Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
δεν παιζει. πραγματικα ειμαι απολυτη σε αυτο το θεμα. γιατι σου ειναι τοσο δυσκολο να το πιστεψεις??? δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι! και με αδικεις αυτην τη στιγμη. και τσατιζομαι. :P
μαναράκι μου όλλι το ίδιο πιστεύουν!
και το πιστεύουν πραγματικά!

όπως πχ όταν λες σ αγαπώ στον καλό σου το πιστεύεις!
έτσι δεν είναι?

το θέμα όμως είναι το τι κάνεις όταν βρεθείς σε "φάση"!
εκεί είναι το ζήτημα!

οπότε κράτα μικρό καλάθι και άσε τις δηλώσεις για τους βουλευτές!

εδώ είναι ρίαλ λάιφ, που έχει απ όλα τα καλούδια!
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
μαναράκι μου όλλι το ίδιο πιστεύουν!
και το πιστεύουν πραγματικά!

όπως πχ όταν λες σ αγαπώ στον καλό σου το πιστεύεις!
έτσι δεν είναι?

το θέμα όμως είναι το τι κάνεις όταν βρεθείς σε "φάση"!
εκεί είναι το ζήτημα!

οπότε κράτα μικρό καλάθι και άσε τις δηλώσεις για τους βουλευτές!

εδώ είναι ρίαλ λάιφ, που έχει απ όλα τα καλούδια!


ναι οκ μαζι σου.  δεν μπορω να στο εξηγησω καλυτερα. ο καθενας εχει καποια πιστευω ομως και καλο ειναι να μην τους τσουβαλιαζουμε. καπως ετσι εχει βγει και η αντρικη πεποιθηση πως ολες οι γυναικες ειναι πουτανες και η γυναικεια πως ολοι οι αντρες ειναι μαλακες. με το τσουβαλιασμα. και αντε μετα να πιστεψεις κατι καλο. :(
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι... :rockon:

Και όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα, έχω πολύ ΠΡΟΣΦΑΤΟ παράδειγμα Κυρίας... που ενώ "ορκιζόταν" ότι εφόσον παντρεύτηκε ποτέ δεν θα έκανε κάτι τέτοιο, τελικά, αφού έμαθε ότι κ ο άντρας της ξενογαμούσε (όπως ΟΛΟΙ μας, αν έχουμε μια καυλή ευκαιρία) κατέληξε να πηδιέται με 2... :2on1:


περαστικα τους. ειλικρινα.
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω απολυτα ρε αγορι μου αλλα πραγματικα προτιμω να χωρισω ΠΑΡΑ να κερατωσω! ειναι η υπερτατη πουτανια για μενα. period.
Υπάρχουν άνθρωποι που επειδή δε θέλουν να χωρίσουν και απλά θέλουν να ξαναπηδήξουνε για διάφορους λόγους το κάνουν! εσύ είσαι σωστή …αλλά δε σημαίνει ότι είναι έτσι όλοι !και κάτι άλλο όσο μεγαλώνουμε αλλάζει ο τρόπος σκέψεως στη ζωή μας πίστεψε με σε πάρα πολλά θέματα!
 

Επισκέπτης
εγω εχω κερατωσει αλλα εχω ελαφρυντικαααα  :P
ημασταν 3 βδομαδες μαζι μονο, και προεκυψε κατι με ενα απωθημενο μου! ε δε γινοταν να χωρισω απο το τηλ.. την επομενη μερα χωρισα ομως!  :P
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουν άνθρωποι που επειδή δε θέλουν να χωρίσουν και απλά θέλουν να ξαναπηδήξουνε για διάφορους λόγους το κάνουν! εσύ είσαι σωστή …αλλά δε σημαίνει ότι είναι έτσι όλοι !και κάτι άλλο όσο μεγαλώνουμε αλλάζει ο τρόπος σκέψεως στη ζωή μας πίστεψε με σε πάρα πολλά θέματα!

συμφωνω!!! για μενα μιλαω μονο!!! και ξερω πως αυτο που περιγραφετε ειναι η πλειοψηφια.

οσο για το σκεπτικο που αλλαζει και εδω μαζι σου. αλλα καποια "βασικα" πραγματα εχουν διαμορφωθει ηδη. ξερω πως σας ακουγομαι πολυ απολυτη αλλα υπαρχουν διαφορα που εχω περασει σε σχεση μεσα εξου και η σιγουρια. ;)
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ναι οκ μαζι σου.  δεν μπορω να στο εξηγησω καλυτερα. ο καθενας εχει καποια πιστευω ομως και καλο ειναι να μην τους τσουβαλιαζουμε. καπως ετσι εχει βγει και η αντρικη πεποιθηση πως ολες οι γυναικες ειναι πουτανες και η γυναικεια πως ολοι οι αντρες ειναι μαλακες. με το τσουβαλιασμα. και αντε μετα να πιστεψεις κατι καλο. :(
δεν κατάλαβες μάλλον τι λέω.
όλοι έχουν αυτά τα πιστεύω που λες!

η δικιά μου ένσταση στα λεγόμενά σου ήταν στο "ποτέ" και στο "εννοείται"

τίποτα δεν εννοείται και ποτέ δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσεις σε δεδομένη στιγμή1
δεν τσουβάλιασα κάτι!
είπα ότι τα πάντα μπορούν να συμβούν και...στις καλύτερες οικογένειες!
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
η απιστια ...ειναι γλυκο το πιοτο της αμαρτιας ποιος δεν λαχταρησε ποτε του για να πιει.με την μικρη μου εμπειρια ενα πραγμα μονο θιγετε αν αποκαλυφθει η απιστια ο εγωισμος!!!!!κανενας δεν αντεχει την απορριψη,ολοι θεωρουμε οτι ειμαστε μοναδικοι,αλλα μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες χαρειτε την στιγμη μετοιανοιωστε για αυτο που κανατε και οχι για αυτο που δεν κανατε,μια φορα μοναχα ζουμε μες στον ψευτικο ντουνια πρεπει λιγο να χαρουμε οπα νιναναι,φατε πιειτε και γλεντατε ολοι βρε παιδια οποιος παει στον κατω κοσμο δεν ξαναγυρνα... με σεβασμο σε ολους και ιδιαιτερα στο ασθενες φυλο
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
δεν κατάλαβες μάλλον τι λέω.
όλοι έχουν αυτά τα πιστεύω που λες!

η δικιά μου ένσταση στα λεγόμενά σου ήταν στο "ποτέ" και στο "εννοείται"

τίποτα δεν εννοείται και ποτέ δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσεις σε δεδομένη στιγμή1
δεν τσουβάλιασα κάτι!
είπα ότι τα πάντα μπορούν να συμβούν και...στις καλύτερες οικογένειες!

δεκτον!  :cool2:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Γνωστός και πετυχημένος στον χώρο του, Τρικαλινός επιχειρηματίας, παντρεμένος, γυρίζοντας χθες το απόγευμα αιφνιδιαστικά στην οικία του αντίκρισε την γυναίκα του με την καλύτερη φίλη της στο κρεβάτι να προβαίνουν σε ερωτικές περιπτύξεις!
Σε έξαλλη κατάσταση ο επιχειρηματίας γύρισε στο γραφείο του και το εκμυστηρεύτηκε στον κουμπάρο του.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο επιχειρηματίας κινεί τις διαδικασίες για την έκδοση διαζυγίου...

 

Επισκέπτης
Γνωστός και πετυχημένος στον χώρο του, Τρικαλινός επιχειρηματίας, παντρεμένος, γυρίζοντας χθες το απόγευμα αιφνιδιαστικά στην οικία του αντίκρισε την γυναίκα του με την καλύτερη φίλη της στο κρεβάτι να προβαίνουν σε ερωτικές περιπτύξεις!
Σε έξαλλη κατάσταση ο επιχειρηματίας γύρισε στο γραφείο του και το εκμυστηρεύτηκε στον κουμπάρο του.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο επιχειρηματίας κινεί τις διαδικασίες για την έκδοση διαζυγίου...


τοσο μαλακας ειναι και εφυυγε?Μηπως το σηκωνει το σακακι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
θα τον συγχωρουσα μονο αν ετρεχε να το εκμυστηρευτει στην κουμπαρα του ενοσω της εριχνε εναν πουτσο....αλλα να κλαψομουνιαζεται στον κουμπαρο..... :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
θα τον συγχωρουσα μονο αν ετρεχε να το εκμυστηρευτει στην κουμπαρα του ενοσω της εριχνε εναν πουτσο....αλλα να κλαψομουνιαζεται στον κουμπαρο..... :headbang: :headbang:

ε ναι αυτο παραηταν!
Οταν λεω οτι το σηκωνει το σακακι...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μας καταλαβαν τι σπαμερ ειμαστε και μας πηγαν αλλου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παντως επι της ουσιας εγω αυτο δεν θα το θεωρουσα απιστια...μακαρι να το κανε η γυναικα μου (μελλοντικα λεμε...) και σαφως θα συμμετειχα ανετα.... :2funny:
 

Επισκέπτης
μας καταλαβαν τι σπαμερ ειμαστε και μας πηγαν αλλου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παντως επι της ουσιας εγω αυτο δεν θα το θεωρουσα απιστια...μακαρι να το κανε η γυναικα μου (μελλοντικα λεμε...) και σαφως θα συμμετειχα ανετα.... :2funny:

Οπου παμε μπαχαλο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Φυσικα και δεν ειναι απιστια
Ενοειται και θα την επιβραβευα κιολας!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αυτό είναι το video (το έβαλε μετά η ίδια στο twitter, ) που δείχνει την πορνοστάρ Sienna West ( ) μέσα στο αυτοκίνητο με σκοπό να συναντήσει σε... πονηρό ραντεβού τον σταρ του ΝΒΑ Peja Stojakovic, κάτι που φυσικά έχει φέρει πολλούς μπελάδες στην οικογένεια του Πέτζα... (σύζυγος του μπασκετμπολίστα είναι το γνωστό μοντέλο Αλέκα Καμηλά, με την οποία έχει και δυο παιδιά).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom