Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.516
Πόντοι
5.506
Μια χαρά έχει να δώσει. Και ο Ντέλετιτς και ο Αλμπάνης και ο Κλωναρίδης δεν είναι στα πλάνα κανενός προπονητή μέχρι τώρα. Μάλλον δε γουστάρει να ασχοληθεί. ΑΛΛΑ δεν είναι το θέμα μας αυτό.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιζερια εισαστε και θα ερθει τριτο το πουλι και ποιος τον ακουει μετα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΤΥΠΕ?
αυτο ειναι η απορια μου....
σιγα μην γινατε και οι αγιες του ποδοσφαιρου
Σου έγραψα 3 παίκτες που έχουν ελάχιστη ως καθόλου συμμετοχή στους αγώνες και μπορούσαν να φύγουν δανεικοί. Μεσοεπιθετικά ντελετιτς, Κλωναρίδης και Αλμπάνης που μια χαρά θα έπαιζαν πχ στη Λαμία ή δε ξέρω που αλλού.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.516
Πόντοι
5.506
Σου έγραψα 3 παίκτες που έχουν ελάχιστη ως καθόλου συμμετοχή στους αγώνες και μπορούσαν να φύγουν δανεικοί. Μεσοεπιθετικά ντελετιτς, Κλωναρίδης και Αλμπάνης που μια χαρά θα έπαιζαν πχ στη Λαμία ή δε ξέρω που αλλού.
ανυπαρκτοι....
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΥΠΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιζερια εισαστε και θα ερθει τριτο το πουλι και ποιος τον ακουει μετα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν λέω όχι. Εγώ σου γράφω 3 παίκτες που θα μπορούσαν να φύγουν δανεικοί, και που ΑΝ έβγαιναν στην αγορά των δανεικών κάπου θα πήγαιναν. Άρα δε θέλει να δώσει. Γιατί; Δε ξέρω. Μπορεί να μη γουστάρει. Μπορεί να είναι κατά. Στα @@ μου
εσύ είπες ότι έμαθες από εμένα. Πες μου το λοιπόν αφού έμαθες από εμένα πότε η ΑΕΚ είχε γεμήσει το πρωτάθλημα με δανεικούς στις μισές ομάδες τους πρωταθλήματος;
Αμ ο ΠΑΟΚτζής. Ο "Β ομάδες και κανένας δανεικός" που είναι και η επίσημη θέση της ΠΑΕ, αλλά πάει και μοιράζει δανεικούς; Είναι σα να λέω "είναι κακό να κλέβεις" αλλά πάω και ρημάζω τις τράπεζες.
Άγιος δεν είμαι. Αλλά όχι και να μου εξισώνεις τη ληστεία με ληστεία μετά φόνου.....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ανυπαρκτοι....
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΥΠΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....
Ο Κλωναρίδης βασικός πριν 2-3 χρόνια στο ΠΑΟ, θέλεις να μου πεις ότι δε θα μπορούσε να παίζει βασικός στον ΟΦΗ πχ; Ο Ντελετιτς βασικός και αντικατάστατος στη Λαρισσα δε θα μπορούσε να παίζει στον Βόλο; Ο Αλμπάνης βασικός στον Απόλλωνα πριν από 2 χρόνια δε θα μπορούσε να είναι βασικός στον Πανιώνιο; Σοβαρά τώρα;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.516
Πόντοι
5.506
οχι
οχι
οχι
ο ποδολαγνος ειναι καλυτερος ποδοσφαιριστης...κυριολεκτικα  :S :S :S :S
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως είναι ωραίο, που ΠΑΟΚτζής και ΟΣΦΠους μόνιασαν όταν ήρθε το θέμα στους δανεικούς.... Βέβαια ακόμα περιμένω να μου πείτε και οι 2 τα τελευταία 2 χρόνια πόσους δανεικούς και σε ποιες Ελληνικές ομάδες έχετε δώσει και αν έχουν παίξει απέναντι στις ομάδες που ανήκουν....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οχι
οχι
οχι
ο ποδολαγνος ειναι καλυτερος ποδοσφαιριστης...κυριολεκτικα   :S :S :S :S
Συμβουλή. Τώρα που έχει κρύο, πάρε μια κατσαρόλα βράσε νερό, ρίξε μια μπάλα και σκέπασε την κατσαρόλα. Όταν μετά από 15-20 λεπτά πάρει βράση άνοιξε την κατσαρόλα πάρε και μια πετσέτα και βάλε το κεφάλι σου πάνω από τη κατσαρόλα και πάρε βαθιές αναπνοές μπας και πάρεις λίγο μυρωδιά από μπάλα.
Γιατί όταν λες ότι ο Αλμπανης δεν θα μπορούσε να είναι δανεικός στον Πανιώνιο ή στον Βόλο δεν έχει μυρωδιά. Βέβαια είσαι ο ίδιος που πριν από 2 χρόνια έλεγε ότι ο Λάζαρος είναι άμπαλος, αλλά όταν ήρθε στον ΟΣΦΠ έκανες λες και πήρατε τον Μέσι.  :S :S :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.516
Πόντοι
5.506
Συμβουλή. Τώρα που έχει κρύο, πάρε μια κατσαρόλα βράσε νερό, ρίξε μια μπάλα και σκέπασε την κατσαρόλα. Όταν μετά από 15-20 λεπτά πάρει βράση άνοιξε την κατσαρόλα πάρε και μια πετσέτα και βάλε το κεφάλι σου πάνω από τη κατσαρόλα και πάρε βαθιές αναπνοές μπας και πάρεις λίγο μυρωδιά από μπάλα.
Γιατί όταν λες ότι ο Αλμπανης δεν θα μπορούσε να είναι δανεικός στον Πανιώνιο ή στον Βόλο δεν έχει μυρωδιά. Βέβαια είσαι ο ίδιος που πριν από 2 χρόνια έλεγε ότι ο Λάζαρος είναι άμπαλος, αλλά όταν ήρθε στον ΟΣΦΠ έκανες λες και πήρατε τον Μέσι.  :S :S :S :S :S
ε δεν πας καλα....
θα σε ταξουμε στην αγ.σοφια
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως για την ιστορία και να είμαι δίκαιος ο ΟΣΦΠ δεν έχει δώσει ΠΟΤΕ (από όσο μπορώ να θυμηθώ) 6 δανεικούς σε μία όμαδα όπως έκανε φέτος ο ΠΑΟΚ με τον Βόλο.....Από την άλλη ο ΠΑΟΚ δεν έχει δώσει 15 παίκτες σε 7 ομάδες της Σούπερ Λίγδας όπως έκανε ο ΟΣΦΠ το 14
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.516
Πόντοι
5.506
Πάντως για την ιστορία και να είμαι δίκαιος ο ΟΣΦΠ δεν έχει δώσει ΠΟΤΕ (από όσο μπορώ να θυμηθώ) 6 δανεικούς σε μία όμαδα όπως έκανε φέτος ο ΠΑΟΚ με τον Βόλο.....Από την άλλη ο ΠΑΟΚ δεν έχει δώσει 15 παίκτες σε 7 ομάδες της Σούπερ Λίγδας όπως έκανε ο ΟΣΦΠ το 14
καποτε ολοι του οφη ηταν ουσιαστικα δανεικοι....
τελος κουβεντας
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καποτε ολοι του οφη ηταν ουσιαστικα δανεικοι....
τελος κουβεντας
Σε αυτό θα σου απαντήσει ο πουλής. Εγώ δεν είμαι ΠΑΟ να σου πω ναι ή όχι. Συμφωνώ εν μέρη. Όχι όλοι. Αλλά ένας σημαντικός αριθμός.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οκ...εσυ το παιζεις ....το τοπι στα δαχτυλα και πανω απο ολα εισαι αντικειμενικος
καλο βραδυ
Αντικειμενικός δεν είμαι. Αλλά τουλάχιστον όταν μου λένε να τους πως πόσους παίκτες έδωσε τα 2 τελευταία χρόνια η ομάδα μου και σε ποιες ομάδες δε θα αμολούσα χαρταετο και δε θα μονιαζα με τον -και καλά- "εχθρό" μου και ούτε θα τον σιγόνταρα. Και φυσικά δε θα έλεγα "έμαθα από εσένα τα πέτρινα χρόνια και έκανα τα ίδια" ιδιαίτερα όταν τα πέτρινα χρόνια του ΟΣΦΠ η ΑΕΚ δεν πλησίαζε σε νούμερο τον αριθμό των δανεικών που έχει δώσει ο ΟΣΦΠ τα τελευταία χρόνια. Θα είχα τα @@ να σου πω "μάγκα έχω δώσει σε 10 χρόνια 80 δανεικούς (8 το χρόνο) χώρια οι ελεύθερες μεταγραφές (πχ Φετφα και Σιώπη στον Άρη) και περνούσα ζάχαρη. Αν ο δικός σου έχει τα @@ ας κάνετε το ίδιο."
Ούτε φυσικά θα έλεγα "Β ομάδες και κανένας δανεισμός" και από την άλλη θα έδινα 12+παίκτες ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ 6 εκ των οποίων σε μία ομάδα. Θα έλεγα "έχω πρόεδρα που σπρώχνει, είδα πόσο ωραία έστεισε ο ΟΣΦΠ το μαγαζάκι του τόσα χρόνια, τον ζήλεψα και είπα να στήσω και εγώ το δικό μου μαγαζί για να περνάω αβαβα από έδρες όπως του Ατρόμητου πχ και να μη κουράζομαι, και από την άλλη οι αντίπαλοι μου όταν παίζουν με τον Ατρόμητο ή τον ΠΑΣ να φτύνουν αίμα για να πάρουν αποτέλεσμα. Αν έχει τα @@ ο δικός σου να κάνει τα ίδια"
Αλλά όταν είχατε εσείς τον Μητρόπουλο και ήταν μάλιστα και Αντιπρόεδρός σας όλα στο ποδόσφαιρο ήταν όμορφα αγγελικά πλασμένα. Όταν ήρθε (βασικά γύρισε) στον Μελισσάν ξαφνικά το ποδόσφαιρο είναι στημένο ο ΠΑΟΚ πήρε το πρωτάθλημα των Πρεσπών, το πρωτάθλημα της ΑΕΚ είναι χάρτινο (τώρα το λέτε εσείς το λένε οι ΠΑΟΚτζήδες το ίδιο μου κάνει) το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι καραστημένο. Εγώ το λέω. Καλά έκανε ο Μελισσαν και ενεργοποίησε πάλι τον κοκαλλιάρη. Καλά έκανε ο ΠΑΟΚ και έβγαλε δικό του πρόεδρο. 20 χρόνια τα είχατε κάνει πουτάνα. Μονα ζυγά δικά σας. Δικαιολογία; Τα έκαναν και οι άλλοι πριν από εμάς. Τότε τι μιλάτε. Και οι τωρινοί κάνουν αυτά που κάνατε εσείς, που κάνατε αυτά που έκαναν οι προηγούμενοι κτπ.
Καλό βράδυ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
21.993
Πόντοι
5.006
απο την αρχη επεμενα πως δεν ειχε καμια καουρα να αγορασει την ξανθη η οποια αλλη μπουρδελοπαε..ο γκαιλες σας βεβαια ειναι μεγαλος γιατι με καθε θυσια πρεπει ντε και καλα η παε ξανθη να ειναι και αγορασμενη απο τον ιβαν...τα προχτεσινα ξεφτιλικια με τον αρουλη και τον παλετα στο ρημαδι σας φανταζομαι τα ειδες!

Ποια ξεφτυλικια μας με τον Άρη τυπε? Μήπως αγοράσαμε το προπονητηριο τους και δεν το ξέρω?
Αλλά νταξει όλα είναι ξεφτυλικια εκτός από αυτό που έγινε μεταξύ Ξάνθης και μπαοκ.. Έτσι λέει ο κολκας με την γυναικομαστια, έτσι θα είναι...
:heavymetalbig:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
21.993
Πόντοι
5.006
Υ.Γ Ο Ιβαν θα πρέπει να είναι ντιπ χαιβάνι να πήγαινε ο ίδιος ή κάποιος συγγενής του και να αγόραζε τη Ξάνθη. Δεν τον έχω και για τόσο μπουνταλά. Όπως δεν αγόρασε και ο χοντρός τον Άρη, ή δε ξέρω και εγώ ποια ομάδα είχε στο άρμα του μέχρι το 2017)

Δηλαδή για να καταλάβω εσείς περιμένετε κάποιος να είναι συγχρόνως πρόεδρος και σε 2 ομάδες, για να καταλάβετε ότι είναι παράρτημα η μία???
Προφανώς και δεν είναι βλακας ο Σαββίδης... Και γι αυτό έβαλε έναν ανηψιο του να αγοράσει όχι την ίδια την παε αλλά το προπονητήριο της.. Και κράτησε στο δς της εταιρίας του τον πανοπουλο και το λοιπό δσ της παε Ξάνθης.. Ξεκάθαρη τριγωνική σχέση, αλλά δεν προκύπτει νομικά ότι ο Σαββίδης αγόρασε την Ξάνθη, απλά την ελέγχει..
Και γι αυτό φτάσανε στην ξεφτυλα οι δικηγόροι του να λεεν στην ΕΕΑ ότι ο μπαοκ ανήκει στην σύζυγο του ρωσοποντιου.. Γιατί μπορεί όλοι να ξέρουμε ότι ο μπαοκ ανήκει στον Σαββίδη, αλλά αυτό που είπαν οι δικηγόροι του στην ΕΕΑ ισχύει νομικα..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.161
Like
29.661
Πόντοι
5.006
:piss:
 

Συνημμένα

  • 82636244_258546928449485_4482353502193975296_n.jpg
    82636244_258546928449485_4482353502193975296_n.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 19

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.161
Like
29.661
Πόντοι
5.006
Συνάντηση Big 4: Εφτασε ο Γραμμένος, αγκαλιάστηκε με Σαββίδη (pic & vid) :effemine: :gay:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Συνάντηση Big 4: Εφτασε ο Γραμμένος, αγκαλιάστηκε με Σαββίδη (pic & vid) :effemine: :gay:
Ξέρεις ότι τώρα οι ΠΑΟΚτζηδες μπορούν πολλά να πούνε για τη χειραψία Μελλισαν χοντρού (οι μόνοι που αντάλλαξαν χειραψία)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom