Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
ποια μια ζωή ρε;;;

Πέρσι και προπερσι ποιος πήρε το πρωτάθλημα;
Τύπε θα ζούμε να δεις τον Παόκ ξανα  πρωταθλητή;Ή θα πέσει κανας αστεροειδής και θα εξαφανιστούν οι άνθρωποι;
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
ποια μια ζωή ρε;;;

Πέρσι και προπερσι ποιος πήρε το πρωτάθλημα;
Α εσύ δε πας καλά,είσαι για πολλά άντε γεια .ποιος πήρε τα 13 από τα τελευταία 16;ποιος;ποιος πήρε σήμερα πρωτάθλημα μες στο σπίτι σου;ποιος έκανε δεύτερο σερί διπλό εκεί;ποιος;πες το μου να το ακούσω.πως με λένε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οκ ο ΠΑΟΚ είναι αυτή την στιγμή δεύτερη συνεχόμενη χρονιά πρωταθλητής. Και ο Ολυμπιακός σε δύο βδομάδες θα πάρει τον τίτλο και τότε θα βγει να το πανηγυρίσει. Τώρα τι;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ναι και χωρίς παράγκες.
Το προτιμώ από το να είμαι πρώτος με κλεψιες.

Πες μας πάλι για τα κλεμμένα από την δεκαετία του 50,όπου μόλις το έγραψες,έφαγες χοντρη ξεφτύλα από raopau.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πες μας πάλι για τα κλεμμένα από την δεκαετία του 50,όπου μόλις το έγραψες,έφαγες χοντρη ξεφτύλα από raopau.
ναι ναι μια χαρά και δίκαια τα έπαιρνε ο θρύλος τότε τα πρωταθλήματα.

Όπως και η ΑΕΚ προπερσι...

Και η παράγκα δεν ήταν την δεκαετία του 50. Την είδες. Θες πάλι το βιντεάκι με τα αμέτρητα καθαρά πέναλντι του θρύλου;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
λέω για τότε που ακύρωσε στον ΠΑΟΚ κανονικο γκολ που κανονικότητα είχε σφυρίξει λίγο πιο πριν ο διαιτητής.

Α,λες για τότε που ήταν να γίνει κεκλισμένων των θυρών αλλά μερικές ώρες πριν το ματς αλλάξε η απόφαση και στο ίδιο ματς ο Ιβαν μπήκε με το κουμπούρι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Α,λες για τότε που ήταν να γίνει κεκλισμένων των θυρών αλλά μερικές ώρες πριν το ματς αλλάξε η απόφαση και όπου ο Ιβαν μπήκε με το κουμπούρι
ναι για τότε που κερδίσαμε μέσα στον αγωνιστικό χωρο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
μπαοκ = η 1η επισημα καταδικασμενη ομαδα στην ελλαδα…
μην μιλατε με τους καταδικασμένους τυποι, θα κολλησουμε από την μποχα τους...
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.080
Πόντοι
28.246
Οκ ο ΠΑΟΚ έχασε το πρωτάθλημα προπερσι γιατί ο μαλακας ο Ρώσος ο πρόεδρος μου μου ήθελε να μπει με τα κουμπουρια μέσα και σωστά τιμωρήθηκα αλλά την σκαπουλαρα με βοήθεια της κυβέρνησης και δεν έπεσα. Πάλι καλά... Και ο Ολυμπιακός σε δύο βδομάδες θα πάρει τον τίτλο και επισημα, γιατί ουσιαστικά μας ξεκωλιασε για τα καλά όλους, και τότε θα βγει να το πανηγυρίσει. Τώρα τι; Κινδυνεύω να χάσω και το περσινό γιατί ο μαλακας ο Ρώσος ο πρόεδρος μου τα έκανε πάλι σκατα και πιαστηκε με την γίδα στη πλάτη. Και πάλι για υποβιβασμό ήμουνα αλλά με έσωσε η κυβέρνηση ξανά.
Εγώ στο εσιαξα καλύτερα...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.080
Πόντοι
28.246
παιχταρα μου, πως πανε τα πραγματα απο τα δικαστηρια?
ειχατε καμια καινουργια καταδικη αυτη την εβδομαδα ή ησυχια?
:think: :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Από Τρίτη θα ξεκινήσουν να γράφουν για νέο στριμωγμα του Μαρινάκη και φυσικά... μάντεψε... το γήπεδο.  :2funny: Τα καλά του βαζελου τόσα χρόνια....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Εγώ στο εσιαξα καλύτερα...

και εχει και αλλα τυπε : μολις φανε την ψωλη και απο το κας, τοτε η επιτροπη δεοντολογιας θα ειναι υποχρεωμενη να τους υποβιβασει και αυτη λογω χειραγωγησης αγωνα...και τοτε θα πρεπει να ξαναβγει η κυβερνηση και να ψηφισει νεα τροπολογια για να τους σωσει....
θα κανουμε δευτερο συκωτι απο τα γελια με τους πετσινους..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και εχει και αλλα τυπε : μολις φανε την ψωλη και απο το κας, τοτε η επιτροπη δεοντολογιας θα ειναι υποχρεωμενη να τους υποβιβασει και αυτη λογω χειραγωγησης αγωνα...και τοτε θα πρεπει να ξαναβγει η κυβερνηση και να ψηφισει νεα τροπολογια για να τους σωσει....
θα κανουμε δευτερο συκωτι απο τα γελια με τους πετσινους..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγώ είδα τον Άρη να περπατάει στο ματς με τον Ολυμπιακό. Την Ξάνθη δεν την είδα να περπατάει σε ματς με τον ΠΑΟΚ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom