Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
ε αφου ξερεις ξερεις,ασε μη ρωτας καλυτερα! :2funny:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Ζητω η Εμπορικη ναυτιλια
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Παιδες σας διαβαζω απο την πρωτη σελιδα τωρα εχει φτασει το θεμα στην 3η.Λοιπον εχουμε και λεμε . Ολα τα επαγγελματα εχουν κεραταδες,σημερα με την ενημερωση που πεφτη απο τα πρωιναδικα και τα μεσημεριαναδικα και οι παπαδιες βρισκουν την δικαιολογια για το ποιημα τα εχουμε δει αυτα μεχρι και του μαναβη η γυναικα αμα το εχει στο αιμα της
δεν παιζη ρολο το επαγγελμα αλλα τη παστα ειναι η γυναικα .Ειναι με ημερομηνια ληξης (μιχαλιδα) η επ'αοριστο κυρια
 

Επισκέπτης
Οι ναυτικοί (και γενικά αυτοί που ταξιδεύουν πολύ) είναι αυτοί που είναι και πιο πολύ κερατωμένοι, ΑΛΛΑ είναι και αυτοί που κερατώνουν περισσότερο! Αντρόγυνο-τάρανδοι δηλαδή!

Είναι λογικό η την γυναίκα να την τρώει το μουνάκι της όταν ο άλλος λείπει συνέχεια και, επίσης είναι λογικό, ο ταξιδιάρης να επισκεφθεί τα μπουρδελάκια της "γειτονιάς" (όπου λιμάνι και καημός που λένε!).

Εγώ προσωπικά γαμούσα επί 2-3 μήνες μια γκόμενα, ετών 21 παρακαλώ, η οποία είχε παντρευτεί πριν κάνα χρόνο έναν ναυτικό (του εμπορικού). Μήνα-παρά-μήνα αυτός έλειπε... κι έλειπε για τουλάχιστον 15-20 ημέρες. Το φοβερό ήταν ότι με "μάζευε" μέσα στο ίδιο της το σπίτι. Τότε ήμουν 25 χρονών και δεν σκεφτόμουν καθόλου κι εγώ (σκεφτόμουν μάλλον, αλλά αποκλειστικά με το κάτω κεφάλι!). Όταν έκανε παιδί ξέκοψα εντελώς. Γιατί? Γιατί αφενός μεν εξακολουθούσε να θέλει να πηγαίνω σπίτι της (να γαμιόμαστε δηλαδή και το μωρό δίπλα στην κούνια? Ε, όχι δεν παέι!!!) και αφετέρου... ε, την είχα βαρεθεί!

Για την ιστορία... αυτή τώρα έχει 4 παιδιά! Το αν ξενογαμιέται ακόμα... δεν ξέρω!
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
εκτος απο τα ισοπεδωτικα (ολες εινα πουτανες κλπ) που τα ακουω απο μικρο παιδι,
μου αρεσει η προσεγγιση του Gamaomanoules,
αν δεν εισαι στην εφηβεια, ναι ετσι ειναι οπως τα λες,
σε κοινωνια ομως που διχαζεται για το δικιο του
Βαρθολομαιου ή του Βρακατσελη
ειναι φωνη βοοντως εν τη ερημω!

Εδω μεσα (σχεδον) ολοι γαμουνε οπου βρουνε,
τις πιο φτηνες πουτανες, αλλα η συζυγος
ειναι κορωνα στο κεφαλι τους!!!

 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.207
Πόντοι
3.506
........
Είναι λογικό η την γυναίκα να την τρώει το μουνάκι της όταν ο άλλος λείπει συνέχεια και, επίσης είναι λογικό, ο ταξιδιάρης να επισκεφθεί τα μπουρδελάκια της "γειτονιάς" (όπου λιμάνι και καημός που λένε!).............

Ο φιλος ναυτικος που μου ειπε την ιστορια που αναφερω στην πρωτη σελιδα, μουπε και το εξης σχετικο.....
Ο πατερας του επισης ναυτικος (λοστρομος, ειναι σε συνταξη τωρα.) Αυτος, δευτερος μηχανικος ,τυχαινει και παει στην Οζακα με μια πουτανα στο λιμανι που του λεει οτι εχει γνωρισει πολλους Ελληνες.(μιλαει και λιγα σπαστα Ελληνικα)..
Πανε στο σπιτι, του ανοιγει ενα αλμπουμ με φωτογραφιες...
Πρωτη σελιδα, αυτη και ο πατερας του, σε φοβερη σταση 69...!!!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Παντως , εγω φιλοι μου δεν θα περιοριζα τα επεγγελματα , μονο σε ναυτικους και στρατιωτικους. Το κερατωμα πεφτει σε ολα τα επαγγελματα . Εμενα μου ετυχε να πηδαω γυναικα φαρμακοποιοου , να ειμαστε στο ξενοδοχειο , να μου τον παιζει (LEFTY δεν νομιζω να πηδαγαμε την ιδια;;;) και να μιλαει στο τηλεφωνο με τον ανδρα της και να του λεει ποσο βαριεται στην δουλεια της!!!Γαμησε τα, δεν παιζονται με τιποτα οι καργιολες.
Δυστυχως , το κερατωμα παει συννεφο φιλοι μου και ας μην τα ριχνουμε μονο στα επαγγελματα των κερατωμενων...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παντως , εγω φιλοι μου δεν θα περιοριζα τα επεγγελματα , μονο σε ναυτικους και στρατιωτικους. Το κερατωμα πεφτει σε ολα τα επαγγελματα . Εμενα μου ετυχε να πηδαω γυναικα φαρμακοποιοου , να ειμαστε στο ξενοδοχειο , να μου τον παιζει (LEFTY δεν νομιζω να πηδαγαμε την ιδια;;;) και να μιλαει στο τηλεφωνο με τον ανδρα της και να του λεει ποσο βαριεται στην δουλεια της!!!Γαμησε τα, δεν παιζονται με τιποτα οι καργιολες.
Δυστυχως , το κερατωμα παει συννεφο φιλοι μου και ας μην τα ριχνουμε μονο στα επαγγελματα των κερατωμενων...

τουλαχιστον αφου τα εμπλεξες με γυναικα φαρμακοποιου δεν το ανακοινωνες στο σαιτ να μας συνταγολογησει κανα φαρμακακι(οχι τιποτα ακριβο)....κανα depon.panadol κλπ...
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:
Μονο το depon δεν σκεφτομουν τοτε φιλε vaso!!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Οι ναυτικοί (και γενικά αυτοί που ταξιδεύουν πολύ) είναι αυτοί που είναι και πιο πολύ κερατωμένοι, ΑΛΛΑ είναι και αυτοί που κερατώνουν περισσότερο! Αντρόγυνο-τάρανδοι δηλαδή!

Είναι λογικό η την γυναίκα να την τρώει το μουνάκι της όταν ο άλλος λείπει συνέχεια και, επίσης είναι λογικό, ο ταξιδιάρης να επισκεφθεί τα μπουρδελάκια της "γειτονιάς" (όπου λιμάνι και καημός που λένε!).

Εγώ προσωπικά γαμούσα επί 2-3 μήνες μια γκόμενα, ετών 21 παρακαλώ, η οποία είχε παντρευτεί πριν κάνα χρόνο έναν ναυτικό (του εμπορικού). Μήνα-παρά-μήνα αυτός έλειπε... κι έλειπε για τουλάχιστον 15-20 ημέρες. Το φοβερό ήταν ότι με "μάζευε" μέσα στο ίδιο της το σπίτι. Τότε ήμουν 25 χρονών και δεν σκεφτόμουν καθόλου κι εγώ (σκεφτόμουν μάλλον, αλλά αποκλειστικά με το κάτω κεφάλι!). Όταν έκανε παιδί ξέκοψα εντελώς. Γιατί? Γιατί αφενός μεν εξακολουθούσε να θέλει να πηγαίνω σπίτι της (να γαμιόμαστε δηλαδή και το μωρό δίπλα στην κούνια? Ε, όχι δεν παέι!!!) και αφετέρου... ε, την είχα βαρεθεί!

Για την ιστορία... αυτή τώρα έχει 4 παιδιά! Το αν ξενογαμιέται ακόμα... δεν ξέρω!
Lioma λες 1 απο τα 4 να ειναι δικο σου???
Φανταζεσαι ???
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Μου αρέσει που βρίζουμε τις γυναίκες των ναυτικών/στρατιωτικών... κτλ. κτλ. που είναι πουτάνες και κερατώνουν τους άντρες τους τους καημένους, αλλά αν μας κάτσει καμία φάση με τέτοια γυναίκα ορμάμε και  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: και καμαρώνουμε γι΄αυτό...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Μου αρέσει που βρίζουμε τις γυναίκες των ναυτικών/στρατιωτικών... κτλ. κτλ. που είναι πουτάνες και κερατώνουν τους άντρες τους τους καημένους, αλλά αν μας κάτσει καμία φάση με τέτοια γυναίκα ορμάμε και  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: και καμαρώνουμε γι΄αυτό...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ορμαμε και εμεις αλλα που να δεις πως ορμανε και εκεινες στα παντελονια μας.Με γυναικες ναυτικων εχω κανει τα καλυτερα μαμισια μου. 
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Πρός όσους λένε για γυναίκες στρατιωτικών ειδικότερα θα αναφερθώ:Φίλοι Συμπολεμιστές μάθετε οτι ο Ε.Σ. σαν κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας είναι απο τα μεγαλύτερα....αρα ΙΣΩΣ υπάρχει μια δόση αλήθειας που δεν οφειλεται ομως στο επαγγελμα του στρατιωτικου.Ειδικα σε κοινωνίες όπου το στρατιωτικό στοιχείο παίζει καθοριστικό ρόλο (Εβρος και Νησιά) φυσικό ειναι να υπαρχουν αρκετές ιστορίες με γυναίκες στρατιωτικών(αφου δεν υπάρχει άλλο θηλυκό τριγυρω).....Εχετε σκεφτεί πόσοι στρατιωτικοί υπάρχουν στην Αλεξπολη και πόσοι δικηγόροι,γιατροί,φαρμακοποιοί,μανάβηδες,κ.α?Και για κάποιους που περηφανευονται οτι γαμάνε γυναίκες στρατιωτικών......μολις διαβαζω κατι τετοια αληθεια νιωθω πολύ περήφανος ως στρατιωτικός......γιατι μαλλον πρέπει να ειμαστε πολύ πουτσαραδες και το να μας πάρουν τη γυναίκα είναι πραγματικό κατόρθωμα για να το βροντοφωνάζει ο άλλος....... Ηρεμήστε ρεεεεε......γιατί αν νομίζετε οτι οι γυναίκες σας δεν ξενογαμιούνται και ξενογαμιούνται των στρατιωτικών.........σας κερνάω απο μια γύρα την JENNIFER να σας φέρει στα καλά σας! 
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
αυτα ειναι απλοϊκες, ισοπεδωτικες σκεψεις και προφανως τιποτα παρα περα, αλλοι μπορουν να σκεφτουν περισσοτερο περιπλοκα, αλλοι λιγοτερο, δεν ειναι κακο για κανεναν αυτο. Αλλοι ισως περασαν ασχημα κατα την θητεια τους και τους βγαινει ετσι...

Αν καποια κυρια εχει την χαρα να λειπει για καιρο ο συζυγος για επαγγελματικους λογους (military, μπαρκο, εμπορικος αντιπροσωπος και πολλα αλλα) το μονο που μπορει να κανει παραπανω απο την περιπτωση που ο συζυγος εχει ωραριο δημοσιου υπαλληλου, ειναι να διανυκτερευσει μαζι με τον "Βαρθολομαιο" στο συζυγικο κρεβατι. Κατα τα αλλα ο συζυγος θα ειναι στην πλεονεκτικη θεση να το βρει και ζεστο γυριζοντας απο την δουλεια!

Περαν αυτων δεν μπορω να αντιληφθω τι σχεση μπορει να εχει το dna της κυριας με το επαγγελμα του συζυγου!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
dik Λυκώφη: ταγματάρχης παρακαλόυσε φαντάρια να πάνε με την γυναίκα του...
ξέρεις πόσα παραδείγματα γυναικών καραβανάδων έχει να επιδείξει ο έβρος?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Αστο φιλε και τωρα κοιτουσα μια φωτο της και σκεφτομαι να παρω αυριο τηλεφωνακι να δω τι κανει και αν ο ανδρας της ειναι μπαρκαρισμενος .Να περασω καμια βολτα απο εκει αν ειναι να την παρηγορησω!!!Αν και τωρα εχει και παιδι και δεν θα μπορουμε να ειμαστε τοσο ανετοι.
Σημερα μιλησα με την κυρια και ο αντρας της ειναι παλι ταξιδι για αλλους 5 μηνες οποτε θα βρεθουμε αυριο να μπλεξουμε τα κορμια μας!!!Πολυ το πεθυμησα αυτο το καυλιαρικο το μυτιληνιο το (ι) στον τροπο που μιλα , ειδικα στο κρεβατι.Εχω εθιστει στο εμπορικο ναυτικο μου φαινεται.Ελπιζω να πηρε και κανενα νεο dvd o καπετανιος!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Σημερα μιλησα με την κυρια και ο αντρας της ειναι παλι ταξιδι για αλλους 5 μηνες οποτε θα βρεθουμε αυριο να μπλεξουμε τα κορμια μας!!!Πολυ το πεθυμησα αυτο το καυλιαρικο το μυτιληνιο το (ι) στον τροπο που μιλα , ειδικα στο κρεβατι.Εχω εθιστει στο εμπορικο ναυτικο μου φαινεται.Ελπιζω να πηρε και κανενα νεο dvd o καπετανιος!!!
Τελικα ειχε παρει καινουρια dvd!!
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 20

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Με αυτές που παίζουνε, μήπως καλύτερα να δεις την ταινία :grin:
 

Επισκέπτης
Πρός όσους λένε για γυναίκες στρατιωτικών ειδικότερα θα αναφερθώ:Φίλοι Συμπολεμιστές μάθετε οτι ο Ε.Σ. σαν κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας είναι απο τα μεγαλύτερα....αρα ΙΣΩΣ υπάρχει μια δόση αλήθειας που δεν οφειλεται ομως στο επαγγελμα του στρατιωτικου.Ειδικα σε κοινωνίες όπου το στρατιωτικό στοιχείο παίζει καθοριστικό ρόλο (Εβρος και Νησιά) φυσικό ειναι να υπαρχουν αρκετές ιστορίες με γυναίκες στρατιωτικών(αφου δεν υπάρχει άλλο θηλυκό τριγυρω).....Εχετε σκεφτεί πόσοι στρατιωτικοί υπάρχουν στην Αλεξπολη και πόσοι δικηγόροι,γιατροί,φαρμακοποιοί,μανάβηδες,κ.α?Και για κάποιους που περηφανευονται οτι γαμάνε γυναίκες στρατιωτικών......μολις διαβαζω κατι τετοια αληθεια νιωθω πολύ περήφανος ως στρατιωτικός......γιατι μαλλον πρέπει να ειμαστε πολύ πουτσαραδες και το να μας πάρουν τη γυναίκα είναι πραγματικό κατόρθωμα για να το βροντοφωνάζει ο άλλος....... Ηρεμήστε ρεεεεε......γιατί αν νομίζετε οτι οι γυναίκες σας δεν ξενογαμιούνται και ξενογαμιούνται των στρατιωτικών.........σας κερνάω απο μια γύρα την JENNIFER να σας φέρει στα καλά σας! 

Φιλαράκο ηρέμησε... δεν υποτιμήσαμε ούτε τους στρατιωτικούς, ούτε τις γυναίκες τους. Απλά το είπαμε επειδή συνήθως οι ναυτικοί όταν μπαρκάρουν λείπουν για πάνω από 2-3 μήνες και είναι λογικό να υπάρχει "στέρηση". Το ίδιο π.χ. ισχύει και για κάποιους επιχειρηματίες οι οποίοι λείπουν λιγότερο σε ταξίδια (4-5 μέρες) αλλά κάνουν ΣΥΝΕΧΩΣ ταξίδια. Το ίδιο ισχύει και για κάποιους (ανεξαρτήτου επαγγέλματος) οι οποίοι απλά έχουν βαρεθεί την γυναίκα τους και δεν την γαμάνε... ε, κατά συνέπεια από κάποιον θα γαμηθεί!

Δεν μπορώ να καταλάβω ρε πούστη μου... γιατί οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ εδώ μέσα τα παίρνουν ΟΛΑ σε προσωπικό επίπεδο? Κόμπλεξ έχουν και προσπαθούν μέσω ενός site να αυτο-αναδειχτούν? Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το πράγμα... μα την Παναγία δηλαδή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom