Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ελα μωρη γαυριελα με φορα.. να σε κερασω λουκανοπιτα θεσσαλονικης σημερα :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Ελα ρε ανύπαρκτε μέσα έξω πούτσα τρως σε όλα τα αθλήματα μια ζωή.
Με τους αναπληρωματικους θα σας ξανακερδισουμε
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
7
Like
5.127
Πόντοι
736
Αυτο εννοουσε ο αντιπροεδρας.. απλα ηθελε να πει οτι συνεργαζεται με πολλες ακαδημιες στην επαρχια και το ειπε ενωσεις. :birdman:
Σε καμμια ακαδημία είτε των τριών της Αθήνας ,είτε των δύο στην Θεσ/κη (για Ηρα δεν ξέρω) κανένας πρόεδρος ,καμμια ΠΑΕ δεν βάζει χρήματα χωρίς αντίκρυσμα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ . Δε όλες οι ακαδημίες των ομάδων πανελλαδικώς ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΟΥΝΤΑΙ και δίνουν ενοίκιο κανονικά με τον κάθε χρόνο . Οι δε μίζες των γονέων για τα παιδιά τους να ενταχθούν στις στις καθαυτού ακαδημίες ( όχι ακαδημίες παραρτημάτων ανα περιοχή) ανέρχεται σε αρκετές χιλιάδες ευρώ .Οι ακαδημίες είναι κερδοφόρο κομμάτι στις ΠΑΕ .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
23
Like
7.705
Πόντοι
3.346
Ελα ρε ανύπαρκτε μέσα έξω πούτσα τρως σε όλα τα αθλήματα μια ζωή.
Με τους αναπληρωματικους θα σας ξανακερδισουμε
Βαλε βασικους, βαλε αναπληρωματικους βαλε και 12 παικτες (ξερεις εσυ) παλι το τετραμπαλο δεν το γλιτωνεις..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
23
Like
7.705
Πόντοι
3.346
Σε καμμια ακαδημία είτε των τριών της Αθήνας ,είτε των δύο στην Θεσ/κη (για Ηρα δεν ξέρω) κανένας πρόεδρος ,καμμια ΠΑΕ δεν βάζει χρήματα χωρίς αντίκρυσμα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ . Δε όλες οι ακαδημίες των ομάδων πανελλαδικώς ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΟΥΝΤΑΙ και δίνουν ενοίκιο κανονικά με τον κάθε χρόνο . Οι δε μίζες των γονέων για τα παιδιά τους να ενταχθούν στις στις καθαυτού ακαδημίες ( όχι ακαδημίες παραρτημάτων ανα περιοχή) ανέρχεται σε αρκετές χιλιάδες ευρώ .Οι ακαδημίες είναι κερδοφόρο κομμάτι στις ΠΑΕ .
Εγω σε περιπτωση δικου μ ανθρωπου (συγγενικο περιβαλον) που ο γιος του 12 χρονων τωρα, δοκιμαζετε στον ΠΑΟΚ και μαλλον θα τον παρουν..δεν εχει δωσει μιζα..και αν τον παρουν θα βαζει η παε ολα τα εξοδα απο σο ξερω.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
7
Like
5.127
Πόντοι
736
Εγω σε περιπτωση δικου μ ανθρωπου (συγγενικο περιβαλον) που ο γιος του 12 χρονων τωρα, δοκιμαζετε στον ΠΑΟΚ και μαλλον θα τον παρουν..δεν εχει δωσει μιζα..και αν τον παρουν θα βαζει η παε ολα τα εξοδα απο σο ξερω.
Φίλε μου ,ξέρεις πόσα 12χρονα ,13χρονα και ούτε καθεξής υπάρχουν, που δείχνει ότι το κατέχουν το τόπι ?Πάρα πολλά ,ενίοτε ίσως γίνει κάποια χάρη λόγω πολύ προσωπικής γνωριμίας ,αλλά το σύστημα φροντίζει να είναι όλα καθαρά .Εγώ προσωπικά το παιδί μου (εαν είχα ) δεν θα το πήγαινα σε καμμιά ΠΑΕ . Θα φρόντιζα να πάει σε προπονητικό κέντρο ευρωπαικού συλλόγου και από κεί θα φαινόταν αν αξίζει να προχωρήσει ή όχι .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
23
Like
7.705
Πόντοι
3.346
Φίλε μου ,ξέρεις πόσα 12χρονα ,13χρονα και ούτε καθεξής υπάρχουν, που δείχνει ότι το κατέχουν το τόπι ?Πάρα πολλά ,ενίοτε ίσως γίνει κάποια χάρη λόγω πολύ προσωπικής γνωριμίας ,αλλά το σύστημα φροντίζει να είναι όλα καθαρά .Εγώ προσωπικά το παιδί μου (εαν είχα ) δεν θα το πήγαινα σε καμμιά ΠΑΕ . Θα φρόντιζα να πάει σε προπονητικό κέντρο ευρωπαικού συλλόγου και από κεί θα φαινόταν αν αξίζει να προχωρήσει ή όχι .
Ο δικος μ. σ αλλη ακαδημια τον εχει που συνεργαζεται με τον ΠΑΟΚ και τον ειδαν εκει.
Τα τελευταια χρονια γινεται καλη δουλεια στις υποδομες και τα προσεχουν παρα πολυ τα παιδια..δεν χανονται ευκολα, εφοσον το αξιζουν θα παιξουν ειτε στην ομαδα που τους εχει η σε καποια αλλη.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
63
Like
7.804
Πόντοι
4.766
Η πλάκα είναι ότι τελευταία αγωνιστική δεν θα κερδίσουμε τον Παπαναστασίου και θα λέμε εξαιτίας του Άρη δεν πήραμε πρωτάθλημα αλλά η μαλακια είχε γίνει από την ισοπαλία μέσα στην Λαμία...για εκεί πάει η δουλειά
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.521
Κριτικές
8
Like
32.985
Πόντοι
6.536
@Reznov

Όλα καλά όπως έπρεπε...
Ηρεμήσαμε τώρα...

:wink:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
U19 μεσημεριανη πουτσα 2-1......
Βραδυνη πουτσα 2-0...
μεσημερι-πουτσα,βραδυ-πουτσα.....2 πουτσες απο τον παοκ την ιδια μερα μωρη ψωλοχυμενε.....
αιντε γτ μας τα επρηξες εδω μεσα....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.841
Like
28.139
Πόντοι
5.506
U19 μεσημεριανη πουτσα 2-1......
Βραδυνη πουτσα 2-0...
μεσημερι-πουτσα,βραδυ-πουτσα.....2 πουτσες απο τον παοκ την ιδια μερα μωρη ψωλοχυμενε.....
αιντε γτ μας τα επρηξες εδω μεσα....
σκουπισου
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.521
Κριτικές
8
Like
32.985
Πόντοι
6.536
για την 3η θεση μιλας τωρα?χεστηκαμε
Ποια τρίτη θέση....Αν κέρδιζες σήμερα πιθανότατα να ήθελες διπλό τελευταία αγωνιστική για πρωταθλημα...
Αρχισες τα τσίπουρα του μπραμπ?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
Ποια τρίτη θέση....Αν κέρδιζες σήμερα πιθανότατα να ήθελες διπλό τελευταία αγωνιστική για πρωταθλημα...
Αρχισες τα τσίπουρα του μπραμπ?
ναι ρε και τωρα αν χασεις εσυ απο μπαοκ και κερδισω εγω μεζουρα την κυριακη θα εχουμε τελικο για το ποιος θα βγει 3ος.
οπως και να το δεις τελικος θα ειναι εκτος και να η μεζουρα παρει αποτελεσμα,αλλα τα δικα μας μουνακια το μυαλο τους ειναι 29 μαιου οποτε μη φοβασαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom