Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αυτό είναι το video (το έβαλε μετά η ίδια στο twitter, ) που δείχνει την πορνοστάρ Sienna West ( ) μέσα στο αυτοκίνητο με σκοπό να συναντήσει σε... πονηρό ραντεβού τον σταρ του ΝΒΑ Peja Stojakovic, κάτι που φυσικά έχει φέρει πολλούς μπελάδες στην οικογένεια του Πέτζα... (σύζυγος του μπασκετμπολίστα είναι το γνωστό μοντέλο Αλέκα Καμηλά, με την οποία έχει και δυο παιδιά).


μερακλής ο  Peja Stojakovic. Καλή σύζηγο στο σπίτι και καραπουτανάρα ερωμένη...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Κι επειδή το κέρατο πάει σύννεφο...

Ενα μήνυμα που άφησε ο Tiger Woods στον τηλεφωνητή της Jaimee Grubbs βγήκε σήμερα στη δημοσιότητα και φέρνει σ επολύ δύσκολη θέση τον αστέρα του γκολφ. Στο μήνυμα αυτό ο Woods λέει στην κοπέλα αυτή αν μπορεί να βγάλει το όνομα της απο τον τηλεφωνητή. Ο Woods φοβόταν οτι η γυναίκα του μπορεί να έβρισκε τις κλήσεις που είχε κάνει, να έπαιρνε τηλέφωνο και να άκουγε το όνομα...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αυτός που βλέπετε απο το Περού, είχε πάει σε έναν ομαδικό γάμο για να παντρευτεί την καλή του. Ομως υπήρχε ένα πρόβλημα: ήταν ήδη παντρεμένος! Η γυναίκα του το έμαθε και έτρεξε να τον προλάβει και να τον περιποιηθεί... :2funny:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτός που βλέπετε απο το Περού, είχε πάει σε έναν ομαδικό γάμο για να παντρευτεί την καλή του. Ομως υπήρχε ένα πρόβλημα: ήταν ήδη παντρεμένος! Η γυναίκα του το έμαθε και έτρεξε να τον προλάβει και να τον περιποιηθεί... :2funny:


Ελα μωρε πωs κανειs ετσι????
Ανθρωποs ειναι......απλα του διεφυγε μια...λεπτομερεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

roz_krotalias

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρεται! Μιλωντας για κερατο..νομιζω πως τελευταια το ματι της γκομενας μου παιζει πολυ. Δεν ξερω αν με εχει κερατωσει ηδη, αλλα σιγουρα ψαχνεται με εναν τυπο που γνωριζω! Σκεφτηκα να την διαολοστειλω..αλλα μετα σκεφτηκα να την κρατησω μονο και μονο για να την πηδαω! Στην πρωτη ευκαιρια βεβαια θα της πω οτι τα ηξερα ολα εξ αρχης και οτι την κρατουσα μονο για το σεξ και για να δω ποσο καριολα θα καταληξει. Ποια ειναι η γνωμη σας?
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
[size=10pt]Χαιρεται[/size]! Μιλωντας για κερατο..νομιζω πως τελευταια το ματι της γκομενας μου παιζει πολυ. Δεν ξερω αν με εχει κερατωσει ηδη, αλλα σιγουρα ψαχνεται με εναν τυπο που γνωριζω! Σκεφτηκα να την διαολοστειλω..αλλα μετα σκεφτηκα να την κρατησω μονο και μονο για να την πηδαω! Στην πρωτη ευκαιρια βεβαια θα της πω οτι τα ηξερα ολα εξ αρχης και οτι την κρατουσα μονο για το σεξ και για να δω ποσο καριολα θα καταληξει. Ποια ειναι η γνωμη σας?
εγώ θέλω να ρωτήσω ποιος χαίρεται  :tooth:

 

roz_krotalias

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εγω χαιρομαι που δεν ζω στον κοσμο μου πιστευοντας οτι η κυρια ειναι ενταξει! ;)
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
εγω πιστευω οτι δεν εχεις το θαρρος να το στειλεις το βρωμομουνι να παει στα διαλα
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρεται! Μιλωντας για κερατο..νομιζω πως τελευταια το ματι της γκομενας μου παιζει πολυ. Δεν ξερω αν με εχει κερατωσει ηδη, αλλα σιγουρα ψαχνεται με εναν τυπο που γνωριζω! Σκεφτηκα να την διαολοστειλω..αλλα μετα σκεφτηκα να την κρατησω μονο και μονο για να την πηδαω! Στην πρωτη ευκαιρια βεβαια θα της πω οτι τα ηξερα ολα εξ αρχης και οτι την κρατουσα μονο για το σεξ και για να δω ποσο καριολα θα καταληξει. Ποια ειναι η γνωμη σας?
...καλο θα ηταν να μαθεις και το τραγουδακι ....."τινος ειναι ρε γυναικα τα παιδια"....
....αμα ειναι για το πιδιμα μονο για τοσες κοπελες γραφουν εδω μεσα ..και αν το ψαξης ποιο φτηνα θα σε βγη  πλακα με κανεις ?   :headbang: :headbang: :headbang:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω τπ εχω παρει αποφασει. Οποιος της το ζητησει της γυναικα μου το δινει. Το ξερω αυτο τι να κανω. Ασε που μερικες φορες παρακαλαει να πανε μαζι της.
Τελος παντων παντα βρισκονται διαφοροι (αλβανοι,πακιστανοι ακομα και ινδοι)
το προβλημα ειναι μην με κολισει τιποτα. Εχω μεγαλο στρεσσ της λεω να χρησιμοποιει καποτα αλλα δεν το κανει
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μην ανησυχείς, οι Ινδοί την έχουν μικρή.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
παρατηρω οτι οι περισσοτεροι αντρες εχουν γινει λουληδες σημερα...οι γκομενες εχουν ξεσαλωσει...αυτες στην πλειοψηφια ριχνουν κερατο σουλατσαροντας τις νυχτες απο δω κ απο κει,ενω οι αγαπουληδες καθονται κ τις περιμενουν κλεισμενοι σπιτι μηπως χτυπησει το τηλεφωνο τους...καταντια!
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
  Λοιπον....να γραψω και εγω την άποψη μου ως γυναίκα...

  Ουσιαστικά νομίζω δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στους άντρες και τις γυναίκες ως φύλο βιολογικά αλλά κυρίως στο πως τους έχουν μεγαλώσει και τι βλέπουν να γίνεται στη κοινωνία.
    Απο μικρούς μας έχουν μάθει ότι ο άντρας πρέπει να πηδάει ότι κινείται γιατί αυτό είναι σωστο, ενω η γυναίκα δεν πρέπει να πάει με με όποιον της αρέσει γιατί είναι πουτανα...Ποσοι απο σας μπορει να μην τρελαινοσασταν να πατε με μια γκομενα αλλα πηγατε γιατι σκεφτηκατε ειμαι αντρας πρεπει να γαμησω, ενω αν σας ειχαν μεγαλωσει με τη σκεψη οτι δεν πρεπει να πατε δεν θα πηγαινατε???

    Τωρα για το θέμα της απιστιας. Υπάρχουν άνθρωποι και άνθρωποι. Αντρες που απατουν τις γυναικες τους ασυστολα, γυναικες που απατουν τους αντρες τους ασυστολα, αντρες που θα το κανουν σε εξαιρετικη περιπτωση, γυναικες που θα το κανουν σε εξιαρετικη περπτωση, αντρες και γυναικες που δεν θα απατησουν αλλα θα χωρισουν. Γενικα νομιζω δεν ειναι θεμα φυλου αλλα ανθρωπου, χαρακτηρα και ηθικης.

    Τωρα να μιλησω για τη περιπτωση μου που εχω απατησει και πως το βλεπει μια γυναικα. Λοιπον στη δικη μου περιπτωση ο δευτερος δεν ηταν ο γαμιας , ο πουτσαρας που με ξεσκιζει ενω ο πρωτος ο κακομοιρης ο μαμουχαλος που τον εκμεταλευομαι κτλ κτλ.
    Αγαπουσα τη νομιμη σχεση, τη σεβομουν, νοιαζομουν, ετρεχα, συμπονουσα και βοηθαγα. Απλα καπου ειχε ερθει η κουραση, δεν ενιωθα τον ερωτα πως το λενε??? Εκανα μια δευτερη σχεση με καποιον που ενιωθα ερωτευμενη αλλα δεν αγαπουσα. Φυσικα και στη δευτερη σχεση ηθελα το καλο του, τον νοιαζομουν, αλλα δεν ενιωθα αυτο το δεσιμο της αγαπης οπως με τον πρωτο(αλλωστε δεν μπορεις να αγαπησεις τον αλλον απο το πρωτο καιρο θελει χρονια κοινα βιωματα κτλ). Δεν νιωθω πως υποτιμουσα κανεναν, απλα τον πρωτο τον αγαπουσα αλλα δεν ημουν ερωτευμενη ΠΙΑ (το τονιζω το πια γιατι στην αρχη ημουν) τον δευτερο τον ειχα ερωτευτει αλλα δεν ειχα φτασει στο σημειο να τον αγαπαω (πιθανων να τον αγαπουσα καποια στιγμη). Για μενα σε προτεραιοτητα εμπαινε ο πρωτος, πραγμα που ο δευτερος δεν αντεχε και μετα απο πολλες ζηλιες και τσακωμους με αφησε.
    Ισως αν ημουν παντρεμενη με παιδια λογω του κοινωνικου περιγυρου αλλα και των παιδιων κυριως να μην απατουσα και απο φοβο αλλα και απο το αισθημα της ευθυνης.

    Φυσικα θα υπαρχουν γυναικες που ειναι απολυτα πιστες, φυσικα θα υπαρχουν και αλλες οι οποιες γαμιουνται με οτι βρουν και κοροιδευουν τον αντρα τους αλλα δεν ειναι μονο αυτα τα 2 ακρα. Υπαρχουν πολλες ενδιαμεσες καταστασεις.

    Εχω μια φιλη η οποια ειναι παντρεμενη και απολυτα πιστη. Οποτε βλεπει τον κολλητο του αντρα της(που ειναι κουκλος) της γυριζει το ματι. Τον γουσταρει τρελλα, βεβαια δεν νομιζω ποτε να μπαινε στη διαδικασια να κανει κατι μαζι του γιατι θα φοβοταν μην χασει αυτο που εχει...αλλα τον γουσταρει, ζηλευει τις εκαστοτε γκομενες του...υποτιθεται τον κατακρινει γιατι ειναι αστατος...αλλα εγω που ειμαι φιλη της την ξερω...εχει παθει εμμονη.Ειναι ομως απολυτα πιστη στον αντρα της. Δηλαδη αυτη ειναι οκ που ειναι παντρεμενη και φαντασιωνεται συνεχεια τον κολλητο???
 
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γτ πας να χρυσωσεις το χαπι σου με 1002 δικαιολογιες? κ τον αγαπουσα αλλα δεν ημουν ερωτευμενη κ παπαρια μπλε. κ γιατι επισης μπαινεις σε φαση συγκρισης με την παντρεμενη φιλη. εσυ δλδ εισαι καλυτερη που εκανες παραλληλη σχεση? ημαρτον?
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 Λοιπον....να γραψω και εγω την άποψη μου ως γυναίκα...

 Ουσιαστικά νομίζω δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στους άντρες και τις γυναίκες ως φύλο βιολογικά αλλά κυρίως στο πως τους έχουν μεγαλώσει και τι βλέπουν να γίνεται στη κοινωνία.
   Απο μικρούς μας έχουν μάθει ότι ο άντρας πρέπει να πηδάει ότι κινείται γιατί αυτό είναι σωστο, ενω η γυναίκα δεν πρέπει να πάει με με όποιον της αρέσει γιατί είναι πουτανα...Ποσοι απο σας μπορει να μην τρελαινοσασταν να πατε με μια γκομενα αλλα πηγατε γιατι σκεφτηκατε ειμαι αντρας πρεπει να γαμησω, ενω αν σας ειχαν μεγαλωσει με τη σκεψη οτι δεν πρεπει να πατε δεν θα πηγαινατε???

   Τωρα για το θέμα της απιστιας. Υπάρχουν άνθρωποι και άνθρωποι. Αντρες που απατουν τις γυναικες τους ασυστολα, γυναικες που απατουν τους αντρες τους ασυστολα, αντρες που θα το κανουν σε εξαιρετικη περιπτωση, γυναικες που θα το κανουν σε εξιαρετικη περπτωση, αντρες και γυναικες που δεν θα απατησουν αλλα θα χωρισουν. Γενικα νομιζω δεν ειναι θεμα φυλου αλλα ανθρωπου, χαρακτηρα και ηθικης.

   Τωρα να μιλησω για τη περιπτωση μου που εχω απατησει και πως το βλεπει μια γυναικα. Λοιπον στη δικη μου περιπτωση ο δευτερος δεν ηταν ο γαμιας , ο πουτσαρας που με ξεσκιζει ενω ο πρωτος ο κακομοιρης ο μαμουχαλος που τον εκμεταλευομαι κτλ κτλ.
   Αγαπουσα τη νομιμη σχεση, τη σεβομουν, νοιαζομουν, ετρεχα, συμπονουσα και βοηθαγα. Απλα καπου ειχε ερθει η κουραση, δεν ενιωθα τον ερωτα πως το λενε??? Εκανα μια δευτερη σχεση με καποιον που ενιωθα ερωτευμενη αλλα δεν αγαπουσα. Φυσικα και στη δευτερη σχεση ηθελα το καλο του, τον νοιαζομουν, αλλα δεν ενιωθα αυτο το δεσιμο της αγαπης οπως με τον πρωτο(αλλωστε δεν μπορεις να αγαπησεις τον αλλον απο το πρωτο καιρο θελει χρονια κοινα βιωματα κτλ). Δεν νιωθω πως υποτιμουσα κανεναν, απλα τον πρωτο τον αγαπουσα αλλα δεν ημουν ερωτευμενη ΠΙΑ (το τονιζω το πια γιατι στην αρχη ημουν) τον δευτερο τον ειχα ερωτευτει αλλα δεν ειχα φτασει στο σημειο να τον αγαπαω (πιθανων να τον αγαπουσα καποια στιγμη). Για μενα σε προτεραιοτητα εμπαινε ο πρωτος, πραγμα που ο δευτερος δεν αντεχε και μετα απο πολλες ζηλιες και τσακωμους με αφησε.
    Ισως αν ημουν παντρεμενη με παιδια λογω του κοινωνικου περιγυρου αλλα και των παιδιων κυριως να μην απατουσα και απο φοβο αλλα και απο το αισθημα της ευθυνης.

    Φυσικα θα υπαρχουν γυναικες που ειναι απολυτα πιστες, φυσικα θα υπαρχουν και αλλες οι οποιες γαμιουνται με οτι βρουν και κοροιδευουν τον αντρα τους αλλα δεν ειναι μονο αυτα τα 2 ακρα. Υπαρχουν πολλες ενδιαμεσες καταστασεις.

   Εχω μια φιλη η οποια ειναι παντρεμενη και απολυτα πιστη. Οποτε βλεπει τον κολλητο του αντρα της(που ειναι κουκλος) της γυριζει το ματι. Τον γουσταρει τρελλα, βεβαια δεν νομιζω ποτε να μπαινε στη διαδικασια να κανει κατι μαζι του γιατι θα φοβοταν μην χασει αυτο που εχει...αλλα τον γουσταρει, ζηλευει τις εκαστοτε γκομενες του...υποτιθεται τον κατακρινει γιατι ειναι αστατος...αλλα εγω που ειμαι φιλη της την ξερω...εχει παθει εμμονη.Ειναι ομως απολυτα πιστη στον αντρα της. Δηλαδη αυτη ειναι οκ που ειναι παντρεμενη και φαντασιωνεται συνεχεια τον κολλητο???
 

 Πως παντρευτηκες;
 Απο ερωτα;τον ηθελες τον δικο σου;ηταν επιλογη σου;
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
 Λοιπον....να γραψω και εγω την άποψη μου ως γυναίκα...

 Ουσιαστικά νομίζω δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στους άντρες και τις γυναίκες ως φύλο βιολογικά αλλά κυρίως στο πως τους έχουν μεγαλώσει και τι βλέπουν να γίνεται στη κοινωνία.
   Απο μικρούς μας έχουν μάθει ότι ο άντρας πρέπει να πηδάει ότι κινείται γιατί αυτό είναι σωστο, ενω η γυναίκα δεν πρέπει να πάει με με όποιον της αρέσει γιατί είναι πουτανα...Ποσοι απο σας μπορει να μην τρελαινοσασταν να πατε με μια γκομενα αλλα πηγατε γιατι σκεφτηκατε ειμαι αντρας πρεπει να γαμησω, ενω αν σας ειχαν μεγαλωσει με τη σκεψη οτι δεν πρεπει να πατε δεν θα πηγαινατε???

   Τωρα για το θέμα της απιστιας. Υπάρχουν άνθρωποι και άνθρωποι. Αντρες που απατουν τις γυναικες τους ασυστολα, γυναικες που απατουν τους αντρες τους ασυστολα, αντρες που θα το κανουν σε εξαιρετικη περιπτωση, γυναικες που θα το κανουν σε εξιαρετικη περπτωση, αντρες και γυναικες που δεν θα απατησουν αλλα θα χωρισουν. Γενικα νομιζω δεν ειναι θεμα φυλου αλλα ανθρωπου, χαρακτηρα και ηθικης.

   Τωρα να μιλησω για τη περιπτωση μου που εχω απατησει και πως το βλεπει μια γυναικα. Λοιπον στη δικη μου περιπτωση ο δευτερος δεν ηταν ο γαμιας , ο πουτσαρας που με ξεσκιζει ενω ο πρωτος ο κακομοιρης ο μαμουχαλος που τον εκμεταλευομαι κτλ κτλ.
   Αγαπουσα τη νομιμη σχεση, τη σεβομουν, νοιαζομουν, ετρεχα, συμπονουσα και βοηθαγα. Απλα καπου ειχε ερθει η κουραση, δεν ενιωθα τον ερωτα πως το λενε??? Εκανα μια δευτερη σχεση με καποιον που ενιωθα ερωτευμενη αλλα δεν αγαπουσα. Φυσικα και στη δευτερη σχεση ηθελα το καλο του, τον νοιαζομουν, αλλα δεν ενιωθα αυτο το δεσιμο της αγαπης οπως με τον πρωτο(αλλωστε δεν μπορεις να αγαπησεις τον αλλον απο το πρωτο καιρο θελει χρονια κοινα βιωματα κτλ). Δεν νιωθω πως υποτιμουσα κανεναν, απλα τον πρωτο τον αγαπουσα αλλα δεν ημουν ερωτευμενη ΠΙΑ (το τονιζω το πια γιατι στην αρχη ημουν) τον δευτερο τον ειχα ερωτευτει αλλα δεν ειχα φτασει στο σημειο να τον αγαπαω (πιθανων να τον αγαπουσα καποια στιγμη). Για μενα σε προτεραιοτητα εμπαινε ο πρωτος, πραγμα που ο δευτερος δεν αντεχε και μετα απο πολλες ζηλιες και τσακωμους με αφησε.
    Ισως αν ημουν παντρεμενη με παιδια λογω του κοινωνικου περιγυρου αλλα και των παιδιων κυριως να μην απατουσα και απο φοβο αλλα και απο το αισθημα της ευθυνης.

    Φυσικα θα υπαρχουν γυναικες που ειναι απολυτα πιστες, φυσικα θα υπαρχουν και αλλες οι οποιες γαμιουνται με οτι βρουν και κοροιδευουν τον αντρα τους αλλα δεν ειναι μονο αυτα τα 2 ακρα. Υπαρχουν πολλες ενδιαμεσες καταστασεις.

   Εχω μια φιλη η οποια ειναι παντρεμενη και απολυτα πιστη. Οποτε βλεπει τον κολλητο του αντρα της(που ειναι κουκλος) της γυριζει το ματι. Τον γουσταρει τρελλα, βεβαια δεν νομιζω ποτε να μπαινε στη διαδικασια να κανει κατι μαζι του γιατι θα φοβοταν μην χασει αυτο που εχει...αλλα τον γουσταρει, ζηλευει τις εκαστοτε γκομενες του...υποτιθεται τον κατακρινει γιατι ειναι αστατος...αλλα εγω που ειμαι φιλη της την ξερω...εχει παθει εμμονη.Ειναι ομως απολυτα πιστη στον αντρα της. Δηλαδη αυτη ειναι οκ που ειναι παντρεμενη και φαντασιωνεται συνεχεια τον κολλητο???
  Η πιο εμπεριστατομενη γνωμη που εχω διαβαση περι απιστιας.Μηπως εισαι επαγγελματιας ψυχολογος?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

μηπως εισαι οντως μπουφος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom