Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
έχει δώσει περισσότερα από τα δάνεια που του χαρίστηκαν?
εγω θυμαμαι πχ εδωσε 10 εκ για παλιες οφειλες του ΠΑΟΚ στην εφορια,
ποσα ειναι τα δανεια που λες οτι του χαριστηκαν και ποτε τα πηρε?
μου φαινεται περιεργο ανθρωπος με 700 εκ στο φορμπς και επιχειρησεις στο εξωτερικο να πηρε δανεια στην ελλαδα. για λεγε?
όσον αφορά τις συγκρίσεις με τους άλλους για λαθραία, έχουν πιαστεί λαθροτσιγαράδικα με λαθροεμπόρευμα από Ροστόφ και ΣΕΚΑΠ (αν σου λένε κάτι), αλλά δεν κατάφερε να αποδειχθεί συσχέτιση του Σαββίδη,
και αυτο πρωτη φορα το ακουω, νομιζω 1-2 χρονια ασχοληθηκε με τσιγαρα της σεκαπ και μετα πουλησε ολες τις εταιριες καπνου του και εδω και στο εξωτερικο, πότε εγινε αυτη η υποθεση και δεν ακουσαμε τιποτα?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
εγω θυμαμαι πχ εδωσε 10 εκ για παλιες οφειλες του ΠΑΟΚ στην εφορια,
ποσα ειναι τα δανεια που λες οτι του χαριστηκαν και ποτε τα πηρε?
μου φαινεται περιεργο ανθρωπος με 700 εκ στο φορμπς και επιχειρησεις στο εξωτερικο να πηρε δανεια στην ελλαδα. για λεγε?

και αυτο πρωτη φορα το ακουω, νομιζω 1-2 χρονια ασχοληθηκε με τσιγαρα της σεκαπ και μετα πουλησε ολες τις εταιριες του και εδω και στο εξωτερικο, πότε εγινε αυτη η υποθεση και δεν ακουσαμε τιποτα?
εγώ θυμάμαι ότι τα χρέη του ΠΑΟΚ ήταν 33 εκατομμύρια και απείλησε να τα βροντήξει και να φύγει αν απαιτηθούν στο σύνολο. Πάνω κάτω τα ίδια απειλές και για την ΣΕΚΑΠ.

Για τα λαθραία, τελευταίο περιστατικό με "αλιευτικό" τσιγαράδικο που κατασχέθηκε ανοιχτά της Κρήτης το 2017. Στον ναυτιλιακό κόσμο είναι γνωστά αυτά.

υ.γ. χρέη ήθελα να γράψω στο προηγούμενο και έγραψα δάνεια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγώ θυμάμαι ότι τα χρέη του ΠΑΟΚ ήταν 33 εκατομμύρια και απείλησε να τα βροντήξει και να φύγει αν απαιτηθούν στο σύνολο. Πάνω κάτω τα ίδια απειλές και για την ΣΕΚΑΠ.

Για τα λαθραία, τελευταίο περιστατικό με "αλιευτικό" τσιγαράδικο που κατασχέθηκε ανοιχτά της Κρήτης το 2017. Στον ναυτιλιακό κόσμο είναι γνωστά αυτά.

υ.γ. χρέη ήθελα να γράψω στο προηγούμενο και έγραψα δάνεια
για την σεκαπ βρηκα αυτο
https://www.georgiouclub.gr/i-istoria-tis-sekap-kai-i-laspi-kata-toy-ivan-savvidi/
για τον ΠΑΟΚ μου φαινεται πολυ καλο για το ελληνικο κρατος που βρεθηκε επενδυτης να πληρωσει το χρεος των 10 εκ και οχι τις προσαυξησεις των 23 εκατομμυριων.

αν βεβαια ημουν εγω επενδυτης δεν θα εμπλεκα καν να παρω τον παοκ και να πληρωσω τα σπασμενα προηγουμενων, αλλα βεβαια αυτου μπορει να του περισσευουν οποτε τον ευχαριστουμε ως ελληνες που πληρωσε αυτα τα 10 που χρωστουσε η κακοδιαχειρηση των προηγουμενων διοικησεων.

και σαν παοκσης τον ευχαριστω διπλα βεβαια γιατι ετσι ανασανε και ο παοκ για αυτο τον εχω κανει εικονισμα στο σαλονι μου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
IMG_20210523_153448.jpg
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
εγώ θυμάμαι ότι τα χρέη του ΠΑΟΚ ήταν 33 εκατομμύρια και απείλησε να τα βροντήξει και να φύγει αν απαιτηθούν στο σύνολο. Πάνω κάτω τα ίδια απειλές και για την ΣΕΚΑΠ.

Για τα λαθραία, τελευταίο περιστατικό με "αλιευτικό" τσιγαράδικο που κατασχέθηκε ανοιχτά της Κρήτης το 2017. Στον ναυτιλιακό κόσμο είναι γνωστά αυτά.

υ.γ. χρέη ήθελα να γράψω στο προηγούμενο και έγραψα δάνεια
Έτσι ακριβώς είναι... Σίγουρα πλήρωσε τα 10 μύρια αλλά ως εκεί... Τα σκάνδαλα φυσικά και σκεπάζονται με οποιαδήποτε κυβέρνηση.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
για την σεκαπ βρηκα αυτο
https://www.georgiouclub.gr/i-istoria-tis-sekap-kai-i-laspi-kata-toy-ivan-savvidi/
για τον ΠΑΟΚ μου φαινεται πολυ καλο για το ελληνικο κρατος που βρεθηκε επενδυτης να πληρωσει το χρεος των 10 εκ και οχι τις προσαυξησεις των 23 εκατομμυριων.

αν βεβαια ημουν εγω επενδυτης δεν θα εμπλεκα καν να παρω τον παοκ και να πληρωσω τα σπασμενα προηγουμενων, αλλα βεβαια αυτου μπορει να του περισσευουν οποτε τον ευχαριστουμε ως ελληνες που πληρωσε αυτα τα 10 που χρωστουσε η κακοδιαχειρηση των προηγουμενων διοικησεων.

και σαν παοκσης τον ευχαριστω διπλα βεβαια γιατι ετσι ανασανε και ο παοκ για αυτο τον εχω κανει εικονισμα στο σαλονι μου
αυτό λέω ότι κοιτάτε με οπαδικές τσίμπλες. Αρκεί να βλέπεις ότι στον ΠΑΟΚ πέφτουν λεφτά.
Εάν είναι κακούργος ή απατεώνας ο άλλος, εάν θα πληρώσεις εσύ με σφιχτές πολιτικές, με άνοδο σε έμμεσους ή άμεσους φόρους τα λεφτά που δεν εισπράττει το κράτος από τις κόνξες των επιχειρηματιών, σου είναι άγνωστο είτε αδιάφορο. Σε νοιάζει αν πληρωθεί ο βιερίνια :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω το σκανδαλο που ειδα ηταν ο αρης να στηνει κωλο στον ολυμπιακο, να λεει δημοσια ο ιδιοκτητης του οτι ειναι ολυμπιακος....

.... και να διωκεται ο παοκ επειδη αγοραστηκαν καποιες γηπεδικες εγκαταστασεις της ξανθης, που ουτε τυπικα υπηρξε συνιδιοκτησια αλλα και ουτε ουσιαστικα στηθηκε κανενα ματς παοκ-ξανθη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτό λέω ότι κοιτάτε με οπαδικές τσίμπλες. Αρκεί να βλέπεις ότι στον ΠΑΟΚ πέφτουν λεφτά.
Εάν είναι κακούργος ή απατεώνας ο άλλος, εάν θα πληρώσεις εσύ με σφιχτές πολιτικές, με άνοδο σε έμμεσους ή άμεσους φόρους τα λεφτά που δεν εισπράττει το κράτος από τις κόνξες των επιχειρηματιών, σου είναι άγνωστο είτε αδιάφορο. Σε νοιάζει αν πληρωθεί ο βιερίνια :confused:
εγω βλεπω οτι κανει δωρεες σε αρρωστους γαι να σωσει ζωες και κανει και δωρεες σε ιδρυματα ποντιων και ελληνων σοτυς αγιους τοπους.

εσυ εγραψες ανυποστατα πραγματα για κατασκοπιες και σεναρια επιστημονικης φαντασιας.

οταν ηδη εχουν εκτισει ποινες κοσκωτας και σαλιαρελης παλευεις να βγαλεις σκανδαλο στον παοκ αλλα δεν
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
εγω το σκανδαλο που ειδα ηταν ο αρης να στηνει κωλο στον ολυμπιακο, να λεει δημοσια ο ιδιοκτητης του οτι ειναι ολυμπιακος....

.... και να διωκεται ο παοκ επειδη αγορασε καποιες γηπεδικες εγκαταστασεις της ξανθης, που ουτε τυπικα υπηρξε συνιδιοκτησια αλλα και ουτε ουσιαστικα στηθηκε κανενα ματς παοκ-ξανθη
Πες τα.. Και στο τέλος της περσινής χρονιάς είχαν έρθει και ισοπαλία...
Δεν πληρώνει ο Ιβάν Ξάνθη, Βόλο, Γιάννενα και Παναιτωλικό... Άραγε ποια ομάδα θα προτιμήσει στην super league του χρονου?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πες τα.. Και στο τέλος της περσινής χρονιάς είχαν έρθει και ισοπαλία...
Δεν πληρώνει ο Ιβάν Ξάνθη, Βόλο, Γιάννενα και Παναιτωλικό... Άραγε ποια ομάδα θα προτιμήσει στην super league του χρονου?
δεν ειδα να στηνουν κωλο οι ομαδες που λες στον παοκ,

το αρης-ολυμπιακος που ειδα ηταν δυσφημιση του αθληματος

που οι αρειανοι περπατοντας μαρκαρανε με τα ματια σε 5 μετρα αποσταση και αν καποιος πλησιαζε τα 3 μετρα εκανε πισω μην κοψει την επιθεση του θρυλου.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
.... και να διωκεται ο παοκ επειδη αγοραστηκαν καποιες γηπεδικες εγκαταστασεις της ξανθης, που ουτε τυπικα υπηρξε συνιδιοκτησια αλλα και ουτε ουσιαστικα στηθηκε κανενα ματς παοκ-ξανθη
έχει σοδομίσει πλήρως ο @raopau με αυτό το θέμα, βαριέμαι. Αν έχει όρεξη, ας σε περιλάβει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
δεν ειδα να στηνουν κωλο οι ομαδες που λες στον παοκ,

το αρης-ολυμπιακος που ειδα ηταν δυσφημιση του αθληματος

που οι αρειανοι περπατοντας μαρκαρανε με τα ματια σε 5 μετρα αποσταση και αν καποιος πλησιαζε τα 3 μετρα εκανε πισω μην κοψει την επιθεση του θρυλου.
Όχι ποτέ... Εδώ τα Γιάννενα είχαν βγάλει και τον κόσμο τους έξω από το γήπεδο την χρόνια του πρωταθλήματος για να μπείτε... Ο βόλος πήρε μόνο 7-8 δανεικούς και ο μπεις έχει μιλήσει ανοιχτά για την σχέση με τον Παοκ... Και για τον Παναιτωλικό σου προτείνω να πας μια βόλτα προς το Αγρίνιο να δεις τι λέει όλος ο κόσμος (είχε κάνει και δηλώσεις ο Κωστουλας). Όσο για την Ξάνθη δεν έχω λόγια να πω...
Το ότι ο Ολυμπιακός με τον Άρη έχει φιλικές σχέσεις δεν είναι κάτι που αμφισβητείται. Αλλά τα περισσότερα ματς κρίνονται στις λεπτομέρειες (τουλάχιστον φέτος που ήταν καλός στην κανονική διάρκεια!)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όχι ποτέ... Εδώ τα Γιάννενα είχαν βγάλει και τον κόσμο τους έξω από το γήπεδο την χρόνια του πρωταθλήματος για να μπείτε... Ο βόλος πήρε μόνο 7-8 δανεικούς και ο μπεις έχει μιλήσει ανοιχτά για την σχέση με τον Παοκ... Και για τον Παναιτωλικό σου προτείνω να πας μια βόλτα προς το Αγρίνιο να δεις τι λέει όλος ο κόσμος (είχε κάνει και δηλώσεις ο Κωστουλας). Όσο για την Ξάνθη δεν έχω λόγια να πω...
Το ότι ο Ολυμπιακός με τον Άρη έχει φιλικές σχέσεις δεν είναι κάτι που αμφισβητείται. Αλλά τα περισσότερα ματς κρίνονται στις λεπτομέρειες (τουλάχιστον φέτος που ήταν καλός στην κανονική διάρκεια!)
εχεις δει τα ματς του παοκ με τις ομαδες που αναφερεις και βλεπεις να στηνονται?

γιατι εγω και αυτα ειδα και το αρης - ολυμπιακος.
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
εχεις δει τα ματς του παοκ με τις ομαδες που αναφερεις και βλεπεις να στηνονται?

γιατι εγω και αυτα ειδα και το αρης - ολυμπιακος.
Προφανέστατα τα έχω δει για να στο λεω...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Προφανέστατα τα έχω δει για να στο λεω...
ε τοτε τι συζηταμε, οταν βλεπουμε τα ιδια ματς και εσυ μου λες στημενα τα Α και εγω τα Β?

το επομενο ειναι να ανταλλαξουμε χαρακτηρισμους για οφθαλμιατρο.

συζητα μονο με ολυμπιακους , εγω συζηταω με ολους τους αλλους
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Αυτό είναι ο ΠΑΟΚ ένα τεράστιο ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΚΙΝΗΜΑ!!! :rockon:

Πρωί Παρασκευής 4.000 πετσια στην Τούμπα να φωνάζουν ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ!!! Την ίδια ώρα 5 ΠΟΥΛΜΑΝΤΑ με ΜΑΟ ΜΑΟ διέσχισαν την μισή Ελλάδα γιατί ΕΤΣΙ! :kneel::kneel::kneel:

Με το που σηκώθηκε η Κούπα στον Αττικό ουρανό πήραν φωτιά σχεδόν όλα τα μέρη της Ελλάδας!!! Από Έβρο μέχρι Κρήτη!:rockon:

Υ.Γ: ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΑΥΛΑΡΑ(Στο 2.50)...


:heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.193
Πόντοι
5.006
Αυτό είναι ο ΠΑΟΚ ένα τεράστιο ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΚΙΝΗΜΑ!!! :rockon:

Πρωί Παρασκευής 4.000 πετσια στην Τούμπα να φωνάζουν ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ!!! Την ίδια ώρα 5 ΠΟΥΛΜΑΝΤΑ με ΜΑΟ ΜΑΟ διέσχισαν την μισή Ελλάδα γιατί ΕΤΣΙ! :kneel::kneel::kneel:

Με το που σηκώθηκε η Κούπα στον Αττικό ουρανό πήραν φωτιά σχεδόν όλα τα μέρη της Ελλάδας!!! Από Έβρο μέχρι Κρήτη!:rockon:

Υ.Γ: ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΑΥΛΑΡΑ(Στο 2.50)...


:heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
Μορη καργιολα με τα πούλμαν ήσουν στη ζουλα; :boobies:
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
ε τοτε τι συζηταμε, οταν βλεπουμε τα ιδια ματς και εσυ μου λες στημενα τα Α και εγω τα Β?

το επομενο ειναι να ανταλλαξουμε χαρακτηρισμους για οφθαλμιατρο.

συζητα μονο με ολυμπιακους , εγω συζηταω με ολους τους αλλους
Είναι κακό να μην το βλέπετε και να νομίζετε ότι όλα τα παίρνετε με την μαγκιά... Τεσπα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom