Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Τι σημαίνει φίλε μου “βρίσκει άντρα”?
Ο άντρας δεν έχει περιθώρια επιλογής? Κάθεται και περιμένει να τον βρεί η γυναίκα αφέντης να της κάνει παιδιά και να τη χρηματοδοτεί και να περιμένει πότε θα τον κερατώσει??
Δυστυχώς σήμερα πολλοί άντρες παντρεύονται με μοναδικό κριτήριο πως θα εξασφαλίσουν μ@@@@ για πήδημα και όλα τα υπόλοιπα στη γυναίκα τα ανακαλύπτουν εκ' των υστέρων...

ναι μιλάω για άντρες που τους διαλέγουν γυναίκες και δεν διαλέγουν αυτοί.

μιλάω για άντρες που έχουν έλλειψη αυτοπεποίθησης , που τους διαλέγουν οι γυναίκες για κοινωνική βιτρίνα και οικονομική κάλυψη.

σας φαίνεται παράξενο?

ε λοιπόν αυτές είναι οι γυναίκες που γαμιούνται για την καύλα τους μ αυτόν που θα γουστάρουν και μόνο γι αυτό το λόγο.

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.147
Κριτικές
14
Like
4.380
Πόντοι
3.715
Η σαρκα ειναι αδυναμη...Κι αυτοι/εs που θα πουνε οτι δεν θα απιστησουνε ποτε,λεs και ξερουνε προκαταβολικα τι θα γινει, ειναι οι μεγαλυτεροι ψευτεs

εντελώς...η δήλωση πίστης κι αιώνιας μονογαμίας είναι παπάρια μάντολες της εκκλησίας.
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
951
Πόντοι
1.011
Αν εχετε προβει σε ατη την πραξη τι σας οδηγησε και ειχε καλες η κακες επιπτωσεις στη σχεση σας;
 

andy85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
491
Πόντοι
280
Ήθελα ανανέωση, κάτι διαφορετικό. Εχω παει με 2 εσκορτς και μια μη επαγγελματία σε 2 χρόνια σταθερής σχέσης και μου έδωσε συτό που ήθελα χωρίς να μειώσει στο ελάχιστο τα συναισθήματά μου για την κοπέλα μου. Το αντίθετο θα έλεγα
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Ήθελα ανανέωση, κάτι διαφορετικό. Εχω παει με 2 εσκορτς και μια μη επαγγελματία σε 2 χρόνια σταθερής σχέσης και μου έδωσε συτό που ήθελα χωρίς να μειώσει στο ελάχιστο τα συναισθήματά μου για την κοπέλα μου. Το αντίθετο θα έλεγα
Αν την κοπελα σου δηλαδη την καβαλαγε αλλος θα ενιωθες ανετα;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
2
Like
771
Πόντοι
96
Αν την κοπελα σου δηλαδη την καβαλαγε αλλος θα ενιωθες ανετα;
Τι ερωτηση ειναι αυτη?
Γιατι ξερει αν συμβαινει ηδη ή οχι? Ξερει η κοπελα του (μας) οτι το βρεχουμε και αλλου?
Η ερωτηση ειναι πολυ απλη για να απαντηθει και τα "αν" δεν αφορουν κανεναν μιας και ειναι σεναρια την ωρα που ο αλλος μιλα για την πραγματικοτητα!!

Το κερατο κανει καλο αν ειναι σε λογικα πλαισια, αυτος αλλωστε ειναι ενας απο τους λογους που υπαρχει το πληρωμενο σεξ.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.368
Like
4.551
Πόντοι
456
βρε γαματε γιατι χανομαστε. σιγα τα βασανα. τιποτα δεν θα μεινει πισω.
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Αν την κοπελα σου δηλαδη την καβαλαγε αλλος θα ενιωθες ανετα;
Φίλε μου, το να μη γνωρίζεις είναι ο καλύτερος τρόπος για να μη πληγωθείς. Όσο δεν το γνωρίζω, ας πηγαίνει και με δέκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom