Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
πρωτα πρωτα εχω τι μεση μου και δεν δουλευω και δουλευει αυτη για μενα.
αρα δεν την διωχνω. θελω λεφτα για μπυρες και αλλα πολλα.
Η χοντρη οταν τρωει ξυλο απο τον αλβανο ερχετε σε μενα και κλαιγεται. Εγω τη εχω παντρευτη κανονικα και επρεπε να σεβεται το στεφανη της. Ασε που τη τραβηξα απο την βρωμα τον μπουρδελων και του δρομου, Αρα μου χρωσταει
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Εννοείτε στείλτην! Είναι και 150 κιλά τρομάρα της!Ρε, να δίνετε αξία σε ανθρώπους που αξίζουν! Αυτήν την στιγμή που γράφεις η γυναίκα σου μπορεί να τα παίρνει όλα μέσα!Πως το ανέχεσαι αυτό; Και σου το λέει και κατάμουτρα!Από εκεί και μετά φίλε κόιτα να πάρεις τις αποφάσεις σου και να ξεκολλήσεις. Το καλύτερο φάρμακο;Βρες άλλη, καλύτερη και πάψε να ασχολήσε η να γαντζώνεσαι πάνω της!Να αγαπάς αυτούς που σε αγαπάνε πραγματικά και σε σέβονται! Με αυτόν τον τρόπο ελαχιστοποιείς τις πιθανότητες να πληγωθείς και να κολλάς σαν γραμματόσημο!

Με λίγα λόγια να της φερθείς αναλόγως!Και να το εννοείς!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
παιδια εμενα η γυναικα μου πηγε με Αλβανο και το φερω βαρεως. Εχει γυρισει σπιτι αλλα μου ειπε οτι θελει να βλεπει και αυτον. Η αληθεια ειναι οτι αυτος την χατζιλικονει και γιαυτο παει μαζι του.

το προβλημα σου ειναι ο αλβανος??
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν εχω προβλημα με του αλβανους. το θεμα ειναι οτι ηταν πρωην επαγγελματιας και σταματισε το επαγγελμα λογω κιλων. και την παντρευτηκα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
πρωτα πρωτα εχω τι μεση μου και δεν δουλευω και δουλευει αυτη για μενα.
αρα δεν την διωχνω. θελω λεφτα για μπυρες και αλλα πολλα.
Η χοντρη οταν τρωει ξυλο απο τον αλβανο ερχετε σε μενα και κλαιγεται. Εγω τη εχω παντρευτη κανονικα και επρεπε να σεβεται το στεφανη της. Ασε που τη τραβηξα απο την βρωμα τον μπουρδελων και του δρομου, Αρα μου χρωσταει
αρα κατα καποιο τροπο το παιζης νταβαντζης αφου δεν δουλευης εσυ
ο αλβανος δεν καταλαβενη τιποτα την χτυπαει κι ολας για να τον σεβεται
την παντρευτηκες και την πηρες απο τα μπουρδελα αλλα την στελνης και παλι για να φερνη λεφτα στο σπιτι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι δουλευει καθαριστρια ....εχει ξεκοψει τελειως.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
απορω με τοσα κιλα ρε φιλε, γι αυτο ρωταω.. σορρυ
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ασε που λογω κιλων την κοροιδευουνε και δεν θα την επερνε κανενας με πληρωμη
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχω βιντεακια της .....καθεται και την τραβαω.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια ευχαριστω θα κανω οτι μπορεσω με την χοντρη. Το βραδυ και θα ανεβασω καινουργια.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
παιδια ευχαριστω θα κανω οτι μπορεσω με την χοντρη. Το βραδυ και θα ανεβασω καινουργια.
τυπε κανε ενα βιντεακι με αλυσιδες-χειροπεδες-μαστιγια.
ετσι και αλλιως τις αρεσει τις χοντρης το ξυλο.
 

Επισκέπτης
λογοι υποψιας οτι οι γυναικας σας γαμιετε.
1.συνεχεια με το κινητο στο χερι.
2.οταν ειναι να γαμηθει με τον αντρα τις παντα κατι θα την ποναει,απο πονοκεφαλο ως και η μητρα στο μουνι τις.
3.πηγαινει πιο συχνα σε φιλε τις για καφε.
4.νευριαζει ευκολοτερα για ασημαντα πραγματα.
5.ψωνιζει ολο και πιο συχνα εσωρουχα.
Στην δική μου περίπτωση :

1) Κινητό δεν είχα στο χέρι όλη μέρα γιατί δεν ήθελα τέτοια νταλαβέρια και ζουζουνιλίκια με τον γκόμενο.
2)Με τον άντρα μου όντως πηδιόμασταν αραιά και που γιατί το πήδημα ήταν επιεικώς απαίσιο και το απέφευγα σαν τον διάολο το λιβάνι ακόμα και πριν βρω εραστή.
3)Όχι ρε συ σε φίλες για καφέ.Εδώ δεν προλάβαινα να φτύσω(και δεν εννοώ εκεί που πρέπει.. ;)),για καφέ θα πήγαινα και δη με φίλες?Περνάνε από την δουλειά μου οι φίλες.
4)Αυτό ούτε που το θυμάμαι για να πω την αλήθεια..πολύ πιθανόν πάντως..πάνε και χρόνια...
5)Εχω μαγαζί με εσώρουχα οπότε ήταν συνηθισμένος στην ποικιλία ο σύζηγος:2funny:


Συνοπτικά:
Ο άντρας μου δεν πήρε πρέφα τίποτα από όλη την φάση η οποία φρόντισα να κρατήσει ελάχιστο χρονικό διάστημα.
Η περίπτωση μου δεν ήταν εύκολο  ανακαλυφθεί  διότι δεν άφησα τον εαυτό μου να ερωτευτεί τον γκόμενο.Δεν επέτρεπα σαλιαρίσματα και τον έπαιρνα μόνον εγώ για να του πω πότε θα βρεθούμε.Τον είχα μόνο για πήδημα εν ολίγοις γιατί αυτό ήταν και το μείον στον γάμο μου οπότε και αυτό επιζητούσα ΜΟΝΟ.
Κάποια στιγμή με έπιασαν  πάρα πολλές τύψεις για την όλη φάση και  τελείωσα το νταλαβέρι με τον γκόμενο.



Τέλος να πω οτι με τον άντρα μου χωρίσαμε πολύ αργότερα για τελείως διαφορετικό λόγο που δεν είναι της παρούσης. :( :( :(
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Στην δική μου περίπτωση :

1) Κινητό δεν είχα στο χέρι όλη μέρα γιατί δεν ήθελα τέτοια νταλαβέρια και ζουζουνιλίκια με τον γκόμενο.
2)Με τον άντρα μου όντως πηδιόμασταν αραιά και που γιατί το πήδημα ήταν επιεικώς απαίσιο και το απέφευγα σαν τον διάολο το λιβάνι ακόμα και πριν βρω εραστή.
3)Όχι ρε συ σε φίλες για καφέ.Εδώ δεν προλάβαινα να φτύσω(και δεν εννοώ εκεί που πρέπει.. ;)),για καφέ θα πήγαινα και δη με φίλες?Περνάνε από την δουλειά μου οι φίλες.
4)Αυτό ούτε που το θυμάμαι για να πω την αλήθεια..πολύ πιθανόν πάντως..πάνε και χρόνια...
5)Εχω μαγαζί με εσώρουχα οπότε ήταν συνηθισμένος στην ποικιλία ο σύζηγος:2funny:


Συνοπτικά:
Ο άντρας μου δεν πήρε πρέφα τίποτα από όλη την φάση η οποία φρόντισα να κρατήσει ελάχιστο χρονικό διάστημα.
Η περίπτωση μου δεν ήταν εύκολο  ανακαλυφθεί  διότι δεν άφησα τον εαυτό μου να ερωτευτεί τον γκόμενο.Δεν επέτρεπα σαλιαρίσματα και τον έπαιρνα μόνον εγώ για να του πω πότε θα βρεθούμε.Τον είχα μόνο για πήδημα εν ολίγοις γιατί αυτό ήταν και το μείον στον γάμο μου οπότε και αυτό επιζητούσα ΜΟΝΟ.
Κάποια στιγμή με έπιασαν  πάρα πολλές τύψεις για την όλη φάση και  τελείωσα το νταλαβέρι με τον γκόμενο.



Τέλος να πω οτι με τον άντρα μου χωρίσαμε πολύ αργότερα για τελείως διαφορετικό λόγο που δεν είναι της παρούσης. :( :( :(
Eίσαι πολύ κακό κορίτσι!!! :fuck2: :rockon: :rockon: :rockon:
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Το μόνο σίγουρο στην όλη υπόθεση είναι ότι αυτός-η που κερατώνει έχει το πρόβλημα!!! :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom