Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
616
Κριτικές
21
Like
3.039
Πόντοι
1.436
εχεις μια ομαδα που νικησε Αιντραχτ μεσα-εξω....που γυρισε παιχνιδι στην Σκωτια...που,που,που...
ερχεται ο γαυρος,με παικτες που πηρε Ιανουαριο...και προπονητη 1ας εβδομαδας που δεν ξερει ουτε τα μικρα ονοματα των παικτων του, και σου ριχνει 4....
Νταξ ειχαμε σερι ντερμπι...Ταισον εκτος,Ντελιας δεν μπορουσε να τρεξει απο την γριπη...
Το θεμα δεν ειναι οτι φαγαμε 4....(και εμεις 4 ριξαμε εκει) το θεμα ειναι οτι σε εκανε γιο-γιο σε ολα τα επιπεδα...αμυνα-επιθεση-κεντρο.... ηττηθηκαμε κατα κρατος... και αυτο ειναι καθαρα ευθυνη προπονητη...
Αν παρω τωρα τον Κλοπ,και τον βαλω π.χ στην Καλλιθεα,θα μου παρει αποτελεσμα....
Εχουμε τους καλυτερους παικτες,αλλα ο Λουτσε δεν ξερει να διαβαζει τα ματς.....και δεν θα παρει ματς ουτε απο τον Τουρκο,ουτε απο τον Αλμειδα,ουτε απο τον Ισπανο....
Δεν ξερω αν θελω να προκριθουμε αυριο,ισως να πρεπει να αποκλειστουμε για να φανε ολοι μια γερη σφαλιαρα να ξυπνησουν...
Ας χασουμε το κατσαρολι αλλα αν ειναι να παμε καλυτερα σε πρωταθλημα-Κονφερενς,χαλαλι...
Ήταν από τα λίγα παιχνίδια που η ομάδα κλείστηκε πίσω από την αρχή του παιχνιδιού, έδωσε μπάλα και χώρο στον αντίπαλο και δεν πίεσε ψηλά.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
@antisthenis μήπως πρέπει να γίνει κάτι με τη περίπτωση αυτού του μαρκου? Όλα τα ποστ εδώ μπαίνει κ βρίζει.
Άλλη δικεφαλη κοτα ρουφιανα από εδώ.
Κάποτε μου κάνατε στα κρυφά report, μετά το ξέσκισμα της κωλοτρυπίδα σας την κυριακή έχετε ξεφτιλιστεί σε τέτοιο βαθμό που παρακαλάτε να με μπλοκάρουν:2funny:
Προσκυνήστε τον αυτοκράτορα Θρύλο!
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
616
Κριτικές
21
Like
3.039
Πόντοι
1.436
Άλλη δικεφαλη κοτα ρουφιανα από εδώ.
Κάποτε μου κάνατε στα κρυφά report, μετά το ξέσκισμα της κωλοτρυπίδα σας την κυριακή έχετε ξεφτιλιστεί σε τέτοιο βαθμό που παρακαλάτε να με μπλοκάρουν:2funny:
Προσκυνήστε τον αυτοκράτορα Θρύλο!
Κλείσε, θα σε πάρω εγώ!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.798
Πόντοι
4.766
Άλλη δικεφαλη κοτα ρουφιανα από εδώ.
Κάποτε μου κάνατε στα κρυφά report, μετά το ξέσκισμα της κωλοτρυπίδα σας την κυριακή έχετε ξεφτιλιστεί σε τέτοιο βαθμό που παρακαλάτε να με μπλοκάρουν:2funny:
Προσκυνήστε τον αυτοκράτορα Θρύλο!
Έχει πιαστεί το χέρι σου όλη μέρα μόνο Αυνάν.. έχεις ρίξει ότι ζαβομετρο υπάρχει.. Πρέπει να ήσουν παιδί της φαπας στο γυμνάσιο για να σπας αρχιδια σε τέτοια ηλικία
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Έχει πιαστεί το χέρι σου όλη μέρα μόνο Αυνάν.. έχεις ρίξει ότι ζαβομετρο υπάρχει.. Πρέπει να ήσουν παιδί της φαπας στο γυμνάσιο για να σπας αρχιδια σε τέτοια ηλικία
Είσαι μια τρίχα από τα αρχίδια μου κομπλεξικε πανηλίθιε χαλβα:2funny:
Ήσουν, είσαι και θα είσαι ενας καρπαζοεισπρακτωρ βλαχουρας.
4 στον πρωκτό και θα καίνε για πολύ καιρό ακόμα
20240221_sportday_0507.jpg

Το βαλς των ξεκωλιασμενων
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.644
Κριτικές
62
Like
45.379
Πόντοι
9.297
Ο ορισμός του επαγγελματικού φάουλ αυτό του Κουλιερακη...ούτε κάρτα ούτε ζημιά...πάμε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.644
Κριτικές
62
Like
45.379
Πόντοι
9.297
Μπήκε και ο Δεσπότης Κυριλλος για την εξομολόγηση πριν το τέλος...
Προσχωμεεεεννννν!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.644
Κριτικές
62
Like
45.379
Πόντοι
9.297
Ραζβαν κανόνισε...
ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΠΕΝΑΛΝΤΙ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom