Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

Επισκέπτης
οχι κερατο οχι!!!!!μη λετε τετια τωρα!με πιανει καταθλιψι και μενα οπος τον τριχοτο καυλιαρι!χαχα!
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
το θεμα ειναι οτι το κερατο θα το φαμε θελουμε δεν θελουμε απλα δεν θα το μαθουμε.και επειδη οπως ξερουμε αμα εχει καποιον αλλον ο αλλος αποκλειται να μην παραβιασει τουλαχιστον τις 2 απο 3 τρυπες(μην πω 7 και μπουμε σε αλλες θεωριες) οποτε καλυτερα ειναι να το κανει με προφυλακτικο να μην παθουμε και τιποτα εμεις οι ανυποψιαστοι.μακαρι παντος να με κερατωνε με γυναικα αλλα αυτο δεν ειναι ουτε 10% σε πιθανοτητα.οι γυναικες ακομα πιστευω ειναι περισσοτερο ψωλοδοχεια παρα πλακομουνες.
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
ευχαριστω που συμφωνεις pitsilistis,απλα σκεφτηκα λογικα και απο οτι βλεπω απο τους γυρο μου ολες ψαχνονται αφου εχω υποψιες οτι με γουσταρει  η αρραβωνιαστικια  του 1 ξαδερφου μου.παντος οι περισσοτεροι απο σας εθελοτυφλυτε και θελεται να πιστευετε  οτι βλεπετε στα ονειρα σας.
 

Επισκέπτης
Όπως και οι περισσότεροι φαντάζομαι... θα ψηφήσω το πρώτο!!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Λεσβιακό εδώ και τώρα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Το λεσβιακό μάλλον θα με έφτιαχνε, σαφώς θα τη συγχωρούσα !
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μόνο για λεσβιακό αρκεί να με καλούσαν κι εμένα μετά :)

... Μπα δεν βαριέσαι ... όπως ειπώθηκε και από άλλους συναγωνιστές ... αφού θα γίνει που θα γίνει και πιθανόν να μην μάθουμε και τίποτε ... ας τη συγχωρέσουμε και κι ας κάνουμε κι εμείς τα δικά μας! :dancing:
 

Επισκέπτης
Από τη στιγμή που ένας αποτελεσματικός (παντρεμένος ή όχι) hobby fucker πηδάει 3-5 παντρεμένες ετησίως, αμέσως αμέσως μας προκύπτουν 5 νέοι κερατάδες το χρόνο.

Όλοι πιστευουμε ότι δεν είμαστε εμεις που φέρουμε τα κέρατα αλλά οι άλλοι. Ευσεβείς ποθοι, βεβαια. Όλοι είμαστε εν δυνάμει κερατάδες, είτε το θέλουμε  είτε όχι.

Πάμε τώρα στον τρόπο. Όταν πηδάς τη γυναίκα του άλλου, δεν κανεις το κλασικό συζυγικό σέξ. Την ΣΚΙΖΕΙΣ. Και τα κωλο/πουτσο-σκαμπιλάκια της θα φαει, και τη ακάποτη πιπούλα θα δώσεις, και τα χυσίματα στη μούρη και το ξεκώλιασμα στα 4 θα πέσει not to mention τις στοιχομηθίες κατα τη πράξη. Έχω πολλάκις κομπλάρει από αυτα που λένε στο γαμήσι. Κοκκινιζουν οι τοίχοι του Χοτέλ (εκτος του Πάινς που ειναι ηδη κόκκινοι).

Όπότε αν το κερατο πιστεύεται οτι το κανει η συζυγος/ερωμενη/φιλεναδα με άλλη γυναικα, πέφτει ένα πλακομουνάκι (στο οποίο συμμετεχετε και εσεις!!!!!)  και εκει τελειώνει το θέμα, με τις υγείες σας! :2funny:
 

Επισκέπτης
Πάμε τώρα στον τρόπο. Όταν πηδάς τη γυναίκα του άλλου, δεν κανεις το κλασικό συζυγικό σέξ. Την ΣΚΙΖΕΙΣ. Και τα κωλο/πουτσο-σκαμπιλάκια της θα φαει, και τη ακάποτη πιπούλα θα δώσεις, και τα χυσίματα στη μούρη και το ξεκώλιασμα στα 4 θα πέσει not to mention τις στοιχομηθίες κατα τη πράξη. Έχω πολλάκις κομπλάρει από αυτα που λένε στο γαμήσι. Κοκκινιζουν οι τοίχοι του Χοτέλ (εκτος του Πάινς που ειναι ηδη κόκκινοι).

Πόσο δίκιο έχεις ρε φίλε!!! Και μετά νευριάζουν όταν τις λέμε πουτάνες!!! :cheesy:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Αυτο που παντα μου αρεσε ηταν οτι ολοι μας θελουμε να πηδαμε παντρεμενες ΑΛΛΑ αν μας πηδηξουν τη γυναικα φρικαρουμε.
 

Επισκέπτης
Ειναι πολυπλοκο το θέμα. Σηκωνει μεγάλη αναλυση.
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Πάμε τώρα στον τρόπο. Όταν πηδάς τη γυναίκα του άλλου, δεν κανεις το κλασικό συζυγικό σέξ. Την ΣΚΙΖΕΙΣ. Και τα κωλο/πουτσο-σκαμπιλάκια της θα φαει, και τη ακάποτη πιπούλα θα δώσεις, και τα χυσίματα στη μούρη και το ξεκώλιασμα στα 4 θα πέσει not to mention τις στοιχομηθίες κατα τη πράξη. Έχω πολλάκις κομπλάρει από αυτα που λένε στο γαμήσι. Κοκκινιζουν οι τοίχοι του Χοτέλ (εκτος του Πάινς που ειναι ηδη κόκκινοι).

Όπότε αν το κερατο πιστεύεται οτι το κανει η συζυγος/ερωμενη/φιλεναδα με άλλη γυναικα, πέφτει ένα πλακομουνάκι (στο οποίο συμμετεχετε και εσεις!!!!!)  και εκει τελειώνει το θέμα, με τις υγείες σας! :2funny:

Σκληρή σα μάρμαρο η αλήθεια σου συναγωνιστή! Αναρωτιέμαι αν τα πράγματα θα ήταν καλύτερα αν σαν κοινωνία σπρώχναμε περισσότερο τις γυναίκες στο λεσβιασμό και την αμφιφυλοφιλία.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
H περίπτωση αφορά γυναίκα, συγγενικό μου πρόσωπο και παρακολούθησα όλη την ιστορία από κοντά.
Μετά από τέσσερα χρόνια σχέσης παντρεύτηκε τον τύπο, ας τον πούμε Θανάση. Μια χαρά παιδί ο Θανάσης, βλέπαμε και μπαλίτσα μαζί.
Το συγγενικό μου πρόσωπο, η γυναίκα του δηλαδή, είχε πάει στις αρχές της Ανοιξης να ανοίξει και να καθαρίσει το εξοχικό τους κάπου στο Σαρωνικό. Θα γύριζε την επομένη. Την ειδοποιούν όμως από τη δουλειά της (είναι οδοντίατρος) και επιστρέφει Αθήνα. Τηλεφωνεί στο Θανάση να του πει ότι γυρίζει, αλλά είχε κλειστό το κινητό. Η γυναίκα υπέθεσε ότι ο τύπος κοιμάται. Πράγματι, στο κρεβάτι τον βρήκε όταν μπήκε σπίτι. Με έναν κολητό του να ξεσκίζονται τα δυο τους, ο Θανάσης ανάσκελα με ανοιχτά και σηκωμένα τα πόδια.
Η δικιά μου έκανε εμετό στη μοκέτα, έφυγε από το σπίτι και την άλλη μέρα ο δικηγόρος της τηλεφώνησε στο Θανάση.
Προσωπικά δεν την πίστευα γιατί δεν την πίστευε ούτε ο δικηγόρος-μου εξήγησε ότι πια πολλές γυναίκες κάνουν αγωγή διαζυγίου και γράφουν ότι ο σύζυγος είναι αδελφή.
Ελα, όμως, που το παραδέχθηκε ο Θανάσης, ο οποίος δήλωσε πια απελευθερωμένος να ζήσει τον παράνομο έρωτά του...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αχ... δεν αντεχω αλλο αυτα τα τοπικ..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

(μην αρχισετε τις αναλυσεις οτι ειμαι γυναικα κ αλλιως ειναι οι γυναικες κ αλλιως οι ανδρες κλπ... απλα ειναι τραγικη ειρωνεια στο φορουμ που το 90%? απαταει τις γκομενες/γυναικες του κ μαλιστα πολλακις να ζητατε κ τα ρεστα αμα σας κανουν το ιδιο :2funny: )

τεσπαν.. φλυ αυτο κ αν ειναι τραζικ
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
(μην αρχισετε τις αναλυσεις οτι ειμαι γυναικα κ αλλιως ειναι οι γυναικες κ αλλιως οι ανδρες κλπ... απλα ειναι τραγικη ειρωνεια στο φορουμ που το 90%? απαταει τις γκομενες/γυναικες του κ μαλιστα πολλακις να ζητατε κ τα ρεστα αμα σας κανουν το ιδιο :2funny: )

Νομίζω οτι μας παρεξήγησες και δεν πρόσεξες τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης. Εμείς αναγνωρίζουμε τα ίδια δικαιώματα στη γυναίκα και στον άντρα. Όπως κάνουμε εμείς τις ξεπέτες μας με άλλες γυναίκες, έτσι αναγνωρίζουμε το δικαίωμα και στο έτερον ήμισι να κάνει όσες ξεπέτες θέλει με άλλες γυναίκες!
 

Επισκέπτης
Νομίζω οτι μας παρεξήγησες και δεν πρόσεξες τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης. Εμείς αναγνωρίζουμε τα ίδια δικαιώματα στη γυναίκα και στον άντρα. Όπως κάνουμε εμείς τις ξεπέτες μας με άλλες γυναίκες, έτσι αναγνωρίζουμε το δικαίωμα και στο έτερον ήμισι να κάνει όσες ξεπέτες θέλει με άλλες γυναίκες!

πραγματικά νομιζεις ότι κοιταζουν τι γραφετε?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Νομίζω οτι μας παρεξήγησες και δεν πρόσεξες τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης. Εμείς αναγνωρίζουμε τα ίδια δικαιώματα στη γυναίκα και στον άντρα. Όπως κάνουμε εμείς τις ξεπέτες μας με άλλες γυναίκες, έτσι αναγνωρίζουμε το δικαίωμα και στο έτερον ήμισι να κάνει όσες ξεπέτες θέλει με άλλες γυναίκες!

α ελα που δεν ειναι το ιδιο ομως χαχαχαχα

τεσπαν απλα γελαω καμια παρεξηγησης.. ετσι κ αλλιως δεν εχω πει την προσωπικη μου αποψη στο θεμα
απλα μου φαινεται τραγικη ειρωνεια :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom