Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :dancing: :dancing:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
η εχουμε γινει πολυ μεγαλη ομαδα κ δεν μας πολυενδιαφερουν τα ονοματα οπως του εντινιο,που πριν απο 3 χρονια ουτε απο τα τεμπη δεν θα περνουσαν εκτος κ αν ειχαν αγωνα με ομαδα της πολης μας,η πολυ απλα εχουμε χαμηλα την μπαλα κ περιμενουμε να δουμε τι θα προσφερει ο καθενας....
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
η εχουμε γινει πολυ μεγαλη ομαδα κ δεν μας πολυενδιαφερουν τα ονοματα οπως του εντινιο,που πριν απο 3 χρονια ουτε απο τα τεμπη δεν θα περνουσαν εκτος κ αν ειχαν αγωνα με ομαδα της πολης μας,η πολυ απλα εχουμε χαμηλα την μπαλα κ περιμενουμε να δουμε τι θα προσφερει ο καθενας....
Πραγματικά φίλε έχουμε αλλάξει πολύ. Και αυτό είναι θετικότατο. Ούτε φανφάρες ούτε μεταξωτές κορδέλες.
 

Damien IIX

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Δυο-τρεις μαλακίες τις πετάξανε πάλι από τον γνωστό λαϊκιστή-γλείφτη “μεγαλοεκδότη”...τεσ΄πα...ας βγει ο τυπάς όπως περιμένουμε....και βλέπουμε.....
 

Damien IIX

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
ναι πραγματικο φιλε
το πιστευω και εγω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Προφανώς εννοεί για το τύπο που πήραμε ρε....αν και κάτι λέει σαν όνομα(?)..δεν βγήκε κάνεις να πανηγυρίσει για ένα δανικό παίχτη,που για να τον κρατήσουμε(ΑΝ βγει ) πρέπει να χώσουμε 1 “χαρτί” το καλοκαίρι....
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
ναι πραγματικο φιλε
το πιστευω και εγω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αν τον παίρνατε εσείς (και σου θυμίζω δικό σου ποστ όταν πηρατε αντου και εμεις δοκιμαζαμε τον οκβουκβανε, που έγραψες ότι εσείς παίρνετε παικταραδες και εμείς κάτι άσημους- βαριέμαι τώρα να το ψάξω) τον Εντίνιο θα πηγαίνατε στο αεροδρόμιο περισσότεροι από ότι στον αγωνα με τον βαζελο και θα γράφατε εδώ για τη νεα υπερπαντοκρατορία του ρούλεως (μήπως δε λέω αλήθεια;;; ). Εμείς όμως ούτε υποδοχές ούτε μεγάλα λόγια για έναν παίκτη που όλοι γνωρίζουμε πόσο καλός είναι. Διαφωνείς κάπου;;;;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Αν τον παίρνατε εσείς (και σου θυμίζω δικό σου ποστ όταν πηρατε αντου και εμεις δοκιμαζαμε τον οκβουκβανε, που έγραψες ότι εσείς παίρνετε παικταραδες και εμείς κάτι άσημους- βαριέμαι τώρα να το ψάξω) τον Εντίνιο θα πηγαίνατε στο αεροδρόμιο περισσότεροι από ότι στον αγωνα με τον βαζελο και θα γράφατε εδώ για τη νεα υπερπαντοκρατορία του ρούλεως (μήπως δε λέω αλήθεια;;; ). Εμείς όμως ούτε υποδοχές ούτε μεγάλα λόγια για έναν παίκτη που όλοι γνωρίζουμε πόσο καλός είναι. Διαφωνείς κάπου;;;;
αγορινα μου ο εντινιο ειναι λιγο πιο καλος απο τον μουσουλμανοβιτς
φυσικα και θα σας βοηθησει
αλλα δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο
ουτε αεροδρομια ουτε τιποτα χαλαρωσε αγορινα μου
εκει που θα ειχα σκασει ηταν αν παιρνατε τον νουνο :rockon: :rockon:
τον οποιο τον ποθουσε διακαως και ο σαντος
αλλα που χαρτι για .....
εχετε την μεσημβρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
αγορινα μου ο εντινιο ειναι λιγο πιο καλος απο τον μουσουλμανοβιτς
φυσικα και θα σας βοηθησει
αλλα δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο
ουτε αεροδρομια ουτε τιποτα χαλαρωσε αγορινα μου
εκει που θα ειχα σκασει ηταν αν παιρνατε τον νουνο :rockon: :rockon:
τον οποιο τον ποθουσε διακαως και ο σαντος
αλλα που χαρτι για .....
εχετε την μεσημβρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε καθε ποστ αποδεικνύεις το κομπλεξ κατωτερότητας που διακρίνει τη φυλή σου

 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66



mail to Εκτυπώστε το Αρθρο Μεγαλύτερα Γράμματα Μικρότερα Γράμματα
"Goal" 09:33 16/1
«Ντου στους γαύρους που πάνε Καβάλα»

Είναι γνωστό ότι οι οπαδοί προγραμματίζουν κατά καιρούς «ραντεβού θανάτου», αλλά δεν περιμέναμε ότι κάποιοι θα έφταναν σε σημείο να οργανώσουν καρτέρι σε «αλλόθρησκους» μέσω του Facebook!

Το καμπανάκι του κινδύνου χτυπάει συγκεκριμένα για το παιχνίδι Καβάλα - Ολυμπιακός, καθώς το μήνυμα των χούλιγκαν είναι ξεκάθαρο: «Ntou stous gaurous sto dromo pros kabala. Kvdikos PAOK». Δηλαδή «ντου στους γαύρους στο δρόμο προς Καβάλα. Κωδικός ΠΑΟΚ». Αυτή είναι η ετικέτα του γκρουπ που έχει δημιουργηθεί στο Διαδίκτυο με ευθύνη προφανώς οπαδών του «δικέφαλου» του Βορρά. Και μπορεί μέχρι χθες το βράδυ να απαριθμούσε τέσσερα μέλη, όμως το μήνυμα ήταν ορατό σε πολλούς περισσότερους. Γιατί οι πιο πονηροί δεν έκαναν «add», αφού έτσι ουσιαστικά θα αυτοσυστήνονταν. Και για τέτοιες δουλειές -ως γνωστόν- προτιμούν να δρουν με τις κουκούλες
«Ντου στους γαύρους που πάνε Καβάλα»

Το θέμα, βέβαια, που εγείρεται είναι αν το επικίνδυνο αυτό γκρουπ του Facebook έχει υποπέσει στην αντίληψη της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος, η οποία από καιρού εις καιρόν έχει επέμβει ακόμη και για να αποτρέψει προαναγγελλόμενες αυτοκτονίες.

Οπως και να 'χει, πάντως, η κατάσταση μοιάζει ανεξέλεγκτη. Σκεφτείτε πως τούτος ο χώρος δεν επαρκεί για να υπενθυμίσουμε όλα τα φετινά επεισόδια τα οποία έχουν καταγραφεί. Μην ξεχνάτε, άλλωστε, πως το κακό δεν έχει παραγίνει μόνο στο ποδόσφαιρο (χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι η δολοφονική επίθεση οπαδών του ΠΑΟΚ κατά του προπονητή της ομάδας Νέων του Αρη, Νίκου Πασιαλή). Μόλις το περασμένο Σάββατο η Κηφισίας μετετράπη σε πολεμικό πεδίο, μετά το παιχνίδι βόλεϊ Κηφισιά - Ολυμπιακός με «ερυθρόλευκους» και «πράσινους» χούλιγκαν

Υστερα από αυτή την εξέλιξη, μάλιστα, η αστυνομία ερεύνησε δύο συνδέσμους οπαδών της πρωτεύουσας (έναν του Ολυμπιακού και έναν του Παναθηναϊκού) με εισαγγελική εντολή, αλλά δεν βρήκε -όπως λέγεται- κάτι επιλήψιμο. Οι Αρχές, πάντως, και γενικότερα η πολιτεία δεν είναι άμοιρες στο θεάρεστο έργο που διαδραματίζεται κάθε τρεις και λίγο. Πότε έχουν ρόλο παρατηρητή και πότε ξεχνάνε να εφαρμόσουν τους νόμους
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Η αλήθεια είναι ότι ακομα και οι δικοί σου γελάνε με εσένα και αυτα που γράφεις.
Διατηρώ μια επιφύλαξη για τον Μάξιμο  :grin:
βρες μου ενα ποστ που να εχει αυτο που λες
 

Damien IIX

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
αγορινα μου ο εντινιο ειναι λιγο πιο καλος απο τον μουσουλμανοβιτς
φυσικα και θα σας βοηθησει
αλλα δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο
ουτε αεροδρομια ουτε τιποτα χαλαρωσε αγορινα μου
εκει που θα ειχα σκασει ηταν αν παιρνατε τον νουνο :rockon: :rockon:
τον οποιο τον ποθουσε διακαως και ο σαντος
αλλα που χαρτι για .....
εχετε την μεσημβρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
Αυτό λέμε...τον εντινιο πήραμε ρε.....και λέμε αν “βγει”....και εσείς κάτι αρρωστά-γατιά και κάτι βαδιστές τους κάνετε “σποτάκια”....τι δε κατάλαβες?...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Αυτό λέμε...τον εντινιο πήραμε ρε.....και λέμε αν “βγει”....και εσείς κάτι αρρωστά-γατιά και κάτι βαδιστές τους κάνετε “σποτάκια”....τι δε κατάλαβες?...
μονο με τον γκρασιαν τη πατησαμε
ο αμπρεου φιλαρακο ειναι ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
τωρα που δεν εκατσε η χημεια με την ομαδα
αλλου παπα ευαγγελιο :-
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μονο με τον γκρασιαν τη πατησαμε
ο αμπρεου φιλαρακο ειναι ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
τωρα που δεν εκατσε η χημεια με την ομαδα
αλλου παπα ευαγγελιο :-
κ τι σημαινει οτι ειναι μουντιαλικος?
θες να δουμε ποσους τετοιους εχω εγω κ ποσους εσυ?
αυτο που λεμε ειναι οτι οταν πηγαιναμε εμεις στο αεροδρομια εσεις δεν ξερατε πως ειναι η μπαλα.την παθαμε κ μαθαμε.εσεις την παθαινετε ακομα γιατι σαν ομαδα κ σαν λαος ειστε πολυ πισω ακομα
βεβαια το να πηγαινεις στο αεροδρομιο κ να κανεις γλεντια με τοσο κοσμο ειναι κ ενας τροπος να μαζευεστε τοσοι πολλοι εκτος γηπεδου μιας κ απ οσο θυμαμαι τα τελευταια 40 χρονια δεν εχετε καταφερει να το κανετε παιρνοντας εναν τιτλο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
κ τι σημαινει οτι ειναι μουντιαλικος?
θες να δουμε ποσους τετοιους εχω εγω κ ποσους εσυ?
αυτο που λεμε ειναι οτι οταν πηγαιναμε εμεις στο αεροδρομια εσεις δεν ξερατε πως ειναι η μπαλα.την παθαμε κ μαθαμε.εσεις την παθαινετε ακομα γιατι σαν ομαδα κ σαν λαος ειστε πολυ πισω ακομα
βεβαια το να πηγαινεις στο αεροδρομιο κ να κανεις γλεντια με τοσο κοσμο ειναι κ ενας τροπος να μαζευεστε τοσοι πολλοι εκτος γηπεδου μιας κ απ οσο θυμαμαι τα τελευταια 40 χρονια δεν εχετε καταφερει να το κανετε παιρνοντας εναν τιτλο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οντως σαν λαος ειστε μπροστα...
πολυ μπροστα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
γηπεδου μιας κ απ οσο θυμαμαι τα τελευταια 40 χρονια δεν εχετε καταφερει να το κανετε παιρνοντας εναν τιτλο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ενω εσυ εχεις κουραστει να σηκωνεις κουπες...
σοβαρευτειτε ρε μαλακες!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom