ολυμπιακων η μια απο τον περισσο και η αλλη απο τα πευκακια εγω ημουν σε αυτη απο τα πευκακια αυτο που μαθαμε τοτε ηταν οτι την φωτοβολιδα την ειχε ριξει δικος μας κατα λαθος απο την πορεια του περισσου στην δικια μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom