Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αν εννοεις τον αγωνα του ολυμπιακου θα το πω κομψα ο αρης προκλητικα αδιαφορησε.Σε ενα υποτιθεμενο ντερπυ δεν δηλωνεις να εκτισουν την ποινη τους 4 τιμωριμενοι παικτες.Ουτε τα προσχηματα δεν κρατησαν.Να κατεβαινε πληρες να εχανε και ακομα και οι παικτες να ηταν αδιαφοροι θα μπορουσαν να δικαιολογηθουν λεγοντας πως δεν ηταν σε καλη μερα.


Μαλακίες τούμπανα, ένα παιχνίδι που είναι χαμένο είναι προτιμώτερο να καθαρίσεις τους τιμωρημένους και να τους έχεις στα άλλα που πρέπει να τα πάρεις οπωσδήποτε. Απλά σε βολεύει τώρα να βρείς κάπου να φορτώσεις τη ρετσινιά που κουβαλάς.
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Η ξανθη ο βολος ο πανιωνιος γιατι δεν κανανε το ιδιο;Στα χαρτια πριν τον αγωνα δεν ηταν χαμενοι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Η ξανθη ο βολος ο πανιωνιος γιατι δεν κανανε το ιδιο;Στα χαρτια πριν τον αγωνα δεν ηταν χαμενοι;


Καλά, εντάξει τύπε, στημένο ήταν. Τι να κάνουμε, ας πλήρωνε ο Ιβάν περισσότερα.
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Ακομα και οι στοιχηματικες εταιριες τον αγωνα τον ανοιξαν στο 1.22 κατρακυλησε στο 1.14 και καποιες εταιριες το κλειδωσαν..Υποψην επαιζε ο πρωτος με τον τεταρτο.Εγω δεν λεω οτι ηταν στησιμο.Εσυ το ειπες εγω ειπα πως ηταν προκλητικα αδιαφορος.
Φυσικα και δεν περιμενα κατι αλλο εκτος απο νικη του ολυμπιακου.
Κανας αρειανος θα βγει;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ακομα και οι στοιχηματικες εταιριες τον αγωνα τον ανοιξαν στο 1.22 κατρακυλησε στο 1.14 και καποιες εταιριες το κλειδωσαν..Υποψην επαιζε ο πρωτος με τον τεταρτο.Εγω δεν λεω οτι ηταν στησιμο.Εσυ το ειπες εγω ειπα πως ηταν προκλητικα αδιαφορος.
Φυσικα και δεν περιμενα κατι αλλο εκτος απο νικη του ολυμπιακου.
Κανας αρειανος θα βγει;;;


Άρα αυτό τι ήταν;



 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
συγκρινεις την βουρτσα με την πουτσα..οσο και να μην γουσταρω τον αρη εχει μεγαλυτερο ειδικο βαρος απο την ξανθη.Ας επεσε 3 φορες στην β..ας εφτασε σε 4 τελικους κυπελου και εκανε κλαρινο...
Ερωτηση οταν ο καρυπιδης ηταν στην βεροια και κυκλοφορουσε για καφε φοροντας φορμες του ολυμπιακου οταν παιζει ο γαυρος ευρωπαικα ματς ο καρυπιδης ειναι στα επισημα του καραισκακης οταν θελει ο αρης παικτες δανεικους και τα τελευταια χρονια εχει ξεπατωθει στο να παιρνει παικτες απο το λιμανι .
Εχεις να πεις κατι;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
συγκρινεις την βουρτσα με την πουτσα..οσο και να μην γουσταρω τον αρη εχει μεγαλυτερο ειδικο βαρος απο την ξανθη.Ας επεσε 3 φορες στην β..ας εφτασε σε 4 τελικους κυπελου και εκανε κλαρινο...
Ερωτηση οταν ο καρυπιδης ηταν στην βεροια και κυκλοφορουσε για καφε φοροντας φορμες του ολυμπιακου οταν παιζει ο γαυρος ευρωπαικα ματς ο καρυπιδης ειναι στα επισημα του καραισκακης οταν θελει ο αρης παικτες δανεικους και τα τελευταια χρονια εχει ξεπατωθει στο να παιρνει παικτες απο το λιμανι .
Εχεις να πεις κατι;;;


Ότι ομάδα είναι και Ζαγοράκης και ο Βρύζας.


Για πες έναν δανεικό.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Τρελη σφαγή του Αστέρα Τρίπολης για άλλη μια φορά.
Αυτή είναι η τύχη των ομάδων που δεν ανήκουν στην οικογένεια σαββίδη ή δεν έχουν πάρει καραβιές δανεικών παικτών
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Τρελη σφαγή του Αστέρα Τρίπολης για άλλη μια φορά.
Αυτή είναι η τύχη των ομάδων που δεν ανήκουν στην οικογένεια σαββίδη ή δεν έχουν πάρει καραβιές δανεικών παικτών
για πες μια φαση.... εδω παραλιγο να δωσει μουφα πεναλτι και το γυρισε φαουλ(που ηταν φαουλ)...
που ακριβως αδικηθηκε ο Αστηρ???
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Τρελη σφαγή του Αστέρα Τρίπολης για άλλη μια φορά.
Αυτή είναι η τύχη των ομάδων που δεν ανήκουν στην οικογένεια σαββίδη ή δεν έχουν πάρει καραβιές δανεικών παικτών
Ποιος Αστέρας Τρίπολης;
Εξαιτίας του έπεσε ο Ηρακλής
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.195
Κριτικές
23
Like
7.849
Πόντοι
3.346
Ο λαμπρου θα αφησει εποχη!  ΓΙΑΚΟΥΖΑ 20/1/2020  :hi:

Ο πελκας πρεπει να βρει αλλη ομαδα!  ΓΙΑΚΟΥΖΑ 20/1/2020  :birdman:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
528
Πόντοι
36
Πάμε ολοταχώς για το 3ο συνεχόμενο double
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Πάμε ολοταχώς για το 3ο συνεχόμενο double
τυπε,αν δε βαλετε στα play off 4 δικες σας ομαδες,θα βγειτε στην 5οι.εκει δηλαδη που ανηκετε πραγματικα.το προβλημα για εσας ειναι οτι μπηκε 6αδα και ο βαζελος και 4 ομαδες αποκλειεται να εχετε.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
528
Πόντοι
36
τυπε,αν δε βαλετε στα play off 4 δικες σας ομαδες,θα βγειτε στην 5οι.εκει δηλαδη που ανηκετε πραγματικα.το προβλημα για εσας ειναι οτι μπηκε 6αδα και ο βαζελος και 4 ομαδες αποκλειεται να εχετε.
Ότι έκαναν τόσα χρόνια κάποιοι άλλοι.
Προσέχετε μόνο μην αγοράσει και εσάς ο Ιβαν
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Ότι έκαναν τόσα χρόνια κάποιοι άλλοι.
Προσέχετε μόνο μην αγοράσει και εσάς ο Ιβαν
ας μπορεσει να κανει μεταγραφες για του χρονου και ασε την αγορα του ολυμπιακου.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
528
Πόντοι
36
ας μπορεσει να κανει μεταγραφες για του χρονου και ασε την αγορα του ολυμπιακου.
Δεν ξέρω καν τι ομάδα είσαι,θα δούμε τι θα κάνει.
Παρ'όλα αυτά, μου αρέσει η φωτο στο προφίλ σου
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Δεν ξέρω καν τι ομάδα είσαι,θα δούμε τι θα κάνει.
Παρ'όλα αυτά, μου αρέσει η φωτο στο προφίλ σου
η βαβατση ειναι,στις καυλες της.σε ολυμπιακο μιλας,τι να αγορασετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom