Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ωραίο τόπικ θα ήταν το αν σας εχει τσακώσει η δικία σας να την κερατώνετε και πώς αντέδρασε..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καθως προειπε και η μπαιτ δε νομιζω οτι θα υπηρχε η ιδια αντιληψη αν εκανε κατι αντιστοιχο η κοπελα-συζυγος σας απλα για μια "ανανεωση" βρε αδερφε.....να δει πως ειναι το μεγαλυτερο-παχυτερο-μικροτερο-στραβοτερο πουλι τελος παντων.......εκτος αν πιστευετε οτι κατι λιμασμενες τριαντοσαρανταρες που σπιτωνουν κατι πιτσιρικια το κανουν για συναισθηματικους λογους και οχι για να τρωνε αλλο πουλι καθε μερα.....απλα επειδη καποιοι μιλανε για διαφορα "βιολογικων" και "συναισθηματικων" κινητρων....ας υπηρχε αντρικο μπουρδελο με εχεμυθεια και τα σχετικα και θα βλεπαμε ποσες πανε και για ποια "συναισθηματικη" καλυψη ψαχνουν....

η τραγικη ειρωνια ολων αυτων φυσικα ειναι η πεποιθηση του "θελω τη γυναικα μου παρθενα".....

και ετσι για την ιστορια δεν θεωρω σοβαρο παραπτωμα το να βγει ενας αντρας εξω, να τα πιει, να του κολλησει καποια και να κανει ενα απλο ανωδυνο σεξ........οχι οτι θα το καταπιω ανετα αλλα γενικοτερα το δεχομαι λογω και ανατομικης φυσης οπως και να το κανουμε.....αλλα δεν δεχομαι να εχει σχεση και να πηγαινει σε πτανες (μονος του....ας κανει τριο με τη γυναικα του αν θελει....) στο κατω κατω ποιο το νοημα του να παντρευεσαι καποιον εφοσον δεν τα εχετε βρει στη σεξουαλικη σας ζωη....και οταν λεω να τα βρειτε εννοω για τα παντα.....βιτσια, διαστροφες, ο,τι εχει ο καθενας τελος παντων........δε νομιζω οτι θα μπορουσα να εχω σοβαρη σχεση με καποιον ανθρωπο με τον οποιο δε μοιραζομαι τα παντα γυρω απο το σεξ και δεν γνωριζουμε και οι δυο μας τι ζηταει ακριβως ο αλλος.........
 

***FFM***

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
αναλογα την ηλικια και της καταστασεις αλλαζει και η εννοια της απιστιας ....λοιπον ειμαι 21 εχω σχεση 5 χρονια... την αγαπαω αλλα τι να κανω να γαμησω τα χρονια μου και να καλογερεψω????? η να την χωρισω χωρις λογο και να γυρναω να παιζω απο δω κι απο κει???? οποτε ειμαστε μαζι αλλα πλεων οτι κουνιεται το κυνηγαω!!!!!!! αλλα ο πατερας μου που ειναι 51 ειναι με την μανα μου 33 χρονια αν την χωρισει η την απατησει και το καταλαβει δεν ειναι μαλακια του??? αλλα τι να κανεις αν δεις ενα μουνι κανεις κινηση και ανταποκριθει??? θα κανεις την κυρια??? οχι βεβαια!!!! θα κανεις οτι μπορεις αρκει να μην προσβαλεις και πληγωσεις την γκομενα σου!!!!! οποτε βουρ στον πατσα!!!!!!

Μπραβο φιλε μου,Σωστοοοοοος +1000
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
υπαρχει ενα παλιο ρητο που λεει για το κατουρημα οτι μετα απο 3 τιναγματα θεωρειτε μαλακια. ετσι και το γαμισι μετα απο 3 πιτσιλισματα θεωρειτε απιστια ;) :dancing:
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
.....αλλα δεν δεχομαι να εχει σχεση και να πηγαινει σε πτανες (μονος του....ας κανει τριο με τη γυναικα του αν θελει....) στο κατω κατω ποιο το νοημα του να παντρευεσαι καποιον εφοσον δεν τα εχετε βρει στη σεξουαλικη σας ζωη....και οταν λεω να τα βρειτε εννοω για τα παντα.....βιτσια, διαστροφες, ο,τι εχει ο καθενας τελος παντων........δε νομιζω οτι θα μπορουσα να εχω σοβαρη σχεση με καποιον ανθρωπο με τον οποιο δε μοιραζομαι τα παντα γυρω απο το σεξ και δεν γνωριζουμε και οι δυο μας τι ζηταει ακριβως ο αλλος.........

Φιλη mounitsa , μετα απο δεκα χρονια γαμου και αλλα τοσα σχεσης οτι και αν εχες βρει το εχεις χασει προ καιρου............τωρα γιατι δεν χωριζεις πρεπει να ξερεις οτι υπαρχουν και αλλα πραγματα που σε δενουν και οχι μονο το sex.

 

Επισκέπτης
στο κατω κατω ποιο το νοημα του να παντρευεσαι καποιον εφοσον δεν τα εχετε βρει στη σεξουαλικη σας ζωη....και οταν λεω να τα βρειτε εννοω για τα παντα.....βιτσια, διαστροφες, ο,τι εχει ο καθενας τελος παντων........δε νομιζω οτι θα μπορουσα να εχω σοβαρη σχεση με καποιον ανθρωπο με τον οποιο δε μοιραζομαι τα παντα γυρω απο το σεξ και δεν γνωριζουμε και οι δυο μας τι ζηταει ακριβως ο αλλος.........

Οι γνωστες, παπαρο-μαλακο-φιλοσοφιες των 2-3 γυναικων (sic) του σαιτ....θεωρητικες εντελώς και στα βιβλία....ιδιως αυτο το περι του - μοιραζομαι τα παντα με τον καλο μου- ειναι η μεγαλύτερη και ανεδαφικότερη καραμαλακία που ακούω 41 χρονια τωρα! Πρακτικα ειναι αδυνατο. Κια ισως να μην ειναι και σωστο. εχω διαβασει σοβαρα αρθρα που η υπερμετρη -μοιρασιά- βλαπτει τη σχεση. Την απαξιώνει. Εδω μια Δρ περι σχεσεων, έλεγε (στην Αμερική) ότι στα πλαισια του ''μοιρασματος'' πρέπει να χεζουν (με το συμπαθειο πρωινιατικα) και μαζι για να υπάρχει η επιθυμητη εξοικίωση...


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣΣΣΣ

ΣΙΧΤΙΡ, πρωινιατικα....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.374
Κριτικές
5
Like
64.673
Πόντοι
12.056
Οταν διαβαζω για απιστιες μου φτιαχνει η μερα  :boobies: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
και για να τελείωνω με τα περι απιστίας και λοιπες μαλακιες.

Θα ήθελα να ειμαι σε μερικά  χρονια , απο μια μερια, και να βλέπω, τις διαφορες (ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΠΛΕΟΝ) μουνιτσες, μπάιτ και λοιπες θεωρητικες των σχεσεων και της ψυχολογίας τους όταν στο χοτελάκι των 30 ? με σηκωμένα τα πόδια βογκανε από την ψωλή του εκάστοτε (παράνομου) εραστή τους...οταν κανουν το μπανακι μετα για να πλύνουν τα χυσια του απο πανω τους, βαλουν κραγιον στα χειλη τους (γιατι το αλλο εμεινε στο πεος του εραστη τους) και γυρισουν σπιτακι τους, ΚΥΡΙΕΣ βεβαια, να φτιάξουν το βραδυνο που θα φανε μαζι με το συζυγο στην ΤΒ ρωτόντας τον με -γνησιο- ενδιαφέρον πώς πήγε η μέρα του......


Αι σιχτίρ, με τις μαλακισμένες, πρωινιάτικα......

ΚΑΡΙΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ,χαχαχαχαχ :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.374
Κριτικές
5
Like
64.673
Πόντοι
12.056
Σοφες κουβεντες ειπες τωρα...

Αλλο η γκομενικη σχεση και αλλο ο γαμος..
αμα δεν εχεις φαει το αγγουρι δεν μπορεις να εχεις γνωμη...εξω απο τον χορο ολα ευκολα ειναι...εκ του ασφαλους θεωρειες  :jerking: :jerking:
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Raven μην τις αγριευεις τις κοπελιτσες τη γνωμη τους λενε δημοκρατικα. Αλλωστε μπορει και να σου προτεινουν και κανενα τριο και να αλλαξεις γνωμη.  ;)
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οι γνωστες, παπαρο-μαλακο-φιλοσοφιες των 2-3 γυναικων (sic) του σαιτ....θεωρητικες εντελώς και στα βιβλία....ιδιως αυτο το περι του - μοιραζομαι τα παντα με τον καλο μου- ειναι η μεγαλύτερη και ανεδαφικότερη καραμαλακία που ακούω 41 χρονια τωρα! Πρακτικα ειναι αδυνατο. Κια ισως να μην ειναι και σωστο. εχω διαβασει σοβαρα αρθρα που η υπερμετρη -μοιρασιά- βλαπτει τη σχεση. Την απαξιώνει. Εδω μια Δρ περι σχεσεων, έλεγε (στην Αμερική) ότι στα πλαισια του ''μοιρασματος'' πρέπει να χεζουν (με το συμπαθειο πρωινιατικα) και μαζι για να υπάρχει η επιθυμητη εξοικίωση...


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣΣΣΣ

ΣΙΧΤΙΡ, πρωινιατικα....

RavenM, πολύ σωστός είσαι φίλε, έτσι ακριβως έχουν τα πράγματα.....
 

Επισκέπτης
και για να τελείωνω με τα περι απιστίας και λοιπες μαλακιες.

Θα ήθελα να ειμαι σε μερικά  χρονια , απο μια μερια, και να βλέπω, τις διαφορες (ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΠΛΕΟΝ) μουνιτσες, μπάιτ και λοιπες θεωρητικες των σχεσεων και της ψυχολογίας τους όταν στο χοτελάκι των 30 ? με σηκωμένα τα πόδια βογκανε από την ψωλή του εκάστοτε (παράνομου) εραστή τους...οταν κανουν το μπανακι μετα για να πλύνουν τα χυσια του απο πανω τους, βαλουν κραγιον στα χειλη τους (γιατι το αλλο εμεινε στο πεος του εραστη τους) και γυρισουν σπιτακι τους, ΚΥΡΙΕΣ βεβαια, να φτιάξουν το βραδυνο που θα φανε μαζι με το συζυγο στην ΤΒ ρωτόντας τον με -γνησιο- ενδιαφέρον πώς πήγε η μέρα του......


Αι σιχτίρ, με τις μαλακισμένες, πρωινιάτικα......

ΚΑΡΙΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ,χαχαχαχαχ :2funny:

Στα 25 περιπου χρονια που χρησιμοποιώ τη ψωλή μου για γαμησια εχω πάρει, και σοβαρολογώ, πάνω από 100-120 παντρεμενες του ειδους....μερικές δε από αυτες, ηταν ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΙΑΣ....λοιπον, μην ακουτε μαλακιες....ΥΠΑΡΧΟΥΝ...και ειναι ΕΔΩ. ΣΚΙΣΤΕ ΤΕΣ.........



ΚΑΡΙΛΟΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ (ΔΙΣ) :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.374
Κριτικές
5
Like
64.673
Πόντοι
12.056
ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΙΑΣ

Αυτες ειναι και οι καλυτερες  ;) ;)
 

Επισκέπτης
Raven μην τις αγριευεις τις κοπελιτσες τη γνωμη τους λενε δημοκρατικα. Αλλωστε μπορει και να σου προτεινουν και κανενα τριο και να αλλαξεις γνωμη.  ;)

ναι βρε πεσκανδρίτσε, απο τις 3 εδω τις κουσουριασμένς περιμενουμε την παρτουζα, όχι απο τις 4.500.000 εξω, χαχαχαχαχ. θα περιμενεις πολυ, μου φαινετε... :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αγαπητοί φίλοι και φίλες να το φιλοσοφήσουμε το θέμα λίγο?......για εμένα η έννοια της λέξεως ΑΠΑΤΗ είναι πραγματική όταν συμβαίνει στο μυαλό με συναίσθημα και όχι στο σώμα για στιγμιαία ανακούφιση, ή εκδίκηση, ή, ή, ή......και για τα δύο φύλα εννοείται........... :o
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
ναι βρε πεσκανδρίτσε, απο τις 3 εδω τις κουσουριασμένς περιμενουμε την παρτουζα, όχι απο τις 4.500.000 εξω, χαχαχαχαχ. θα περιμενεις πολυ, μου φαινετε... :2funny:
απ'οτι εχω καταλαβει πιο καλη η μοναξια :jerking: :jerking: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom