Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
αααα ενταξει,προφανως δεν εχω καταλαβει θεμελιωδεις αρχες του τροπου λειτουργιας των σωματων ασφαλειας.
Δεν ξέρω φίλε μου και δεν είμαι εδώ να αλλάξω κανενός τον τρόπο σκέψης απλά το έχω μεγάλο παράπονο το θέμα της αστυνομίας ότι κυνηγάει τον μεροκαματιάρη και όχι το έγκλημα.
Παρ όλα αυτά ο άνθρωπος που τραυματίστηκε ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ.
καλό ξημέρωμα να χεις και εσύ αδερφέ μου και υγεία να μαστε όλοι καλά.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Για να μιλαμε και συγκεκριμενα , πριν απο χρονια ο τοτε αρχηγος της αστυνομιας Νηστικακης οταν πηρε συναξη ανοιξε με το μακαριτη αρχινονο Στεφανακο , το μπουσουξιδικο ΠΛΑΤΩ στην αρχη της Π. Ραλλη
 
OP
OP
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596
Πες μου λίγο τι έγινε με τους υγειονομικους που τόλμησαν να διαδηλώνουν έξω από το σπίτι του δολοφόνου Πλευρη;

Δε μου λες, πέρυσι στο Περιστέρι, που εγω έτρωγα φωτοβολιδα, γιστι δεν πήγε ο μπάτσος να μαζέψει αυτόν που πετούσε τη φωτοβολίδα; Μήπως περίμενε εμένα να αντιδρασω,για να με σαπακιασει; Γιατί μετά φεύγοντας με χώρισε στα 3 και με έκανε-αναιτια- τόπι στο ξυλο; Μήπως η δουλειά του είναι αυτή, να δέρνει, πρωί μεσημέρι βράδυ, προς παραδειγματισμο για να μη διαδηλωνει ο κοσμος;
Τώρα όσον αφορά την φωτοβολίδα

1. Ποιος την πουλησε; Διότι κανονικά για να πάρεις ναυτική φωτοβολίδα θέλει άδεια.
2. Πως περνάνε στα γήπεδα; Σεκιουριτι, αστυνομία, ΓΓΑ, έχουν όλοι ευθύνη.
3. Κάμερες. Μας βάλατε κάμερες παντού, και πρόληψη δεν βλέπω. Ωπ τι; Κάνει τζιζ ε... Μήπως όλα για το τσιπακι; Αφού είστε άχρηστοι, ας σας ελεγχουμε;

Πολλά είναι τα ερωτήματα.
Ας ψοφήσει, στα παπαρια μου. Ασφαλισμενη ειναι η οικογένεια του από το ελληνικό δημόσιο. Αντί για λουλούδια, θσ βάλουμε το γκλοπ στον τάφο του.

Μια φορά ματα σωστό δεν εχω δει, ΔΙΑΣ, έχω δει πολλές φορές.

θα μας πεις τυπε εδω που ευχεσαι ψοφους και θα βαλεις γκλοπ σε πεθαμενους ποιος εριξε τη φωτοβολιδα,ποιος την εφαγε και ποιος βοηθησε΄?:confused::confused::confused:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Ενταξει ας μη λεμε οτι θελουμε.Αν δεν προκαλεσεις με καποιο τροπο πολυ δυσκολα να αρχισουν να σε κοπανανε.



* ΜΗΝ μας πουλάς σανό κι εσύ ρεεέεεεε τύπε χορτάσαμε τόσα χρόνια...
Δικαίωμά σου να γουστάρεις τους μπάτσους αλλά ΜΗΝ με τρελαίνεις τώρα...
** Άμα γουστάρεις θα σου παραθέτω σε καθημερινή βάση για όσο χρονικό διάστημα επιθυμείς διάφορα περιστατικά εκ των οποίων τα περισσότερα ΔΕΝ βλέπουν μάλιστα το φως της δημοσιότητας για ευνόητους λόγους....
*** Θέλεις να σου φέρω φιλαράκι αδελφικό παιδί μάλαμα που όλο κι όλο έχει πατήσει το πόδι του σε γήπεδο 2 φορές.. που εδώ και χρόνια ζεί μόνιμα πλέον σε αμαξίδιο από κλωτσομπουνίδια ένστολων να του το πεις;;;;;;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446
Η πλάκα είναι ότι πριν 40 χρόνια παρά κάτι μήνες είχε πάει να με σκοτώσει η συχωρεμένη η μάνα μου έτσι (με ναυτική φωτοβολίδα), χωρίς να το θέλει...
Την γλίτωσα στο τσακ...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Δε μου λέτε, μήπως οι Χιώτες ήταν τίποτα χούλιγκαν και προκάλεσαν σε επεισόδια με τους Μητιλινιους και γι αυτό πήγαν τα ΜΑΤ και τους σαπισαν στο ξυλο;
Ακόμα δεν έχετε καταλάβει τη δουλειά των ΜΑΤ;

Η δουλειά των ΜΑΤ είναι να βαράνε τον κάθε τυχαίο. Η δουλειά της Αστυνομίας είναι να φυλάνε τους 300 και τους εφοπλιστές. Πάρτε το χαμπάρι. Στο Χιο που βγάζει καθημερινά αποκαλύψεις, βγάλανε την προστασία. Εγώ που εχω βεντέτα στη γειτονιά για ανθρώπινα δικαιώματα, η αστυνομία δεν υπαρχει πουθενά, και αν έρθει, ο κατηγορουμενος θα είμαι εγώ.

Όταν έρχεται ο μπάτσος και βρίζει το νεκρό Αλκη, που ούτε χούλιγκαν ήταν ούτε τίποτα, απλά για να μου σπάσει το τσαμπουκά, και να αντιδρασω και να βρει δικαιολογία να με σαπίσει στο ξυλο, επειδή είχα το θράσος να πάω στο γήπεδο και να του χαλάω το ΣΚ, ναι, είναι αυτός που προκαλεί τη βία. Ναι τα ΜΑΤ και οι ασφαλιτες είναι το σύστημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ζήλεψες κ εσύ δίποδο; θες χλεπα κ συ;
Ματατζης;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Το Χρηστάκη, τον αφήσανε τα δίποδο με τη στολή σε κώμα. Παοκ - Αρης κύπελλο το 99 ή το 00. Μπροστά κου ήταν το παιδί. Σκόνταψε, παραλίγο να ήμουν εγώ, και τον αφησανε σεκο. Άτομο που δεν έκανε τίποτα, ναι κάνεις ένας κάτι και βαράνε τον πρώτο τυγχοντα μέχρι νσ τον αφήσουν ανάπηρο.
Καλά κάνανε οι Χιώτες, πρέπει να τους απονέμει κάποιος το nobel
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Για να μιλαμε και συγκεκριμενα , πριν απο χρονια ο τοτε αρχηγος της αστυνομιας Νηστικακης οταν πηρε συναξη ανοιξε με το μακαριτη αρχινονο Στεφανακο , το μπουσουξιδικο ΠΛΑΤΩ στην αρχη της Π. Ραλλη
Έτρωγε καλα δεν πεινούσε ο Νηστικάκης.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955

θα μας πεις τυπε εδω που ευχεσαι ψοφους και θα βαλεις γκλοπ σε πεθαμενους ποιος εριξε τη φωτοβολιδα,ποιος την εφαγε και ποιος βοηθησε΄?:confused::confused::confused:
Μάθε να διαβάζεις, είπα ας ψοφησει, στα παπαρια μου. Μου είναι παντελώς αδιάφορο. Δεν θα τον θρινισω. Ξερει που πάει, ας δήλωνε κόλλημα.
Μια φορά δεν έχουν πιάσει αυτόν που κάνει επεισόδια, αφήνουν νσ γίνονται , τα προκαλούν βασικά , τσιμπάνε 10 τύποι, και μετά γίνεται Βιετνάμ.
Ας ψοφήσει, δεν θα λείψει από την κοινωνία.
Αυτά που κάνουν, καθημερινά με την ασφάλεια της κολοστολης, όπως στη Νέα Σμύρνη, όπως τα πρόστιμα για τις μάσκες, είναι η καλύτερη απόδειξη του πες μου τι είσαι όταν έχεις εξουσία. Και αυτό φαίνεται από το στρατό, όταν το κάθε τσουτσεκι πουλάει νταηλίκι επειδή είναι παλιός, γιστι έτσι.Αυτοι είναι οι υπεύθυνοι για το Χειζελ, για αυτά που γίνανε στην Πάτρα το 2005 που 5-7k Αρειανός μας πέρασαν μέσα από 25k Ολυμπιακούς. Αν θρινουσαμε θύματα θα ήταν ξεκάθαρο δική τους ευθυνη.

ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΠΟΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΗΨΗ
ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955

Αυτούς υπερασπιζεστε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.792
Κριτικές
62
Like
45.618
Πόντοι
9.297
κατσε τωρα γιατι θα τρελαθουμε τελειως,μηπως εχεις μπερδευτει δεν μιλαμε για τους δικαστες αλλα για τους μπατσους,μπατσοι πηρανε την αποφαση να βγει εξω ο λιγναδης?
στον κορονοιο οι μπατσοι αποφασισανε οτι θα τρωει προστιμο οποιος δεν καθεται καλα?
οι μπατσοι αποφασιζουνε οτι η μαρεβα θα κανει οτι γουσταρει χωρις συνεπειες?
οι μπατσοι ακολουθουνε εντολες κ κανουνε ο,τι κανουνε
κ αν εμεις κανουμε καποια παρανομια κ μας ριξουνε προστιμο το κανουνε γιατι δινουνε λογο στους ανωτερους τους κ αν δεν μας ριξουνε προστιμο θα φανε καμπανα απο τον ανωτερο τους η οποια μπορει να φτασει μεχρι στερηση μισθου.
το οτι υπαρχει 1 στους 100 που κανει καταχρηση εξουσιας ή πουλαει προστασια δεν σημαινει οτι ολοι ειναι κακοι.
εσυ με την περιγραφη που κανεις λες οτι ειναι κακοι επειδη κανουν τη δουλεια τους κ προφανως δε γουσταρεις τη δουλεια αυτη.
δυστυχως ομως καποιος πρεπει να την κανει γιατι αλλιως θα ζουσαμε σε μπανανια οπου ο καθενας θα μπορουσε να βιασει τη μανα μας κ την αδελφη μας χωρις συνεπειες...
κ την κανουνε για ενα ψωρομισθο ενω ανα πασα στιγμη μπορει να χασουνε τη ζωη τους,
εσυ στη δουλεια που κανεις εχεις το αγχος οτι μπορει να σε σκοτωσει καποιος απλα κ μονο επειδη πηγες στη δουλεια σου?
Φυσικό ο κάθε αναρχοαπλυτος να μην νιώθει άνετα βλέποντας αστυνομικούς.
Είναι οι φυσικοί τους εχθροί.
Δεν είναι όλα τέλεια στο Σώμα γιατί όπως είπε νωρίτερα άλλος συναγωνιστής αν ήταν όλα τέλεια δεν θα υπήρχε Αστυνομία.
Πάντως ακόμα και χώρες που δεν έχουν Στρατό έχουν Αστυνομία.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.792
Κριτικές
62
Like
45.618
Πόντοι
9.297

θα μας πεις τυπε εδω που ευχεσαι ψοφους και θα βαλεις γκλοπ σε πεθαμενους ποιος εριξε τη φωτοβολιδα,ποιος την εφαγε και ποιος βοηθησε΄?:confused::confused::confused:
Εσύ καλά τα λες όμως αν συνέβαινε στον ίδιο νομίζω δεν θα έλεγε αυτές τις μαλακιουλες...απλά ειναι μικροψυχος έως και σκατοψυχος.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.113
Κριτικές
20
Like
27.341
Πόντοι
8.346
Δν θα κλάψουμε και για ματατζη. Ξέρει που παει και για ποιο λογο πάει. Όταν γουστάρεις να ριχνεις ξυλο δεξιά κ αριστερά χωρίς λόγο, ντυμένος σαν αστακός με χιλια δυο εξαρτήματα για bonus combo απέναντι σε γέρους γριες μαθητες γυναίκες κ παιδιά , εε κάποια στιγμή θα βρεθεί κ απέναντι σου ενα αντίστοιχο ψυχακι σαν κ σενα που θα σε παιξει επι ίσοις όροις. Μικροψυχοι και σκατοψυχοι ειναι οι ματατζηδες. Γτ ξέρουν κ ξέρουμε πολυ καλα οτι απλα κάνουν το χομπι τους δουλειά με την ευλογία του εκάστοτε κρατους
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.385
Κριτικές
1
Like
35.459
Πόντοι
6.256
Γιατι ανοιγετε νηματα,
Αυτο το θεμα σχετικα με την ασφαλεια των ελληνων ειναι αποκλειστικα ανικανοτητα της κυβερνησης,
Αρα στο νημα του μητσοτακη,
Η ανικανοτητα εχει ονοματεπωνυμο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.792
Κριτικές
62
Like
45.618
Πόντοι
9.297
Δν θα κλάψουμε και για ματατζη. Ξέρει που παει και για ποιο λογο πάει. Όταν γουστάρεις να ριχνεις ξυλο δεξιά κ αριστερά χωρίς λόγο, ντυμένος σαν αστακός με χιλια δυο εξαρτήματα για bonus combo απέναντι σε γέρους γριες μαθητες γυναίκες κ παιδιά , εε κάποια στιγμή θα βρεθεί κ απέναντι σου ενα αντίστοιχο ψυχακι σαν κ σενα που θα σε παιξει επι ίσοις όροις. Μικροψυχοι και σκατοψυχοι ειναι οι ματατζηδες. Γτ ξέρουν κ ξέρουμε πολυ καλα οτι απλα κάνουν το χομπι τους δουλειά με την ευλογία του εκάστοτε κρατους
Βρέθηκε κι αλλος...
Ελπίζω να τελειώσει εκει ο θλιβερους κατάλογος.
Αυτό στο λέει κάποιος που πήγαν να τον βάλουν τρικλοποδιά τα ΜΑΤ σε εκστρατεια του Π.Α.Ο.Κ.στην Αθήνα ...όμως όταν μπήκαμε στον Ηλεκτρικό μπήκαν μαζί μας στα βαγόνια ,υψωσαν τις ασπίδες στα τζάμια και ήμασταν ασφαλεις από τις πέτρες που εσπαγαν τα τζάμια.
Κατάλαβες;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.792
Κριτικές
62
Like
45.618
Πόντοι
9.297
Γιατι ανοιγετε νηματα,
Αυτο το θεμα σχετικα με την ασφαλεια των ελληνων ειναι αποκλειστικα ανικανοτητα της κυβερνησης,
Αρα στο νημα του μητσοτακη,
Η ανικανοτητα εχει ονοματεπωνυμο
Δεν γίνεται να ξέρει ο εκάστοτε πρωθυπουργός αν εχει ψυχολογικά ένας εκ των εκατοντάδων χιλιάδων στελεχών του Δημοσίου.
Αυτά τα λα'ι'κιστικα ούτε σε πολιτικές νεολερες αριστερών μορφωμάτων δεν τα λένε...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Πες μου λίγο τι έγινε με τους υγειονομικους που τόλμησαν να διαδηλώνουν έξω από το σπίτι του δολοφόνου Πλευρη;

Δε μου λες, πέρυσι στο Περιστέρι, που εγω έτρωγα φωτοβολιδα, γιστι δεν πήγε ο μπάτσος να μαζέψει αυτόν που πετούσε τη φωτοβολίδα; Μήπως περίμενε εμένα να αντιδρασω,για να με σαπακιασει; Γιατί μετά φεύγοντας με χώρισε στα 3 και με έκανε-αναιτια- τόπι στο ξυλο; Μήπως η δουλειά του είναι αυτή, να δέρνει, πρωί μεσημέρι βράδυ, προς παραδειγματισμο για να μη διαδηλωνει ο κοσμος;
Τώρα όσον αφορά την φωτοβολίδα

1. Ποιος την πουλησε; Διότι κανονικά για να πάρεις ναυτική φωτοβολίδα θέλει άδεια.
2. Πως περνάνε στα γήπεδα; Σεκιουριτι, αστυνομία, ΓΓΑ, έχουν όλοι ευθύνη.
3. Κάμερες. Μας βάλατε κάμερες παντού, και πρόληψη δεν βλέπω. Ωπ τι; Κάνει τζιζ ε... Μήπως όλα για το τσιπακι; Αφού είστε άχρηστοι, ας σας ελεγχουμε;

Πολλά είναι τα ερωτήματα.
Ας ψοφήσει, στα παπαρια μου. Ασφαλισμενη ειναι η οικογένεια του από το ελληνικό δημόσιο. Αντί για λουλούδια, θσ βάλουμε το γκλοπ στον τάφο του.

Μια φορά ματα σωστό δεν εχω δει, ΔΙΑΣ, έχω δει πολλές φορές.
Εμετικός x 3
Πολλά συμπλέγματα ρε τύπε...
Επίσης βλέπω συμμετέχεις σε διάφορα " γεγονότα"
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.385
Κριτικές
1
Like
35.459
Πόντοι
6.256
Δεν γίνεται να ξέρει ο εκάστοτε πρωθυπουργός αν εχει ψυχολογικά ένας εκ των εκατοντάδων χιλιάδων στελεχών του Δημοσίου.
Αυτά τα λα'ι'κιστικα ούτε σε πολιτικές νεολερες αριστερών μορφωμάτων δεν τα λένε...
Ψυχολογικα εχει ενας ολοκληρος λαος αλλα αστο..

Εγω αμερικη πηγα σε αγωνες nba φουτμπολ. Ολοι ηταν παναγιες, απολαμβαναν τους αγωνες, δεν εγραφαν σε τοιχους δεν χτυπιοντουσαν δεν πεταγαν καν γόπες στο δρομο.
Αυτο σημαινει οτι πεφτει ανελεητο γαμησι σε οποιον κανει κατι.
Και η ελβετια ειναι πεντακαθαρη γιατι πεφτει βουρδουλας στους ελβετους και οχι επειδη ειναι διαφορετικοι απο μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom