Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Αυτό που θα σας πω είναι αληθινό. Κολλητός μου χώρισε από τη γυναίκα του πριν έξι χρόνια. Εχουν ένα παιδί. Και οι δύο ξαναπαντρεύτηκαν μετά από τέσσερα χρόνια. Τώρα πηδιούνται οι δυο τους στα κρυφά. Δηλαδή απατούν τους νυν συζύγους. Γάμησε τα για δέσιμο είναι

Αυτό σημαίνει οτι αυτοί οι δυο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ και είναι ο ένας το συμπλήρωμα του άλλου. Το διαζύγιό τους πολύ πιθανό να μήν βγήκε λόγω έλειψης αγάπης και κατανόησησς... αλλά λόγω καυγάδων (ισχυροί χαρακτήρες και οι δύο μήπως???)

... αργά η γρήγορα κατάλαβαν πως ο ανθρωπος που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΟΥΝ, δεν είναι αυτός που παντρευτηκαν. Το πιθανότερο μάλιστα, ο 2ος γάμος να έγινε μόνο και μόνο για να ξεχάσουν ή να πικάρουν τον/την πρώην. Η ΚΑΡΔΙΑ όμως φίλε.. δεν κάνει ΠΟΤΕ λάθος! ΠΟΤΕ!
 

Επισκέπτης
(προς liomas: τι ομορφος, κουνιστος κωλος ειναι αυτος που εχεις βαλει ρε συ φιλε.. εχω φαει απειρα κοληματα κατα καιρους χαζευοντας τον!!!) 

Επειδή είμαι λάτρης του γυναικείου κώλου... μόλις βρήκα αυτό το gif δεν βάζω άλλο avatar! Γαμάτο δεν είναι? :)

Πάντως κι εγώ παντρεμένος είμαι και έχει φάει κέρατα η γυναίκα μου. Από πουτάνα όμως, δεν έχω μπλέξει σε άλλες μαλακίες γιατί οι γυναίκες είναι τρελές τη σήμερον ημέρα. Δεν θέλω να μου γκρεμίσει το σπίτι... μόλις το έχτισα!

Κι απλά ελπίζω να μην γίνεται από μέρους της το ίδιο πράγμα! :cheesy:
 

Sprout

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Το 9/10 πιο πιθανό ποσοστό θα μου φαινόταν!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....αφου κοντευουμε να πιασουμε τους αγγλους στην υποκρισια..
..για παραδειγμα, στο μαγαζι μου μπαινει ενα σωρο κοσμος καθε μερα.. ξερετε καθημερινη επαφη με τον πελατη και τετοια.. και μπαινει αρκετος κοσμος, ολων των ηλικιων..
..λοιπον, αν ειχα μπει στη διαδικασια να γαμαω μονο παντρεμενες, θα τον ειχα ματωσει, θα τον ειχα κοψει φετες....
.......κι αν δεν με πιστευετε ρωτηστε τον kinky τον παππου.. ;) ;)
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Και τι να κανεις ρε παιδια μπορεις να τρως καθε μερα το ιδιο φαγητο?????
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Για εμένα τα πράγματα είναι απλά! Πάντα προσπαθώ μέσα από την σχέση μου να τα κάνω ΟΛΑ με την κοπέλα μου. Και όταν λέω ΟΛΑ το εννοώ. Αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ταμπού και απωθημένα. Αυτό σημαίνει ότι υπάρχει και σεξουαλική πληρότητα αλλά και ποικιλία!!!Άρα έλλειψη διαθέσεως προς αναζήτηση κάτι διαφορετικού. Αν όλοι λειτουργούσαν με αυτόν τον τρόπο πραγματικά τα φαινόμενα του κέρατου θα ήταν περιορισμένα. Δυστυχώς από την μικρή μου εμπειρία βλέπω κάτι εντελώς διαφορετικό. Πολλοί/πολλές δοκιμάζουν αυτό το κάτι άλλο (το μεζεδάκι) με έντονη την έλλειψη φαντασίας, διαθέσεως, εντελώς ξενέρωτο γαμήσι και έτσι μένουν με το ανικανοποίητο και την αναζήτηση κάποιου/κάποιας άλλης που θα τους ικανοποιήσει. Αυτοί/ες πάντα θα αναζητούν το κάτι άλλο μην έχοντας συνειδητοποιήσει το πρόβλημα.

Μικρός  δευτεροετής φοιτητής τα είχα με μία κοπέλα η οποία ήταν μεγαλύτερη από εμένα με ευρύτατο κύκλο γνωριμιών και γκόμενων, είχε πάει με πολλούς. Εγώ τότε σχετικά άπειρος. Και φτάνει η ώρα που κάνουμε σεξ. Παίδες τι έμπειρη και μαλακίες από τα πιό ξενέρωτα γαμήσια που έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου...Όσο και αν σας φαίνεται απίθανο η έμπειρη γκόμενα έμαθε να χαίρεται το σεξ με τον άπειρο δεκαεννιάρη φοιτητή. Περίεργο ε; Και από εκεί που έκανε σχέσεις των 3-4 μηνών μείναμε μαζί 3 χρόνια μέχρι που έφυγα!

Ειδικά για τις γυναίκες: Αφεθείτε στη μαγεία του έρωτα και του σεξ με τον σύντροφο σας, πάρτε και εσείς πρωτοβουλίες και έχετε φαντασία. Δοκιμάστε τα όλα. Κάντε τον να μην μπορεί να πάρει τα πόδια του! Και θα τον κρατήσετε για πάντα...Μην δημιουργε&#94
3;τε προβλήματα από εκεί που δεν υπάρχουν, μην ξενερώνετε τον άνθρωπο που είναι δίπλα σας με τα μη, όχι, δεν πρέπει και τι θα πει ο μαμά, ο κόσμος και όποιος άλλος πούστης να είναι... Δείξτε και πάρτε συναίσθημα ρεεεεεεεε και αφήστε τους εγωισμούς και το δεν του λέω ότι τον γουστάρω για να μην το εκμεταλλευτεί και άλλες τέτοιες παπαριές. Κάντε σχέσεις υγιείς και όχι ψυχανώμαλες και ψυχοφθόρες. Ξυπνήστε και πάψτε να ψάχνετε για ένα πλάσμα της φαντασίας σας που δεν υπάρχει.

ΒΛΑΜΕΝΕΣ
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά σκεφθεικα να ανοιξω ενα θεμα με τρελες ιστοριες απιστιας. Δεν ξερω αν εχει ξαναγινει σε αυτο ή στο παλιο forum.
Απαντηστε και δεν εχει ξαναγινει θα σας στειλω δυο τρελες ιστοριες που εχουν γινει στα μερη μου.
 

Επισκέπτης
Ιστοριες απιστιας ? Καλα θα γεμισουμε μια βιβλιοθηκη τωρα...

Αντε να γραψω μια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το ποσο τρελλη ειναι..Το καλοκαιρι εν πλω για Μυκονο γνωριζω μια Σαλονικια που θα κατεβαινε Τηνο να αναψει λαμπαδα στην Παναγια για να πανε καλα τα πραγματα με τον γαμο της. Αυτα μου τα ειπε μολις τελειωσαμε το γαμισι στην καμπινα μου..!
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Το είχε άγχος μωρέ η καιμένη για το τι θα συναντήσει στην Τήνο και είπε δεν κάνω κάνα γαμησάκι τώρα για να έχω καθαρές ιδέες μόλις φτάσω
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
αλλοι πανε τηνο γονατιστοι αλλοι στα τεσσερα και αυτη πηγε  γαμιωντας ....λογικο το βλεπω.
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη δεν ειδα απαντησεις που να μου λενε οτι εχει ξαναγινει οριστε η πρωτη ιστορια (πραγματικο γεγονος)

Ειναι ενας τυπος που δεν μπορει να κανει παιδια και κανονιζουν με γιατρο να γινει με δωρεα σπερματος απο αλλον δοτη.
Ο τυπος αποφασιζει μαζι με την γυναικα του δωρητης να ειναι ο αδερφος του. Παει λοιπον ο αδερφος και δινει σπερμα και μετα απο εξετασεις το φωναζει ο γιατρος και του λεει:

- Ο αδερφος σου εχει το ιδιο προβλημα με εσενα, ειναι κληρονομικο και δεν μπορει ουτε αυτος να κανει παιδια.
- Ο τυπος τρελενεται και του λεει Τρελος εισαι ρε γιατρε ο αδερφος μου εχει 3 παιδια.
_ Ο γιατρος τα παιρνει και του λεει να ξαναγινει η εξεταση και αν κανει λαθος θα σκισει το πτυχιο του.

Πραγματι ξαναγινετε η εξεταση και τα αποτελεσματα ειναι τα ιδια.
ΚΑΘΟΔΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ο τυπος και αδερφος του απο το γιατρο μαζευει τριχες απο τα μαξιλαρια των παιδιων του και της γυναικας του τις παει στον γιατρο για τεστ DNA. Αποτελεσμα? Οχι μονο δεν ηταν παιδια του αλλα ηταν και απο ΤΡΕΙΣ διαφορετικους πατεραδες.
Περιτο να σας πω οτι ο τυπος επαθε εγκεφαλικο...
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
"τίνος είναι ρε γυναίκα τα παιδιά..."
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Και η πλακα ειναι οτι ουτε η τυπισα δεν ηξερε το προβλημα του αντρα της. Απλως πηδιοταν και με αλλους και με τον αντρα της ταυτοχρονα και νομιζε πως τα παιδια ειναι δικα του...
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Επειδη δεν ειδα απαντησεις που να μου λενε οτι εχει ξαναγινει οριστε η πρωτη ιστορια (πραγματικο γεγονος)

Ειναι ενας τυπος που δεν μπορει να κανει παιδια και κανονιζουν με γιατρο να γινει με δωρεα σπερματος απο αλλον δοτη.
Ο τυπος αποφασιζει μαζι με την γυναικα του δωρητης να ειναι ο αδερφος του. Παει λοιπον ο αδερφος και δινει σπερμα και μετα απο εξετασεις το φωναζει ο γιατρος και του λεει:

- Ο αδερφος σου εχει το ιδιο προβλημα με εσενα, ειναι κληρονομικο και δεν μπορει ουτε αυτος να κανει παιδια.
- Ο τυπος τρελενεται και του λεει Τρελος εισαι ρε γιατρε ο αδερφος μου εχει 3 παιδια.
_ Ο γιατρος τα παιρνει και του λεει να ξαναγινει η εξεταση και αν κανει λαθος θα σκισει το πτυχιο του.

Πραγματι ξαναγινετε η εξεταση και τα αποτελεσματα ειναι τα ιδια.
ΚΑΘΟΔΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ο τυπος και αδερφος του απο το γιατρο μαζευει τριχες απο τα μαξιλαρια των παιδιων του και της γυναικας του τις παει στον γιατρο για τεστ DNA. Αποτελεσμα? Οχι μονο δεν ηταν παιδια του αλλα ηταν και απο ΤΡΕΙΣ διαφορετικους πατεραδες.
Περιτο να σας πω οτι ο τυπος επαθε εγκεφαλικο...
Και ποιου δεν θα του ερχοταν εγκεφαλικο αμα ηταν ετσι?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Κι εγω και αλλοι γνωστοι εχουν παει με παντρεμενη χωρις προφυλαξη τις ιδιες ημερες που εμειναν εγκυες, ΟΛΕΣ με τους αντρες τους. Πολυ επιλεκτικα ωαρια εχουν οι παντρεμενες. Εχω πηδηξει και παντρεμενη την προηγουμένη που έκανε εξωσωματική, άλλη το επόμενο ΣΚ από τον γάμο της, άλλοι υποθέτω και το ιδιο ΣΚ. Βιβλίο γεμίζει κι εύκολα μάλιστα.
 

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω έναν τύπο που έμενε προς Κόρινθο μεριά, κάθε μέρα έλεγε στη γυναίκα του ότι πάει για καφέ στο χωριό για κανα δυο ωρίτσες. Επαιρνε το αμάξι, κατέβαινε μαλλιά κουβάρια στην Αθήνα για πήδημα και γύριζε πάλι μαλλιά κουβάρια σπίτι. Αυτά για κανα εξάμηνο, μετά επήλθε το τροχαίο. ... Ευτυχώς επέζησε αλλά έκοψε τα γκομενιλίκια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom