Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μαλάκα μου, το γεγονός και μόνο ότι προσπαθείς να υπερασπιστής ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ απλά και μόνο επειδή είναι ΝΔημοκράτης σε κάνει υπεργαλαξιακό μαλάκα από καταβολής του χρόνου. Σόρρυ, δε το λέω συχνά αλλά, ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ
συριζαιος βαμμενος κ εσυ τυπε μου???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Μαλάκα μου, το γεγονός και μόνο ότι προσπαθείς να υπερασπιστής ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ απλά και μόνο επειδή είναι ΝΔημοκράτης σε κάνει υπεργαλαξιακό μαλάκα από καταβολής του χρόνου. Σόρρυ, δε το λέω συχνά αλλά, ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ


Ρε τύπε, ο άλλος είναι αυτιστικός εκ γενετής*, εσύ είσαι απλά τυφλός; Θέλω να το ελπίζω.




*μπαοκ.


Πάρε μια δεύτερη ευκαιρία.

Ποιός ξεπλένει βρε ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΑΝΑΠΗΡΕ; Το κουτί της πανδώρας είναι συριζαικό εμετοσαιτ βρε ΗΛΙΘΙΕ. Εγώ δηλώνω εφόσων καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ, παρόλο που θα σημαίνει οτι πήδηξε παιδάκια ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ, [size=40pt]να ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.   [/size]



Εσύ τι έχεις να δηλώσεις για τύπους που ορέγονται να "ρίξουν κανέναν πούτσο" σε 15χρονα κοριτσάκια που παίζουν βόλλευ τον ελεύθερο χρόνο τους ΜΩΡΗ ΡΟΜΠΑ;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ρε τύπε, ο άλλος είναι αυτιστικός εκ γενετής*, εσύ είσαι απλά τυφλός; Θέλω να το ελπίζω.




*μπαοκ.


Πάρε μια δεύτερη ευκαιρία.
τυπε ολοι λαθος κανουνε με σενα.. κ εγωκ ο γκρεγκ κ οσοι σε βαλανε υποψηφιο για μιστερ λακαμα. σωστος μονο εσυ εισαι. ολοι οι υπολοιποι ειμαστε συριζαιοι τυπε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε τύπε, ο άλλος είναι αυτιστικός εκ γενετής*, εσύ είσαι απλά τυφλός; Θέλω να το ελπίζω.




*μπαοκ.


Πάρε μια δεύτερη ευκαιρία.
Να σου πω. Για 15χρονα κοριτσάκια καμία όρεξη. ΑΛΛΑ για 16χρονα κοριτσάκια τα ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΘΥΜΑΤΑ ΤΡΑΦΙΚΙΓΚ θα γούσταρα. Κατάλαβες μαλάκα. Ο Γεωργιάδης (το έχει το όνομα) ασελγούσε σε 15χρονα και 16χρονα ΑΓΟΡΙΑ ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ. Ήταν δηλαδή θύματα τραφικιγκ. Και εσύ μου τον δικαιολογείς και για αυτό βάζεις και ΗΛΙΘΙΕΣ αποφάσεις του ΣΥΡΙΖΑ, επειδή είναι Νδημοκράτης. Το λοιπόν, επειδή ο ΣΥΡΙΖΑ σου έσωσε το δεξί χέρι του Μητσοτάκη (και άσε τις ΠΑΠΑΡΙΕΣ αλλού ότι δεν είναι κτλπ) ΨΗΦΙΣΕ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ [size=80pt][move]ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ[/move][/size]
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Να σου πω. Για 15χρονα κοριτσάκια καμία όρεξη. ΑΛΛΑ για 16χρονα κοριτσάκια τα ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΘΥΜΑΤΑ ΤΡΑΦΙΚΙΓΚ θα γούσταρα. Κατάλαβες μαλάκα. Ο Γεωργιάδης (το έχει το όνομα) ασελγούσε σε 15χρονα και 16χρονα ΑΓΟΡΙΑ ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ. Ήταν δηλαδή θύματα τραφικιγκ. Και εσύ μου τον δικαιολογείς και για αυτό βάζεις και ΗΛΙΘΙΕΣ αποφάσεις του ΣΥΡΙΖΑ, επειδή είναι Νδημοκράτης. Το λοιπόν, επειδή ο ΣΥΡΙΖΑ σου έσωσε το δεξί χέρι του Μητσοτάκη (και άσε τις ΠΑΠΑΡΙΕΣ αλλού ότι δεν είναι κτλπ) ΨΗΦΙΣΕ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ [size=80pt][move]ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ[/move][/size]
ο τυπος ειναι τερμα για τον πουτσο. πιανεται απο μια μαλακια που εγραψα πανω στην καφριλα και καθεται και το αντιπαραθετει με αυτα που εκανε το σκουπιδι της νδ εχοντας θεση ισχυος στην χωρα της Μολδαβιας. μιλαμε για αηδιαστικο σκουπιδι και καθεται και μιλαει πολιτικα για ενα τοσο σιχαμερο ζητημα. μιλαμε για βρωμερο και τρισαθλιο κομματοσκυλο τυπε μου που οποιος του αντιπαρατεθει τον λεει συριζαιο.. παντως το να εισαι νεοδημοκρατης σαν αυτον ειναι πολυ χειροτερο απο τον χειροτερο συριζαιο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Να σου πω. Για 15χρονα κοριτσάκια καμία όρεξη. ΑΛΛΑ για 16χρονα κοριτσάκια τα ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΘΥΜΑΤΑ ΤΡΑΦΙΚΙΓΚ θα γούσταρα. Κατάλαβες μαλάκα. Ο Γεωργιάδης (το έχει το όνομα) ασελγούσε σε 15χρονα και 16χρονα ΑΓΟΡΙΑ ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ. Ήταν δηλαδή θύματα τραφικιγκ. Και εσύ μου τον δικαιολογείς και για αυτό βάζεις και ΗΛΙΘΙΕΣ αποφάσεις του ΣΥΡΙΖΑ, επειδή είναι Νδημοκράτης. Το λοιπόν, επειδή ο ΣΥΡΙΖΑ σου έσωσε το δεξί χέρι του Μητσοτάκη (και άσε τις ΠΑΠΑΡΙΕΣ αλλού ότι δεν είναι κτλπ) ΨΗΦΙΣΕ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ [size=80pt][move]ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ[/move][/size]


Κατάλαβα, είσαι και συ κατηγορία αμεα.


Επειδή δεν έχω καμία διάθεση ακόμα και αυτιστικά σαν και εσάς τα δυο να ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ θέλω να "ελαφρύνω τη θέση του κατηγορούμενου" λες και είμαι συνήγορός του, δεν κάθομαι να αναλύω τι είναι τραφικινγκ, τι ΔΕΝ είναι τραφικινγκ και τι σκατά έχει κάνει ή δεν έχει κάνει ο τύπος. Άλλωστε εσείς ήσασταν ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ και έχετε δει με κάθε λεπτομέρεια το τι έχει συμβεί στη Μολδαβία.

Και επειδή είστε κουραστικοί και βαρετοί μαλάκες, σας ΞΑΝΑΦΗΝΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ BAROCK που δεν έχει καμία σχέση με τη δήλωση "κρίμα που δεν τις ρίξαμε κανένα πούτσο" (τις 15χρονες).


Εξώδικη ΑΝΑΡΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ



Ποιός ξεπλένει βρε ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΑΝΑΠΗΡΕ; Το κουτί της πανδώρας είναι συριζαικό εμετοσαιτ βρε ΗΛΙΘΙΕ. [size=90pt]Εγώ δηλώνω[/size] εφόσων καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ, παρόλο που θα σημαίνει οτι πήδηξε παιδάκια ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ, [size=90pt]να ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.   [/size]



Εσύ τι έχεις να δηλώσεις για τύπους που ορέγονται να "ρίξουν κανέναν πούτσο" σε 15χρονα κοριτσάκια που παίζουν βόλλευ τον ελεύθερο χρόνο τους ΜΩΡΗ ΡΟΜΠΑ;


Μετά τιμής,

5/3/2019

Barock




ΣΚΟΥΞΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Κατάλαβα, είσαι και συ κατηγορία αμεα.


Επειδή δεν έχω καμία διάθεση ακόμα και αυτιστικά σαν και εσάς τα δυο να ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ θέλω να "ελαφρύνω τη θέση του κατηγορούμενου" λες και είμαι συνήγορός του, δεν κάθομαι να αναλύω τι είναι τραφικινγκ, τι ΔΕΝ είναι τραφικινγκ και τι σκατά έχει κάνει ή δεν έχει κάνει ο τύπος. Άλλωστε εσείς ήσασταν ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ και έχετε δει με κάθε λεπτομέρεια το τι έχει συμβεί στη Μολδαβία.

Και επειδή είστε κουραστικοί και βαρετοί μαλάκες, σας ΞΑΝΑΦΗΝΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ BAROCK που δεν έχει καμία σχέση με τη δήλωση "κρίμα που δεν τις ρίξαμε κανένα πούτσο" (τις 15χρονες).


Εξώδικη ΑΝΑΡΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ




Μετά τιμής,

5/3/2019

Barock



ΣΚΟΥΞΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
ενταξει τυπε. μας επεισες τωρα. προσεξε μη το δουνε απο το κομμα ομως και στραβωσουν και η θεση που περιμενεις κοπει. αντε το μπουλο τωρα σιχαμενη πατσαβουρα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κατάλαβα, είσαι και συ κατηγορία αμεα.


Επειδή δεν έχω καμία διάθεση ακόμα και αυτιστικά σαν και εσάς τα δυο να ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ θέλω να "ελαφρύνω τη θέση του κατηγορούμενου" λες και είμαι συνήγορός του, δεν κάθομαι να αναλύω τι είναι τραφικινγκ, τι ΔΕΝ είναι τραφικινγκ και τι σκατά έχει κάνει ή δεν έχει κάνει ο τύπος. Άλλωστε εσείς ήσασταν ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ και έχετε δει με κάθε λεπτομέρεια το τι έχει συμβεί στη Μολδαβία.

Και επειδή είστε κουραστικοί και βαρετοί μαλάκες, σας ΞΑΝΑΦΗΝΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ BAROCK που δεν έχει καμία σχέση με τη δήλωση "κρίμα που δεν τις ρίξαμε κανένα πούτσο" (τις 15χρονες).


Εξώδικη ΑΝΑΡΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ




Μετά τιμής,

5/3/2019

Barock




ΣΚΟΥΞΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
Παπάρα, βλάκα. Πρωτοδίκος έχει καταδικαστεί; Ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Βλάκα ηλίθιε. Μια ολόκληρη κοινωνία, η γαμημένη δική σας, έπεσε να φάει κάτι γυναίκες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ ως ορθετικές, χωρίς να περιμένει να καταδικαστούν πρωτοδίκος, δευτεροδίκος και απειριοδίκος. Αλλά η ίδια ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ένα ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΗ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ, που απέφυγε τη σύλληψη στη Μολδαβία χρησιμοποιώντας τη ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑ περιμένει να καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ και ΑΜΕΤΑΚΛΕΙΤΟΣ, ΑΣΧΕΤΑ με το ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΟΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑΔΙΑΚΣΤΕΙ.

Τράβα ψόφα το λοιπόν παπάρα, που βάζεις και "μετά τιμής". Μετά τιμής να πας να γαμηθείς εσύ και η γαμημένη κοινωνία που αντιπροσωπεύεις. Υποκριτές του κώλου. Που σας πείραξε μια καθαρίστρια που έκανε πλαστογράφηση του απολυτηρίου του δημοτικού για να παίρνει 500 ευρώ, αλλά από την άλλη το γεγονός ότι ο Γκιρτζίκης είναι απόφοιτος του δημοτικού και έπαιρνε 5000 ευρώ το καταπίνετε αμάσητο. Φαρισαίοι υποκριτές. Στη πυρά στη πυρά και φόρα παρτίδα τα προσωπά τους για τις γυναίες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ (και εν τέλη απαλάχτηκαν) ως οροθετικές, αλλά για τον ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ "ε ας περιμένουμε να δούμε και την έφεση". Μη κάνετε παιδιά ρε πούστη μου. Να ψοφήσει η φάρα σας να ηρεμήσουμε και εμείς.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.999
Like
11.225
Πόντοι
2.606
σκασε μωρη ΛΟΥΚΙΑ..
ΠΟΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΤΡΑ???
Η Κορινθος επαιζε Α Εθνικη πριν 400 χρονια..
Δεν χρειαζεται να επικροτεις το πεσιμο σε γυναικοπαιδα κ αναπηρους για να μας αποδειξεις ποσο ξεφτιλοπουστες εισαστε..Το ξερουμε ηδη απο πεσιματα που εχετε κανει σε 15χρονα κοριτσακια αθλητριες μας του στιβου στην Θερμη..
ΤΟΣΟ ΡΟΜΠΕΣ εισαστε κ εσεις..
Την επομενη φορα καντε ντου σε κανα παιδικο σταθμο..
1) ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΑΣΧΕΤΕ ΜΑΛΑΚΑ.....ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΕΠΙΚΡΟΤΗΣΑ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΚΑΦΡΕ...
2)ΣΥΝΕΚΡΙΝΑ ,ΜΕ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΩΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ, ΑΠΟ ΛΥΡΑΤΕΣ ΚΟΤΕΣ ΜΕ ΓΚΛΟΠ -ΚΡΑΝΗ-ΜΑΧΑΙΡΙΑ -ΜΟΛΟΤΩΦ..
3)ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑ ΛΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΟΤΡΟΛ,. ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΠΕΣΙΜΑΤΙΚΕΣ...
...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΩ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Παπάρα, βλάκα. Πρωτοδίκος έχει καταδικαστεί; Ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Βλάκα ηλίθιε. Μια ολόκληρη κοινωνία, η γαμημένη δική σας, έπεσε να φάει κάτι γυναίκες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ ως ορθετικές, χωρίς να περιμένει να καταδικαστούν πρωτοδίκος, δευτεροδίκος και απειριοδίκος. Αλλά η ίδια ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ένα ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΗ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ, που απέφυγε τη σύλληψη στη Μολδαβία χρησιμοποιώντας τη ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑ περιμένει να καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ και ΑΜΕΤΑΚΛΕΙΤΟΣ, ΑΣΧΕΤΑ με το ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΟΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑΔΙΑΚΣΤΕΙ.

Τράβα ψόφα το λοιπόν παπάρα, που βάζεις και "μετά τιμής". Μετά τιμής να πας να γαμηθείς εσύ και η γαμημένη κοινωνία που αντιπροσωπεύεις. Υποκριτές του κώλου. Που σας πείραξε μια καθαρίστρια που έκανε πλαστογράφηση του απολυτηρίου του δημοτικού για να παίρνει 500 ευρώ, αλλά από την άλλη το γεγονός ότι ο Γκιρτζίκης είναι απόφοιτος του δημοτικού και έπαιρνε 5000 ευρώ το καταπίνετε αμάσητο. Φαρισαίοι υποκριτές. Στη πυρά στη πυρά και φόρα παρτίδα τα προσωπά τους για τις γυναίες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ (και εν τέλη απαλάχτηκαν) ως οροθετικές, αλλά για τον ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ "ε ας περιμένουμε να δούμε και την έφεση". Μη κάνετε παιδιά ρε πούστη μου. Να ψοφήσει η φάρα σας να ηρεμήσουμε και εμείς.
τερμα βαμμενος συριζαιος κ εσυ βλεπω τυπε μου! εγω πιστευω ειναι λασπη στον κυριο νικο μας γιατι θελουν να χτυπησουνε το μεγαλο μυαλο απο πισω του τον κυριο κυριακο. ασε που εβλεπα ολη την ωρα σκαι και δεν ειπανε τιποτα , αααρα δεν εγινε ! επισης ο μπολακης καπνιζει
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τερμα βαμμενος συριζαιος κ εσυ βλεπω τυπε μου! εγω πιστευω ειναι λασπη στον κυριο νικο μας γιατι θελουν να χτυπησουνε το μεγαλο μυαλο απο πισω του τον κυριο κυριακο. ασε που εβλεπα ολη την ωρα σκαι και δεν ειπανε τιποτα , αααρα δεν εγινε ! επισης ο μπολακης καπνιζει
Μαλάκας είναι και ο μΠολάκης. Αντί να κάτσει και να δει τον κακό χαμό στα νοσοκομείο το παίζει (κουραδο)μαγκας. Αλλά άπειρες φορές να γίνει τεκές κάθε μέρα το υπουργείο, από το να γαμηθεί η ψυχή (και το σώμα) ενός μικρού παιδιού για να βγάλει από μέσα του όλες τις άρρωστες ανωμαλίες του μια αμοιβάδα. Και ακόμα πιο άπειρες φορές να ψοφίσει αυτός που ενός υπάρχει ΠΡΩΤΟΔΙΚΗ καταδίκη, κάθεται και τον υπερασπίζεται με το ακράδαντο επιχείρημα "ήσουν μπροστά" και το "ας περιμένουμε και την έφεση". Λες και στο δικαστήριο είπε ο δικαστής "έτσι για το σασπένς ας τον κρίνουμε ένοχο να δούμε τι θα γίνει. Καλή φάση δικέ μου ε;"
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μαλάκας είναι και ο μΠολάκης. Αντί να κάτσει και να δει τον κακό χαμό στα νοσοκομείο το παίζει (κουραδο)μαγκας. Αλλά άπειρες φορές να γίνει τεκές κάθε μέρα το υπουργείο, από το να γαμηθεί η ψυχή (και το σώμα) ενός μικρού παιδιού για να βγάλει από μέσα του όλες τις άρρωστες ανωμαλίες του μια αμοιβάδα. Και ακόμα πιο άπειρες φορές να ψοφίσει αυτός που ενός υπάρχει ΠΡΩΤΟΔΙΚΗ καταδίκη, κάθεται και τον υπερασπίζεται με το ακράδαντο επιχείρημα "ήσουν μπροστά" και το "ας περιμένουμε και την έφεση". Λες και στο δικαστήριο είπε ο δικαστής "έτσι για το σασπένς ας τον κρίνουμε ένοχο να δούμε τι θα γίνει. Καλή φάση δικέ μου ε;"
συμφωνω μαζι σου 100%. για τον πουτσο κ ο μπολακης απλα εστιαζω στην σχιζοφρενεια των τσουτσεκιων της νδ (τυπους σαν τον μπαροκ, καναλια, εφημεριδες, μμε γενικως) που τους απασχολει το οτι καπνιζει ο βλαχο μπολακης και θαβουνε την ειδηση του παιδεραστη. οι τυποι ειναι αρρωστοι τελειως ψυχικα πνευματικα ηθικα , σιχαμενα οντα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
τυπε το πεσιμο στο μενιδι σας βγηκε καλο ?? γιατι κατι μηχανακια και κατι μαλακισμενα αφησατε πισω αποτι θυμαμαι . αν δεν επικροτεις τετοιες μαλακιες μην αρχισουμε τωρα

ποιος σου ειπε ότι δεν τα επικροτω???εννοείται ότι είμαι υπερ....αλλα στα ισια...όχι σε αναπηρους, κοριτσακια και παιδακια...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.018
Πόντοι
456
Παπάρα, βλάκα. Πρωτοδίκος έχει καταδικαστεί; Ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Βλάκα ηλίθιε. Μια ολόκληρη κοινωνία, η γαμημένη δική σας, έπεσε να φάει κάτι γυναίκες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ ως ορθετικές, χωρίς να περιμένει να καταδικαστούν πρωτοδίκος, δευτεροδίκος και απειριοδίκος. Αλλά η ίδια ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ένα ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΗ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ, που απέφυγε τη σύλληψη στη Μολδαβία χρησιμοποιώντας τη ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑ περιμένει να καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ και ΑΜΕΤΑΚΛΕΙΤΟΣ, ΑΣΧΕΤΑ με το ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΟΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑΔΙΑΚΣΤΕΙ.

Τράβα ψόφα το λοιπόν παπάρα, που βάζεις και "μετά τιμής". Μετά τιμής να πας να γαμηθείς εσύ και η γαμημένη κοινωνία που αντιπροσωπεύεις. Υποκριτές του κώλου. Που σας πείραξε μια καθαρίστρια που έκανε πλαστογράφηση του απολυτηρίου του δημοτικού για να παίρνει 500 ευρώ, αλλά από την άλλη το γεγονός ότι ο Γκιρτζίκης είναι απόφοιτος του δημοτικού και έπαιρνε 5000 ευρώ το καταπίνετε αμάσητο. Φαρισαίοι υποκριτές. Στη πυρά στη πυρά και φόρα παρτίδα τα προσωπά τους για τις γυναίες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ (και εν τέλη απαλάχτηκαν) ως οροθετικές, αλλά για τον ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ "ε ας περιμένουμε να δούμε και την έφεση". Μη κάνετε παιδιά ρε πούστη μου. Να ψοφήσει η φάρα σας να ηρεμήσουμε και εμείς.


Γιατί δεν βάζεις τον εαυτό σου σ αυτή την κοινωνία, εσύ τί είσαι,ο τιμωρός? Ξέρεις πόσα παιδιά έχουν πεθάνει επί πολάκη στα νοσοκομεία γιατί τα έχουν καταστρέψει οι κατασαπλιάδες για να έχουν λεφτά να διορίζουν? Βάζεις το ίδιο τον θάνατο με την ασέλγεια και προτιμάς τον γιδοπολάκη? Στο μάτι κάηκαν παιδάκια και κοριτσάκια, που είναι ο χειρότερος θάνατος, γιατί δεν έδιναν λεφτά για συντήρηση του εξοπλισμού για να τα δίνουν σε διορισμούς και δεν δούλευε τίποτα.Η πρώτη ξαδέρφη του γιδοπολάκη αναισθησιολόγος και πρεζού, έμπαινε σε χειρουργεία υπό την επήρρεια και σκότωσε ένα κοριτσάκι.Ή νομίζεις οτι δεν υπάρχουν παντού παιδεραστές?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Παπάρα, βλάκα. Πρωτοδίκος έχει καταδικαστεί; Ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Βλάκα ηλίθιε. Μια ολόκληρη κοινωνία, η γαμημένη δική σας, έπεσε να φάει κάτι γυναίκες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ ως ορθετικές, χωρίς να περιμένει να καταδικαστούν πρωτοδίκος, δευτεροδίκος και απειριοδίκος. Αλλά η ίδια ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ένα ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΗ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ, που απέφυγε τη σύλληψη στη Μολδαβία χρησιμοποιώντας τη ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑ περιμένει να καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ και ΑΜΕΤΑΚΛΕΙΤΟΣ, ΑΣΧΕΤΑ με το ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΟΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑΔΙΑΚΣΤΕΙ.

Τράβα ψόφα το λοιπόν παπάρα, που βάζεις και "μετά τιμής". Μετά τιμής να πας να γαμηθείς εσύ και η γαμημένη κοινωνία που αντιπροσωπεύεις. Υποκριτές του κώλου. Που σας πείραξε μια καθαρίστρια που έκανε πλαστογράφηση του απολυτηρίου του δημοτικού για να παίρνει 500 ευρώ, αλλά από την άλλη το γεγονός ότι ο Γκιρτζίκης είναι απόφοιτος του δημοτικού και έπαιρνε 5000 ευρώ το καταπίνετε αμάσητο. Φαρισαίοι υποκριτές. Στη πυρά στη πυρά και φόρα παρτίδα τα προσωπά τους για τις γυναίες που ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑΝ (και εν τέλη απαλάχτηκαν) ως οροθετικές, αλλά για τον ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ "ε ας περιμένουμε να δούμε και την έφεση". Μη κάνετε παιδιά ρε πούστη μου. Να ψοφήσει η φάρα σας να ηρεμήσουμε και εμείς.





Ελα βλαξ να ηρεμησεις.
 

Συνημμένα

  • F1BD36CC-5D4B-49AD-A2E0-2043D2158F0F.jpeg
    F1BD36CC-5D4B-49AD-A2E0-2043D2158F0F.jpeg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 45

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Γιατί δεν βάζεις τον εαυτό σου σ αυτή την κοινωνία, εσύ τί είσαι,ο τιμωρός? Ξέρεις πόσα παιδιά έχουν πεθάνει επί πολάκη στα νοσοκομεία γιατί τα έχουν καταστρέψει οι κατασαπλιάδες για να έχουν λεφτά να διορίζουν? Βάζεις το ίδιο τον θάνατο με την ασέλγεια και προτιμάς τον γιδοπολάκη? Στο μάτι κάηκαν παιδάκια και κοριτσάκια, που είναι ο χειρότερος θάνατος, γιατί δεν έδιναν λεφτά για συντήρηση του εξοπλισμού για να τα δίνουν σε διορισμούς και δεν δούλευε τίποτα.Η πρώτη ξαδέρφη του γιδοπολάκη αναισθησιολόγος και πρεζού, έμπαινε σε χειρουργεία υπό την επήρρεια και σκότωσε ένα κοριτσάκι.Ή νομίζεις οτι δεν υπάρχουν παντού παιδεραστές?


Αυτοι τυπε ειναι καθαροι και αμολυντοι και κυριως δεν ψηφισαν ποτε πασοκ-νδ-συριζα. Μη μου τους ταραζεις.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Σημερα κλεινουμε 1 χρονο αηττητοι στο Πρωταθλημα...  :headbaning2: :headbaning2:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ποιος σου ειπε ότι δεν τα επικροτω???εννοείται ότι είμαι υπερ....αλλα στα ισια...όχι σε αναπηρους, κοριτσακια και παιδακια...
ελα ρε που ακομη ασχολεισαι με τον τρυπιο που εχει εξισωσει τον οπαδισμο-χουλιγκανισμο με τον κωλοτρυπιδισμο του..
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom