Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τζειμς την αλλιντισα να την εχω ικανη να ειναι παντρεμενη,να εχει και αλλους 3 γκομενους και να κανει παιχνιδι με ολους.πρεπει να ειναι μεγαλος παιχτης η γκομενα.
Αν και έχει πολύ καυλιάρικο nick, εγώ για Πατε-σαβούρα την κοβω.  :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Άμα είχατε αυτήν γκόμενα τι θα κάνατε?


οδηγίες για τσιμπούκι!!!!!!!


"κι αν αυτή κάνει να φύγει, της κρατάς το κεφάλι, δεν την αφήνεις να φύγει"!!!!!
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχω κερατωσει ποτε και ουτε το εχω σκοπο.

τωρα αν με κερατωνανε μμμ... θα χωριζα εννοειται. δεν μου εχει τυχει να το μαθω!!! το αν εχει γινει αλλο θεμα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν εχω κερατωσει ποτε και ουτε το εχω σκοπο.

τωρα αν με κερατωνανε μμμ... θα χωριζα εννοειται. δεν μου εχει τυχει να το μαθω!!! το αν εχει γινει αλλο θεμα...
Δεν εισαι παντρεμενη εσυ;απλα δεσμο εχεις ετσι; :think:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
δεν εχω κερατωσει ποτε και ουτε το εχω σκοπο.

τωρα αν με κερατωνανε μμμ... θα χωριζα εννοειται. δεν μου εχει τυχει να το μαθω!!! το αν εχει γινει αλλο θεμα...

αυτά τα "ποτέ" και τα "εννοείται" που λένε τα κοριτσάκια είναι όλα τα λεφτά! :2funny:

να μη σε ματιάξω! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
αυτά τα "ποτέ" και τα "εννοείται" που λένε τα κοριτσάκια είναι όλα τα λεφτά! :2funny:

να μη σε ματιάξω! :2funny: :2funny: :2funny:


νομιζω οτι μπορω να κρινω τι ΘΑ κανω η τι κανω. μερικοι ανθρωποι ξερεις εννοουν αυτα που λενε.  :grin:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
νομιζω οτι μπορω να κρινω τι ΘΑ κανω η τι κανω. μερικοι ανθρωποι ξερεις εννοουν αυτα που λενε.  :grin:
τώρα το γάμησες ακόμα πιο πολύ!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άστο, πες ένα ουπς άκυρο και είσαι οκ! ;)

 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Aχχ αν ήξερες πόσες παντρεμένες (που κάποτε έλεγαν τα ίδια μ' εσένα... κ μετά)...  :knockinb: :fuck1: έχουν περάσει από δω μέσα ;) :grin:
Σε αυτή τη ζωή τη πουτανα τα πάντα γίνονται και τα πάντα δε γίνονται. Δεν υπάρχει η λέξη ποτέ γιατί  δε ξέρεις τι μπορεί να γίνει!
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
τώρα το γάμησες ακόμα πιο πολύ!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άστο, πες ένα ουπς άκυρο και είσαι οκ! ;)

δεν παιζει. πραγματικα ειμαι απολυτη σε αυτο το θεμα. γιατι σου ειναι τοσο δυσκολο να το πιστεψεις??? δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι! και με αδικεις αυτην τη στιγμη. και τσατιζομαι. :P
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
Σε αυτή τη ζωή τη πουτανα τα πάντα γίνονται και τα πάντα δε γίνονται. Δεν υπάρχει η λέξη ποτέ γιατί  δε ξέρεις τι μπορεί να γίνει!

συμφωνω απολυτα ρε αγορι μου αλλα πραγματικα προτιμω να χωρισω ΠΑΡΑ να κερατωσω! ειναι η υπερτατη πουτανια για μενα. period.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δεν υπάρχει η λέξη ποτέ γιατί  δε ξέρεις τι μπορεί να γίνει!

Ετσι... :rockon:

Και όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα, έχω πολύ ΠΡΟΣΦΑΤΟ παράδειγμα Κυρίας... που ενώ "ορκιζόταν" ότι εφόσον παντρεύτηκε ποτέ δεν θα έκανε κάτι τέτοιο, τελικά, αφού έμαθε ότι κ ο άντρας της ξενογαμούσε (όπως ΟΛΟΙ μας, αν έχουμε μια καυλή ευκαιρία) κατέληξε να πηδιέται με 2... :2on1:
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δεν παιζει. πραγματικα ειμαι απολυτη σε αυτο το θεμα. γιατι σου ειναι τοσο δυσκολο να το πιστεψεις??? δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι! και με αδικεις αυτην τη στιγμη. και τσατιζομαι. :P
Η απιστία είναι πολύ σοβαρός λόγος για να χωρίσεις ….πολλοί βεβαία άνθρωποι το εχούνε ανεχτεί αλλά και πάρα πολύ όχι!!!κατ εμέ πρέπει απλά να χωρίσεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom