Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
την παντρευτηκα γιατι δεν ευρησκα τοσο χοντρες ....ξερεις εμενα με αρεσουν οι χοντρες γυναικες.
και ειναι και καλη στο σεξ
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
όταν άρχισα την ιστορία πολλοί με βρίζανε τι έκανα στο καημένο το κοριτσάκι... :headbang: :headbang: μετά καραπουτανΆνι τη λένε... :birdman:

Εγώ πάντα την έβριζα  :birdman:

και η Άνι δεν έχει καμία σχέση με την αλίντισσα, κανείς δεν τη βρίζει επειδή σε κεράτωσε ρε...

όσο για όλο το ποστ ελπίζω να κάνεις πλάκα γιατί θα συγχιστώ πάλι  >:(
 

Επισκέπτης
Ο Τζέιμς που όχι μόνο κεράτωνε τη γυναίκα του αλλά έκανε και παιδί με την γκόμενα και την άφησε να του πάρει τα μυαλά, γιατί είναι ήρωας;

γιατι τον πλανεψε αυτη και δεθηκε αυτος συναισθηματικα μαζι της :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
δεν το κανε για την προσωπικη του καβλα και μονο
αντε αντε
πολυ αερα πηρατε εδω μεσα κωλοσαβουρες...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γιατι τον πλανεψε αυτη και δεθηκε αυτος συναισθηματικα μαζι της :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
δεν το κανε για την προσωπικη του καβλα και μονο
αντε αντε
πολυ αερα πηρατε εδω μεσα κωλοσαβουρες...

Πες μου ότι τον λυπάσαι κι από πάνω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τι να κανουμε ο αντρας σκεφτεται με την καρδια του...οχι με το μουνι οπως εσεις >:(
Για αυτο και σας λεμε πουτανες :birdman:

Το επιχείρημα ρε είναι ότι ο άντρας κερατώνει μόνο με τον πούτσο, για να ξεθυμάνει, ενώ οι γυναίκες για να κερατώσουν πρέπει (και καλά) να ερωτευτούν. Μα ό,τι θέτε λετε πια  :boobies:

Την ιστορία του τζέιμς την διάβασες ρε ή χώθηκες έτσι, για να χωθείς;  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
Το επιχείρημα ρε είναι ότι ο άντρας κερατώνει μόνο με τον πούτσο, για να ξεθυμάνει, ενώ οι γυναίκες για να κερατώσουν πρέπει (και καλά) να ερωτευτούν. Μα ό,τι θέτε λετε πια  :boobies:

Την ιστορία του τζέιμς την διάβασες ρε ή χώθηκες έτσι, για να χωθείς;  :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι οχι κανεις λαθος ο αντρας κερατωνει συνηθως επειδη η γυναικα του δεν τον γεμιζει συναισθηματικα,τον πληγωνει με καθε τροπο και φυσικα ουτε τον προσεχει και ας την εχει αυτην βασιλισσα με τα χοντο της και ολα της...
Ενω οι ξεδιαντροπες πορνες ακουτε μονο το μουνι σας και δεν βλεπεται που σκοτωνεται ο αλλος για εσας και ενω αυτος ειναι ψοφιος απο την δουλεια λετε ας ριξουμε και ενα μουνι στον γειτονα αφου ο κοπρος κοιμαται :birdman:

Φυσικα και την διαβασα και ηταν ακρως συγκινητικη...πως μπορει μια γυναικα να παιξει με τα αισθηματα ενος αντρα :pipa2:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Οχι οχι κανεις λαθος ο αντρας κερατωνει συνηθως επειδη η γυναικα του δεν τον γεμιζει συναισθηματικα,τον πληγωνει με καθε τροπο και φυσικα ουτε τον προσεχει και ας την εχει αυτην βασιλισσα με τα χοντο της και ολα της...
Ενω οι ξεδιαντροπες πορνες ακουτε μονο το μουνι σας και δεν βλεπεται που σκοτωνεται ο αλλος για εσας και ενω αυτος ειναι ψοφιος απο την δουλεια λετε ας ριξουμε και ενα μουνι στον γειτονα αφου ο κοπρος κοιμαται :birdman:

Φυσικα και την διαβασα και ηταν ακρως συγκινητικη...πως μπορει μια γυναικα να παιξει με τα αισθηματα ενος αντρα :pipa2:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τις κάργιες...  :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
όσο για όλο το ποστ ελπίζω να κάνεις πλάκα γιατί θα συγχιστώ πάλι  >:(
δε δου τέλειωσε η περίοδος καλέ? :2funny:

πλάκα κάνω είπες? :idiot:

καλά όλο το ποστ είναι γεμάτο με  :2funny:


...-εχασες πολύ αίμα γλυκό μου? :2funny: :2funny: :2funny:


 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
τι να κανουμε ο αντρας σκεφτεται με την καρδια του...οχι με το μουνι οπως εσεις >:(
Για αυτο και σας λεμε πουτανες :birdman:
Αμφιβάλεις και σ αυτό μπούμπη?

πρόσεχε τι θα πεις γιατί είμαι πολύ φορτωμένος 2 μέρες!!!! :2funny: :2funny:

whitey μας έβγαλες ασπροπρόσωπους!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6


με αφορμη το παραπανω γεγονος.

τι πρεπει να κανεις καποιος αν παει στο σπιτι του και βρει την γυναικα -γκομενα-αραβωνιαστικια του να γαμιετε.μιλαμε να την πιασει επ αυτοφωρο,και οχι να υποπτευτε.
τους πιανει πανω στο γαμησι.

τι πρεπει να κανει εκεινη την ωρα αυτος?

τι πρεπει να κανει η γυναικα του?

τι πρεπει να κανει ο γαμιας της γυναικας του?


εννοειτε οτι το ιδιο ισχυει αν πιασει και τον αντρα τις με καποια αλλη μια γυναικα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε δασκαλε
τι ερωτηση ειναι αυτη;;
τους σφαζεις και τους δυο
εγω παντως εχω ενα γιαταγανι απο κω/πολη
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
αν εχει βρεθει καποιος σε αυτη τη θεση.
απο οποια μερια και να ητανε ας μας πει τι εκανε?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
του κόβεις το πουλί (και το δίνεις για να το φάει κανένας σκύλος.. έτσι ώστε να μην του το κωλήσουν οι γιατροί)

της χαρακώνεις το πρόσωπο-μύτη ... γενικώς της κάνεις τη μάπα κρέας ... να γίνει χειρότερη από του μιχαλάκη του τζάκσον... έτσι ώστε να την πηδάνε μόνο τα γαιδούρια.

αυτά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ο σκοπευτής κι ο απατημένος σύζυγος-πωλητής (ανέκδοτο)
Πέμπτη, 4 Δεκεμβρίου 2008

Μπαίνει ένας ελεύθερος σκοπευτής σε ένα κατάστημα που πουλάνε όπλα και ζητάει ένα όπλο μεγάλης απόστασης με διόπτρα. Ο υπάλληλος βγάζει αμέσως το καλύτερο και του λέει δείχνοντας έξω από το παράθυρο :
-"Αυτό το όπλο είναι τόσο καλό που μπορείς να δεις από εδώ μέσα στο σπίτι μου που είναι εκεί πάνω στον λόφο».
Ο πελάτης ρίχνει μια ματιά προς το σπίτι με την διόπτρα και αρχίζει να γελάει.
- «Που είναι το αστείο;» του λέει ο υπάλληλος.
- «Βλέπω ένα γυμνό άνδρα να κυνηγάει μια γυμνή γυναίκα στο σπίτι σου» απαντά ο πελάτης.
Αμέσως ο υπάλληλος βάζει το μάτι του στη διόπτρα και βλέπει την γυναίκα του γυμνή να κυνηγιέται με ένα γυμνό άνδρα. Έξαλλος γυρίζει στον πελάτη και του λέει:
- «Επειδή εγώ δεν ξέρω καλό σημάδι, θα σου δώσω 2 σφαίρες. Την μια θέλω να την φυτέψεις στο κεφάλι αυτής της πουtanας και την άλλη στο πέoς αυτού του αλήτη. Αν το κάνεις αυτό θα σου χαρίσω το όπλο».
- «Έγινε» απαντά ο πελάτης.
Βάζει το μάτι του στη διόπτρα και στοχεύει.Πριν πυροβολήσει σταματά, του επιστρέφει την μια σφαίρα και του λέει:
- «Γίνεται και με μία....».
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
του κόβεις το πουλί (και το δίνεις για να το φάει κανένας σκύλος.. έτσι ώστε να μην του το κωλήσουν οι γιατροί)

της χαρακώνεις το πρόσωπο-μύτη ... γενικώς της κάνεις τη μάπα κρέας ... να γίνει χειρότερη από του μιχαλάκη του τζάκσον... έτσι ώστε να την πηδάνε μόνο τα γαιδούρια.

αυτά.
αν εισαι εσυ στην θεση αυτου που γαμαει το ιδιο θελεις να παθεις?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αν εισαι εσυ στην θεση αυτου που γαμαει το ιδιο θελεις να παθεις?
γιατί όχι.....
την υπογραφή μας και την ψωλή μας πρέπει να προσέχουμε που την βάζουμε.
μακρυά από παντρεμένες... όπως επίσης και μακρυά από γκόμενες με πρώην ψυχάκηδες για γκόμενους.
δεν έχω πηδήξει παντρεμένη αλλά έχω βρεθεί σε δύσκολη θέση στην 2η περίπτωση  :headbang:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
μια καλη φαση θα ηταν να πεινανε ενα καφε και οι τρεις μαζι και να το συζητησουνε. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom