Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Να πω εγώ κάτι καινούργιο :)

Ξέρετε κατί;

Του αντρός το κέρατο πονάει λιγότερο και είναι πιο αποδεκτό από την γυναίκα που κερατώνει. Ένας από τους λόγους είναι ότι ο άντρας τον δίνει και η γυναίκα τον παίρνει μέσα της. Ο άντρας γαμεί και η γυναίκα γαμιέται.

Και τώρα που άναψα το φυτίλι  μπορώ να πάω για ποτό!

Κι εγώ αυτή την εντύπωση είχα vangel αλλά δεν το βλέπουν έτσι οι γυναίκες πλέον."Δεν έχει διαφορά κι εγώ το ευχαριστιέμαι όπως κι έσυ και οι δύο τις ίδιες ανάγκες έχουμε δεν μπορώ να καταλάβω τη διαφορά." :uglystupid: :dancing: :tickedoff:
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Μαγκες εχτες με κανανε τσακωτο.Ημουν με την γκομενα σε ξενοδοχειο και καταλαθος πατισα το κινητο και η γυναικα μου ακουγε απο την αλλη μερια για περιπου 3 λεπτα :headbang:.Ευτυχος ημουνα στο ντυσιμο και δεν ακουσε πολλα τα ψιλιμπαλωσα!!Καταραμενη τεχνολογια!!!Αρχισα να λισμονω τις μερες χωρις κινητα...................... :headbang: :headbang:
 

elena_deli

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
...οπότε σου στοιχίζει 20? η γκομενα + 500? η ζημιά που θα σου κάνει στο αυτοκίνητο στην καλυτερη των περιπτώσεων!ʼσε που αν ισχύει το παλιο ρητό (τον άντρα σου κεράτωνε και μάγια μην του κάνεις)..κινδυνέυεις να την παρακαλάς σε 2-3 μήνες!Οπότε ψυχραιμία και ανωτερότητα είναι η καλύτερη λύση.Η συμπεριφορά που ανέφερες θα την κάνει να μετανίωσει που δεν τον κεράτωσε νωρίτερα τον παλιο-κατίνο!
Κάνεις το κορόιδο την πας στο κρεβάτι της τραβάς ένα ξεγυρισμένο πρόστυχο και σκληρό γαμήσι ασάλιωτα και χώρις στοργή και προδέρμ σαν να έπαιζες στη χειρότερη τσόντα τελειώνεις στη μάπα της.Σηκώνεσαι ντύνεσαι της πετάς ένα 20άρικο στο κρεβάτι μάζι με την ανάλογη ατάκα και σηκώνεσαι και φέυγεις με το κεφάλι ψηλά και αυτή να σε κοιτάει με τα φλόκια να στάζουν.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
κ τί άκουσε η γκόμενα? Καλά μη νομίζεις ότι γλίτωσες έτσι απλά. Δεν είναι χαζές οι γυναίκες. Είναι πιο υποψιασμένες από εμάς. Οπότε περίμενε αντίδραση...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εξαρτάται πότε θα το μάθω και το τί είδους κέρατο μου έριξε. ʼν πχ, μου πεί οτι μια φορά πρίν απο δύο χρόνια, όταν έλειπα έκανε μαλακία, θα θυμώσω αλλα μάλλον θα το ξεχάσω κάποια στιγμή, αφού τέτοιο σκηνικό παίζει να κάνω και εγώ. ʼμα έχει δέυτερο δεσμό, θα την γαμήσω την μαλακισμένη και θα γαμήσω και αυτόν (άν δέν είναι κανένας φουσκοτός)
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Keep Walking..
δόξα το Θεώ υπάρχουν -ισχυρά- αντίδοτα σε αφθονία. Αρκεί να μη κολλήσεις
Ασε που αυτή η αντιμετώπιση τις περισσότερες φορές είναι και η καλύτερη "εκδίκηση".. όλα τα άλλα δίνουν αξία σε κάτι που είναι τελειωμένο
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι το αντρικό κέρατο είναι εντελώς διαφορετικό από το γυναικείο. Ο άντρας μπορεί πολύ εύκολα να βρει μία, να την γαμήσει σε ένα hotel ή στις τουαλέτες κάποιου bar/club, και την άλλη μέρα "που σε ξέρω, που σε είδα". Δηλαδή αρκεί η κάβλα της στιγμής. Για την γυναίκα είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα. Δεν πρόκειται να το κάνει έτσι απλά για την κάβλα, θα πρέπει να υπάρχει και κάτι παραπάνω ή ενδεχόμενο για κάτι παραπάνω το οποίο το έχει στο πίσω μέρος του μυαλού της... αλλά δεν παύει να είναι ενδεχόμενο!!!

Αυτά από μένα. Τα πράγματα είναι πιο απλά από ότι νομίζουμε.

P.S. Ξέρω ότι οι γυναίκες του site θα διαφωνήσουν κάθετα με την άποψη αυτή και θα προσπαθήσουν με 1002 επιχειρήματα να ανατρέψουν αυτή την άποψη. Ας το κάνουν ελεύθερα. Απλά εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να συνεχίσω την κουβέντα. Sorry :)
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
όπως λέει και το λαικό άσμα  :cheesy: " πάρε τηλέφωνο τον κερατά  :zzzzz: καλύτερα τώρα παρά μετά... " :hammer: *P
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
O riderer έγραψε χθες : " Κάνεις το κορόιδο την πας στο κρεβάτι της τραβάς ένα ξεγυρισμένο πρόστυχο και σκληρό γαμήσι ασάλιωτα και χώρις στοργή και προδέρμ σαν να έπαιζες στη χειρότερη τσόντα τελειώνεις στη μάπα της.Σηκώνεσαι ντύνεσαι της πετάς ένα 20άρικο στο κρεβάτι μάζι με την ανάλογη ατάκα και σηκώνεσαι και φέυγεις με το κεφάλι ψηλά και αυτή να σε κοιτάει με τα φλόκια να στάζουν"
--------------------------------------------------------------------------
Ναι και μετά της ξαναρίχνεις άλλο ένα σκαμπίλι, ενώ οπλίζεις το 50άρι που είχαμε φαντάροι στα άρματα και μετά τη γαζώνεις την καριόλα, ταυτόχρονα τη φτύνεις και καταριέσαι τη μάνα της και στο  τέλος χοροπηδάς ως ουρακοτάγκος πάνω από το πτώμα της. Ααααααχ, το φχαριστήθηκες έτσι μεγάλε ; Η επόμενη παλι κέρατο θα σου ρίξει ....... Οπότε ξέρεις τώρα : Κάνεις το κορόιδο την πας στο κρεβάτι της τραβάς ένα ξεγυρισμένο πρόστυχο και σκληρό γαμήσι ..... κλπ. κλπ. (ρε πούστη μου είναι τόσο μακριά οι εποχές που θα της έριχνες το πολύ ένα χαστούκι και θα φευγες να τα πιεις με κανα φιλαράκι ;)
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
Μαγκες,ο Ανανιας προτεινει-αν μαθεις οτι σε κερατωνει η γκομενα,κανεις το εξης!
Γυρνας σπιτι,και αρχιζεις να το παιζεις ΚΑΡΓΑ ερωτευμενος ξαφνικα,σε φαση οτι κατι επαθες.
Την πιανεις απτο χερι συνεχεια,της κανεις τρελα χατηρια ωσπου...(χεχεχε)
την εχεις κανει να φρικαρει,την εχεις κανει να αρχιζει να νιωθει καπως,την μπερδευεις ωστε να την ψησεις να την βγαλεις φωτογραφιες την ωρα που την γαμας σε ενα 3Χ-να φαινεται προσωπο ομως και τετοια.
Εκτυπωνεις φωτογραφιες...τις μοιραζεις ανονυμα σε φακελο σε ΟΛΟ το συγγενικο και φιλικο της περιβαλλον,και σκας σπιτι την επομενη σε φαση φρικαρισμενος και τετοια.Η τυπισσα εχει παθει αμοκ και δεν ξερει τι να πει.
Εσυ τι κανεις?απλα το παιζεις τρελος,σε φαση "δεν το πιστευω οτι ενω εγω σου κανα ολα τα χατηρια εσυ γαμιοσουν με καποιον και βγαζει φωτογραφιες και τις στελνει παντου-μαζευεις τα πραματα σου και την κανεις.
Δεν μπορει να αποδειξει τιποτα αν το κανεις προσεκτικα,(στισ φωτο δεν θα βγαλετε την μουρη σας ειπαμε)και η τυπισσα εχει γινει ρομπα σε ολον τον κοσμο(γονεις,ολοι οι φιλοι και γνωστοι της την εχουν κορνιζομενη με χυσια στην μουρη).
Και αν εχετε οικειοτητα με γονεις της,τους πιανετε και τους λετε πραματα σε φαση"πως μεγαλωσατε την κορη σας,και τι ειναι αυτα τα πραματα,και εγω ηθελα να την παντρευτω"ξερω γω και τετοια.
Θελει δουλεια,αλλα παιζει ναναι ο,τι πιο αστειο...
 

Επισκέπτης
Αρχικά να αποδώσουμε το σεβασμο που απαιτείτε στους κεραταδες. Αν δεν ηταν αυτοί, εμεις τι θα γαμαγαμε?????.

Το κερατο, όπως και ολα τα περιεργα πραγματα στη ζωη πρεπει να αντιμετοπιζοναι ψυχραιμα και με στυλ. Μη ξεχνατε οτι ειναι μια εξαιρετικη ευκαιρια να τη στειλετε πακετο πισω στη μανα της (μαζι με 2 μουτζες και την ετικετα της παλικαριόλας :cool2:.

Ας σοβαρευτω. Οι γυναικες κερατώνουν εχοντας καποιο λόγο. Από ασύμαντο έως πολυ σοβαρό. Συνήθως απλά το κανουν για τον ιδιο λογο που το κανουμε και εμεις. Δηλαδη για το ΠΑΡΑΠΑΝΩ και ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ σέξ. Ακολουθούν οι περιπτωσεις επιβεβαιωσης και αντεκδίκισης (τώρα ποιον εκδικούνται με τη ξένη ψωλή στο αιδοίο τους και τα φλόκια του καθενός στην μάπα τους ειναι μιά αλλη ιστορια, μονο αυτες ξέρουν :cheesy:). Εχω επίσης τυχει σε χομπίστριες του σεξ (παντρεμενες και μη) που ειναι και η καλυτερη, win-win περίπτωση και τις οποίες αν βρούμε διαφυλάσσουμε ως κόρες οφθαλμού!!!!! :dancing:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Κι εγώ αυτή την εντύπωση είχα vangel αλλά δεν το βλέπουν έτσι οι γυναίκες πλέον."Δεν έχει διαφορά κι εγώ το ευχαριστιέμαι όπως κι έσυ και οι δύο τις ίδιες ανάγκες έχουμε δεν μπορώ να καταλάβω τη διαφορά." :uglystupid: :dancing: :tickedoff:

Με την διαφορά εμάς δεν μας χύνουν στη μάπα ούτε μας σκίζουν το κώλο, ούτε τα καταπίνουμε, ούτε πιπώνουμε κάποιον στης βρώμικες τουαλέτες κάποιου μπουζουκλεριου...κλπ Και πόσο μάλιστα από έναν άγνωστο της μιας νύχτας.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Μαγκες,ο Ανανιας προτεινει-αν μαθεις οτι σε κερατωνει η γκομενα,κανεις το εξης!
Γυρνας σπιτι,και αρχιζεις να το παιζεις ΚΑΡΓΑ ερωτευμενος ξαφνικα,σε φαση οτι κατι επαθες.
Την πιανεις απτο χερι συνεχεια,της κανεις τρελα χατηρια ωσπου...(χεχεχε)
την εχεις κανει να φρικαρει,την εχεις κανει να αρχιζει να νιωθει καπως,την μπερδευεις ωστε να την ψησεις να την βγαλεις φωτογραφιες την ωρα που την γαμας σε ενα 3Χ-να φαινεται προσωπο ομως και τετοια.
Εκτυπωνεις φωτογραφιες...τις μοιραζεις ανονυμα σε φακελο σε ΟΛΟ το συγγενικο και φιλικο της περιβαλλον,και σκας σπιτι την επομενη σε φαση φρικαρισμενος και τετοια.Η τυπισσα εχει παθει αμοκ και δεν ξερει τι να πει.
Εσυ τι κανεις?απλα το παιζεις τρελος,σε φαση "δεν το πιστευω οτι ενω εγω σου κανα ολα τα χατηρια εσυ γαμιοσουν με καποιον και βγαζει φωτογραφιες και τις στελνει παντου-μαζευεις τα πραματα σου και την κανεις.
Δεν μπορει να αποδειξει τιποτα αν το κανεις προσεκτικα,(στισ φωτο δεν θα βγαλετε την μουρη σας ειπαμε)και η τυπισσα εχει γινει ρομπα σε ολον τον κοσμο(γονεις,ολοι οι φιλοι και γνωστοι της την εχουν κορνιζομενη με χυσια στην μουρη).
Και αν εχετε οικειοτητα με γονεις της,τους πιανετε και τους λετε πραματα σε φαση"πως μεγαλωσατε την κορη σας,και τι ειναι αυτα τα πραματα,και εγω ηθελα να την παντρευτω"ξερω γω και τετοια.
Θελει δουλεια,αλλα παιζει ναναι ο,τι πιο αστειο...
Βλέπεις πολλές ταινίες ?????
Εσυ θα το έκανες αυτό,αν μάθενες οτι η δικιά σου στα φοράει ????χμμμ...στη θεωρία όλα καλά είναι !!!!!
(Φιλικά πάντα το λέω...)
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες....Όταν είσαι ελεύθερος NO PROBLEM...
Δε τρέχει κάστανο... Φεύγεις όμορφα όμορφα και δε δίνεις εξηγήσεις σε κανένα... Και τι έγινε άμα σε κεράτωσε, αργ'α η γρήγορα θα γινόταν και αυτό.. Ελεύθερη σχέση είναι...
Τελικά οι άντρες είμαστε περισσότερο συναισθηματικοί από τις γυναίκες... Οι περισσότεροι εδώ μέσα απήντησαν με ΔΡΑΣΗ-ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ πράξη....
Μάγκες υπάρχει και η ΔΡΑΣΗ-ΑΝΑΔΡΑΣΗ.... Δε κάνεις τίποτα και στις αρχιδάρες σου/// Ότι είχες είχες. Εντάξει οέρωτας και τόσο καιρό πέρασα με τη καργιόλα και όλα τα σχετικά.... ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΚΥΡΙΟΙ τίποτα άλλο και μάλιστα δε σας κρύβω το ενδεχόμενο να τη ξαναγαμήσετ μερικά χρόνια μετα΄, ακόμη και τη φίλη της η οποία δε θα έχει ακούσει κανένα λόγο από τη δικιά σας...

Αν έχεις οικογένεια τοτε είναι δράμα η κατάσταση. Πάντως εγώ άμα κάνω οικογένεια θα τις κόψω τις μαλακίες με τη κάθε βρομωπουτάνα....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Νομίζω ότι το αντρικό κέρατο είναι εντελώς διαφορετικό από το γυναικείο. Ο άντρας μπορεί πολύ εύκολα να βρει μία, να την γαμήσει σε ένα hotel ή στις τουαλέτες κάποιου bar/club, και την άλλη μέρα "που σε ξέρω, που σε είδα". Δηλαδή αρκεί η κάβλα της στιγμής. Για την γυναίκα είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα. Δεν πρόκειται να το κάνει έτσι απλά για την κάβλα, θα πρέπει να υπάρχει και κάτι παραπάνω ή ενδεχόμενο για κάτι παραπάνω το οποίο το έχει στο πίσω μέρος του μυαλού της... αλλά δεν παύει να είναι ενδεχόμενο!!!

Αυτά από μένα. Τα πράγματα είναι πιο απλά από ότι νομίζουμε.

P.S. Ξέρω ότι οι γυναίκες του site θα διαφωνήσουν κάθετα με την άποψη αυτή και θα προσπαθήσουν με 1002 επιχειρήματα να ανατρέψουν αυτή την άποψη. Ας το κάνουν ελεύθερα. Απλά εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να συνεχίσω την κουβέντα. Sorry :)



Εγω παντως συμφωνω με αυτο......θεωρω το αντρικο κερατο 99% των περιπτωσεων καθαρα θεμα καυλας......οι γυναικες δυσκολα θα κερατωσουν αν δεν υπαρχει συναισθημα απο πισω.......στο γυναικειο κερατο υπαρχει απο πισω συνηθως παραλληλη σχεση ......μια γυναικα σπανια θα κερατωσει επειδη ειδε εναν γκομενο με ωραιο κωλο και της γυαλισε.......εκτος αν ειναι καμια 40αρα απελπισμενη για χιλιους δυο λογους........οπως και να χει ομως το κερατο ειναι κερατο.....απλα το κερατο-καυλα συγχωρειται (νομιζω) πιο ευκολα απο το κερατο-παραλληλη-σχεση ειτε απο αντρα ειτε απο γυναικα.......
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
Ειναι ομως και πλυμμηρισμενος ο κοσμος απο κατι μαλακες ανθρωπους που μολις δουν οτιδηποτε θηλυκο να περναει,αμεσως λυσσανε και τρεχουν αφροι....
Και δεν καταλαβαινουν χριστο απο λογια-ποσες φορες την εχουν πεσει σε γκομενα σας στο φαναρι ενω αυτη ανυποψιαστει παει στο περιπτερο να παρει τσιγαρα π.χ.
Μια-δυο-τρεις-χιλιες φορες,τις κυνηγανε οπως ο δημοσιος υπαλληλος την μιζα.
Αμα ρε μαγκες ειμασταν στην θεση γκομενας και μας την επεφταν χιλιες δυο σε καθε βημα,δεν θα μας την βαρουσε σε καποια φαση εν τελει?Αμ,εδω σας θελω.....
Γι αυτο παιδες παιζει πιστευω πολυ σημαντικο ρολο να ξερετε οσο το δυνατον καλυτερα σαν ατομο την γκομενα σας,αν δεν θελετε να τα δειτε κολυωμενα.
Αμα εχεις να κανεις με συνειδητοποιημενο ατομο και λογικο,και οχι κανενα κακομαθημενο της κακιας ωρας,εμπιστευεσαι πιο ευκολα-και ολες οι σχεσεις στην ζωη μας,κρεμονται κυριως απο εμπιστοσυνη-το μεγαλυτερο προσον που μπορει να εχει ενας ανθρωπος κατα την γνωμη μου.
Βεβαια,it takes one to know one....
 

sigma

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω οτί το καλύτερο είναι να φύγεις ήρεμα και χαλαρά χωρίς ιστορίες. Αν σε κερατώσει τότε απλά έχανες το χρόνο σου και σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να χάσεις αλλο. Πάντως εδώ που τα λάμε ο άνθρωπος δεν είναι μονογαμικό ον, συνεπώς μες το παιχνίδι είναι και αυτό, ποιος είναι αυτός άλλωστε που είναι πάνω από 30 και δεν έχει κερατώσει; Τι να κάνουμε είναι γλυκό το πιοτό της αμαρτίας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom