Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Το πληρωμένο σεξ δεν είναι απιστία κατά τη γνώμη μου. Είναι τρόπος να ικανοποιήσεις την αντρική φύση (βλέπε γενετήσια ορμή, τεστοστερόνη, κλπ.) που δεν καλύπτεται με μιά γυναίκα για μια ζωή, αλλά και χωρίς να διαλύσεις το σπίτι σου. Από εκεί και πέρα, το συναισθηματικό δέσιμο με κάποια άλλη γυναίκα που σου παίρνει τα μυαλά νομίζω ότι είναι ο ορισμός της απιστίας...
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Απαταω καποιον νομιζω σημαινει οτι το κανω για να αποκομισω οφελος απ αυτον αν πηδαω πουτανες η γκομενες δεν μπορω να καταλαβω τι κακο κανω.... ως εκ τουτου πιστευω δεν υπαρχει απατη οσο αφορα το γαμησι και την καλυψη αναγκων που λειπει απο τη σχεση μας
 

Επισκέπτης
πιστευο ποσ για εμασ τουσ μεγαλουσ καυλιαριδεσ δεν ιπαρχει απατι!!!!επιτρεπετε το καθετι να κανουμε σα μεγαλοι και ιπερτατοι πιτσιλιστεσ!!!μονο αν κανει κατι με αλον αντρα ι γιναικα μασ θα θεοριθει απατι και μετα πρεπει να αντιδρασουμε αναλογοσ....χεχε!
 

Επισκέπτης
λαδακια κατα βαθος ετσι ειναι οποσ τα λεσ!!!!
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
απαταω σημαινει παιρνω απο κωλο τη κολλητη της..αλλιως δεν μετραει
 

Επισκέπτης
αναλογα την ηλικια και της καταστασεις αλλαζει και η εννοια της απιστιας ....λοιπον ειμαι 21 εχω σχεση 5 χρονια... την αγαπαω αλλα τι να κανω να γαμησω τα χρονια μου και να καλογερεψω????? η να την χωρισω χωρις λογο και να γυρναω να παιζω απο δω κι απο κει???? οποτε ειμαστε μαζι αλλα πλεων οτι κουνιεται το κυνηγαω!!!!!!! αλλα ο πατερας μου που ειναι 51 ειναι με την μανα μου 33 χρονια αν την χωρισει η την απατησει και το καταλαβει δεν ειναι μαλακια του??? αλλα τι να κανεις αν δεις ενα μουνι κανεις κινηση και ανταποκριθει??? θα κανεις την κυρια??? οχι βεβαια!!!! θα κανεις οτι μπορεις αρκει να μην προσβαλεις και πληγωσεις την γκομενα σου!!!!! οποτε βουρ στον πατσα!!!!!!
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Απαταω καποιον νομιζω σημαινει οτι το κανω για να αποκομισω οφελος απ αυτον αν πηδαω πουτανες η γκομενες δεν μπορω να καταλαβω τι κακο κανω.... ως εκ τουτου πιστευω δεν υπαρχει απατη οσο αφορα το γαμησι και την καλυψη αναγκων που λειπει απο τη σχεση μας

Με καλυψες απολυτα....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Απαταω καποιον νομιζω σημαινει οτι το κανω για να αποκομισω οφελος απ αυτον αν πηδαω πουτανες η γκομενες δεν μπορω να καταλαβω τι κακο κανω.... ως εκ τουτου πιστευω δεν υπαρχει απατη οσο αφορα το γαμησι και την καλυψη αναγκων που λειπει απο τη σχεση μας

την ιδια αποψη να υποθεσω θα ειχες κ αν στα φοραγε η δικια σου? :cheesy:
η κοπελιτσα θα προσπαθουσε απλα να καλυψει τις αναγκες που λειπουν απ τη σχεση σας :cheesy:

α οσο για τ οτι δεν ειναι απατη/απιστια/γουοτεβερ να το κανετε με ιεροδουλες.. μη δοκιμασετε επ ουδενι κ για κανενα λογο να εισθε ειλικρινεις κ να το αποκαλυψετε στη γυναικα/γκομενα σας... :P :P :P

για να πω τη πικρη αληθεια μου... ουτε εγω το θεωρω κ σπουδαια απιστια αυτο το τελευταιο... υπαρχουν χειροτερα πραγματα... αλλα αμα το μαθαινα οτι γινεται συνεχως θα τον εκανα στον φουρνο με πατατες :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
την ιδια αποψη να υποθεσω θα ειχες κ αν στα φοραγε η δικια σου? :cheesy:
η κοπελιτσα θα προσπαθουσε απλα να καλυψει τις αναγκες που λειπουν απ τη σχεση σας :cheesy:

α οσο για τ οτι δεν ειναι απατη/απιστια/γουοτεβερ να το κανετε με ιεροδουλες.. μη δοκιμασετε επ ουδενι κ για κανενα λογο να εισθε ειλικρινεις κ να το αποκαλυψετε στη γυναικα/γκομενα σας... :P :P :P

για να πω τη πικρη αληθεια μου... ουτε εγω το θεωρω κ σπουδαια απιστια αυτο το τελευταιο... υπαρχουν χειροτερα πραγματα... αλλα αμα το μαθαινα οτι γινεται συνεχως θα τον εκανα στον φουρνο με πατατες :cheesy:

BiteMe, βγες αμέσως από το θρεντ, εδώ γράφουν μόνο κάτι αλήται, παλιόπαιδα, τζιιιιζζζζζ... :boobies:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Όταν κάποιος γαμίσει μία γκόμενα περισσότερο για συναισθηματικούς παρά για 'βιολογικούς' λόγους τότε θεωρείται 100% απιστία κατά τη γνώμη μου
 

Επισκέπτης
σκασιλα μας μεγαλοι και δεκα παπαγαλοι!!!!αχχαχαχαχαχα!!!!γεια σου ρε τσαχπινογαργαλιαρα bite!!!!xxxexe!
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Παίζει να είναι και το πρώτο ορθογραφημένο μύνημα του φίλτατου πιτσιλιστή.... :2funny:Περί του θέματος ας κάνει ο καθένας/καθεμμία ότι πραγμάτικα θέλει και ας αφήσει πίσω ταμπού και λαλακίες αρκεί όμως να μην πληγώσει το άτομο με το όποιο officially έχει σχέση!
 

Επισκέπτης
μετσο πραγματικα τορα το ειδα ιταν σοστο ορθογραφιμενο!μαλον θα ετιχε!επισισ σιμφονο απολιτοσ με αυτα που λεσ......αρκει να μι πλιγοσι ομοσ το ατομα που αγαπαει πραγματικα!!!!!!και ομοσ ειναι ετσι φιλε μου!!!το πιστευο απολιτα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom