Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
και οι συζυγοι οδηγων ταξί γαμιουνται αβερτα. φιλος, εχει παρει 5. σε 2 χρονια.


καλα, αυτων τις γυναικες ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ που τις γαμουμε! Ετσι, για να παρουμε εκδικηση απο τους παλιοταριφες που μας κανουν τη ζωη κολαση καθημερινα με το κυκλοφοριακο...
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
Εγω ενα ξερω οτι ειμαστε και αν δεν ειμαστε καποια στιγμη θα γινουμε κεραταδες και αν νομιζετε οτι δεν ειστε απλα δεν το καταλαβατε,αποκλειεται καποια γυναικα να μην εχει λιγουρευτει καποιον αλλο ανδρα  ενω περπαταει στο δρομο και διαφοροι περνουν οπως και εμεις(εγω) οταν βλεπω μια στο δρομο αμα εχει βυζομπαλα φανταζομαι πως θα ηταν αμα τη γαμουσα ετσι και αυτες.Βεβαια υπαρχουν επαγγελματα που θα γινεις πιο γρηγορα κερατας αυτο αλλαζει μονο επειδη ειναι πιο ευκολο να το κανει.εγω γαμουσα μια παντρεμενη μια δωση ο αντρας της δουλευε κανονικο 8ωρο σε εργασια μεσα στη χαλκιδα και αυτη μου ειχε πει να συναντιθουμαι καπου στη χαλκιδα και με πηγε ριτσωνα να γαμηθουμαι αφου πηγε τα παιδια σχολειο πριν.και οσοι το παιζουν περηφανοι γαμιαδες γυναικων ναυτικων να ξερουν οτι το κερατο ανακυκλωνεται σημερα εισαι εσυ αυριο εγω μερικες βεβαια μερικες το εχουν στο αιμα τους να ειναι περισσοτερο μιχαληδες απο αλλες στο ιδιο διαστημα αντι να πηδηχτουν με 3 διαφορετικους γαμιουνται με 13 διαφορετικους μπορει και ταυτοχρονα μπορει να πηδιουνται και με το σκυλι που εχετε στην αυλη σας.βεβαια εμενα δεν θα με χαλαγε να ημουν ναυτικος κανα 2χρονια να παω σε μπουρδελα σε ολο το πλανητη,μου εχει πει φιλος που ειναι στη σχολη εμποροπλοιαρχων οτι εχει γαμησει μουνια που εδω εμεις τα βλεπουμε με τα κυαλια και μαλιστα τσαμπα σε σχεση με εδω και ψυνομαι για μουτσος θα κανω παυση τη σχολη για κανα 2χρονο στο μπουρδελοτει γαμω τη μηχανολογια.και να ξερετε οτι η πιο δυσκολη εγχειρηση ειναι να βγαλετε τον πουτσο απο το μυαλο της γυναικας.Γι αυτο  :sunglasses: και μην πολυκουραζεται το μυαλο σας με το ποιο  :knockinb: η γυναικα γκομενα δεν αξιζει ολες το ιδιο ειναι.Καμια νεα  :boobies: 4+ που να αξιζει να κατεβω αθηνα να ριξω κανα μανικι υπαρχει;
 

srssrs

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ASXETO ENTELVS.H FVTOGRAFIA THS HMERAS K TO SYLLOGES GENIKA POY EXOYN PAEI??????????
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Όταν ήμουνα φοιτητής ιατρικής έπαιρνα ιστορικό από γυναίκα ναυτικού. Τη ρωτάω για γυναικολογικά θέματα που την έχουν απασχολήσει κ μου απαντάει: " έχω κάνει 3 εκτρώσεις εεε βλέπετε ο άντρας μου είναι ναυτικός". Αρχίζω να γράφω στο χαρτί και μου λέει  "λάθος. 4 εκτρώσεις"!!!! τα συμπεράσματα δικά σας
 

Επισκέπτης
Μπορεί να ακούγεται ισπεδωτικό αλλα συμφωνώ. Όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες εκτός απο τις αδερφές μας και τις μανάδες μας. Απλά οι γυναίκες των ναυτικών, έχουν και περισσότερη στέρηση, αλλά και ελεύθερο πεδίο για να ξενογαμιούνται. Όμως θα το θέσω και λίγο διαφορετικά. Αν π.χ η γυναίκα σας ηταν ναυτικός και σας τά'ι'ζε και τα είχατε όλα έτοιμα και τα ξύνατε, εσείς τι θα κάνατε;;Με τόση άνεση το μοναδικό πρόβλημα πλέον είναι να γαμήσεις ότι κινείται. Έχω εμπειρίες με παντρεμένες κυρίες και ούτε μια δεν ηταν γυναίκα ναυτικού (δεν είμαι ναυτικός και ούτε έχω πάρε δώσε μαζί τους). Με αυτά που έχω δεί για ένα πράγμα είμαι σίγουρος. Ότι άμα παντρευτώ θα φάω κέρατο, είτε λίγο, είτε πολύ και όχι επειδή θα φταίω εγώ, αλλά όπως σε μας αρέσει το καλό γαμήσι, άλλο τόσο αρέσει και στις γυναίκες, οπότε αφού βαριόμαστε ο ένας τον άλλον ξεκινάνει η περίοδος του κερατώματος(και στις μακροχρόνιες σχέσεις άλλωστε δεν συμβαίνει αυτο;;). Απλά το θέμα είναι ότι κάποιες υποβιβάζουν και μειώνουν τον άντρα τους με τον χειρότερο δυνατό τρόπο, ενώ κάποιες άλλες δεν τα ισοπεδώνουν όλα.
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να καταλάβω ρε πούστη μου... γιατί οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ι εδώ μέσα τα παίρνουν ΟΛΑ σε προσωπικό επίπεδο? Κόμπλεξ έχουν και προσπαθούν μέσω ενός site να αυτο-αναδειχτούν? Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το πράγμα... μα την Παναγία δηλαδή!

Οχι μόνο εδώ μέσα φίλε μου. Παντού. Είναι η σκατονοοτροποία του Ελληνα. Ξέρεις η δικιά μας παρθένα και των αλλωνών πουτάνες.
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Και σε γενικές γραμμές τελικά αυτο που συμβαίνει είναι να είναι όλοι κερατάδες και ευτυχισμένοι.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
τελικα η περιοδος του κερατωματος αρχιζει με το στεφανι!!!

 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Η περιοδος του κερατοματος για μενα παρατηρειται απο το γυμνασιο που εφαγα γκομενα φιλου!!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Η περιοδος του κερατοματος για μενα παρατηρειται απο το γυμνασιο που εφαγα γκομενα φιλου!!!

  • [li]ΑΝ "έφαγες" γκόμενα από "φιλο", τότε ΔΕΝ ήταν ΦΙΛΟΣ σου[/li]
    [li]ΑΝ ήταν ΦΙΛΟΣ σου, δεν του την "έφαγες", αλλα σου την παραχώρησε... διότι έτσι κάνουν οι ΦΙΛΟΙ[/li]
    [li]ΑΝ ήταν ΦΙΛΟΣ σου και του την ΕΦΑΓΕΣ... ήταν ΠΟΥΣΤΙΑ και ελπίζω να έμεινε ως ανάμνηση μιας προς αποφυγή κακής εφηβικής συμπεριφοράς, διότι οι ΦΙΛΟΙ δεν κάνουν πουστιες ο ένας στον άλλον.[/li]

... εικάζω την πρώτη πιθανότητα.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Οντως ειχε παψει ναταν φιλος διοτι απο τη στιγμη που την επιασε γκομενα στραβωσα.Μπατ αναγκαστικα παρεμεινα διοτι ειχα και τα κονε μαυτη κιολας.Οπως και ναχει δε παυει ναταν ενα ειδους κερατο το οποιο παρατηρειται σε πολλες μορφες σημερα.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.207
Πόντοι
3.506
Όταν ήμουνα φοιτητής ιατρικής έπαιρνα ιστορικό από γυναίκα ναυτικού. Τη ρωτάω για γυναικολογικά θέματα που την έχουν απασχολήσει κ μου απαντάει: " έχω κάνει 3 εκτρώσεις εεε βλέπετε ο άντρας μου είναι ναυτικός". Αρχίζω να γράφω στο χαρτί και μου λέει  "λάθος. 4 εκτρώσεις"!!!! τα συμπεράσματα δικά σας
Μηπως ο τεταρτος ησουν εσυ doctor?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
"Όταν ήμουνα φοιτητής ιατρικής έπαιρνα ιστορικό από γυναίκα ναυτικού. Τη ρωτάω για γυναικολογι κά θέματα που την έχουν απασχολήσει κ μου απαντάει: " έχω κάνει 3 εκτρώσεις εεε βλέπετε ο άντρας μου είναι ναυτικός"".

αυτο μου θυμίζει το ανεκδοδο
....... μα εσεις κυρια μου ειστε μητρομανης.

- Πειτε το γιατρε γιατι όλοι στη γειτονια πουτανα με ανεβάζουν πουτανα με κατεβάζουν.

(ναυτικος εεε?? σε τανκερ???
-Οχι καλε στο δημητρουλα συρο-τηνο-Μυκονο και το βραδυ ειναι σπίτι απλα μ'αρεσει το σεξ,πειράζει>>>)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
απιστευτο???????????
 

Συνημμένα

  • 69_b.jpg
    69_b.jpg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 22

sarris

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
2
Πόντοι
0
Κάποια στιγμή οι περισσότεροι από εμάς θα έχουμε φάει κέρατο....
Προσωπικά μέχρι τώρα δε γνωρίζω κάτι....
Αλλά ευτυχώς που δεν έχω μάθει καθώς δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα (λόγω ηλικίας τότε και αυθορμητισμού)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν ξερω συναδελφοι εμενα το κερατο προσωπικα με ενοχλει ειτε στα 20 ειτε στα 50....το θεωρω κοροιδια...εγω παντως θα φροντισω η γυναικα μου να μην με βαρεθει...(θα προσπαθησω)...αν διαπιστωσω οτι ειμαι κερατας δεν ξερω πως θα αντιδρασω πραγματικα (αναλογως και την ηλικια) αν ειμαι παντρεμενος και εχω και παιδια...εεε θα την σφαξω...προτιμω να μου πει να χωρισουμε κατι το οποιο θα με κανει να πεθανω απο στεναχωρια αλλα να ξερω οτι δεν με κοροιδευει..και το ιδιο φυσικα ισχυει και απο την δικια μου την πλευρα....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
''Πάρε τηλέφωνο τον κερατά...καλύτερα τώρα παρά μετα......'' σοφό τραγούδι....γιατί ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος!!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πάντως όποιος λέει ότι ...εμένα η γυναίκα μου αποκλείεται να με κερατώνει....καλλίτερα να ψαχτεί γιατί ή πολύ μ..... είναι ή πολύ κερατάς....κανένας στον πλανήτη αυτό [συμπεριλαμβανομένου και εμού ] δεν μπορεί να είναι σίγουρος....άστε ρε μάγκες καλλίτερα στην άγνοια παρά να τρέχεις πίσω της σαν μαλάκας μήπως και την πιάσεις...η ζήλια και η αμφιβολία εκτός του ότι είναι μαρτύριο έχουν διαλύσει σπίτια και σπίτια .........να ζούμε ευτυχισμένοι στην άγνοια μας...... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom