Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
..η την ξανθη οταν την ειχατε στο αρμα?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε μεγάλε για θέματα που έχουν ανοίξει από το σάπιο σανοδνα έχουν ανοίξει άπειρα θρεντ εδώ μέσα... Έχουμε γεμίσει σελίδες με τα επιχειρήματα κάθε πλευράς...
Εσύ για την υπόθεση της Ξάνθης έχεις κανένα επιχείρημα ή το μόνο επιχείρημα σου είναι "ότι λένε τα σαιτ το βαγγελα είναι ψέμματα"?
Στα @@ μου η Ξάνθη, και η Λάρισσα, και ο Νιώνιος, και ο Άρης, και πιο παλιά ο ΟΦΗ.
Η άποψη μου ήταν και είναι ότι καμιά ομάδα της Σούπερ Λιγδας δεν πρέπει να έχει πάνω από 1 παίκτη δανεικό από άλλη ομάδα και δε μπορεί να δίνει πάνω από 3 παίκτες (στο σύνολο) δανεικούς σε ομάδες της ίδιας κατηγορίας.
Τώρα δεν έχω παρακολουθήσει και τόσο στενά την υπόθεση, οπότε δε ξέρω τι στοιχεία έχουν παρουσιαστεί.
ΑΝ έχει αποδειχθεί ότι μέλος της οικογένειας Σαββίδη (δε μιλάω για ξάδερφο του μπαντζανάκη του ανηψιού του θείου του κουμπάρου της θείας της γιαγιάς της ξαδέρφης της ανηψιάς του Σαββίδη) εμπλέκεται τόσο στον ΠΑΟ όσο και στη Ξάνθη να εφαρμοστεί ότι προβλέπει ο κανονισμός.

Υ.Γ Καλά και το δικό σου επιχείρημα σε πολλά λινκ του Ιβάν ήταν "ότι λένε τα σάιτ του Ιβαν είναι ψέμματα"

Υ.Γ Ο Ιβαν θα πρέπει να είναι ντιπ χαιβάνι να πήγαινε ο ίδιος ή κάποιος συγγενής του και να αγόραζε τη Ξάνθη. Δεν τον έχω και για τόσο μπουνταλά. Όπως δεν αγόρασε και ο χοντρός τον Άρη, ή δε ξέρω και εγώ ποια ομάδα είχε στο άρμα του μέχρι το 2017)
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.520
Πόντοι
5.506
γρηγορα θα εχεις την τυχη του βαζελα....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ (αλλα δεν τα κανουμε εμεις) αλλα κανουμε εμεις ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ....
αλλο βεβαια αλλο να τα κανουμε εμεις και ΑΛΛΟ ΕΣΕΙΣ......
καπως ετσι φτιαχτηκε η μπουγατσα
Να υποθέσω ότι αυτό είναι παραδοχή ότι ΕΣΕΙΣ τα έχετε κάνει;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Στα @@ μου η Ξάνθη, και η Λάρισσα, και ο Νιώνιος, και ο Άρης, και πιο παλιά ο ΟΦΗ.
Η άποψη μου ήταν και είναι ότι καμιά ομάδα της Σούπερ Λιγδας δεν πρέπει να έχει πάνω από 1 παίκτη δανεικό από άλλη ομάδα και δε μπορεί να δίνει πάνω από 3 παίκτες (στο σύνολο) δανεικούς σε ομάδες της ίδιας κατηγορίας.
Τώρα δεν έχω παρακολουθήσει και τόσο στενά την υπόθεση, οπότε δε ξέρω τι στοιχεία έχουν παρουσιαστεί.
ΑΝ έχει αποδειχθεί ότι μέλος της οικογένειας Σαββίδη (δε μιλάω για ξάδερφο του μπαντζανάκη του ανηψιού του θείου του κουμπάρου της θείας της γιαγιάς της ξαδέρφης της ανηψιάς του Σαββίδη) εμπλέκεται τόσο στον ΠΑΟ όσο και στη Ξάνθη να εφαρμοστεί ότι προβλέπει ο κανονισμός.

Υ.Γ Καλά και το δικό σου επιχείρημα σε πολλά λινκ του Ιβάν ήταν "ότι λένε τα σάιτ του Ιβαν είναι ψέμματα"
αυτο το ζηταει ο ΠΑΟΚ εδω και χρονια....Δημιουργια Β'ομαδων και κανενας δανεικος πουθενα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Να υποθέσω ότι αυτό είναι παραδοχή ότι ΕΣΕΙΣ τα έχετε κάνει;
τι θα πει παραδοχη ρε συ παιχτη???τα ιδια δεν εκανες με αγρινιο και λαμια(περισυ-προπερσι)...μιλαμε για αυτονοητα πραγματα...σου δινω μου δινεις.....η διαφωνια ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει κανενας λογος οι αλλαξοκωλιες να συμβαινουν και επισημα...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.520
Πόντοι
5.506
Να υποθέσω ότι αυτό είναι παραδοχή ότι ΕΣΕΙΣ τα έχετε κάνει;
αν παραδεχτεις οτι οσο σε επαιρνε τα εκανες και εσυ ...φυσικα και ναι
τι να λεμε τωρα τωρα ρε τυπε
σας το εχουμε πει,μετα τα πετρινα που μαθαμε πως παιζετε το παιχνιδι υποσχεθηκαμε οτι θα σας γαμαμε με οποιον τροπο παιζετε το παιχνιδι....
αν εσεις εισαστε τιμιοι αλλαξτε χωρα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αυτο το ζηταει ο ΠΑΟΚ εδω και χρονια....Δημιουργια Β'ομαδων και κανενας δανεικος πουθενα.
Πουθενά όχι. Αλλά μέχρι 3 στο σύνολο. Και φυσικά μέσω νόμου ή κάτι τέλος πάντων να απαγορεύεται να μπαίνει στον σύμφωνο του δανεισμού ότι δε μπορεί να παίξει κόντρα στην ομάδα που ανήκει. Είναι παράλογο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.520
Πόντοι
5.506
τι θα πει παραδοχη ρε συ παιχτη???τα ιδια δεν εκανες με αγρινιο και λαμια(περισυ-προπερσι)...μιλαμε για αυτονοητα πραγματα...σου δινω μου δινεις.....η διαφωνια ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει κανενας λογος οι αλλαξοκωλιες να συμβαινουν και επισημα...
ετσι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τι θα πει παραδοχη ρε συ παιχτη???τα ιδια δεν εκανες με αγρινιο και λαμια(περισυ-προπερσι)...μιλαμε για αυτονοητα πραγματα...σου δινω μου δινεις.....η διαφωνια ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει κανενας λογος οι αλλαξοκωλιες να συμβαινουν και επισημα...
Για τον ΕΝΑΝ παίκτη που δώσαμε δανεικό λες (ο ίδιος και στις 2 περιπτώσεις) και που έπαιξε ΚΑΝΟΝΙΚΑ απέναντί μας; Σοβαρά τώρα; Θέλεις να μετρήσουμε πόσους παίκτες είχε δώσει εσύ πέρσι δανεικούς και σε πόσες ομάδες και που ΔΕΝ παίζανε απέναντί σου; Και πόσους ο ΟΣΦΠ τα προηγούμενα (αλλά και τώρα) χρόνια;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.520
Πόντοι
5.506
Για τον ΕΝΑΝ παίκτη που δώσαμε δανεικό λες (ο ίδιος και στις 2 περιπτώσεις) και που έπαιξε ΚΑΝΟΝΙΚΑ απέναντί μας; Σοβαρά τώρα; Θέλεις να μετρήσουμε πόσους παίκτες είχε δώσει εσύ πέρσι δανεικούς και σε πόσες ομάδες και που ΔΕΝ παίζανε απέναντί σου; Και πόσους ο ΟΣΦΠ τα προηγούμενα (αλλά και τώρα) χρόνια;
δες ποσους μπορεις ρε συ...αφου σας εχει στην νηστεια ο τιγρης δεν το κανει κανει επειδη ειναι ηθικος (μαλλον βαριετε να ασχοληθει ειναι η αληθεια)...
αντε τωρα μην το παιζετε αγια αθανασια του αιγαλεω
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αν παραδεχτεις οτι οσο σε επαιρνε τα εκανες και εσυ ...φυσικα και ναι
τι να λεμε τωρα τωρα ρε τυπε
σας το εχουμε πει,μετα τα πετρινα που μαθαμε πως παιζετε το παιχνιδι υποσχεθηκαμε οτι θα σας γαμαμε με οποιον τροπο παιζετε το παιχνιδι....
αν εσεις εισαστε τιμιοι αλλαξτε χωρα
Είχε γεμήσει η ΑΕΚ τις μισές ομάδες της Σούπερ Λιγδας με δανεικούς και οι οποίοι δε παίζανε και εναντίων της;
ΈΝΑΝ παίκτη έχει δώσει όλον και όλον πέρσι και πρόπερσι και ο οποίος έπαιζε κανονικά;
Και στα παλιότερα χρόνια (πχ τη δεκαετία του 90) πόσους παίκτες είχε δώσει δανεικούς η ΑΕΚ σε άλλες ομάδες του πρωταθλήματος και οι οποίοι δεν έπαιζαν αντίπαλοί της;;;;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Πουθενά όχι. Αλλά μέχρι 3 στο σύνολο. Και φυσικά μέσω νόμου ή κάτι τέλος πάντων να απαγορεύεται να μπαίνει στον σύμφωνο του δανεισμού ότι δε μπορεί να παίξει κόντρα στην ομάδα που ανήκει. Είναι παράλογο.
αρλουμπες γραφεις.......Δημιουργια β ομαδων ....μεχρι τα 20 παιζουν στις κ-19...μετα οτι λεφτα εχεις ριξει σε υποδομες πανε χαμενα ,αφου οι παικτες που βγαινουν δεν ειναι ετοιμοι για ομαδα τιτλου....με τις β ομαδες ολοι ειναι κερδισμενοι,παιχτες ,ομαδες ,αλλα και το ιδιο το συστημα που θα κερδισει ποντους απο αξιοπιστια ....οσο για τους δανεικους τωρα ,το μονο ΜΗ παραλογο ,ειναι να μην παιζουν κοντρα στην ομαδα που ανηκουν....ειναι που ειναι μπουρδελο η φαση ,χιλιες φορες να μην ακουγονται και λογια μετα!..πολυ θελει?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Για τον ΕΝΑΝ παίκτη που δώσαμε δανεικό λες (ο ίδιος και στις 2 περιπτώσεις) και που έπαιξε ΚΑΝΟΝΙΚΑ απέναντί μας; Σοβαρά τώρα; Θέλεις να μετρήσουμε πόσους παίκτες είχε δώσει εσύ πέρσι δανεικούς και σε πόσες ομάδες και που ΔΕΝ παίζανε απέναντί σου; Και πόσους ο ΟΣΦΠ τα προηγούμενα (αλλά και τώρα) χρόνια;
εχω την εντυπωση πως εχεις χασει την ουσια του θεματος...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.520
Πόντοι
5.506
Είχε γεμήσει η ΑΕΚ τις μισές ομάδες της Σούπερ Λιγδας με δανεικούς και οι οποίοι δε παίζανε και εναντίων της;
ΈΝΑΝ παίκτη έχει δώσει όλον και όλον πέρσι και πρόπερσι και ο οποίος έπαιζε κανονικά;
Και στα παλιότερα χρόνια (πχ τη δεκαετία του 90) πόσους παίκτες είχε δώσει δανεικούς η ΑΕΚ σε άλλες ομάδες του πρωταθλήματος και οι οποίοι δεν έπαιζαν αντίπαλοί της;;;;
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ!!!!!ΞΕΚΟΛΑ
σας εχει πιει το αιμα ο τιγρης σαν οπαδους
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: εδω δεν συμπληρωνουν 4δα στοπερ κατι κυριακες μαζι με τα πλαγια μπακ....για δανεικους ειναι τα μουτρα τους?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δες ποσους μπορεις ρε συ...αφου σας εχει στην νηστεια ο τιγρης δεν το κανει κανει επειδη ειναι ηθικος (μαλλον βαριετε να ασχοληθει ειναι η αληθεια)...
αντε τωρα μην το παιζετε αγια αθανασια του αιγαλεω
Να τα βάλουμε κάτω. Η ΑΕΚ τα 2 τελευταία χρόνια έχει δώσει τον Βασιλαντονόπουλο δανεικό (στη Βέροια και στη Λαμία) και τον Γιακουμάκη για 6μήνες στον ΟΦΗ. Τώρα το έκανε επειδή είναι στη νηστεία και δεν έχει, γιατί βαριέται ο τίγρης, ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. Γράψε μου τώρα έσυ πόσους ποδοσφαιριστές έχει δώσει ο ΟΣΦΠ τα τελευταία χρόνια σε Ελληνικές ομάδες.
Γιατί όπως και να το κάνουμε άλλο να κλέβεις τράπεζα και άλλο να κλέβεις τράπεζα και να σκοτώνεις και καμία 10αριά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:2funny: :2funny: εδω δεν συμπληρωνουν 4δα στοπερ κατι κυριακες μαζι με τα πλαγια μπακ....για δανεικους ειναι τα μουτρα τους?
Το παραπάνω ποστ είναι και για σένα.
Και εσύ είσαι χειρότερος από τον ΟΣΦΠ. Εσύ λες "Β ομάδες για να μην δίνονται δανεικοί". Αλλά από την άλλη μοιράζεις και εσύ δανεικούς αριστερά και δεξιά. ΑΝ είχες τα @@ να έλεγες εγώ είμαι ηθικά ανώτερος και παντελονάτος γι αυτό δε θα δώσω πουθενά δανεικούς. Όχι να ανταγωνίζεσαι τον ΟΣΦΠ στο ποιος θα δώσει τους πιο πολλούς δανεικούς.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.520
Πόντοι
5.506
Να τα βάλουμε κάτω. Η ΑΕΚ τα 2 τελευταία χρόνια έχει δώσει τον Βασιλαντονόπουλο δανεικό (στη Βέροια και στη Λαμία) και τον Γιακουμάκη για 6μήνες στον ΟΦΗ. Τώρα το έκανε επειδή είναι στη νηστεία και δεν έχει, γιατί βαριέται ο τίγρης, ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. Γράψε μου τώρα έσυ πόσους ποδοσφαιριστές έχει δώσει ο ΟΣΦΠ τα τελευταία χρόνια σε Ελληνικές ομάδες.
Γιατί όπως και να το κάνουμε άλλο να κλέβεις τράπεζα και άλλο να κλέβεις τράπεζα και να σκοτώνεις και καμία 10αριά
ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΤΥΠΕ?
αυτο ειναι η απορια μου....
σιγα μην γινατε και οι αγιες του ποδοσφαιρου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ!!!!!ΞΕΚΟΛΑ
σας εχει πιει το αιμα ο τιγρης σαν οπαδους
Μια χαρά έχει να δώσει. Και ο Ντέλετιτς και ο Αλμπάνης και ο Κλωναρίδης δεν είναι στα πλάνα κανενός προπονητή μέχρι τώρα. Μάλλον δε γουστάρει να ασχοληθεί. ΑΛΛΑ δεν είναι το θέμα μας αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom