Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ενταξει δικιο εχεις ρε τυπε . που να σφαζαμε και κανεναν στη μεση του δρομου και να ζητωκραυγαζουνε τα ζωα γυρω απο το μαχαιρωμενο του κουφαρι (οπως ειδαμε στα βιντεο). τοτε θα ειμασταν επιστημονες και θα διδαασκαμε ηθος σαν εσας. που να μαχαιρωναμε και καναν οπαδο της μπερνλι για να του δειξουμε την σωωστη μαγκικη πειραιωτικη φιλοξενια. το οτι ειστε μαλακες οι γαυροι το ξερουμε δεν χρειαζεται να το επιβεβαιωνεται συνεχως ρε πατσαβουρες.
εισαι ΤΕΡΜΑ ΒΛΑΚΑΣ..
Σε ραντεβου ή σε αγωνα,ολα ειναι μες το προγραμμα..
Τι το διαφορετικο ειδαμε λαιβ στον Βολο πανω στην πεζογεφυρα???
Οι δικοι σας αφου μαχαιρωσαν τον τουρκο της κουλας,οταν οι λοιποι ξεφτιλες φιλοι του τον εγκατελειψαν πεσμενο στα τσιμεντα,δεν τον κανιβαλιζαν 10 λεπτα???
Το οτι δεν πεθανε ειναι θεμα τυχης κ οχι γιατι τα ορκ συμπεριφερθηκαν καλυτερα..
ΚΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΩΜΑ ΜΕ ΣΩΜΑ ΕΙΣΑΙ..
ΣΚΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΣΟΥ ΒΛΑΚΑΜΑ..
ΥΓ ΟΠΩΣ ΣΤΡΩΝΕΙΣ ΚΟΙΜΑΣΑΙ..
ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΗΔΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΙ ΖΕΛΕΣ,ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ Ο ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..
ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ Κ ΟΙ ΖΕΛΕΔΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΙΑ..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
γαμουσε 15χρονα θυματα trafficing αλλα δεν ειναι παιδεραστια γιατι το λεει το μπαροκ. εισαι μεγαλο σιχαμα τυπε και δεν στο ειχα



Ρε μπουγάτσα* , έχεις το θράσος να μιλάς για σιχάματα;

κριμα που δεν τις ριξαμε και κανα πουτσο τυπε μου


*εγκεφαλικά ανάπηρος υποστηριζόμενος με μηχανικά μέσα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Και επειδή επιτέλους καρφώθηκες οτι είσαι ΒΑΜΜΕΝΟΣ συριζαίος, πάρε και την υπουργική ΣΑΣ απόφαση. ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ.


χααχα α ρε τυπε πραγματικα εισαι τερμα ηλιθιος σε βαθμο σχεδον εγκεφαλικης αναπηριας. βαμμενος συριζαιος ειμαι λεει κιολας ο κλοουν. ποιος παρασκευοπουλος και παπαριες μου στελνεις ρε σιχαμα, εγω δεν παιζω με λεξεις και με πολιτικες/νομικες πουστιες ρε γελοιο ον. γαμουσε 15χρονα τα οποια του τα εφερνε κυκλωμα ρε σιχαμα ελεινε τυπε. αν αυτο δεν ειναι παιδεραστια στο μυαλο σου τοτε τι ειναι ρε πατσαβουρα? εσυ εισαι οντως ομως βαμμενος νεοδημοκρατης με αυτα που λες και υποστηριζεις. εγω προσωπικα στο εχω ξαναπει τσιπρες κουληδες και σια (απο ολες τις πλευρες) τους κατουραω. εσυ λεγε τα δικα σου ως επαγγελματιας πανιβλακας που εισαι. ελεινη τρισαθλια σιχαμενη γλιτσα γλυψε κιαλλο στησε κωλο και παρακαλα , αυτο εμαθες να κανεις
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ρε μπουγάτσα* , έχεις το θράσος να μιλάς για σιχάματα;


*εγκεφαλικά ανάπηρος υποστηριζόμενος με μηχανικά μέσα.
χαχαχαχ ενταξει γιατι στο μυαλο ενος βλακα του βεληνεκους σου ενα σχολιο ειναι το ιδιο με το να γαμας 15χρονα αγορακια που στα φερνει κυκλωμα. μαλακα μου εχεις πιασει τον πατο οσο πιο κατω παει. εισαι τερμα σιχαμερος τελικα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
ΚΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΩΜΑ ΜΕ ΣΩΜΑ ΕΙΣΑΙ..



Ποιές μάχες "σώμα με σώμα" ρε τύπε, πλλλλλλάκα μας κάνεις;




[size=20pt]Λάρισα, 26 Οκτωβρίου 1986.[/size] Το πρώτο πραγματικό σοκ για την ελληνική κοινωνία: Ο καθηγητής μαθηματικών στη ΣΕΛΕΤΕ, Χαράλαμπος Μπλιώνας  έχει επισκεφτεί την ιδιαίτερη πατρίδα του, Ελασσόνα, για να δει τη μνηστή του που επρόκειτο να αρραβωνιαστεί. Παίρνει ταξί για τη Λάρισα προκειμένου να πάρει το ΚΤΕΛ για Αθήνα. Για δέκα λεπτά θα χάσει το λεωφορείο και μέχρι το επόμενο έχει στη διάθεσή του τρεις ώρες. Ο – άσχετος με ποδόσφαιρο – καθηγητής θα επιλέξει να περάσει την ώρα του στο Αλκαζάρ που έχει αγώνα: Λάρισα-ΠΑΟΚ, το καμάρι της Θεσσαλίας στα ντουζένια του. Παίρνει την εφημερίδα του, κάθεται στη Θ1 χωρίς να γνωρίζει ότι τότε εκεί κάθονταν οι «οργανωμένοι» της ΑΕΛ και περιμένει να ξεκινήσει το παιχνίδι. Απέναντι, στη θύρα των φιλοξενούμενων, οι ΠΑΟΚτσήδες με άγριες διαθέσεις. Φωτοβολίδες, συνθήματα, απειλές για «ντου». Στο γήπεδο γίνεται σαφές ότι υπάρχει και ειδικό πιστόλι, αφού κάποιες φωτοβολίδες περνούν και τη μεσαία γραμμή. Μία, στο κέντρο. Δύο, λίγο πιο πάνω. Η τρίτη ήταν μοιραία.

Διέσχισε όλο το γήπεδο, από το ένα πέταλο στο άλλο, εξοστρακίστηκε στα κάγκελα και καρφώθηκε στο λαιμό του ανυποψίαστου καθηγητή. Η φωτοβολίδα καίει ακόμα στο λαιμό όταν οι διπλανοί του προσπαθούν να τον βοηθήσουν, τα μεγάφωνα συστήνουν ψυχραιμία, το Αλκαζάρ έχει παγώσει. Το θαυμαστό ελληνικό κράτος δεν έχει φροντίσει να υπάρχει ασθενοφόρο στο γήπεδο, ο Μπλιώνας μεταφέρεται με ένα αγροτικό πάνω σε ένα φορείο, από εκείνα που χρησιμοποιούνταν εκείνη την εποχή για την έξοδο των ποδοσφαιριστών από τον αγωνιστικό χώρο. Ο άτυχος καθηγητής ξεψυχάει καθ’ οδόν για το νοσοκομείο, στην καρότσα ενός αγροτικού.




Από χιλιόμετρα και μόνο ΑΥΤΟΙ έστειλαν το ΠΡΩΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ από το ΓΗΠΕΔΟ στο χώμα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εισαι ΤΕΡΜΑ ΒΛΑΚΑΣ..
Σε ραντεβου ή σε αγωνα,ολα ειναι μες το προγραμμα..
Τι το διαφορετικο ειδαμε λαιβ στον Βολο πανω στην πεζογεφυρα???
Οι δικοι σας αφου μαχαιρωσαν τον τουρκο της κουλας,οταν οι λοιποι ξεφτιλες φιλοι του τον εγκατελειψαν πεσμενο στα τσιμεντα,δεν τον κανιβαλιζαν 10 λεπτα???
Το οτι δεν πεθανε ειναι θεμα τυχης κ οχι γιατι τα ορκ συμπεριφερθηκαν καλυτερα..
ΚΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΩΜΑ ΜΕ ΣΩΜΑ ΕΙΣΑΙ..
ΣΚΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΣΟΥ ΒΛΑΚΑΜΑ..
ΥΓ ΟΠΩΣ ΣΤΡΩΝΕΙΣ ΚΟΙΜΑΣΑΙ..
ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΗΔΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΙ ΖΕΛΕΣ,ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ Ο ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..
ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ Κ ΟΙ ΖΕΛΕΔΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΙΑ..
ο αλλος πιο πανω ξεπλενει παιδεραστες, εσυ ξεπλενεις τους δολοφονους που εχετε (ξενο οπαδο ομαδας μονο εσεςι εχετε κεντησει πανιβλακα). σε καθε σας ποστ δειχνετε τι πατσαβουρια ειστε ρε κουφαλες. μπραβο μπορειτε και χειροτερα. αντε το μπουλο απο εδω τωρα πηγαιντε στο βουρκο σας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
χαχαχαχ ενταξει γιατι στο μυαλο ενος βλακα του βεληνεκους σου ενα σχολιο ειναι το ιδιο με το να γαμας 15χρονα αγορακια που στα φερνει κυκλωμα. μαλακα μου εχεις πιασει τον πατο οσο πιο κατω παει. εισαι τερμα σιχαμερος τελικα



Είπε ο τύπος που έριξε κρίμα την ώρα και τη στιγμή που ΔΕΝ "έριξαν πούτσο" σε 15χρονα κοριτσάκια.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ποιές μάχες "σώμα με σώμα" ρε τύπε, πλλλλλλάκα μας κάνεις;




[size=20pt]Λάρισα, 26 Οκτωβρίου 1986.[/size] Το πρώτο πραγματικό σοκ για την ελληνική κοινωνία: Ο καθηγητής μαθηματικών στη ΣΕΛΕΤΕ, Χαράλαμπος Μπλιώνας  έχει επισκεφτεί την ιδιαίτερη πατρίδα του, Ελασσόνα, για να δει τη μνηστή του που επρόκειτο να αρραβωνιαστεί. Παίρνει ταξί για τη Λάρισα προκειμένου να πάρει το ΚΤΕΛ για Αθήνα. Για δέκα λεπτά θα χάσει το λεωφορείο και μέχρι το επόμενο έχει στη διάθεσή του τρεις ώρες. Ο – άσχετος με ποδόσφαιρο – καθηγητής θα επιλέξει να περάσει την ώρα του στο Αλκαζάρ που έχει αγώνα: Λάρισα-ΠΑΟΚ, το καμάρι της Θεσσαλίας στα ντουζένια του. Παίρνει την εφημερίδα του, κάθεται στη Θ1 χωρίς να γνωρίζει ότι τότε εκεί κάθονταν οι «οργανωμένοι» της ΑΕΛ και περιμένει να ξεκινήσει το παιχνίδι. Απέναντι, στη θύρα των φιλοξενούμενων, οι ΠΑΟΚτσήδες με άγριες διαθέσεις. Φωτοβολίδες, συνθήματα, απειλές για «ντου». Στο γήπεδο γίνεται σαφές ότι υπάρχει και ειδικό πιστόλι, αφού κάποιες φωτοβολίδες περνούν και τη μεσαία γραμμή. Μία, στο κέντρο. Δύο, λίγο πιο πάνω. Η τρίτη ήταν μοιραία.

Διέσχισε όλο το γήπεδο, από το ένα πέταλο στο άλλο, εξοστρακίστηκε στα κάγκελα και καρφώθηκε στο λαιμό του ανυποψίαστου καθηγητή. Η φωτοβολίδα καίει ακόμα στο λαιμό όταν οι διπλανοί του προσπαθούν να τον βοηθήσουν, τα μεγάφωνα συστήνουν ψυχραιμία, το Αλκαζάρ έχει παγώσει. Το θαυμαστό ελληνικό κράτος δεν έχει φροντίσει να υπάρχει ασθενοφόρο στο γήπεδο, ο Μπλιώνας μεταφέρεται με ένα αγροτικό πάνω σε ένα φορείο, από εκείνα που χρησιμοποιούνταν εκείνη την εποχή για την έξοδο των ποδοσφαιριστών από τον αγωνιστικό χώρο. Ο άτυχος καθηγητής ξεψυχάει καθ’ οδόν για το νοσοκομείο, στην καρότσα ενός αγροτικού.




Από χιλιόμετρα και μόνο ΑΥΤΟΙ έστειλαν το ΠΡΩΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ από το ΓΗΠΕΔΟ στο χώμα.
μαχη σωμα με σωμα η εκτοξευση φωτοβολιδας. ακριβως ιδια ενεργεια με το να καρφωσεις μαχαιρι και να σκοτωσεις καποιον. τι αλλο θα ακουσουμε απο εναν βλακα σαν εσενα απορω
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Θέλω να χωθώ και γω στο ηλιθιο νήμα σας αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα πώς.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
ο αλλος πιο πανω ξεπλενει παιδεραστες, εσυ ξεπλενεις τους δολοφονους που εχετε (ξενο οπαδο ομαδας μονο εσεςι εχετε κεντησει πανιβλακα). σε καθε σας ποστ δειχνετε τι πατσαβουρια ειστε ρε κουφαλες. μπραβο μπορειτε και χειροτερα. αντε το μπουλο απο εδω τωρα πηγαιντε στο βουρκο σας



Ποιός ξεπλένει βρε ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΑΝΑΠΗΡΕ; Το κουτί της πανδώρας είναι συριζαικό εμετοσαιτ βρε ΗΛΙΘΙΕ. Εγώ δηλώνω εφόσων καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ, παρόλο που θα σημαίνει οτι πήδηξε παιδάκια ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ, να ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.  



Εσύ τι έχεις να δηλώσεις για τύπους που ορέγονται να "ρίξουν κανέναν πούτσο" σε 15χρονα κοριτσάκια που παίζουν βόλλευ τον ελεύθερο χρόνο τους ΜΩΡΗ ΡΟΜΠΑ;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Θέλω να χωθώ και γω στο ηλιθιο νήμα σας αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα πώς.



Τύπε, μπορείς να ξεκινήσεις γράφωντας οτι ΟΣΟΙ ΟΡΕΓΟΝΤΑΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΠΟΥΤΣΟΥΣ ΣΕ 15ΧΡΟΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΟΥΝ ΑΜΕΣΑ. Θα είσαι και επίκαιρος.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ποιός ξεπλένει βρε ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΑΝΑΠΗΡΕ; Το κουτί της πανδώρας είναι συριζαικό εμετοσαιτ βρε ΗΛΙΘΙΕ. Εγώ δηλώνω εφόσων καταδικαστεί ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ, παρόλο που θα σημαίνει οτι πήδηξε παιδάκια ΕΝΑΝΤΙ ΑΜΟΙΒΗΣ, να ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.  



Εσύ τι έχεις να δηλώσεις για τύπους που ορέγονται να "ρίξουν κανέναν πούτσο" σε 15χρονα κοριτσάκια που παίζουν βόλλευ τον ελεύθερο χρόνο τους ΜΩΡΗ ΡΟΜΠΑ;
ρε μλκ σοβαρα μιλας τωρα? πιανεσαι απο μια μαλακια ποστ που εγραψα πανω στην καρφιλα/χαβαλε και πας να πεις τι δηλαδη; εισαι μαλακας τωρα? οσο για να τον γαμησουν οτι εχει κ δεν εχει τωρα μας το λες. τοση ωρα τουμπεκιαζοσουνα. συριζαιους ονειρευεσαι απο την παρανοια σου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
μαχη σωμα με σωμα η εκτοξευση φωτοβολιδας. ακριβως ιδια ενεργεια με το να καρφωσεις μαχαιρι και να σκοτωσεις καποιον. τι αλλο θα ακουσουμε απο εναν βλακα σαν εσενα απορω


Οι πρώτοι ΦΟΝΙΑΔΕΣ σε γήπεδο ήταν ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ρε βλαμμένε;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Οι πρώτοι ΦΟΝΙΑΔΕΣ σε γήπεδο ήταν ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ρε βλαμμένε;
επισης μου συγκρινεις ενα τραγικο ατυχημα (εξωστρακισμος) με εν ψυχρω δολοφονια με ουτε που θυμαμαι ποσες μαχαιριες? εισαι τερμα ψυχακιας ρε τυπε αν για σενα μετραει το ποιος ητανε πρωτος. παντως αυτοι που δεν βαζουνε μυαλο μαλλον ειναι αυτοι που ξαναμαχαιρωσαν τους αγγλους
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
ρε μλκ σοβαρα μιλας τωρα? πιανεσαι απο μια μαλακια ποστ που εγραψα πανω στην καρφιλα/χαβαλε και πας να πεις τι δηλαδη; εισαι μαλακας τωρα?



Σε προειδοποίησα εγκαίρως οτι ΟΥΤΕ χαβαλές είναι και η καφρίλα έχει όριο.




15χρονα κοριτσάκια σου γράφει ρε παπάρα, σβήστο.


Και μου δικαιολογήθηκες έτσι


γιατι ρε τυπε αυτα μουνακι δεν εχουνε δηλαδη ? κατι 15χρονα αγορακια παντως μια χαρα τα γλεντουσε ο κυριος νικολας το δεξι χερι του κυριου κυριακου παντως και πανε να μας το βγαλουνε και θυμα πλεκτανης. δεν σας ειδα να σας επιασε η ευαισθησια εκει περα υποκριτες



Είτε είσαι μαλάκας ή που είσαι ΚΑΡΑμαλάκας, διαλέγεις.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Σε προειδοποίησα εγκαίρως οτι ΟΥΤΕ χαβαλές είναι και η καφρίλα έχει όριο.





Και μου δικαιολογήθηκες έτσι




Είτε είσαι μαλάκας ή που είσαι ΚΑΡΑμαλάκας, διαλέγεις.
με κουρασες ρε υποψηφιε με τη μαλακια που σε δερνει πραγματικα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.262
Like
22.897
Πόντοι
5.506
επισης μου συγκρινεις ενα τραγικο ατυχημα (εξωστρακισμος) με εν ψυχρω δολοφονια με ουτε που θυμαμαι ποσες μαχαιριες? εισαι τερμα ψυχακιας ρε τυπε αν για σενα μετραει το ποιος ητανε πρωτος. παντως αυτοι που δεν βαζουνε μυαλο μαλλον ειναι αυτοι που ξαναμαχαιρωσαν τους αγγλους


Τραγικό ατύχημα να κυκλοφορείς με στυλό που στέλνει σούμπιτες φωτοβολίδες 200-300 μέτρα μακρυά επί 30 χρόνια, γιατί ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ στην τούμπα κυκλοφορούν τα σύγχρονα στυλό της εποχής, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.


Το "ναι ....αλλά και οι άλλοι" επίσης δικαιολογία ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.


Γεια γιατί σε βαρέθηκα και με σύγχισες.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τραγικό ατύχημα να κυκλοφορείς με στυλό που στέλνει σούμπιτες φωτοβολίδες 200-300 μέτρα μακρυά επί 30 χρόνια, γιατί ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ στην τούμπα κυκλοφορούν τα σύγχρονα στυλό της εποχής, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.


Το "ναι ....αλλά και οι άλλοι" επίσης δικαιολογία ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.


Γεια γιατί σε βαρέθηκα και με σύγχισες.
ατυχημα ειναι ο εξωστρακισμος ρε τυπε αν ουτε αυτο μπορεις να καταλαβεις αντε γεια . το να συγκρινεις εναν εξωστρακισμο με καρφωμα μαχαιριου (πολλες φορες μαλιστα) ειναι το λιγοτερο ηλιθιο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Έλα πάρε και την απάντηση από το κομματικό σας ηλεκτρονικό έντυπο.


Καταδικάστηκε [size=30pt]πρωτοδίκως[/size] και κατά πλειοψηφία πρώην βουλευτής για κατά συρροή και κατ’ εξακολούθηση ασέλγεια εις βάρος ανηλίκων άνω των 15 ετών έναντι αμοιβής, που προμηθευόταν από κύκλωμα σωματεμπορίας. Όχι μία φορά, αλλά επανειλημμένως στη Μολδαβία. Αυτό είναι γεγονός και δεν επιδέχεται αμφισβήτηση. Από κει και πέρα αρχίζει ένα ρεσιτάλ επιμελημένης υποβάθμισης, υποκρισίας και ανακριβειών.

[size=30pt]H καταδίκη δεν είναι για παιδεραστία. Όχι ότι μειώνει τη σημασία της αθλιότητας, αλλά ας είμαστε ακριβείς.[/size] Του επιβλήθηκε συνολική ποινή φυλάκισης 28 μηνών με αναστολή και χρηματική ποινή 20 χιλιάδων ευρώ. Όχι, δεν είναι η μέγιστη ποινή. Ρώτησα και έμαθα. Η μέγιστη στερητική της ελευθερίας ποινή είναι 5 χρόνια και η χρηματική ποινή μέχρι 50.000 ευρώ. Για ποινές μέχρι 3 χρόνια σε όσους δεν έχουν ξανακαταδικαστεί με ποινή πάνω από έναν χρόνο, το δικαστήριο υποχρεούται να δώσει αναστολή.
Μαλάκα μου, το γεγονός και μόνο ότι προσπαθείς να υπερασπιστής ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ απλά και μόνο επειδή είναι ΝΔημοκράτης σε κάνει υπεργαλαξιακό μαλάκα από καταβολής του χρόνου. Σόρρυ, δε το λέω συχνά αλλά, ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom