Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Πάντως ΗΤΑΝ φάουλ...

@antisthenis

τωρα εγω εχω ενα μπλοκ στο γαυρονημα χωρις να εχω βρισει χυδαια κι επανηλειμμενα , ισως καποιο ποστ να ξεφυγε , αλλα μπορεις να δεις κι εσυ τι γινεται εδω μεσα με τον @markosp που στην τελικη σπαμε πλακα μαζι του

θελω να πω το πλοκ το εχω αρκετο καιρο , γινεται να αφαιρεθει ? δεν νομιζω να ενοχλω τοσο τους απογονους του νηματος που πλεον τα λεμε στο παρον νημα

ευχαριστω
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
@antisthenis

τωρα εγω εχω ενα μπλοκ στο γαυρονημα χωρις να εχω βρισει χυδαια κι επανηλειμμενα , ισως καποιο ποστ να ξεφυγε , αλλα μπορεις να δεις κι εσυ τι γινεται εδω μεσα με τον @markosp που στην τελικη σπαμε πλακα μαζι του

θελω να πω το πλοκ το εχω αρκετο καιρο , γινεται να αφαιρεθει ? δεν νομιζω να ενοχλω τοσο τους απογονους του νηματος που πλεον τα λεμε στο παρον νημα

ευχαριστω
Μωρη κοτα ήταν που δε μου έκανες ποτέ ριπορτ όπως έλεγες!
Πόσο σας έχει τσούξει ρε ρουφιάνοι!:2funny:
Τουλάχιστον 4 φορές μου έχετε μπλοκάρει το λογαριασμό μετά από ριπορτ σας ρε κοτες (εχω χάσει το λογαριασμό πλέον)και δεν μπορούσα να μπω καν στο σάιτ.
Σε ευχαριστώ που ξεφτιλιστηκες αγαμητε ρουφιανακο!
Πόσο σας πόνεσε η χτεσινή ξεφτίλα!
Το ρεζιλικι της τέσσαρας θα είναι παντοτινό.
Το κάνω και σκρινσοτ!:2funny:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Μωρη κοτα ήταν που δε μου έκανες ποτέ ριπορτ όπως έλεγες!
Πόσο σας έχει τσούξει ρε ρουφιάνοι!:2funny:
Τουλάχιστον 4 φορές μου έχετε μπλοκάρει το λογαριασμό μετά από ριπορτ σας ρε κοτες (εχω χάσει το λογαριασμό πλέον)και δεν μπορούσα να μπω καν στο σάιτ.
Σε ευχαριστώ που ξεφτιλιστηκες αγαμητε ρουφιανακο!
Πόσο σας πόνεσε η χτεσινή ξεφτίλα!
Το ρεζιλικι της τέσσαρας θα είναι παντοτινό.
Το κάνω και σκρινσοτ!:2funny:

ρε βλακακο ριπορτ δεν εχω κανει κι ουτε θα κανω (ποτε μην λες ποτε) αλλα κι εσυ βρε ξεφτιλα με τους χαρακτηρισμους που γραφεις σε καθε ποστ πως το κοβεις οτι εισαι νορμαλ και θα την βγαζεις μονιμως λαδι ? απλως επειδη εισαι ζαβο και σπαμε πλακα κανουμε τα στραβα ματια
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.876
Like
28.792
Πόντοι
5.006
@antisthenis

τωρα εγω εχω ενα μπλοκ στο γαυρονημα χωρις να εχω βρισει χυδαια κι επανηλειμμενα , ισως καποιο ποστ να ξεφυγε , αλλα μπορεις να δεις κι εσυ τι γινεται εδω μεσα με τον @markosp που στην τελικη σπαμε πλακα μαζι του

θελω να πω το πλοκ το εχω αρκετο καιρο , γινεται να αφαιρεθει ? δεν νομιζω να ενοχλω τοσο τους απογονους του νηματος που πλεον τα λεμε στο παρον νημα

ευχαριστω
Μη βρίζεις βρε μλκ πάλι κωλομπαρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346
Ειχα πει πριν απο αρκετο καιρο οτι η ομαδα θελει 3 εως 4 παικτες.. αν παρεις και δευτερο τερματα.
Δεξι μπακ που πειρανε...αλλα στο τελος των μεταγραφων. θελει αρκετα παιχνιδια στα ποδια του ο οττο για να βοηθησει.
Κεντρο γιατι οταν κουραζεται ο μειτε.. ποιος τον αλλαζει; ο σβαμπ; :confused: η το δεκαρακι ο μαρκος; :confused:
Φορ ενα φορ φωναζα.. μου λεγατε μα ο τζημας τι θα γινει.. να τα χαλια μας, ο ενας ειναι σαν να μην παιζει (σαματα) και ο αλλος εβγαλε ψυχολογικα ( μπραντον) καλυτερα να ξεκιναει ο μικρος απο δω και περα.

Για το ματς τι να πω.. με 15- 20 λεπτα μπαλας ο γαυρος περασε με 1-4 απο την Τουμπα :confused: οτι εκανε του εβγαινε.. οτι καναμε δεν μας εβγαινε.

Ακουστε με λιγο, εχουμε την καλυτερη ομαδα απο τους 3 κατω.. δεν εχουμε ομως καλυτερο προπονητη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346
Κουλιερακη αγορι μ. κοιτα να σοβαρευτεις.. γιατι ετσι οπως το πας δεν προκειται να κανεις σοβαρη καριερα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Ειχα πει πριν απο αρκετο καιρο οτι η ομαδα θελει 3 εως 4 παικτες.. αν παρεις και δευτερο τερματα.
Δεξι μπακ που πειρανε...αλλα στο τελος των μεταγραφων. θελει αρκετα παιχνιδια στα ποδια του ο οττο για να βοηθησει.
Κεντρο γιατι οταν κουραζεται ο μειτε.. ποιος τον αλλαζει; ο σβαμπ; :confused: η το δεκαρακι ο μαρκος; :confused:
Φορ ενα φορ φωναζα.. μου λεγατε μα ο τζημας τι θα γινει.. να τα χαλια μας, ο ενας ειναι σαν να μην παιζει (σαματα) και ο αλλος εβγαλε ψυχολογικα ( μπραντον) καλυτερα να ξεκιναει ο μικρος απο δω και περα.

Για το ματς τι να πω.. με 15- 20 λεπτα μπαλας ο γαυρος περασε με 1-4 απο την Τουμπα :confused: οτι εκανε του εβγαινε.. οτι καναμε δεν μας εβγαινε.

Ακουστε με λιγο, εχουμε την καλυτερη ομαδα απο τους 3 κατω.. δεν εχουμε ομως καλυτερο προπονητη.
η πλακα με τον τανζανο νιντζα ειναι πως μεχρι το κοπα αφρικα ηταν υποφερτος...απο την μερα που γυρισε ειναι βασικα αδιαφορος,δεν πρεσαρει,δεν τρεχει ,δεν βαζει το σωμα του σωστα ,δεν ανοιγει χωρους με σωστες κινησεις,δεν κανει τιποτα απολυτως...ειναι απλα ενας κωνος που περιφερεται βαριεστημενα......δεν ειναι μονο το σκοραρισμα η δουλεια του επιθετικου,αλλα πλεον αυτος εχει κοψει τη δουλεια του ποδοσφαιριστη γενικα.....δεν ξερω,ειτε θα περιμενε να σκασει καμια προταση μετα το κοπα και δεν ηρθε και εχει ξενερωσει, ειτε τον εφαγε καμια μυγα τσετσε κατω και γυρισε με υπνηλια......
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346
Καταφερατε να κανετε το παιχνιδι της τεταρτης.. το κρισιμοτερο της σεζον!
Ελατε πισω με την προκριση, αλλιως θα εχει... :knuppel: απο δω και περα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.061
Like
13.111
Πόντοι
2.606
Ρε τυπε στραβος εισαι? :confused: ειπα οτι δεν αξιζει σαν αποδοση.. το επαιξα γκολ οβερ στο λαιβ.
Θα εβαζα πολλα στον ασσο αλλα 1.99 δεν αξιζει..στο λαιβ και βλεπουμε, αν και πιστευω οτι θα το καθαρισουμε σχετικα νωρις.
κουφος ειμαι:coffee:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346
η πλακα με τον τανζανο νιντζα ειναι πως μεχρι το κοπα αφρικα ηταν υποφερτος...απο την μερα που γυρισε ειναι βασικα αδιαφορος,δεν πρεσαρει,δεν τρεχει ,δεν βαζει το σωμα του σωστα ,δεν ανοιγει χωρους με σωστες κινησεις,δεν κανει τιποτα απολυτως...ειναι απλα ενας κωνος που περιφερεται βαριεστημενα......δεν ειναι μονο το σκοραρισμα η δουλεια του επιθετικου,αλλα πλεον αυτος εχει κοψει τη δουλεια του ποδοσφαιριστη γενικα.....δεν ξερω,ειτε θα περιμενε να σκασει καμια προταση μετα το κοπα και δεν ηρθε και εχει ξενερωσει, ειτε τον εφαγε καμια μυγα τσετσε κατω και γυρισε με υπνηλια......
Φιλε εγω απο την πρωτη στιγμη ετσι σχεδον τον θυμαμαι, οχι οτι δεν προσπαθουσε...αλλα δεν μπορει, δεν το εχει, πως το λενε δεν ξερει μπαλα!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346
Θα εβαζα πολλα στον ασσο αλλα 1.99 δεν αξιζει..στο λαιβ και βλεπουμε, αν και πιστευω οτι θα το καθαρισουμε σχετικα νωρις.
κουφος ειμαι:coffee:
Ναι τυπε πιστευα στον ασσο.. για αυτο ειπα θα το καθαρισουμε ευκολα..αλλα δεν μ αρεσε η αποδοση και δεν το επαιξα πριν το ματς, τι δεν καταλαβαινεις;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.061
Like
13.111
Πόντοι
2.606
Ναι τυπε πιστευα στον ασσο.. για αυτο ειπα θα το καθαρισουμε ευκολα..αλλα δεν μ αρεσε η αποδοση και δεν το επαιξα πριν το ματς, τι δεν
καταλαβαινεις;
εγω μια χαρα καταλαβαινω τυπε ....
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
ελα νταξει 4,5 φασεις εκαναν κι εβαλαν 4 γκολ , βεβαια οταν παιζεις φουλ επιθεση η' θα βαλεις 4 η' θα φας 4 , με την αμυνα που εχουμε με τα παιδαρελια και χωρις Εκονγκ ακομη πιο ευκολα

δεν εχει χαθει τιποτα ελπιζω να συνελθουμε ψυχολογικα Ραζβαν να σε δουμε πλε'ι' ωχ εκει που περσι καταρρευσαμε να σε δουμε φετος να το σηκωνεις ρε μαγκα κι ολα καλα

αλλιως ειστε για σουτια :knuppel::knuppel::knuppel::knuppel:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ελα νταξει 4,5 φασεις εκαναν κι εβαλαν 4 γκολ , βεβαια οταν παιζεις φουλ επιθεση η' θα βαλεις 4 η' θα φας 4 , με την αμυνα που εχουμε με τα παιδαρελια και χωρις Εκονγκ ακομη πιο ευκολα

δεν εχει χαθει τιποτα ελπιζω να συνελθουμε ψυχολογικα Ραζβαν να σε δουμε πλε'ι' ωχ εκει που περσι καταρρευσαμε να σε δουμε φετος να το σηκωνεις ρε μαγκα κι ολα καλα

αλλιως ειστε για σουτια :knuppel::knuppel::knuppel::knuppel:
:2funny:
Μισή ευκαιρία κάναμε!
Ακόμα ελπίζει το καθυστερημένο!
Τελειώσατε λέμε!
Πόσο ακόμα παραμύθι θα καταπιειτε ρε στουρνοβλαχοι!
1 γκολ έβαλες και ήταν φάουλ!
Προσκυνήστε το Θρύλο το μπαμπά σας!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.028
Κριτικές
42
Like
29.474
Πόντοι
28.246
@antisthenis

τωρα εγω εχω ενα μπλοκ στο γαυρονημα χωρις να εχω βρισει χυδαια κι επανηλειμμενα , ισως καποιο ποστ να ξεφυγε , αλλα μπορεις να δεις κι εσυ τι γινεται εδω μεσα με τον @markosp που στην τελικη σπαμε πλακα μαζι του

θελω να πω το πλοκ το εχω αρκετο καιρο , γινεται να αφαιρεθει ? δεν νομιζω να ενοχλω τοσο τους απογονους του νηματος που πλεον τα λεμε στο παρον νημα

ευχαριστω
Μη βρίζεις βρε μλκ πάλι κωλομπαρα.
Μην βριζετε και οι δυο μην σας παρει και σας σηκωσει!

Ο @Ιατροπουλος που ειναι; :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346
4.00 να προκριθει ο ΠΑΟΚ δελεαστικο φαινεται.. ποσα να βαλω;; :coffee::grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
23
Like
7.717
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom