Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Στην δική μου περίπτωση :

1) Κινητό δεν είχα στο χέρι όλη μέρα γιατί δεν ήθελα τέτοια νταλαβέρια και ζουζουνιλίκια με τον γκόμενο.
2)Με τον άντρα μου όντως πηδιόμασταν αραιά και που γιατί το πήδημα ήταν επιεικώς απαίσιο και το απέφευγα σαν τον διάολο το λιβάνι ακόμα και πριν βρω εραστή.
3)Όχι ρε συ σε φίλες για καφέ.Εδώ δεν προλάβαινα να φτύσω(και δεν εννοώ εκεί που πρέπει.. ;)),για καφέ θα πήγαινα και δη με φίλες?Περνάνε από την δουλειά μου οι φίλες.
4)Αυτό ούτε που το θυμάμαι για να πω την αλήθεια..πολύ πιθανόν πάντως..πάνε και χρόνια...
5)Εχω μαγαζί με εσώρουχα οπότε ήταν συνηθισμένος στην ποικιλία ο σύζηγος:2funny:


Συνοπτικά:
Ο άντρας μου δεν πήρε πρέφα τίποτα από όλη την φάση η οποία φρόντισα να κρατήσει ελάχιστο χρονικό διάστημα.
Η περίπτωση μου δεν ήταν εύκολο  ανακαλυφθεί  διότι δεν άφησα τον εαυτό μου να ερωτευτεί τον γκόμενο.Δεν επέτρεπα σαλιαρίσματα και τον έπαιρνα μόνον εγώ για να του πω πότε θα βρεθούμε.Τον είχα μόνο για πήδημα εν ολίγοις γιατί αυτό ήταν και το μείον στον γάμο μου οπότε και αυτό επιζητούσα ΜΟΝΟ.
Κάποια στιγμή με έπιασαν  πάρα πολλές τύψεις για την όλη φάση και  τελείωσα το νταλαβέρι με τον γκόμενο.



Τέλος να πω οτι με τον άντρα μου χωρίσαμε πολύ αργότερα για τελείως διαφορετικό λόγο που δεν είναι της παρούσης. :( :( :(
κλασικη πουταναρα ελεεινιδα,σαν και εσενα εχει πολλες πουτανες να ξερεις.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλα ενταξει.
απο μαλακιες γεμισαμε. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Λέω, η αλιντισσα κεράτωνε τον άντρα της ΜΟΝΟ και ΚΑΘΑΡΑ για το σεξ, γιατί δεν την ικανοποιούσε εκείνος, και είναι καραπουτανάρα.

Εντάξει, δεκτό.

Ο Τζέιμς που όχι μόνο κεράτωνε τη γυναίκα του αλλά έκανε και παιδί με την γκόμενα και την άφησε να του πάρει τα μυαλά, γιατί είναι ήρωας;
 

Επισκέπτης
Λέω, η αλιντισσα κεράτωνε τον άντρα της ΜΟΝΟ και ΚΑΘΑΡΑ για το σεξ, γιατί δεν την ικανοποιούσε εκείνος, και είναι καραπουτανάρα.

Εντάξει, δεκτό.

Ο Τζέιμς που όχι μόνο κεράτωνε τη γυναίκα του αλλά έκανε και παιδί με την γκόμενα και την άφησε να του πάρει τα μυαλά, γιατί είναι ήρωας;
Γιατί είναι άντρας ρε παιδί μου..ξες αλληλεγγύη
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατί είναι άντρας ρε παιδί μου..ξες αλληλεγγύη

Όχι ρε, ο αρκανς φαίνεται μπρουτάλ αλλά είναι δίκαιος  :sunglasses:

Edit: πχ με συγκίνησε το παλιόπαιδο (πάλι) όταν στο θρεντ για τους γκέι έκραξε, έκραξε, το φχαριστήθηκε, και μετά άρχισε να ποστάρει αποσπάσματα για το ασφαλές γκέι σεξ και κείμενα από μπλογκ ομοφυλόφιλων.
Αρκάνς, αν και σου επιτέθηκαν άδικα μερικοί, να ξέρεις ότι εγώ είμαι περήφανη  :-* :-* :-*
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
ειστε πουτανες ολες να ξερεις.
αυτο ειναι το συμπερασμα.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ο Τζέιμς γιατί είναι ήρωας ρε?  >:(
Μπουμπούκα άστο!

εγώ είμαι εκτός συναγωνισμού! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όχι ήρωας! ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΑΣ!Μπατμαν,σπάιντερμαν κοκ.... :2funny: :2funny:


Αλλά οι γυναίκες που κερατώνουν τον άνδρα τους-αραβ/κο-γκόμενο....

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!!!  :rockon: :rockon:Έχεις καμία αμφιβολία για την Άνι πλέον? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κι αν η αλίντισσα, περιέγραφε με λεπτομέρειες τους λόγους για τους οποίους έφτασε να απατάει τον άνδρα της,αλλά και τον τρόπο που το έκανε,θα συμφωνούσες.... :rockon:

όταν άρχισα την ιστορία πολλοί με βρίζανε τι έκανα στο καημένο το κοριτσάκι... :headbang: :headbang: μετά καραπουτανΆνι τη λένε... :birdman:

μην το ψάχνεις! και δεν είναι φαλλοκρατισμός αυτό που λέω.... :think: :think: :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom