Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Το μαθατε βγηκε ο κερατολογος!Οπως ο σεξολογος........................γαμω τα επαγγελματα ε?
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Ότι και να λετε ενα πραγμα να θυμαστε..Απο το κωλο καμμια δεν πεθανε!
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Μαγκες,ο Ανανιας προτεινει-αν μαθεις οτι σε κερατωνει η γκομενα,κανεις το εξης!
Γυρνας σπιτι,και αρχιζεις να το παιζεις ΚΑΡΓΑ ερωτευμενος ξαφνικα,σε φαση οτι κατι επαθες.
Την πιανεις απτο χερι συνεχεια,της κανεις τρελα χατηρια ωσπου...(χεχεχε)
την εχεις κανει να φρικαρει,την εχεις κανει να αρχιζει να νιωθει καπως,την μπερδευεις ωστε να την ψησεις να την βγαλεις φωτογραφιες την ωρα που την γαμας σε ενα 3Χ-να φαινεται προσωπο ομως και τετοια.
Εκτυπωνεις φωτογραφιες...τις μοιραζεις ανονυμα σε φακελο σε ΟΛΟ το συγγενικο και φιλικο της περιβαλλον,και σκας σπιτι την επομενη σε φαση φρικαρισμενος και τετοια.Η τυπισσα εχει παθει αμοκ και δεν ξερει τι να πει.
Εσυ τι κανεις?απλα το παιζεις τρελος,σε φαση "δεν το πιστευω οτι ενω εγω σου κανα ολα τα χατηρια εσυ γαμιοσουν με καποιον και βγαζει φωτογραφιες και τις στελνει παντου-μαζευεις τα πραματα σου και την κανεις.
Δεν μπορει να αποδειξει τιποτα αν το κανεις προσεκτικα,(στισ φωτο δεν θα βγαλετε την μουρη σας ειπαμε)και η τυπισσα εχει γινει ρομπα σε ολον τον κοσμο(γονεις,ολοι οι φιλοι και γνωστοι της την εχουν κορνιζομενη με χυσια στην μουρη).
Και αν εχετε οικειοτητα με γονεις της,τους πιανετε και τους λετε πραματα σε φαση"πως μεγαλωσατε την κορη σας,και τι ειναι αυτα τα πραματα,και εγω ηθελα να την παντρευτω"ξερω γω και τετοια.
Θελει δουλεια,αλλα παιζει ναναι ο,τι πιο αστειο...

ʼλλη λαλακία έχεις να μας προτίνεις ?

:jerking:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
ʼλλη λαλακία έχεις να μας προτίνεις ?

:jerking:
Εχχχμμ ναι προτεινω να μαζευτουμε 500 να σε αρχισουμε στις φαπες γιατι μας το παιζεις σοβαρος.
Για να μην εχεις χιουμορ,σημαινει οτι μαλλον εισαι μιζερο δημοσιο υπαλληλακι των 1500 ευρω τον μηνα.
Δεν σ αρεσει να σε κρινουν?Τοτε μην κρινεις-αν δεν σ αρεσει η ιδεα/προταση,δεν χρειαζεται να πεταχτεις σαν την πουτσα να πεταξεις το μιζερο σχολιο σου.
Τραβα οδηγα το φιατακι σου και ακου πλουταρχο με ανεκφραστο υφος.
Ανθρωπος χωρις φαντασια & χιουμορ=ξερος και σκουπιδι
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Τέσσερις σελιδες posts, μια προσοπική εμπειρία δεν είδα. Ο ένας λέει οτι έτυχε σε φίλο του, ο άλλος λέει τι θα έκανε αν του τύχαινε, αλλά κανένας δεν καταθέτει την προσωπική του εμπερία, πως αντέδρασε δηλαδή όταν τον κεράτωσαν. Τι γίνετε ρε παιδιά ; Ντρεπόμαστε;
 

kmule

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Τραβα οδηγα το φιατακι σου και ακου πλουταρχο με ανεκφραστο υφος.
Ανθρωπος χωρις φαντασια & χιουμορ=ξερος και σκουπιδι

ʼντε ρε φίλε στο μέγαρο μουσικής εσύ να ακούσεις την καμεράτα και να μπουκωθείς στις παστίλιες μην σου ξεφύγει κανας τσιγαρόβηχας από τις πίπες που φουμάρεις, που θα κρίνεις και τους λαϊκούς τύπους που ακούνε Πλούταρχο και θα μας πείς πως είναι και λίγα τα 1500 Ευρώ τον μήνα. Ουστ...
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Τέσσερις σελιδες posts, μια προσοπική εμπειρία δεν είδα. Ο ένας λέει οτι έτυχε σε φίλο του, ο άλλος λέει τι θα έκανε αν του τύχαινε, αλλά κανένας δεν καταθέτει την προσωπική του εμπερία, πως αντέδρασε δηλαδή όταν τον κεράτωσαν. Τι γίνετε ρε παιδιά ; Ντρεπόμαστε;

Εμένα με έχει κερατώσει. Όμως για να φτασει στο σημείο να το κάνει, έφταιξα περισσότερο εγώ. Την είχα βαρεθεί, την κεράτωνα και με την αδιαφορία μου και την εν γένει συμπεριφορά μου της έδωσα να καταλάβει ότι θα μπορούσε να πηδηχτεί με άλλον, οπότε δεν με ένοιαξε το κέρατο. Τώρα εάν ήμουν εγώ στη θέση της και μου φέρονταν όπως της φέρθηκα, δεν ξέρω τι θα έκανα. Μάλλον όχι πολλά γιατί θα ήμουν τελειωμένη υπόθεση για αυτήν. Σίγουρα πάντως θα ένιωθα καλά.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Το φάρμακο έγκειτε στο γλειφομούνι.
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Εχχχμμ ναι προτεινω να μαζευτουμε 500 να σε αρχισουμε στις φαπες γιατι μας το παιζεις σοβαρος.
Για να μην εχεις χιουμορ,σημαινει οτι μαλλον εισαι μιζερο δημοσιο υπαλληλακι των 1500 ευρω τον μηνα.
Δεν σ αρεσει να σε κρινουν?Τοτε μην κρινεις-αν δεν σ αρεσει η ιδεα/προταση,δεν χρειαζεται να πεταχτεις σαν την πουτσα να πεταξεις το μιζερο σχολιο σου.
Τραβα οδηγα το φιατακι σου και ακου πλουταρχο με ανεκφραστο υφος.
Ανθρωπος χωρις φαντασια & χιουμορ=ξερος και σκουπιδι

Δεν θα κάνω πόλεμο πνεύματος μαζί σου, γιατί είσαι άοπλος.......
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μαγκες,ο Ανανιας προτεινει-αν μαθεις οτι σε κερατωνει η γκομενα,κανεις το εξης!
Γυρνας σπιτι,και αρχιζεις να το παιζεις ΚΑΡΓΑ ερωτευμενος ξαφνικα,σε φαση οτι κατι επαθες.
Την πιανεις απτο χερι συνεχεια,της κανεις τρελα χατηρια ωσπου...(χεχεχε)
την εχεις κανει να φρικαρει,την εχεις κανει να αρχιζει να νιωθει καπως,την μπερδευεις ωστε να την ψησεις να την βγαλεις φωτογραφιες την ωρα που την γαμας σε ενα 3Χ-να φαινεται προσωπο ομως και τετοια.
Εκτυπωνεις φωτογραφιες...τις μοιραζεις ανονυμα σε φακελο σε ΟΛΟ το συγγενικο και φιλικο της περιβαλλον,και σκας σπιτι την επομενη σε φαση φρικαρισμενος και τετοια.Η τυπισσα εχει παθει αμοκ και δεν ξερει τι να πει.
Εσυ τι κανεις?απλα το παιζεις τρελος,σε φαση "δεν το πιστευω οτι ενω εγω σου κανα ολα τα χατηρια εσυ γαμιοσουν με καποιον και βγαζει φωτογραφιες και τις στελνει παντου-μαζευεις τα πραματα σου και την κανεις.
Δεν μπορει να αποδειξει τιποτα αν το κανεις προσεκτικα,(στισ φωτο δεν θα βγαλετε την μουρη σας ειπαμε)και η τυπισσα εχει γινει ρομπα σε ολον τον κοσμο(γονεις,ολοι οι φιλοι και γνωστοι της την εχουν κορνιζομενη με χυσια στην μουρη).
Και αν εχετε οικειοτητα με γονεις της,τους πιανετε και τους λετε πραματα σε φαση"πως μεγαλωσατε την κορη σας,και τι ειναι αυτα τα πραματα,και εγω ηθελα να την παντρευτω"ξερω γω και τετοια.
Θελει δουλεια,αλλα παιζει ναναι ο,τι πιο αστειο...

Βασικά μπορείς να κάνεις κάτι πιο απλό.
Αφού η γκόμενα στα φοράει που στα φοράει και εσύ είσαι αποφασισμένος να την στήλεις στην μάνα της φωνάζεις κάποιο μέλος του φόρουμ, την φιστικώνει αυτός, βγάζει άφοβα φωτογραφίες/βίντεο και τα στέλνει αυτός παντού. Όταν δε βγεί και το διαζύγειο υπέρ σου του δίνεις και 100 ευρό και είστε οκ!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
www.bourdela.com/index.php?option=com_content&task=view&id=264&Itemid=176]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

1 στους 6; μόνοοο; μου φαίνεται ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ! Είμαι εργένης, 40ρης (σχεδόν) και οι μισές γκόμενες που γνωρίζω+πηδάω είναι παντρεμένες... :sunglasses:
Νομίζω ότι ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ... άσχετα αν δεν το παραδέχονται όσες-οι ξενοπηδιούνται... ;)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Αφήστε τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ. 6 στους 6 είναι σίγουρα!! Να ζήσουν οι πουτάνες!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Αυτό που θα σας πω είναι αληθινό.
Κολλητός μου χώρισε από τη γυναίκα του πριν έξι χρόνια. Εχουν ένα παιδί.
Και οι δύο ξαναπαντρεύτηκαν μετά από τέσσερα χρόνια.
Τώρα πηδιούνται οι δυο τους στα κρυφά. Δηλαδή απατούν τους νυν συζύγους. Γάμησε τα για δέσιμο είναι
 

sexianathens

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που θα σας πω είναι αληθινό.
Κολλητός μου χώρισε από τη γυναίκα του πριν έξι χρόνια. Εχουν ένα παιδί.
Και οι δύο ξαναπαντρεύτηκαν μετά από τέσσερα χρόνια.
Τώρα πηδιούνται οι δυο τους στα κρυφά. Δηλαδή απατούν τους νυν συζύγους. Γάμησε τα για δέσιμο είναι

Ε, ας χωρίσουν αμφότεροι κι ας ξαναπαντρευτούν μεταξύ τους! Θα είναι καλό και για το παιδί τους!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αυτό που θα σας πω είναι αληθινό.
Κολλητός μου χώρισε από τη γυναίκα του πριν έξι χρόνια. Εχουν ένα παιδί.
Και οι δύο ξαναπαντρεύτηκαν μετά από τέσσερα χρόνια.
Τώρα πηδιούνται οι δυο τους στα κρυφά. Δηλαδή απατούν τους νυν συζύγους. Γάμησε τα για δέσιμο είναι

:crazy: :crazy: :crazy: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
ΠΟΛΥ μικρό μου φαίνεται το ποσοστό παίδες... πάρα πολύ μικρό!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ΠΟΛΥ μικρό μου φαίνεται το ποσοστό παίδες... πάρα πολύ μικρό!

μαλλον 1 στους 6 ΔΕΝ κερατωνει το συντροφο του, δηλαδη το αντιστροφο συμβαινει.
αν και παλι, μικρο μου φαινεται το ποσοστο..

(προς liomas: τι ομορφος, κουνιστος κωλος ειναι αυτος που εχεις βαλει ρε συ φιλε.. εχω φαει απειρα κοληματα κατα καιρους χαζευοντας τον!!!) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom