Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177

Στη λίστα των δισεκατομμυριούχων του Forbes ο Ιβάν Σαββίδης

Πέρα από τους τέσσερις Ελληνες κροίσους, στη λίστα του περιοδικού Forbes με τους πλουσιότερους ανθρώπους του κόσμου, περιλαμβάνεται ένα ακόμη πρόσωπο με ελληνικό ενδιαφέρον.

Πρόκειται για τον ισχυρό άνδρα του ΠΑΟΚ, τον Ιβάν Σαββίδη.


Ο ομογενής επιχειρηματίας κατατάσσεται στη θέση 1.511 των 2.153 πιο ευκατάστατων ανθρώπων του κόσμου, με την περιουσία του, σύμφωνα με το περιοδικό, να υπολογίζεται σε 1,5 δισ. δολάρια.

Το Forbes αναφέρει για τον Ιβάν Σαββίδη ότι «το 1980 ξεκίνησε να εργάζεται στην Don State Tobacco Factory (πλέον Donskoy Tabak) και έγινε γενικός διευθυντής της εταιρίας το 1993.
Το 2003 εξελέγη στη Δούμα, στο Κάτω Κοινοβούλιο της Ρωσίας ως μέλος του φιλικού προς τον Πούτιν κόμματος United Russia (Ενωμένη Ρωσία).
Το 2004» καταλήγει το βιογραφικό σημείωμα, «ίδρυσε την Agrokom Group, που κατέχει επίσης εργοστάσια επεξεργασίας κρέατος και συσκευασίας, θερμοκήπια και ανθρακούχου νερού.
Το 2012 η ελληνική εταιρία του Dimera αγόρασε το 51% της ομάδας ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ, ενώ συνεχίζει να επενδύει στην Ελλάδα».

 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.018
Πόντοι
456
Είσαι βλάκας ή τον παριστανεις; Τα νοσοκομεία έχουν καταστραφεί από τη μέρα που χτύπησε η κρίση και οχι λόγο μπολακη. Μη ξεχνάς ότι από το υπουργείο έχει περάσει και ο Γεωργιάδης. Το μέγεθος της επιτυχίας του να καταστρέψει και άλλο τα νοσοκομεία τεράστιο. Αλλά είστε χρυσόψαρα. Στη μνήμη. Για κάποιο λόγο δε πάει πίσω από το 2015. Λες για τα θύματα στο Μάτι. Μόνο που εγώ θυμάμαι και τα θύματα του "στρατηγου ανεμου" πολύ πριν τη κρίση που λεφτά υπήρχαν για να γίνουν συντηρήσεις αλλά τα έδιναν για να αγοράζουν σπιτια και Καγιέν τα "δικά μας" παιδιά.
Αλλά τι μιλάω σε σένα. Η τελευταία σου πρόταση είναι ενδεικτική της βλακείας σου

Έκανα λάθος που σου απάντησα, δεν θα ξαναγίνει, ελπιζω να μην σε βλέπω στο θρεντ του Ολυμπιακού να το μολύνεις.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
χαχαχα καλως το ερπετο με την εγκυρη πηγη. καλα σας λενε μαστερ στη προπαγανδα ρε σκουληκια.




αλλα μεταγραφες ο βασιλιας της παλετας κανει.. εκτος αν του τις κανουν αλλοι, ξερεις βρε ποιος, το αφεντικο της ομαδας που υποστηριζει ο προεδρος σου σκουληκι. στην τρυπα σου γρηγορα μεσα ερπετο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Έκανα λάθος που σου απάντησα, δεν θα ξαναγίνει, ελπιζω να μην σε βλέπω στο θρεντ του Ολυμπιακού να το μολύνεις.
Ρε σάλτα και γαμήσου που θα μου πεις εσύ σε ποιο θρέντ θα μπαίνω και σε πιο όχι. Που κάθεσαι και μου λες ότι υπάρχουν και αλλού παιδεραστές. Βλάκα. Φυσικά και υπάρχουν, ηλίθιε. Αλλά μόνο ένα κομματόσκυλο θα υπεράσπιζε έναν πολιτικό που έχει καταδικαστεί πρωτοδίκος για παιδεραστία απλά και μόνο για να βολευτεί αργότερα.
Κάθεσαι και λες για τα παιδιά που καήκανε στο Μάτι γιατί η σημερινή σκατοκυβέρνηση δεν έκανε συντηρήσεις για να βολέψει τους δικούς της. Είδαμε και τις προηγούμενες σκατακυβερνήσεις, που αυτές είχαν και χρήμα, τι συντηρήσεις έκαναν. Αλλά βλέπεις και εσύ τέτοιο σκατοκομματόσκυλο είσαι που έχεις ξεχάσει τον "στρατηγό άνεμο".
Κάνε μια χάρη στην Ελλάδα και τον κόσμο και εσύ. Τράβα ψόφα με τον άλλον τον παπάρα (ο οποίος δε μολύνει το θρεντ του ΟΣΦΠ υπερασπίζοντας έναν παιδεραστή)...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ρε σάλτα και γαμήσου που θα μου πεις εσύ σε ποιο θρέντ θα μπαίνω και σε πιο όχι. Που κάθεσαι και μου λες ότι υπάρχουν και αλλού παιδεραστές. Βλάκα. Φυσικά και υπάρχουν, ηλίθιε. Αλλά μόνο ένα κομματόσκυλο θα υπεράσπιζε έναν πολιτικό που έχει καταδικαστεί πρωτοδίκος για παιδεραστία απλά και μόνο για να βολευτεί αργότερα.
Κάθεσαι και λες για τα παιδιά που καήκανε στο Μάτι γιατί η σημερινή σκατοκυβέρνηση δεν έκανε συντηρήσεις για να βολέψει τους δικούς της. Είδαμε και τις προηγούμενες σκατακυβερνήσεις, που αυτές είχαν και χρήμα, τι συντηρήσεις έκαναν. Αλλά βλέπεις και εσύ τέτοιο σκατοκομματόσκυλο είσαι που έχεις ξεχάσει τον "στρατηγό άνεμο".
Κάνε μια χάρη στην Ελλάδα και τον κόσμο και εσύ. Τράβα ψόφα με τον άλλον τον παπάρα (ο οποίος δε μολύνει το θρεντ του ΟΣΦΠ υπερασπίζοντας έναν παιδεραστή)...
ολοι οι πολιτικοι ειναι για σφαξιμο κ οσοι τους υποστηριζουν για ομαδικες εκτελεσεις ανευ δικης..
ΠΟΤΕ Κ ΠΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΑΖΑΣ???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.905
Πόντοι
5.506
τυπε τζαμπα πας να εξηγησεις σε ψεκασμενους ανθρωπους τα αυτονοητα. ειναι ξεφτιλισμενοι τελειως εχουνε στησει κωλο σε τυχαρπαστους και εχουν εναποθεσει το μελλον τους σε απατεωνες λαικιστες πολιτικαντηδες γιατι οι ιδιοι ειναι αχρηστοι και το ξερουν οτι με τις δικες τους δυναμεις ειναι 100% αχρηστα σκουπιδια. απο τη μεταπολιτευση και μετα δοξα τω θεω εχουμε ολοι δει ποιοι κυβερνησαν (2 κομματα ολα κ ολα) και ειδαμε που φερανε τη χωρα μεχρι σημερα. 2 γαμημενα κομματα ολα κ ολα αφησανε κρανιου τοπο το ενα εχει καταστραφει αλλα ψιλομετοικησε προς συριζα μερα και το αλλο με τον πιο ηλιθιο πολιτικο που εχει περασει τις τελευταιες 10ετιες μας παρουσιαζεται ως το κομμα της σωτηριας ενω λιγα χρονια πριν μαθαιναμε για βατοπαιδι, εξοπλιστικα, ζιμενς κλπκλπ. και αποτι φαινεται νεοελληνες σα τους στημμενους στα 4 μπαροκ και λοιπους καθυστερημενους μυαλο δεν βαζουν. αστους να πνιγουν στον βουρο τον οποιον ονειρευονται



Επειδή είσαι αυτιστικός μαλάκας και την έχεις κοπανήσει στο εξωτερικό, δε σου πέφτει λόγος. Φαντάζομαι δε οτι την κοπάνησες αφού έκανες τη ζωή χαρισάμενη που έκαναν όλα τα νεολαμόγια στην Ελλάδα από το '95-'96 και μετά εως το 2009. Το πως έφτασε η χώρα εδώ είσαι τελείως ανίκανος να το καταλάβεις όποτε δε φθείρω περισσότερο το πληκτρολόγιό μου για σένα. Το οτι η υπόθεση Βατοπέδι κατέληξε σε φιάσκο στα δικαστήρια και τα εξοπλιστικά-Siemens βαρύνουν κυρίως το πασοκ δείχνει οτι είσαι είτε παραπληροφορημένος ή βαλτός ψέυτης. Τέλος, να κρίνεις ΕΣΥ τον Μητσοτάκη είναι όλη η μαγεία που υπάρχει στον συγκεκριμένο ιστότοπο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.905
Πόντοι
5.506
χαχαχα καλως το ερπετο με την εγκυρη πηγη. καλα σας λενε μαστερ στη προπαγανδα ρε σκουληκια.




αλλα μεταγραφες ο βασιλιας της παλετας κανει.. εκτος αν του τις κανουν αλλοι, ξερεις βρε ποιος, το αφεντικο της ομαδας που υποστηριζει ο προεδρος σου σκουληκι. στην τρυπα σου γρηγορα μεσα ερπετο



Έτσι συριζαίε, βάλε κι άλλο πόνο και κλάμα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Επειδή είσαι αυτιστικός μαλάκας και την έχεις κοπανήσει στο εξωτερικό, δε σου πέφτει λόγος. Φαντάζομαι δε οτι την κοπάνησες αφού έκανες τη ζωή χαρισάμενη που έκαναν όλα τα νεολαμόγια στην Ελλάδα από το '95-'96 και μετά εως το 2009. Το πως έφτασε η χώρα εδώ είσαι τελείως ανίκανος να το καταλάβεις όποτε δε φθείρω περισσότερο το πληκτρολόγιό μου για σένα. Το οτι η υπόθεση Βατοπέδι κατέληξε σε φιάσκο στα δικαστήρια και τα εξοπλιστικά-Siemens βαρύνουν κυρίως το πασοκ δείχνει οτι είσαι είτε παραπληροφορημένος ή βαλτός ψέυτης. Τέλος, να κρίνεις ΕΣΥ τον Μητσοτάκη είναι όλη η μαγεία που υπάρχει στον συγκεκριμένο ιστότοπο.
λοιπον καραγιοζοπαικτη ολκης. φυσικα και εχω λογο να μιλαω και παραπανω απο σενα στημενε στα 4. πουστοκομματοσκυλα σαν εσενα πηγανε την ελλαδα εκει που την πηγανε που τσιμπουκωνατε λαμογια γενιες κ γενιες για να σας βολεψουνε ρε πουσταραδες καπου και εσυ δηλωμενο τσουτσεκι του καθυστερημενου κουλη ηρθες να μας πεις τωρα τι ρε πανιβλακα? τραβα και γαμησου βρε μαλακα , εγω και αλλοι χιλιαδες αναγκαστηκαμε να την κοπανησουμε γιατι κατι κωλοβλαχοι σαν εσενα συνεχιζουνε το ιδιο τροπαριο. μακαρι να βουλιαξετε ολοι στον βουρκο ρε γαμημενοι που βγαινετε και μας κουνατε και το δαχτυλο. το τι ζωη εκανα ρε πανιβλακα ασε να το ξερω εγω και αυτοι που με ξερουν που βγαζεις και συμπερασματα πανηλιθιε. οσο εχεις πεσει μεσα με το "συριζαιος" αλλο τοσο επεσες και σε αυτη τη πιπα που μας ειπες. επισης πανιβλακα μιλησα για 2 κομματα απο τη μεταπολιτευση και μετα οχι μονο για τη νδ σου ρε στημενε στα 4 δουλε. εσυ γενικα δεν εισαι ικανος να κρινεις κατι οχι το πως βουλιαξε η χωρα παντως, αν ειχες καταλαβει εστω και 1% δεν θα εβγαινες να δηλωνεις γιουσουφακι του κουλη ρε βλαμμενε. φυσικα ολα αυτα καταληξανε σε φιασκο (οπως και καινουριες υποθεσεις που κατι φλωροι και μηλιωνηδες λιγες μερες μετα τα δικαστηρια κανανε παρτυ με βιζιτες στη μυκονο και κατι πουστρακια σαν εσενα χειροκτροτουσανε) αφου (και) η δικαστικη εξουσια ειναι ακομα ελεγχομενη (εδω και 10ετιες). εχεις και αποψη ρε γελοιο ανθρωπακι που μονο εκδουλευση ξερεις να πουλας. γιαυτο εισαι εκομα εκει και τσιμπουκωνεις τον πανηλιθιο (συμφωνα με λεγομενα στελεχων ΚΑΙ της νδ πανιβλακα) κουλη, γιατι χωρις κουλη εισαι ενα αχρηστο σκουπιδι και το γνωριζεις καλα, γιαυτο και δεν μπορεις να επιβιωσεις μακρια απο ΑΥΤΗΝ την Ελλαδα σκουπιδι. τον κουλη τον κρινουν οσοι οσοι εχουνε 2 δραμια μυαλο απο αυτα που λεει και μονο (πολιτικος προσφυγας στα 2 του ετη ρε ειπε ο κλοουν και γελουσαν ολοι μαζι του), οσοι ειναι με 2ψηφιο βαρια iq απλα δηλωνουν υποστηρικτες του
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
χαχαχα καλως το ερπετο με την εγκυρη πηγη. καλα σας λενε μαστερ στη προπαγανδα ρε σκουληκια.




αλλα μεταγραφες ο βασιλιας της παλετας κανει.. εκτος αν του τις κανουν αλλοι, ξερεις βρε ποιος, το αφεντικο της ομαδας που υποστηριζει ο προεδρος σου σκουληκι. στην τρυπα σου γρηγορα μεσα ερπετο

Αφού μιλάνε και τα ορκς για προπαγάνδα η επιστήμη πρέπει να μεταναστεύσει απ' αυτό τον τόπο!!!

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Έτσι συριζαίε, βάλε κι άλλο πόνο και κλάμα.
μετα απο παιδεραστη ξεπλενεις και αλλο λαμογιο που πιστολιασε τους εργαζομενους του ρε ανθρωπακι και η μια αυτοκτονησε? εισαι τεραστιο σκουπιδι τελικα μαλακα μου. δεν ξανασχολουμαι μαζι σου ρε σιχαμερε δουλοπρεπη αρχιμαλακαρε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Αφού μιλάνε και τα ορκς για προπαγάνδα η επιστήμη πρέπει να μεταναστεύσει απ' αυτό τον τόπο!!!

ετσι ερπετο. οι πηγες σου θα ειναι μονο απο το σαιτ του μεγαλου αφεντικου. και εσυ στα 4 και τουμπεκα στον χοντρο
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Γρήγορα το σανό σου και νάνι...
τον κλιγγοπουλο και τα ματια σου εσυ ερπετο μου!και πουσαι ασε το σανο για μενα , εσυ πιασε μια απο την επιχειρηματολογια τακη και καραπαππα και μη σταματας! και εκει κατα το μαη μερια κλεισε κανα δωματιο στου φιλου σου του γαμαιαυτιστικου γιατι δεν θα αντεξεις στην πολη ερπετο μου. στα 4 στο βαγγελα ειπαμε και τουμπεκα
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
λοιπον καραγιοζοπαικτη ολκης. φυσικα και εχω λογο να μιλαω και παραπανω απο σενα στημενε στα 4. πουστοκομματοσκυλα σαν εσενα πηγανε την ελλαδα εκει που την πηγανε που τσιμπουκωνατε λαμογια γενιες κ γενιες για να σας βολεψουνε ρε πουσταραδες καπου και εσυ δηλωμενο τσουτσεκι του καθυστερημενου κουλη ηρθες να μας πεις τωρα τι ρε πανιβλακα? τραβα και γαμησου βρε μαλακα , εγω και αλλοι χιλιαδες αναγκαστηκαμε να την κοπανησουμε γιατι κατι κωλοβλαχοι σαν εσενα συνεχιζουνε το ιδιο τροπαριο. μακαρι να βουλιαξετε ολοι στον βουρκο ρε γαμημενοι που βγαινετε και μας κουνατε και το δαχτυλο. το τι ζωη εκανα ρε πανιβλακα ασε να το ξερω εγω και αυτοι που με ξερουν που βγαζεις και συμπερασματα πανηλιθιε. οσο εχεις πεσει μεσα με το "συριζαιος" αλλο τοσο επεσες και σε αυτη τη πιπα που μας ειπες. επισης πανιβλακα μιλησα για 2 κομματα απο τη μεταπολιτευση και μετα οχι μονο για τη νδ σου ρε στημενε στα 4 δουλε. εσυ γενικα δεν εισαι ικανος να κρινεις κατι οχι το πως βουλιαξε η χωρα παντως, αν ειχες καταλαβει εστω και 1% δεν θα εβγαινες να δηλωνεις γιουσουφακι του κουλη ρε βλαμμενε. φυσικα ολα αυτα καταληξανε σε φιασκο (οπως και καινουριες υποθεσεις που κατι φλωροι και μηλιωνηδες λιγες μερες μετα τα δικαστηρια κανανε παρτυ με βιζιτες στη μυκονο και κατι πουστρακια σαν εσενα χειροκτροτουσανε) αφου (και) η δικαστικη εξουσια ειναι ακομα ελεγχομενη (εδω και 10ετιες). εχεις και αποψη ρε γελοιο ανθρωπακι που μονο εκδουλευση ξερεις να πουλας. γιαυτο εισαι εκομα εκει και τσιμπουκωνεις τον πανηλιθιο (συμφωνα με λεγομενα στελεχων ΚΑΙ της νδ πανιβλακα) κουλη, γιατι χωρις κουλη εισαι ενα αχρηστο σκουπιδι και το γνωριζεις καλα, γιαυτο και δεν μπορεις να επιβιωσεις μακρια απο ΑΥΤΗΝ την Ελλαδα σκουπιδι. τον κουλη τον κρινουν οσοι οσοι εχουνε 2 δραμια μυαλο απο αυτα που λεει και μονο (πολιτικος προσφυγας στα 2 του ετη ρε ειπε ο κλοουν και γελουσαν ολοι μαζι του), οσοι ειναι με 2ψηφιο βαρια iq απλα δηλωνουν υποστηρικτες του
ρε τυπε ετσι οπως τα γραφεις ειναι για την νουδουλα κ ακομη χειροτερα,αλλα πανω-κατω τα ιδια εχουν κανει ΟΛΟΙ οι πολιτικοι στο κρατος οπερετα που ζουμε..
Κατ εσε υπαρχει εστω κ ενας πολιτικος που διαφερει απ οσους εσυ κατηγορεις??.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
τον κλιγγοπουλο και τα ματια σου εσυ ερπετο μου!και πουσαι ασε το σανο για μενα , εσυ πιασε μια απο την επιχειρηματολογια τακη και καραπαππα και μη σταματας! και εκει κατα το μαη μερια κλεισε κανα δωματιο στου φιλου σου του γαμαιαυτιστικου γιατι δεν θα αντεξεις στην πολη ερπετο μου. στα 4 στο βαγγελα ειπαμε και τουμπεκα


Πανε στο Ιπποκρατειο να δωσεις αιμα,εκει θα ανακαλυψεις ποιος ειναι στα 4 μεσα σ'αυτη την πολη... ;)
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.905
Πόντοι
5.506
λοιπον καραγιοζοπαικτη ολκης. φυσικα και εχω λογο να μιλαω και παραπανω απο σενα στημενε στα 4. πουστοκομματοσκυλα σαν εσενα πηγανε την ελλαδα εκει που την πηγανε που τσιμπουκωνατε λαμογια γενιες κ γενιες για να σας βολεψουνε ρε πουσταραδες καπου και εσυ δηλωμενο τσουτσεκι του καθυστερημενου κουλη ηρθες να μας πεις τωρα τι ρε πανιβλακα? τραβα και γαμησου βρε μαλακα , εγω και αλλοι χιλιαδες αναγκαστηκαμε να την κοπανησουμε γιατι κατι κωλοβλαχοι σαν εσενα συνεχιζουνε το ιδιο τροπαριο. μακαρι να βουλιαξετε ολοι στον βουρκο ρε γαμημενοι που βγαινετε και μας κουνατε και το δαχτυλο. το τι ζωη εκανα ρε πανιβλακα ασε να το ξερω εγω και αυτοι που με ξερουν που βγαζεις και συμπερασματα πανηλιθιε. οσο εχεις πεσει μεσα με το "συριζαιος" αλλο τοσο επεσες και σε αυτη τη πιπα που μας ειπες. επισης πανιβλακα μιλησα για 2 κομματα απο τη μεταπολιτευση και μετα οχι μονο για τη νδ σου ρε στημενε στα 4 δουλε. εσυ γενικα δεν εισαι ικανος να κρινεις κατι οχι το πως βουλιαξε η χωρα παντως, αν ειχες καταλαβει εστω και 1% δεν θα εβγαινες να δηλωνεις γιουσουφακι του κουλη ρε βλαμμενε. φυσικα ολα αυτα καταληξανε σε φιασκο (οπως και καινουριες υποθεσεις που κατι φλωροι και μηλιωνηδες λιγες μερες μετα τα δικαστηρια κανανε παρτυ με βιζιτες στη μυκονο και κατι πουστρακια σαν εσενα χειροκτροτουσανε) αφου (και) η δικαστικη εξουσια ειναι ακομα ελεγχομενη (εδω και 10ετιες). εχεις και αποψη ρε γελοιο ανθρωπακι που μονο εκδουλευση ξερεις να πουλας. γιαυτο εισαι εκομα εκει και τσιμπουκωνεις τον πανηλιθιο (συμφωνα με λεγομενα στελεχων ΚΑΙ της νδ πανιβλακα) κουλη, γιατι χωρις κουλη εισαι ενα αχρηστο σκουπιδι και το γνωριζεις καλα, γιαυτο και δεν μπορεις να επιβιωσεις μακρια απο ΑΥΤΗΝ την Ελλαδα σκουπιδι. τον κουλη τον κρινουν οσοι οσοι εχουνε 2 δραμια μυαλο απο αυτα που λεει και μονο (πολιτικος προσφυγας στα 2 του ετη ρε ειπε ο κλοουν και γελουσαν ολοι μαζι του), οσοι ειναι με 2ψηφιο βαρια iq απλα δηλωνουν υποστηρικτες του


Δύσκολη η ζωή στην ξενιτιά τύπε, ε;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Επειδή είσαι αυτιστικός μαλάκας και την έχεις κοπανήσει στο εξωτερικό, δε σου πέφτει λόγος. Φαντάζομαι δε οτι την κοπάνησες αφού έκανες τη ζωή χαρισάμενη που έκαναν όλα τα νεολαμόγια στην Ελλάδα από το '95-'96 και μετά εως το 2009. Το πως έφτασε η χώρα εδώ είσαι τελείως ανίκανος να το καταλάβεις όποτε δε φθείρω περισσότερο το πληκτρολόγιό μου για σένα. Το οτι η υπόθεση Βατοπέδι κατέληξε σε φιάσκο στα δικαστήρια και τα εξοπλιστικά-Siemens βαρύνουν κυρίως το πασοκ δείχνει οτι είσαι είτε παραπληροφορημένος ή βαλτός ψέυτης. Τέλος, να κρίνεις ΕΣΥ τον Μητσοτάκη είναι όλη η μαγεία που υπάρχει στον συγκεκριμένο ιστότοπο.
Σιγά ρε μαλακα τον πυρηνικό φυσικό που δε θα τολμήσουμε να κρίνουμε. Τον άνθρωπο που 6 μηνών δήλωνε πολιτικός κρατούμενος και που είπε αυτό που είπε για το ουφο μέσα στη Βουλή.
Που στο δρόμο καλημεριζει κούκλες και για να είμαστε ον τοπικ είπε καλή ευρωπαϊκή πορεία στον ΠΑΟΚ ενώ αυτός είχε αποκλειστεί.
Με τη δική σου λογική δε θα έπρεπε να κρίνουμε κανέναν.
Σιχαμένο σκουλήκι κομματοσκυλο του κερατα που η γαμημένη κρίση έπρεπε να εξαφανίσει το είδος σου αλλά απέτυχε, ψοφα. Κάνε εσύ την αρχή τουλάχιστον
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αφού μιλάνε και τα ορκς για προπαγάνδα η επιστήμη πρέπει να μεταναστεύσει απ' αυτό τον τόπο!!!

Χαχαχα. ΠΑΟΚ δεν είμαι, αλλά ρε μαλεα το 10.gr ;;;; Ας έβαζες άρθρο του γαύρου. Πιο αντικείμενο θα ηταν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.905
Πόντοι
5.506
Σιγά ρε μαλακα τον πυρηνικό φυσικό που δε θα τολμήσουμε να κρίνουμε. Τον άνθρωπο που 6 μηνών δήλωνε πολιτικός κρατούμενος και που είπε αυτό που είπε για το ουφο μέσα στη Βουλή.
Που στο δρόμο καλημεριζει κούκλες και για να είμαστε ον τοπικ είπε καλή ευρωπαϊκή πορεία στον ΠΑΟΚ ενώ αυτός είχε αποκλειστεί.
Με τη δική σου λογική δε θα έπρεπε να κρίνουμε κανέναν.
Σιχαμένο σκουλήκι κομματοσκυλο του κερατα που η γαμημένη κρίση έπρεπε να εξαφανίσει το είδος σου αλλά απέτυχε, ψοφα. Κάνε εσύ την αρχή τουλάχιστον


Έλα τύπε, κερνάω.


.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom