Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
εσυ τωρα τι θες να σου απαντησει και ρωτας;σε επιασε η χριστιανικη ευαισθησια;
δεν ειναι θεμα ευαισθησιας.το σωστο ειναι να το δουμε απο ολες τις πλευρες.



καμια γυναικα δεν θα πει ρε την γνωμη τις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μια καλη φαση θα ηταν να πεινανε ενα καφε και οι τρεις μαζι και να το συζητησουνε. :grin: :grin: :grin: :grin:
ή να κανανε παρτουζα αλλα να πηδουσε και τον κερατα ο αλλος...για να ολοκληρωθει το εργο :headbang:

και κερατας και πηδηγμενος..... :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
γιατί όχι.....
την υπογραφή μας και την ψωλή μας πρέπει να προσέχουμε που την βάζουμε.
μακρυά από παντρεμένες... όπως επίσης και μακρυά από γκόμενες με πρώην ψυχάκηδες για γκόμενους.
δεν έχω πηδήξει παντρεμένη αλλά έχω βρεθεί σε δύσκολη θέση στην 2η περίπτωση  :headbang:
τι εγινε ρε τσολια
σε κυνηγουσαν με τα καλασνικοφ;
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Πάντως ρε παιδιά ο σύζυγος στην ιστορία που έδωσε ο αρκ καλά αντέδρασε! :grin: :grin:

άκου ρε να βγάλει τον εραστή ξεβράκωτο πάνω στο κλιματιστικό! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άραγε με τη γυναίκα του μέσα τι έκανε? :think:


ίσως να συνέχισε τη δουλειά που άφησε στη μέση ο εραστής!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb:

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ο σκοπευτής κι ο απατημένος σύζυγος-πωλητής (ανέκδοτο)
Πέμπτη, 4 Δεκεμβρίου 2008

Μπαίνει ένας ελεύθερος σκοπευτής σε ένα κατάστημα που πουλάνε όπλα και ζητάει ένα όπλο μεγάλης απόστασης με διόπτρα. Ο υπάλληλος βγάζει αμέσως το καλύτερο και του λέει δείχνοντας έξω από το παράθυρο :
-"Αυτό το όπλο είναι τόσο καλό που μπορείς να δεις από εδώ μέσα στο σπίτι μου που είναι εκεί πάνω στον λόφο».
Ο πελάτης ρίχνει μια ματιά προς το σπίτι με την διόπτρα και αρχίζει να γελάει.
- «Που είναι το αστείο;» του λέει ο υπάλληλος.
- «Βλέπω ένα γυμνό άνδρα να κυνηγάει μια γυμνή γυναίκα στο σπίτι σου» απαντά ο πελάτης.
Αμέσως ο υπάλληλος βάζει το μάτι του στη διόπτρα και βλέπει την γυναίκα του γυμνή να κυνηγιέται με ένα γυμνό άνδρα. Έξαλλος γυρίζει στον πελάτη και του λέει:
- «Επειδή εγώ δεν ξέρω καλό σημάδι, θα σου δώσω 2 σφαίρες. Την μια θέλω να την φυτέψεις στο κεφάλι αυτής της πουtanας και την άλλη στο πέoς αυτού του αλήτη. Αν το κάνεις αυτό θα σου χαρίσω το όπλο».
- «Έγινε» απαντά ο πελάτης.
Βάζει το μάτι του στη διόπτρα και στοχεύει.Πριν πυροβολήσει σταματά, του επιστρέφει την μια σφαίρα και του λέει:
- «Γίνεται και με μία....».

καλό!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωραίο και το αβατάρ σου αρχηγέ!

ίσως το καλύτερο που είχες!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μου...το στέλνεις να το βάλω μόλις το βαρεθείς? ;) ;) ;)
 

aser79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
γιατί όχι.....
την υπογραφή μας και την ψωλή μας πρέπει να προσέχουμε που την βάζουμε.
μακρυά από παντρεμένες... όπως επίσης και μακρυά από γκόμενες με πρώην ψυχάκηδες για γκόμενους.
δεν έχω πηδήξει παντρεμένη αλλά έχω βρεθεί σε δύσκολη θέση στην 2η περίπτωση  :headbang:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τα ιδια φιλε, ειδικα στο δευτερο που λες ΜΑΚΡΙΑ από γκομενες με πρωην ψυχακηδες για γκομενους αλλα που να το γνωριζουμε αν δεν μας κατσει τετοια φαση. >:(

Σε μενα ο θειος μου πηδαγε μανα μπατσου, δεν εχετε ιδεα τι τραβαει τωρα ο μπαρμπας μου. Τα ηθελε ο κωλος του παλιο :jerking:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
και την  να κανει ρε τζειμς?
να παρει κανενα σκουποξυλο και να τον σπρωχνει να πεσει απο το κλιματιστικο? :grin: :grin: :grin: :grin:

να παει φυλακη επειδη η αλλη ειναι γαμιολα? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
εγω παντως θα εφευγα

σιγα μην παω φυλακη γιατι καποιος δεν αξιζε για μενα....
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τα ιδια φιλε, ειδικα στο δευτερο που λες ΜΑΚΡΙΑ από γκομενες με πρωην ψυχακηδες για γκομενους αλλα που να το γνωριζουμε αν δεν μας κατσει τετοια φαση. >:(

Σε μενα ο θειος μου πηδαγε μανα μπατσου, δεν εχετε ιδεα τι τραβαει τωρα ο μπαρμπας μου. Τα ηθελε ο κωλος του παλιο :jerking:
τι του κανει ο μπατσος δηλαδη ρε φιλε?
με το ζορι την γαμουσε την μανα του?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλό!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωραίο και το αβατάρ σου αρχηγέ!

ίσως το καλύτερο που είχες!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μου...το στέλνεις να το βάλω μόλις το βαρεθείς? ;) ;) ;)
παρτο ελευθερα με αντιγραφη εικονας....
 

aser79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Ειχε ψυχολογικα η μανα και τωρα τα πληρωνει ο μπαρμπας. Για αυτο οπως ειπε και ο φιλος Tsolias.Psolias ΜΑΚΡΙΑ (μεγαλη ιστορια να γραψω)
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
και την  να κανει ρε τζειμς?
να παρει κανενα σκουποξυλο και να τον σπρωχνει να πεσει απο το κλιματιστικο? :grin: :grin: :grin: :grin:

να παει φυλακη επειδη η αλλη ειναι γαμιολα? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Πάντως ρε μαλάκα λίγοι είναι αυτοί που την στιγμή εκείνη θα αντιδράσουν ακραία!

έτσι πιστεύω δηλ.

ενώ όταν το σκέφτεσαι σαν ιδέα σου βγαίνουν βίαια συναισθήματα, εκείνη τη στιγμή μάλλον νοιώθεις αλλιώς και δεν κάνεις τίποτα!

εξαρτάται βέβαια το κατά πόσο αγαπάς..... :uglystupid:



το καλύτερο είναι να του την αφήσεις να δει τη γλύκα!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

θα του την κάνει κι αυτουνού....δεν μπορεί!!! :rockon: :rockon:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Ειχε ψυχολογικα η μανα και τωρα τα πληρωνει ο μπαρμπας. Για αυτο οπως ειπε και ο φιλος Tsolias.Psolias ΜΑΚΡΙΑ (μεγαλη ιστορια να γραψω)
ρε φιλε ο μπατσος τι του κανει?
του κοβει κληση οπου τον δει? :think: :think: :think: :think:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως ρε μαλάκα λίγοι είναι αυτοί που την στιγμή εκείνη θα αντιδράσουν ακραία!

έτσι πιστεύω δηλ.

ενώ όταν το σκέφτεσαι σαν ιδέα σου βγαίνουν βίαια συναισθήματα, εκείνη τη στιγμή μάλλον νοιώθεις αλλιώς και δεν κάνεις τίποτα!

εξαρτάται βέβαια το κατά πόσο αγαπάς..... :uglystupid:



το καλύτερο είναι να του την αφήσεις να δει τη γλύκα!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

θα του την κάνει κι αυτουνού....δεν μπορεί!!! :rockon: :rockon:
παντως σε μια φαση που εχω ακουσει.
ενας που ειπιασε την γυναικα του να γαμιετε,εδωσε συγχαριτηρια στο γαμια,και του ειπε.φιλε 3 χρονια εψαχνα αφορμη για να χωρισω,χωρις να δωσω φραγκο για διατροφη.
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Όπως τα λέει ο james είναι .. ενώ φαίνεται οτι όλοι θα κόβαμε κώλους, ψωλές κι ότι περισσευει, ουσιαστικά εγώ πιστεύω θα έφευγα απλά..

καλά οχι τοσο απλά .. ίσως μετά από κανα χαστούκι στην πουτάνα και κανα μπουνίδι στον γαμιά :tickedoff:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τι εγινε ρε τσολια
σε κυνηγουσαν με τα καλασνικοφ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: όχι... ήταν ένας ψυχάκιας ηρακλειώτης... κολημένος με την γκόμενα που είχα εγώ.
μιλάμε για πολύ τρελό κόλημα είχε φάει το παληκάρι και δεν τον αδικό... το ρουφοκαβλέτο το δούλευε πολύ καλά η κοπελούδα.
τις πρώτες μέρες που ήμασταν με την γκόμενα όλα πήγαιναν καλά, αν και είχα κάτι υποψίες με κάτι κωλοτηλέφωνα που έπερναν τα ξημερώματα, χτύπαγε το κινητό 2-3 φορές και έκλεινε.
μετά την πρώτη βδομάδα που είμασταν μαζί (τις μισές μέρες έμενα σπίτι της) την ρωτάω ποιος την έπερνε τηλέφωνο τέτοια ώρα(όχι ότι ποτέ ψάχνω τέτοια πράγματα ... αλλά με ξύπναγε ο μαλάκας :headbang:) και μου λέει ένας φίλος για να βγούμε.
περνάει άλλη μια βδομάδα τέτοια... και όσο πέρναγαν οι μέρες τα τηλέφωνα από 1 τη βραδυά γινόντουσαν 2-3 , όλο και περισσότερα κάθε φορα.
οπότε της λέω ένα πρωί... να πει του φίλου της να βγούμε όλοι μαζί για καφέ... να τον γνωρίσω  :2funny: :2funny: ... έλεγε κάτι παπαριές περίεργες ... αλλά τελικά με την πίεση μου τα ξέρασε όλα. 2 μέρες μετά από αυτό το διάλυσα το όλο σκηνικό γιατί ο τύπος άρχισε να μας παρακολουθεί... μία στο πάρκο μία στα μαγαζιά ... μία στο μώλο τα βράδυα...

οπότε το 3ο ξημέρωμα βρήκε εμένα single και πάλι, την γκόμενα να φτύνει τον μαλάκα και να είναι σε απόγνωση.... και τον μαλάκα να συνεχίζει να εξεφτελίζεται επ' αορίστου χρόνου  :2funny: :2funny:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
παντως σε μια φαση που εχω ακουσει.
ενας που ειπιασε την γυναικα του να γαμιετε,εδωσε συγχαριτηρια στο γαμια,και του ειπε.φιλε 3 χρονια εψαχνα αφορμη για να χωρισω,χωρις να δωσω φραγκο για διατροφη.
ακραίο παράδειγμα !
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
φευγεις...
οποιος απο τους τρεις κ αν εισαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom