Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.521
Κριτικές
8
Like
32.991
Πόντοι
6.536
ναι ρε και τωρα αν χασεις εσυ απο μπαοκ και κερδισω εγω μεζουρα την κυριακη θα εχουμε τελικο για το ποιος θα βγει 3ος.
οπως και να το δεις τελικος θα ειναι εκτος και να η μεζουρα παρει αποτελεσμα,αλλα τα δικα μας μουνακια το μυαλο τους ειναι 29 μαιου οποτε μη φοβασαι.
Ποιός την γαμάει 3η-4η θέση....
Τώρα εσύ πρέπει να μην χάσεις από ΑΕΚ.
Να το πάρει μπουχος
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.936
Like
28.898
Πόντοι
5.006

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.936
Like
28.898
Πόντοι
5.006
Αναλυτικά, όσα ανέφερε ο Ραζβάν Λουτσέσκου:

«Κάθε παίκτης ήταν απόλυτα συγκεντρωμένος, με υπευθυνότητα και προσωπικότητα. Ο Ολυμπιακός ερχόταν από την πρόκριση στον τελικό του Conference League, πέτυχαν μια ιστορική στιγμή ήταν λογικό ότι ξόδεψαν και ψυχική ενέργεια. Όλα αυτά διαδραμάτισαν τον ρόλο τους για να κερδίσουμε το ματς.:sopase:

Αλλά πολύ σημαντικό ρόλο για εμάς έπαιξε το γεγονός ότι όλοι οι παίκτες, όπως και στο προηγούμενο ματς, οι παίκτες πάλεψαν με απόλυτη αποφασιστικότητα και πήραν τη νίκη. Δε θέλω να μιλήσω για την εβδομάδα που ακολουθεί συνολικά. Για εμάς υπάρχει ένα ματς. Αυτό που ακολουθεί την Τετάρτη. Πρέπει να γυρίσουμε τον διακόπτη και να εμφανιστούμε όπως πρέπει στο ματς αυτό
».:sopase:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
Αναλυτικά, όσα ανέφερε ο Ραζβάν Λουτσέσκου:

«Κάθε παίκτης ήταν απόλυτα συγκεντρωμένος, με υπευθυνότητα και προσωπικότητα. Ο Ολυμπιακός ερχόταν από την πρόκριση στον τελικό του Conference League, πέτυχαν μια ιστορική στιγμή ήταν λογικό ότι ξόδεψαν και ψυχική ενέργεια. Όλα αυτά διαδραμάτισαν τον ρόλο τους για να κερδίσουμε το ματς.:sopase:

Αλλά πολύ σημαντικό ρόλο για εμάς έπαιξε το γεγονός ότι όλοι οι παίκτες, όπως και στο προηγούμενο ματς, οι παίκτες πάλεψαν με απόλυτη αποφασιστικότητα και πήραν τη νίκη. Δε θέλω να μιλήσω για την εβδομάδα που ακολουθεί συνολικά. Για εμάς υπάρχει ένα ματς. Αυτό που ακολουθεί την Τετάρτη. Πρέπει να γυρίσουμε τον διακόπτη και να εμφανιστούμε όπως πρέπει στο ματς αυτό
».:sopase:
κλεφτοκοτας ακονιζει πουτσα να βιασει μεταπασχαλιατικο λαγουδακι. :rockon:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.093
Κριτικές
42
Like
29.590
Πόντοι
28.246
Αναλυτικά, όσα ανέφερε ο Ραζβάν Λουτσέσκου:

«Κάθε παίκτης ήταν απόλυτα συγκεντρωμένος, με υπευθυνότητα και προσωπικότητα. Ο Ολυμπιακός ερχόταν από την πρόκριση στον τελικό του Conference League, πέτυχαν μια ιστορική στιγμή ήταν λογικό ότι ξόδεψαν και ψυχική ενέργεια. Όλα αυτά διαδραμάτισαν τον ρόλο τους για να κερδίσουμε το ματς.:sopase:

Αλλά πολύ σημαντικό ρόλο για εμάς έπαιξε το γεγονός ότι όλοι οι παίκτες, όπως και στο προηγούμενο ματς, οι παίκτες πάλεψαν με απόλυτη αποφασιστικότητα και πήραν τη νίκη. Δε θέλω να μιλήσω για την εβδομάδα που ακολουθεί συνολικά. Για εμάς υπάρχει ένα ματς. Αυτό που ακολουθεί την Τετάρτη. Πρέπει να γυρίσουμε τον διακόπτη και να εμφανιστούμε όπως πρέπει στο ματς αυτό
».:sopase:
Καλα τα ειπε.

@Reznov δεν κερδιζεις τον βαζελο λεω εγω...
Αν δεν με πετσοκοψουν τα κορακια και το βαρ του λαθρεμπορου, κατσε να δεις πως θα κλανει αιμα μετα η προσφυγοπουλα. Θα παιζει το φιλικο με την Λαμια αλλα ολοι και παιχτες της Κουλας θα εχουν το αυτι τους στο Βικελιδης. :grin:
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
99
Like
14.557
Πόντοι
25.186
Καλα τα ειπε.

@Reznov δεν κερδιζεις τον βαζελο λεω εγω...
Αν δεν με πετσοκοψουν τα κορακια και το βαρ του λαθρεμπορου, κατσε να δεις πως θα κλανει αιμα μετα η προσφυγοπουλα. Θα παιζει το φιλικο με την Λαμια αλλα ολοι και παιχτες της Κουλας θα εχουν το αυτι τους στο Βικελιδης. :grin:
Η ΑΕΚ θα περασει απο το Καρασικακη οχι για αλλο λογο αλλά εξαιτίας ελλειψης κινητρου του Ολυμπιακου.(και φυσικά επερχομενου τελικου)
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.521
Κριτικές
8
Like
32.991
Πόντοι
6.536
αν θες να παρει μπαοκ πρωταθλημα πρεπει και συ δωσει κωλαντερο. :coffee:
Αν με ρωτάς θέλω να τα παίζουμε όλα στα ίσια.

Αλλά μεταξύ μας τέτοιο μπορντέλο που είμαστε δεν...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.093
Κριτικές
42
Like
29.590
Πόντοι
28.246
Η ΑΕΚ θα περασει απο το Καρασικακη οχι για αλλο λογο αλλά εξαιτίας ελλειψης κινητρου του Ολυμπιακου.(και φυσικά επερχομενου τελικου)
Ο Ολυμπιακος αποψε δεν εχασε μονο τις ελπιδες του για πρωταθλημα αλλα και την ισοβαθμια με τον παοκ για να βγει ευρωπη. Κυνηγαει πλεον μονο τον παναθηναικο για να βγει τουλαχιστον τριτος. Εκτος αν μας δωσανε το ευρωπαικο και θα παμε για βολτα στην Φιλαδελφεια και δεν το ξερουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom