Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Και μια είδηση, σχετική με την θεματολογία του thread:

Μια περίεργη υπόθεση ακούστηκε σήμερα στα δικαστήρια της Αγγλίας. Ο 67χρονος Denis Morley κατηγορεί τον Yann Samuelides επειδή όπως λέει του έφαγε τη γυναίκα δίνοντάς της 500.000 ευρώ.
Σύμφωνα με τις καταθέσεις του Moorley, η γυναίκα του, πρώην συνοδός πολυτελείας, είχε πελάτη τον Samuelides. Εκείνος την ερωτεύτηκε και άρχισε να της κάνει ακριβά δώρα. Με τον καιρό κατάφερε να την κερδίσει και στο τέλος της είπε να τον παντρευτεί. Απείλησε μάλιστα οτι θα αυτοκτονήσει, σύμφωνα πάντα με τον άντρα της, αν δεν το κάνει. Στο τέλος της έταξε 500,000 ευρώ για να αφήσει τον Morley και να παντρευτεί εκείνον !!!

καλοοοοοοοοοοοοοος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

amerikanaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
μετα μιλανε για οικονομικη κριση και μαλακιες.....
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ξεθάβω αυτό το θρεντ (και κακώς θάφτηκε) για όλους όσους έχουν υποψίες ότι κάτι δεν πάει καλά με το έτερον ήμισι :S!!!!

Αν έχετε αμφιβολίες, πείτε τις εδώ και θα ....ξεμπροστιάσουμε την άπιστη!!!! :s&m_1: :s&m_1:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ξεθάβω αυτό το θρεντ (και κακώς θάφτηκε) για όλους όσους έχουν υποψίες ότι κάτι δεν πάει καλά με το έτερον ήμισι :S!!!!

Αν έχετε αμφιβολίες, πείτε τις εδώ και θα ....ξεμπροστιάσουμε την άπιστη!!!! :s&m_1: :s&m_1:

Επειδη βγηκες και ειπες εσυ τα δικα σου εχεις την εντυπωση οτι ολοι οσοι ειναι κεραταδες θελουν να τα πουν και αυτοι??? :jerking:

Τη παλευεις ρε?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Επειδη βγηκες και ειπες εσυ τα δικα σου εχεις την εντυπωση οτι ολοι οσοι ειναι κεραταδες θελουν να τα πουν και αυτοι??? :jerking:

Τη παλευεις ρε?
δε μου λες ρε πιτσιρίκο? Απ τα τόσα χιλιάδες μηνύματα που έχεις πόσα απ αυτά δεν είναι για σπαμάρισμα?

Άλλη δουλειά δεν έχεις?

με κυνηγάς πάντως απ ότι βλέπω....όπου ποστάρω τσουπ! μπροστά μου σε βλέπω!

ε!ρε κάτι συμπλέγματα που έχουν κάτι παιδάκια.

αλλά πρόσεχε! αν σου έχω γίνει ήδη πρότυπο! Θα τη γαμήσεις χειρότερα τη ζωή σου!
απέφυγέ με!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
δε μου λες ρε πιτσιρίκο? Απ τα τόσα χιλιάδες μηνύματα που έχεις πόσα απ αυτά δεν είναι για σπαμάρισμα?

Άλλη δουλειά δεν έχεις?

με κυνηγάς πάντως απ ότι βλέπω....όπου ποστάρω τσουπ! μπροστά μου σε βλέπω!

ε!ρε κάτι συμπλέγματα που έχουν κάτι παιδάκια.

αλλά πρόσεχε! αν σου έχω γίνει ήδη πρότυπο! Θα τη γαμήσεις χειρότερα τη ζωή σου!
απέφυγέ με!

Και εσυ τι κανεις? καθεσαι και ψαχνεις να δεις τι γραφω? :uglystupid:
Αυτο ειναι καψιμο. Οσοι με ξερουν βλεπουν και τι γραφω και ποτε ειμαι σοβαρος.
Αλλα ανθρωπακια σαν εσενα ειναι για μεγαλο δουλεμα κα κρατιεμαι πολλες μερες να μην σε βρισω γι'αυτο κοιτα να το σεβαστεις αυτο.

Δε ξερω αν εισαι τυφλος η απλα μαλακας αλλα δεν εχω ξανα ασχοληθει με την αξιολυπητη ζωη σου.
Το τελευταιο πραγμα που θα εκανα θα ηταν να σε κυνηγαω κιολας. :2funny: :2funny: :2funny:
εχεις και αλλα τετοια αστεια να πεις? :jerking:

Εσυ εισαι αυτος που αρχισε να λεει τις πιπες και περιμενεις και αλλοι να κανουν το ιδιο για να μην νιωθεις μονος η απλα οτι εισαι ο μονος που κατεστρεψε τη ζωη του. :jerking:

Θα στο ξανα πω αλλη μια φορα και βαλ'το στο ανυπαρκτο μυαλουδακι σου, μεινε στο θεματακι σου και κλαψε εκει οσο θες και μην παρακαλας τους αλλους να κλαινε μαζι σου.

Τελος εγω μπορει να ειμαι μικροτερος απο εσενα αλλα εχω κανει τα πραγματα πολυ μα πολυ καλυτερα και ας μου λειπει η πολυετη εμπειρια σου. :jerking:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Και εσυ τι κανεις? καθεσαι και ψαχνεις να δεις τι γραφω? :uglystupid:
Αυτο ειναι καψιμο. Οσοι με ξερουν βλεπουν και τι γραφω και ποτ ειμαι σοβαρος.
Αλλα ανθρωπακια σαν εσενα ειναι για μεγαλο δουλεμα κα κρατιεμαι πολλες μερες να μην σε βρισω γι'αυτο κοιτα να το σεβαστεις αυτο.

Δε ξερω αν εισαι τυφλος η απλα μαλακας αλλα δεν εχω ξανα ασχοληθει με την αξιολυπητη ζωη σου.
Το τελευταιο πραγμα που θα εκανα θα ηταν να σε κυνηγαω κιολας. :2funny: :2funny: :2funny:
εχεις και αλλα τετοια αστεια να πεις? :jerking:

Εσυ εισαι αυτος που αρχισε να λεει τις πιπες και περιμενεις και αλλοι να κανουν το ιδιο για να μην νιωθεις μονος η απλα οτι εισαι ο μονος που κατεστρεψε τη ζωη του. :jerking:

Θα στο ξανα πω αλλη μια φορα και βαλ'το στο ανυπαρκτο μυαλουδακι σου, μεινε στο θεματακι σου και κλαψε εκει οσο θες και μην παρακαλας τους αλλους να κλαινε μαζι σου.

Τελος εγω μπορει να ειμαι μικροτερος απο εσενα αλλα εχω κανει τα πραγματα πολυ μα πολυ καλυτερα και ας μου λειπει η πολυετη εμπειρια σου. :jerking:
Σταμάτα να βρίζεις και να κάνεις χειρονομίες. Η διαγωγή σου θα βγει κοσμία! Δεν στα μάθαν στο σχολείο?

Όσο για τα θρεντ που λες, ποτέ δεν ήρθα σε δικά σου θρεντ να σε σπαμάρω. Αντίθετα το κάνεις  ΕΣΥ συνέχεια με απαράδεκτο και προσβλητικό τρόπο!

ΕΣΥ σπαμάρεις συνεχώς και χαλάς θρεντ που καμιά δουλειά δεν έχεις να μπεις!

Τι δουλειά έχεις και χώνεσαι σε θρεντς με Παντρεμένους, Αραβωνιασμένους κτλ.

Αν έρθω εγώ στο θρεντάκι σου "εφηβικοί προβληματισμοί-πώς παίχουμε το πουλάκι μας μπας και μεγαλώσει"  και σε σπαμάρω όπως έχεις κάνει ΕΣΥ δεκάδες φορές, και σε βρίσω ταυτόχρονα, όπως έχεις επίσης κάνει, τότε ίσως θα μπορούσες να πεις "στο θρεντάκι σου".....

Αλλά επειδή βλέπω ότι είσαι κακομαθημένο παιδάκι και τίποτα άλλο, δεν θα σου ξαναπαντήσω, μια και ξέρω ότι θα συνεχίσεις να σπαμάρεις ώσπου να μιλήσεις τελευταίος!

Συνέχισε αγόρι μου! Όταν φτάσεις τα 50.000 ποστ πες μου να σε βοηθήσω με την πείρα μου....
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Σταμάτα να βρίζεις και να κάνεις χειρονομίες. Η διαγωγή σου θα βγει κοσμία! Δεν στα μάθαν στο σχολείο?

Όσο για τα θρεντ που λες, ποτέ δεν ήρθα σε δικά σου θρεντ να σε σπαμάρω. Αντίθετα το κάνεις  ΕΣΥ συνέχεια με απαράδεκτο και προσβλητικό τρόπο!

ΕΣΥ σπαμάρεις συνεχώς και χαλάς θρεντ που καμιά δουλειά δεν έχεις να μπεις!

Τι δουλειά έχεις και χώνεσαι σε θρεντς με Παντρεμένους, Αραβωνιασμένους κτλ.

Αν έρθω εγώ στο θρεντάκι σου "εφηβικοί προβληματισμοί-πώς παίχουμε το πουλάκι μας μπας και μεγαλώσει"   και σε σπαμάρω όπως έχεις κάνει ΕΣΥ δεκάδες φορές, και σε βρίσω ταυτόχρονα, όπως έχεις επίσης κάνει, τότε ίσως θα μπορούσες να πεις "στο θρεντάκι σου".....

Αλλά επειδή βλέπω ότι είσαι κακομαθημένο παιδάκι και τίποτα άλλο, δεν θα σου ξαναπαντήσω, μια και ξέρω ότι θα συνεχίσεις να σπαμάρεις ώσπου να μιλήσεις τελευταίος!

Συνέχισε αγόρι μου! Όταν φτάσεις τα 50.000 ποστ πες μου να σε βοηθήσω με την πείρα μου....

Βαζεις ενα θρεντ σε ενα δημοσιο φορουμ, αυτο και μονο μου δινει καθε δικαιωμα να το κοιταξω και να πω τι γνωμη μου(ακομα και αν αυτο αφορα το ατομο σου).

Στο θρεντ σου το καινουριο(μιας και δεν αρκεισαι σε ενα) δεν το εχω σπαμαρει οπως λες και αυτο αποδεικνυει τη δικη μου διαγωγη που στο φιναλε δε σε αφορα πως ειναι.

Το θρεντ το οποιο αναφερεις μαλλον θα επρεπε να το ειχες ανοιξει εσυ καποια χρονια νωριτερα. Θα ειχες ισως γλυτωσει απο πολλες "κακοτοπιες".
Ευτυχως δεν εχω τετοια αναγκη ουτε την αναγκη να αποδειξω κατι σε εσενα.

Αν θεωρεις οτι το να απαντησεις σε καποιον ειναι σπαμαρισμα τοτε θα πρεπει να παρεις λεξικο να μαθεις καμια καινουρια λεξη.

Τελος, μην μου ξανα απαντησεις θα στεναχωρηθω. :idiot:
Αλλα βλεπω οτι τον τραβαει ο οργανισμος σου εναν δευτερο γυρο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια εμενα η γυναικα μου πηγε με Αλβανο και το φερω βαρεως. Εχει γυρισει σπιτι αλλα μου ειπε οτι θελει να βλεπει και αυτον. Η αληθεια ειναι οτι αυτος την χατζιλικονει και γιαυτο παει μαζι του.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παιδια εμενα η γυναικα μου πηγε με Αλβανο και το φερω βαρεως. Εχει γυρισει σπιτι αλλα μου ειπε οτι θελει να βλεπει και αυτον. Η αληθεια ειναι οτι αυτος την χατζιλικονει και γιαυτο παει μαζι του.

καλά,εσύ την δέχτηκες πίσω?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Ναι την δεχτηκα. Ετσι και αλλιως ο αλβανος δεν τη γουσταρε πολυ. Η δικια μου ειναι 150 κιλα.
πρωην επαγγελματιας
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
παιδια εμενα η γυναικα μου πηγε με Αλβανο και το φερω βαρεως. Εχει γυρισει σπιτι αλλα μου ειπε οτι θελει να βλεπει και αυτον. Η αληθεια ειναι οτι αυτος την χατζιλικονει και γιαυτο παει μαζι του.
Παλι πηγε και της προαλες με αλβανο ελεγες οτι πηγε η ειναι ο ιδιος
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ο ιδιος ειναι της ξανακωλαει. Την θελει λεει να του καθαριζει το σπιτι. αλλα εγω δεν το πιστευω.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχει πεσει το ηθικο μου να ειναι χοντρη και να μου κανει και τετεια
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Στειλτην στον αλβανο τοτε διωξτην
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom