Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Τωρα ξερετε οι γαυροι θα  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:να χασουμε απο τον βαζελο. :wanker: :wanker: :wanker:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
εγώ μαν και όταν κερδίσατε βγήκα πρώτος και σας είπα συγχαρητήρια και παραδέχομαι ότι είναι, ασχέτως για τη καζουρα που κάνουμε για να καυλαντιζουμε...
και εγω δεν ελεγα οτι πρεπει να στηριχτειτε πανω στον Νατχο και να κανει παιχνιδι αυτος??? αυτο δεν φωναζω?? τεσπα...καλο υλικο εχετε αλλα δεν μπορειτε να το εκμεταλευτειτε... καλη επιτυχια στην Ευρωπη..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.938
Like
28.912
Πόντοι
5.006
και εγω δεν ελεγα οτι πρεπει να στηριχτειτε πανω στον Νατχο και να κανει παιχνιδι αυτος??? αυτο δεν φωναζω?? τεσπα...καλο υλικο εχετε αλλα δεν μπορειτε να το εκμεταλευτειτε... καλη επιτυχια στην Ευρωπη..
:hi:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
Ειναι πιο βαρυτιμο τροπαιο απο εκεινο του «ΗΘΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ»;
...ΜΑΚΡΑΝ....Με το ηθικος πρωταθλητης αντε βαρια να σε παρουνε σε καμια ενορια να μετρας το παγκαρι...λογω ηθους...ενω με τις μεταβιβασεις γαμας,ακινητα αυτοκινητα γονικες παροχες,εχεις μεγαλο ευρος πεδιου....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
...ΜΑΚΡΑΝ....Με το ηθικος πρωταθλητης αντε βαρια να σε παρουνε σε καμια ενορια να μετρας το παγκαρι...λογω ηθους...ενω με τις μεταβιβασεις γαμας,ακινητα αυτοκινητα γονικες παροχες,εχεις μεγαλο ευρος πεδιου....


:2funny: :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
:kneel: :kneel: αλανια η ψησταρια μιλησε...αλε για σημερα.. ζε σουι ελ προφεσωρ των φτωχων ολοι αποψε!!!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μαλακες μου, κανετε λες και σας εχει βιασει τα ονειρα και τις ψυχες ο γαυρος.

Κάθεσαι και εσύ και ασχολείσαι με τον πιο κομπλεξικό λαό ομάδας πανευρωπαϊκά.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Πού είναι κάτι γαβροπουστράκια που συμμετείχαν στο thread και μας πουλούσαν ειρωνεία τον τελευταίο καιρό; Έρχονται με τον κώλο από Λαμία και αργούν;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πού είναι κάτι γαβροπουστράκια που συμμετείχαν στο thread και μας πουλούσαν ειρωνεία τον τελευταίο καιρό; Έρχονται με τον κώλο από Λαμία και αργούν;
Βασικά γνωστή τακτική από πολλούς και οχι μόνο ΟΣΦΠουυδες. Πριν το ματς μάγκες και όταν έχει στραβώσει αυτό τότε τους ψάχνεις.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
Βασικά γνωστή τακτική από πολλούς και οχι μόνο ΟΣΦΠουυδες. Πριν το ματς μάγκες και όταν έχει στραβώσει αυτό τότε τους ψάχνεις.
εσυ ρε πουστρακι τι εισαι;
παοκ;;;
αντε γαμησου ρε αρχιδακι
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Πού είναι κάτι γαβροπουστράκια που συμμετείχαν στο thread και μας πουλούσαν ειρωνεία τον τελευταίο καιρό; Έρχονται με τον κώλο από Λαμία και αργούν;
περιμενουνε την κληρωση να πεσουνε μαζι μας οπως ζητανε εδω και καιρο. κριμα που τους προλαβανε τα παοκτσακια της λαμιας (μακης, μπαμπης για τους γνωστες)και τους γλεντησανε πριν τους προλαβουμε εμεις. Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΓΚΛΟΥΚΓΚΛΟΥΚΓΛΚΛΟΥΚ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εσυ ρε πουστρακι τι εισαι;
παοκ;;;
αντε γαμησου ρε αρχιδακι
Εσύ εκτός από δηλωμένος πουτανοπούστης τι άλλο είσαι;
Και σου έχω πει. Όσο και να μου τρίβεσαι δε σε γαμώ. Άντε αλλού. Αλλά μη το μάθει ο γαμιάς σου ο λόχας γιατί θα έχουμε άλλα μετά
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εσύ εκτός από δηλωμένος πουτανοπούστης τι άλλο είσαι;
Και σου έχω πει. Όσο και να μου τρίβεσαι δε σε γαμώ. Άντε αλλού. Αλλά μη το μάθει ο γαμιάς σου ο λόχας γιατί θα έχουμε άλλα μετά
τυπε απορω με την υπομονη σου που προσπαθεις να μιλησεις λογικα με γαβριελες. ολα τα στοιχεια οδηγουν οτι ο χοντρος ειναι πισω απο το ξυλοδαρμο του τζηλου και δες πως απαντανε οι τυποι.. ακομα και η λ7 χτες ξεφτιλιστηκε με την ανακοινωση. τους ειπε λιγους, ποιος εφερε τους λιγους δεν μας ειπε ομως και ουτε καν κανανε κριτικη. χερι που τους ταιζει δεν το δαγκωνουν
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τυπε απορω με την υπομονη σου που προσπαθεις να μιλησεις λογικα με γαβριελες. ολα τα στοιχεια οδηγουν οτι ο χοντρος ειναι πισω απο το ξυλοδαρμο του τζηλου και δες πως απαντανε οι τυποι.. ακομα και η λ7 χτες ξεφτιλιστηκε με την ανακοινωση. τους ειπε λιγους, ποιος εφερε τους λιγους δεν μας ειπε ομως και ουτε καν κανανε κριτικη. χερι που τους ταιζει δεν το δαγκωνουν
Ο γαμαικανός είνα ειδική περίπτωση. Καταρχάς είναι Άρης. ΑΛΛΑ και ΟΣΦΠ. Κλινική περίπτωση δηλαδή. Όταν μιλάει με ΑΕΚτζήδες, ΠΑΟΚτζήδες κτλπ είναι πολλά βαρύς και ασήκωτος. Με ΟΣΦΠούδες γίνεται χαλάκι να τον πατήσουν...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ο γαμαικανός είνα ειδική περίπτωση. Καταρχάς είναι Άρης. ΑΛΛΑ και ΟΣΦΠ. Κλινική περίπτωση δηλαδή. Όταν μιλάει με ΑΕΚτζήδες, ΠΑΟΚτζήδες κτλπ είναι πολλά βαρύς και ασήκωτος. Με ΟΣΦΠούδες γίνεται χαλάκι να τον πατήσουν...
δεν μιλαω καν για το αυτιστικο αυτο ρε συ. το μονο που κανει ειναι ναρθει να πει "σε γαμαω αντε γαμησου γαμω το σπιτι σου" λες και πασχει απο κανα τουρετ ξερω γω ποιος τον γαμαει. ουτε καν χαβαλε δεν εχει. για τους γαβρους λεω στο νημα τους .. αυτοι ρε τυπε ειναι τοσο ψεκασμενοι που βιντεο να τους δωσεις στο οποιο φαινεται ολα αυτα που κατηγορειται ο χοντρος και αυτοι να μην το πιστευουν. μου θυμιζουν κατι τυπους που τους λενε οτι πιασανε την γυναικα τους καβαλα με καποιον αλλον κ αυτοι να ειναι τοσο υπνωτισμενοι που να το αμφισβητουν γιατι απλα δεν θελουν να το πιστεψουν.. ξεφτιλιζονται εντομεταξυ μονοι τους εμεις δεν χρειαζεται καν να κανουμε κατι αυτη ειναι η απολαυση
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν μιλαω καν για το αυτιστικο αυτο ρε συ. το μονο που κανει ειναι ναρθει να πει "σε γαμαω αντε γαμησου γαμω το σπιτι σου" λες και πασχει απο κανα τουρετ ξερω γω ποιος τον γαμαει. ουτε καν χαβαλε δεν εχει. για τους γαβρους λεω στο νημα τους .. αυτοι ρε τυπε ειναι τοσο ψεκασμενοι που βιντεο να τους δωσεις στο οποιο φαινεται ολα αυτα που κατηγορειται ο χοντρος και αυτοι να μην το πιστευουν. μου θυμιζουν κατι τυπους που τους λενε οτι πιασανε την γυναικα τους καβαλα με καποιον αλλον κ αυτοι να ειναι τοσο υπνωτισμενοι που να το αμφισβητουν γιατι απλα δεν θελουν να το πιστεψουν.. ξεφτιλιζονται εντομεταξυ μονοι τους εμεις δεν χρειαζεται καν να κανουμε κατι αυτη ειναι η απολαυση
Εντάξει υπάρχουν και ξηγημενα άτομα. Από την άλλη σκέψου. Επί 20 χρόνια έχεις μάθει ότι η γη είναι επίπεδη και ενώ όλοι σου λένε ότι είναι στρογγυλή εσύ επιμένεις ότι είναι επίπεδη και δε ξέρουν οι άλλοι τι λένε κτλπ, γιατί έτσι σου λέει η μαμά και ο μπαμπάς σου. Και μια μέρα η μαμά και ο μπαμπάς σου φεύγουν και εσύ τελικά μαθαίνεις πως δεν είναι έτσι όπως σου τα λέγανε, αλλά έτσι όπως έτσι ήταν; Σου έρχεται απότομα και χάνεις τα λόγια σου και παραμιλάς....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom