Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Η διαιτησία φταίει που φάγαμε πουτσα σε λλέω για.
Εμείς οι κομπλλεξικοι σκατοβλλαχοι υπανθρώποι Τουρκογυφτοι δε φταίμε ποτέ!
Μας ζηλλεύουν επειδή είμαστε αμόρφωτοι και φτιάχνουμε την καλλύτερη μπουγάτσα.
Το κράτος των Αθηνών σε λλέω.
Δεν ξέρετε να φατε ρε βλλακες!
Ρε τι αρχιμαλακες είστε εσείς οι Μπαοκτζηδες.
Δώσε κόμπλεξ!:2funny:

Ευρωπη θα βγεις ? :2funny: πως ? :2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.434
Κριτικές
8
Like
32.837
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.434
Κριτικές
8
Like
32.837
Πόντοι
6.536

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
Όλα πόσιμπλ είναι...
Και σήμερα υπήρξαν ευκαιρίες για 0-2 κτλ...
Αν και νομίζω πάλι θα κατέβετε με αλλαγές....
Διαβαζεις απο μενα μονο αυτα που σε πειραζουνε..
Εγραψα πιο πισω 51% σ εσας λογο λουτσε..τον εχω ικανο παλι να χασει τα ματς μονο του.
Δεν ειναι παντα μονο η αλλαγες αλλα και η θεσεις που βαζει καποιους παικτες..εντελως αναποδα απο κει που παιζουν.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.434
Κριτικές
8
Like
32.837
Πόντοι
6.536
Διαβαζεις απο μενα μονο αυτα που σε πειραζουνε..
Εγραψα πιο πισω 51% σ εσας λογο λουτσε..τον εχω ικανο παλι να χασει τα ματς μονο του.
Δεν ειναι παντα μονο η αλλαγες αλλα και η θεσεις που βαζει καποιους παικτες..εντελως αναποδα απο κει που παιζουν.
Ας όψεται ο βλάκας ο συνταξιούχος πουστότουρκος που έβαλε λανθασμένα τον Ιωαννίδη να παίξει πρόωρα και να λείπει τόσο καιρό...
Οπότε θα τον έχουμε πλέον και θα νικήσουμε και σε αλλά μάτς με σας μπουγατσομάχε....

:wanker::wanker::wanker:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
Οταν σας ελεγα εγω οτι θελουμε παικτη στο κεντρο.. μου λεγατε εχουμε πολλους..
τσιγγαρας λιγος, μονο για τα μικρα παιχνιδια, μαρκος μας βγηκε δεκαρι..σβαμπ αναλογα με την μερα που θα βρεθει..
στην ουσια δυο παικτες εχουμε εκει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
Ας όψεται ο βλάκας ο συνταξιούχος πουστότουρκος που έβαλε λανθασμένα τον Ιωαννίδη να παίξει πρόωρα και να λείπει τόσο καιρό...
Οπότε θα τοκ έχουμε πλέον και θα νικήσουμε και σε αλλά μάτς με σας μπουγατσομάχε....

:wanker::wanker::wanker:
Στ 'αλλα θα σε κερασω λουκανοπιτα μην στεναχωριεσαι..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.434
Κριτικές
8
Like
32.837
Πόντοι
6.536
Στ 'αλλα θα σε κερασω λουκανοπιτα μην στεναχωριεσαι..
Ρε κωλομπαρά,σας πήραμε χαμπάρι....
Ειχε ο τέρμα σας την μπάλα και περίμενε να πιέσουμε ψηλά...
Ο ανάρχιδος μεμέτης το είχε διαβάσει αυτό...
Αν δεν βρείτε χώρο βραχυκυκλώνετε...
Τελειώνουν τα ψωμιά του γυφτορουμάνου μετά τη φετινή σαιζόν.
Παρόλα αυτά τώρα ειναι η μεγάλη ευκαιρία σας να πάρετε πρωτάθλημα,που ασθμαίνουν οι άλλοι.
Η Αεκ από την άλλη, δεν χάνει ντέρμπι,δείχνει ντεφορμέ και πάλι νομίζω οτι είναι η μόνη που μπορεί να σε κοντράρει αυτή την στιγμή.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Ο φόβος που βγάζει ο Λουτσέσκου σε όλα τα ντέρμπι περνάει ξεκάθαρα στην ομάδα.. επίσης μετά από μόλις έναν αγώνα που προηγήθηκε μεταξύ τους σε διάβασε ο Τερίμ και σου πήρε το πορτοφόλι, όπως έχουν κάνει ο Μάντζιος και ο Αλμέιδα...
Δίκαιος νικητής ο βάζελος ήταν καλύτερος διότι ΔΕΝ κατέβηκε να πειραματιστεί όπως κάνει σε κάθε ματς ο Ρουμάνος.. κάτσε ρεεέεεεε φίλε διότι τρελαίνομαι :headbang:τώρα.. μου κάνεις εκτεταμένο ροτέσιον λες και αντιμετωπίζεις την Λάρισα να πούμε...
ΔΕΝ σε ενδιαφέρει δηλαδής το κύπελλο.. ή τόσο ανώτεροι είμαστε που θα τους κερδίζαμε ακόμα και με Ζίβκο στο τέρμα;;;;; :think:
Πάει στο διάολο.. τουλάχιστον ήμασταν τυχεροί στην ατυχία μας.. πέραν του ότι έχουμε τερματοφυλακάρα {ανάβω λαμπάδα να μείνει τουλάχιστον & την επόμενη σεζόν} και μας κράτησε για ακόμα ένα ματσάκι ζωντανούς.. είμαστε τυχεροί που τα βαζέλια έχουν για σέντερ φορ το κριάρι τον Σπόραρ που ΔΕΝ μπορεί να πετύχει λεωφορείο στο μισό μέτρο και ΔΕΝ μας πήραν μεγαλύτερη διαφορά ενόψει της ρεβάνς της Λεωφόρου...
* Όσον αφορά τον επαναληπτικό θεωρώ πως εάν κατεβάσει σωστή ομάδα δίχως μαλακίες και φυσικά εξαρχής βασικός ο Κωνσταντέλιας δύσκολα/εύκολα θα το γυρίσουμε.
** Τέρμα οι πειραματισμοί και τα εκτεταμένα ροτέσιον ρεεέεεεε πούστη Ρουμάνε κάπου.. έχουμε μπει στην τελική ευθεία της σεζόν.. θα παίζουν αυτοί που αξίζουν να παίζουν σε κάθε ματς για να κερδίζεις!!!!!
*** Φαντάσου στην θέση του σημερινού να έχανες έτσι το πρώτο ευρωπαϊκό ματσάκι του Μαρτίου και να έτρεχες με την ψυχή στο στόμα για την ανατροπή.... :cussing:
**** Άξια αναφοράς η σημερινή διαιτησία!!!!!
Οι Ολλανδοί παίζει να ήταν μακράν οι καλύτεροι ξένοι που έχουν σφυρίξει φέτο στο Ελληνικό ποδόσφαιρο απ' ΟΛΟΥΣ όσους έχουν οριστεί μέχρι σήμερα!!!!!
***** Κλείνοντας ΔΕΝ θα μπορούσα να ΜΗΝ σταθώ στα πουστριλίκια του Μπακατσέτα.. μωρή πουτάνααααα κόψε τις βουτιές και τα θεατρικά σε κάθε παιχνίδι.. και άμα είσαι τόσο μάγκας κάτσε να τις παίξεις με τον άλλον στα ίσα!!!!!
Ο "νέος" Καραγκούνης της ζέλας με την μέγιστη διάφορα πως τουλάχιστον εκείνος είχε τ'α@@@α να ΜΗΝ κάνει ψευτομαγκιές!!!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.457
Πόντοι
28.246
*Ο Τάσος Μπακασέτας είναι παικτάρα, παίζει στην μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας, είχε μία κακιά στιγμή απόψε, αλλά από την άλλη όταν από το πρόσφατο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα είχε τον Τάισον να τον προκαλεί και να μην τιμωρείται δεν άντεξε. Για την ΠΑΕ ΠΑΟΚ που έβγαλε ανακοίνωση κατά του Μπακασέτα, δεν μου κάνει εντύπωση. Όταν ο αρχηγός της Εθνικής Ελλάδας δεν παίζει σε σένα δεν χωνεύεται εύκολα.

Τασος Νικολογιαννης.

Μην τον παρεξηγειτε, φταιει το γεγονος οτι ο πατερας του τον επιασε με μαλακια.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.160
Πόντοι
6.056
Man θα κλατάρει η ομάδα αν παίζουν οι ίδιοι και οι ίδιοι.Το κύπελλο το έχουμε πάρει πολλές φορές,ενώ το πρωτάθλημα 3.Και έρχεται και η Ευρώπη.Όμως με την αναβολή του αγώνα με Ολυμπιακό (αφού μόνο Παναθηναϊκός και ΑΕΚ θα διαφωνήσουν),θα πάρουν ανάσες οι βασικοί και θα πάρουν την πρόκριση μέσα στη Λεωφόρο
νταξ δεν ειναι λογικη αυτη

αμα ηταν να το σουταρε το κυπελλο απο την αρχη να μην παιδευομαστε... οχι ενα ματς πριν τον τελικο να μου κανει "ροτεισον" ο αλλος...

8 και 3 κουπες εχεις δεν μας περισσεψε κιολας...οι αλλοι μαζευουν και τα κατσαρολια απο τους καδους απο το 1914 και τους μετρανε :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.780
Πόντοι
5.006
*Ο Τάσος Μπακασέτας είναι παικτάρα, παίζει στην μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας, είχε μία κακιά στιγμή απόψε, αλλά από την άλλη όταν από το πρόσφατο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα είχε τον Τάισον να τον προκαλεί και να μην τιμωρείται δεν άντεξε. Για την ΠΑΕ ΠΑΟΚ που έβγαλε ανακοίνωση κατά του Μπακασέτα, δεν μου κάνει εντύπωση. Όταν ο αρχηγός της Εθνικής Ελλάδας δεν παίζει σε σένα δεν χωνεύεται εύκολα.

Τασος Νικολογιαννης.

Μην τον παρεξηγειτε, φταιει το γεγονος οτι ο πατερας του τον επιασε με μαλακια.
Άλλο μουνοπανο αυτός
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

νταξ δεν ειναι λογικη αυτη

αμα ηταν να το σουταρε το κυπελλο απο την αρχη να μην παιδευομαστε... οχι ενα ματς πριν τον τελικο να μου κανει "ροτεισον" ο αλλος...

8 και 3 κουπες εχεις δεν μας περισσεψε κιολας...οι αλλοι μαζευουν και τα κατσαρολια απο τους καδους απο το 1914 και τους μετρανε :2funny:
Πες τα ρεζ :hi:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Μονο μια σημειωση.....ολα αυτα που σωστα γραφουν ολοι οι συνοπαδοι για το εκτεταμενο ροτεισον σε τοσο σημαντικο ματς τα ακουω.......Αν λεω ,ΑΝ ....ΣΤΟ παιχνιδι με την αεκ ο μειτε εδινε παρε βαλε στο γιδι απο την τανζανια και εχτες εδινε παρε βαλε στον μουργκ ,ο ιδιος παικτης το τονιζω,τι θα λεγαμε σημερα ....ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΡΟΤΕΙΣΙΟΝ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΜΕ .....Δυστυχως ετσι ειναι η μπαλα ,δοκαρι μεσα ηρωας ,δοκαρι εξω αποτυχιας ........ελπιζω στον επαναληπτικο να παιξει η ομαδα με εντεκαδα βαρβατη και θα τους ριξουμε αρχοντικο τριμπαλο!
ρουμανε ΑΣΕ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
Ρε κωλομπαρά,σας πήραμε χαμπάρι....
Ειχε ο τέρμα σας την μπάλα και περίμενε να πιέσουμε ψηλά...
Ο ανάρχιδος μεμέτης το είχε διαβάσει αυτό...
Αν δεν βρείτε χώρο βραχυκυκλώνετε...
Τελειώνουν τα ψωμιά του γυφτορουμάνου μετά τη φετινή σαιζόν.
Παρόλα αυτά τώρα ειναι η μεγάλη ευκαιρία σας να πάρετε πρωτάθλημα,που ασθμαίνουν οι άλλοι.
Η Αεκ από την άλλη, δεν χάνει ντέρμπι,δείχνει ντεφορμέ και πάλι νομίζω οτι είναι η μόνη που μπορεί να σε κοντράρει αυτή την στιγμή.
Ρε πρασινο σκουφακι..τα ψωμια του λουτσε ανανεωθηκαν μερχι το 27 και αυτο εγινε πριν λιγες μερες, δεν το ειδε?
Χωρους βρισκουμε οποτε γουσταρουμε.. αλλα οχι με σβαμπ και τσιγγαρα βασικους.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.162
Κριτικές
5
Like
12.744
Πόντοι
3.786
νταξ δεν ειναι λογικη αυτη

αμα ηταν να το σουταρε το κυπελλο απο την αρχη να μην παιδευομαστε... οχι ενα ματς πριν τον τελικο να μου κανει "ροτεισον" ο αλλος...

8 και 3 κουπες εχεις δεν μας περισσεψε κιολας...οι αλλοι μαζευουν και τα κατσαρολια απο τους καδους απο το 1914 και τους μετρανε :2funny:
Εντάξει,το παράκανε η αλήθεια χτες.Θα μπορούσε λιγότερες αλλαγές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom