Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
πώπωωωωωω τί λέτε ρε παιδιά. Τί ιστορίες είναι αυτές??? Δε θα παντρευτώ ποτέ τελικά. Το αποφάσισα!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
υπάρχει γυναίκα πιστή ρε πούστη μου τελικά ή ακόμα και αυτές για τις οποίες θα κόβαμε το πουλί μας είναι άπιστες?απορία τοχω..
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
εντάξει να φάμε το κέρατο, αλλά να μεγαλώνουμε παιδιά άλλων? Κ κερατάς κ δαρμένος πάει πολύ.
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ακουστε και την δευτερη ιστορια που συνεβει στα μερη μου.

Ειναι ενας τυπος που πιστευει οτι γυναικα του του τα φοραει.
Κανει το γνωστο κολπο οτι φευγει ταξιδι για δουλειες και παει και μενει σε ενα ξενοδοχειο.
Το βραδυ γυρνα στο σπιτι του κρυφα και βλεπει οτι πραγματι η γυναικα του του τα φοραει.
Μενει στο ξενοδοχειο ενα διημερο και αποφασιζει την εκδικιση του.
Γυρνα σπιτι και συμπεριφερετε σαν να μην συνεβει τιποτε.
Το βραδυ πηδαει κανονικα την γυναικα του και το πρωι πριν φυγει για δουλεια της αφηνει χρηματα στο κομοδινο.
Τα βρισκει η τυπισα και νομιζει οτι της τα αφησε για ψωνια.
Αυτο συμβαινει για αρκετες μερες ακομα αλλα μονο οταν την ειχε πηδηξει την προηγουμενη μερα.
Τελικα η τυπισα παραξενευετε και αποφασιζει να τον ρωτησει,
- Αγαπη μου γιατι μου αφηνεις λεφτα στο κομοδινο?
- Γιατι παντα πληρωνω της πουτανες που πηδαω, της λεει ο τυπος...
Μετα απο τρεις μερες η γκομενα αυτοκτονησε...

Περιμενω σχολια και δικες ιστοριες....
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Δεν υπάρχουν τέτοιοι άντρες πια... Η μάλλον. Οι λίγοι τελευταίοι έγιναν bourdela.com για να μη σκοτώσουν καμία...
 

Επισκέπτης
Οντως, τομοι ολοκληροι μπορούν να γραφτούν. Διασπαρτα, σε διαφορα θρετς, εχουν γραφτει πολλα και απο εμενα. Εγώ βεβαια, ως hobby fucker τα εξιστωρώ ως case studies προς αναλυση και χάραξη στρατιγικής παρα ως κερατωματα, αυτα καθεαυτά.

Θέλει βεβαια λιγο ψυχραιμία το πράγμα αν κανεις αναγνωρίσει στην ιστορία την δική του γυναίκα  :2funny:, αλλα είπαμε, είμαστε μεγάλα παιδιά :2funny:. Εξάλλου, τι σκατα, αμα καποιος, πχ, εχει γαμησει 30 πατρεμενες (ρεαλιστικότατο νούμερο) αυτόματα υπάρχουν και 30 κερατάδες... :crazy:

 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω Raven. Προς γνωση και συμορφωση...
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.207
Πόντοι
3.506
Προσφατα μου το διηγηθηκε φιλος ναυτικος....
Βρισκονται ανοιχτα της Ιαπωνιας...Ο καπετανιος τους παιρνει τηλεφωνο με το δορυφορικο το σπιτι του.Το σηκωνει ο μικρος του γυιος, τριαμιση χρονων.
-.......Που ειναι η μαμα?
-Ειναι στο κρεββατι ξαπλωμενη με το κυριο Νικο και παιαιαιαιζουν......!!

Ο ανθρωπος πηρε σαν τρελος το πρωτο αεροπλανο και ηρθε στην Ελλαδα.
(Την αλλη μερα κατεθεσε αιτηση διαζυγιου)

(Απο μικρο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια!!)

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:




 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ναυτικοι-καραβαναδες ειναι με τις μεγαλυτερες πιθανοτητες να τους γινει κατι τετοιο.Γιαυτο και οι περισσοτεροι στην πλειοψηφια τους εχουν πολλα απωθημενα λογω του επαγγελματος τους.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..και γι αυτο οι περισσοτερες παντρεμενες που γαμαμε εχουν συζυγους με τετοια επαγγελματα..
 

Επισκέπτης
Ναυτικοι-καραβαναδες ειναι με τις μεγαλυτερες πιθανοτητες να τους γινει κατι τετοιο.Γιαυτο και οι περισσοτεροι στην πλειοψηφια τους εχουν πολλα απωθημενα λογω του επαγγελματος τους.

και οι συζυγοι οδηγων ταξί γαμιουνται αβερτα. φιλος, εχει παρει 5. σε 2 χρονια.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
φιλε ο οδηγος ταξι ειναι ενα επαγγελμα που ειναι απο τα πιο προσοδοφορα στο τομεα των γνωριμιων.Αν εισαι ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ τοτε σταρχιδια σου,αν εισαι ΟΔΗΓΟΣ και το δουλευεις 12ωρο οντως πας γαμιοντας..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..και γι αυτο οι περισσοτερες παντρεμενες που γαμαμε εχουν συζυγους με τετοια επαγγελματα..

σωστα......αλλα γουσταρουμε που ειναι καριολες ολες,ετσι γιωργη?και εγω του ναυτικου ειμαι!χαχαχα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τί έχουμε εδώ...χμμμμ, όπου πουτανιά και καργιολιά, Γιώργης και vasos δίνουν το παρόν...με μαγνήτη σας τραβάνε οι πουτάνες ρε σεις; :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τί έχουμε εδώ...χμμμμ, όπου πουτανιά και καργιολιά, Γιώργης και vasos δίνουν το παρόν...με μαγνήτη σας τραβάνε οι πουτάνες ρε σεις; :dancing:

..ναι ρε πουστη μου, ειναι επικτητη η βλαβη μας....(ευτυχως !)  :dancing: :dancing:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Σωστοι απλως του ναυτικου η γυναικα ειναι αλλη φαση λογω της αποστασης του αντρα (ναυτικοι σε ποντοπορα) που δινει αλλη ανεση.Αν δεν εχει παιδια πας και σπιτι της αν γουσταρεις μενεις οσο θες την πηδας οποτε θες στο κρεβατι τους σου φτιαχνει και πρωινο και αμα  λαχει βλεπεις και τα dvd του αντρα της.
Τα ειχα δυο χρονια με γυναικα καπετανιου και περασα μελι με τις βολτες μας - ξενυχτια ( με ξεκολε ντυσιμο αυτη παντα) και στο κρεβατι εκανε τα παντα.Κορυφαια στιγμη που αυτος πηρε τηλ ενω ημουν σπιτι τους και ενω του μιλαγε η καριολα μου τον επαιζε κοιτοντας με στα ματια και αυτου του καημενου του ελεγε ποσο τον αγαπα και της λειπει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom