Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
θα σου απαντουσα ρε κοπελα μου αλλα:
1)δεν πρεπει να εισαι πανω απο 14-15(μολις σου κανουν λιγο πλακα για την ομαδαρα αρχιζεις να βριζεις..γνωρισμα ανοητου η πορωμενου ανηλικου)
2)εβγαλες αυθαιρετα το συμπερασμα οτι ειμαι γαυρος
3)ξερω οτι δεν θα καταφερω να συνεννοηθω με μια απλη αμοιβαδα.

αντε πες μου τωρα αλλη μια φορα για τσιμπουκια και κωλους και χυσιματα
τυπακο μου εισαι λιγος και πολυ ζοσχα για να σε κανω προσωπικο μου πουτανακι. σε γλεντησα αντε παρε μπουλο τωρα σα καλη ταναπου που εισαι. θα μου απαντουσες αν ειχες κατι να πεις πατσαβουριτσα μου. με συγχωρεις για τους τροπους μου αλλα πλεον εμαθα να μιλαω σε καθε σκουπιδι οπως του αρμοζει. θες και να σου μιλανει και ωραια βρε πατσαβουρι? τι εισαι δηλαδη
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
Ειναι κομβικο παντως να στηριχτει ο προφεσωρ των φτωχων....τουλαχιστον ο τυπος μασκαρευει τα πραγματα λιγο και κατεβαινουν να παιξουν...με κατι δελφιναρια που κουβαλαγανε περισυ ,περνανε βαθμους στα χαρτια και μας σπαγανε και τα αρχιδια....να δει το παλουκαρι τι λειπει απο την ομαδα,να φερει τους σωστους παικτες  ;) απο νωρις....απο ιουνιο νομιζω ξεκινανε φετος?
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.883
Like
11.573
Πόντοι
3.656
τυπακο μου εισαι λιγος και πολυ ζοσχα για να σε κανω προσωπικο μου πουτανακι. σε γλεντησα αντε παρε μπουλο τωρα σα καλη ταναπου που εισαι. θα μου απαντουσες αν ειχες κατι να πεις πατσαβουριτσα μου. με συγχωρεις για τους τροπους μου αλλα πλεον εμαθα να μιλαω σε καθε σκουπιδι οπως του αρμοζει. θες και να σου μιλανει και ωραια βρε πατσαβουρι? τι εισαι δηλαδη
στα λογια μου ηρθες..
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
αλλο χαρλεμ γκλομτροτερς αλλο ντητροιτ πιστονς του 80....το ποπολο αν δει τυπους να παστελωνουν τριποντα απο την αλλη ρακετα και να καρφωνουν πανω απο τρεις, αυτη θα πουν ειναι η καλυτερη ομαδα.....βεβαια αν παιζανε ενα ματς κανονικο, λογικα θα χανανε και απο τον ΚΑΟΔ ,αλλα αντε τωρα να μπαινεις στον κοπο να εξηγεις τι και πως στον αμπαλο!
ελα ντε.. ηρθε να μας πει κατι και κατεληξε να ενδιαφερεται για τη μορφωση μου το σκουπιδοσκουπιδο και το οτι δεν του μιλαω καλα. χαχαχα ρε το πατσαβουρι ρε μλκ χαχαχ
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
στα λογια μου ηρθες..
σε λιγο που θα σου τελειωσουν οι κλισε ατακες ξεκινα να απαντας μονολεκτικα. θα εχεις και λιγοτερες πιθανοτητες να κανεις κανενα ορθογραφικο. κ εσυ στα λογια μου ηρθες πατσαβουρι, βιτσιοζα πρεπει να εισαι πολυ..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
ελα ντε.. ηρθε να μας πει κατι και κατεληξε να ενδιαφερεται για τη μορφωση μου το σκουπιδοσκουπιδο και το οτι δεν του μιλαω καλα. χαχαχα ρε το πατσαβουρι ρε μλκ χαχαχ
..τυπε ,σορυ ,αλλα δεν το εγραψα αυτο για τον τυπο....δεν προσεξα τι λετε....το εγραψα γενικα για τον αγνωστο αμπαλο ελληνα οπαδο τραγογιδο της εκαστοτε οπαδικης προπαγανδας!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.883
Like
11.573
Πόντοι
3.656
σε λιγο που θα σου τελειωσουν οι κλισε ατακες ξεκινα να απαντας μονολεκτικα. θα εχεις και λιγοτερες πιθανοτητες να κανεις κανενα ορθογραφικο. κ εσυ στα λογια μου ηρθες πατσαβουρι, βιτσιοζα πρεπει να εισαι πολυ..
το "παοκ για παντα" να σου μεινει..το "βλακας για παντα" να κοιταξεις λιγο να διορθωσεις αν τα καταφερεις..μην πας 50 χρονων και τον παιζεις ακομα με την αφισα του παμπλο...πολυ αξια σου εδωσα ναυαγιο
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
το "παοκ για παντα" να σου μεινει..το "βλακας για παντα" να κοιταξεις λιγο να διορθωσεις αν τα καταφερεις..μην πας 50 χρονων και τον παιζεις ακομα με την αφισα του παμπλο...πολυ αξια σου εδωσα ναυαγιο
εγινε μπουρδα. τα λεμε αντε στο καλο πατσαβουρι
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
ΦΕΤΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΞΗΜΕΡΩΣΗΣ.....ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΟΣΗ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΠΛΕΜΠΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ,ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΛΟΥΝ ΟΙΚΤΟ...Ποτε δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα πεφτανε τοσο χαμηλα για ενα μισθο ανθρωποι........μιλαμε για εξαφανιση και της τελευταιας ρανιδος τσιπας και αξιοπρεπειας....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
το "παοκ για παντα" να σου μεινει..το "βλακας για παντα" να κοιταξεις λιγο να διορθωσεις αν τα καταφερεις..μην πας 50 χρονων και τον παιζεις ακομα με την αφισα του[size=30pt] παμπλο[/size]...πολυ αξια σου εδωσα ναυαγιο
..παιχτη ενημερωτικα,Ο ΠΑΥΛΑΡΑΣ ,ξεχωρα τα οπαδικα ,ειναι παραδειγμα για ολα τα νεα παιδια που θελουν να γινουν  κανονικοι ποδοσφαιριστες και πανω απο ολα ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΥΝΟΛΟ.....Για ψαξου λιγου παραπανω να μαθαινεις.... ;)
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ΦΕΤΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΞΗΜΕΡΩΣΗΣ.....ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΟΣΗ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΠΛΕΜΠΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ,ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΛΟΥΝ ΟΙΚΤΟ...Ποτε δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα πεφτανε τοσο χαμηλα για ενα μισθο ανθρωποι........μιλαμε για εξαφανιση και της τελευταιας ρανιδος τσιπας και αξιοπρεπειας....
το ωραιο και διασκεδαστικο ειναι οτι οι ιδιοι πεσανε στην φακα που οι ιδιοι ειχανε στησει τυπε. οταν τους γαμησες σα πουτανακια στην τουμπα τι μπορουσανε να πουνε οταν για 3 μηνες μιλουσανε για το ποσο ομαδαρα ειναι και οτι ερχονται να μας γαμησουνε. εδω μας θελανε και στο κυπελλο και τους γλεντησε η λαμια.. τελικα μαθαμε απο τους ιδιους οτι ειναι λιγοι.. πασχουν απο μια μιξη σχιζοφρενειας, παρανοιας και διπολικης διαταραχης τα παιδια. λυπηθειτε τα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.883
Like
11.573
Πόντοι
3.656
..παιχτη ενημερωτικα,Ο ΠΑΥΛΑΡΑΣ ,ξεχωρα τα οπαδικα ,ειναι παραδειγμα για ολα τα νεα παιδια που θελουν να γινουν  κανονικοι ποδοσφαιριστες και πανω απο ολα ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΥΝΟΛΟ.....Για ψαξου λιγου παραπανω να μαθαινεις.... ;)
παιχτη ενημερωτικα δεν μιλησα για τον ανθρωπο αλλα για τον παιχτη..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
παιχτη ενημερωτικα δεν μιλησα για τον ανθρωπο αλλα για τον παιχτη..
..και σαν παιχτης τεραστιος ηταν....παλαιας κοπης ,οχι ποζεριες,τατου μανικια και χωριστρες....δεν σηκωνε πολλα πολλα και ηταν αριστος επαγγλματιας που τον ενοιαζε πρωτα η ομαδα(να γουσταρει αυτος να παιζει) και μετα το χρημα(να παιζει για τα πιο πολλα λεφτα)....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΠΛΕΟΝ.....ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΕΤΟΙΑΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟΙ ....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
Ειναι μεγαλο ευτυχημα που σημερα ο Παυλαρας προπονει το μελλον του συλλογου μας!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.883
Like
11.573
Πόντοι
3.656
..και σαν παιχτης τεραστιος ηταν....παλαιας κοπης ,οχι ποζεριες,τατου μανικια και χωριστρες....δεν σηκωνε πολλα πολλα και ηταν αριστος επαγγλματιας που τον ενοιαζε πρωτα η ομαδα(να γουσταρει αυτος να παιζει) και μετα το χρημα(να παιζει για τα πιο πολλα λεφτα)....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΠΛΕΟΝ.....ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΕΤΟΙΑΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟΙ ....
τι να σου πω τυπε..αν θεωρεις αριστο επαγγελματια εναν που ελεγε"ναι τον χτυπησα αλλα οχι για να τον σκοτωσω" και "και η μανα μου να ηταν απεναντι το ιδιο σκληρα θα επαιζα" μαλλον εχουμε διαφορετικη αντιληψη για το τι ειναι αριστος επαγγελματιας..φανταζομαι οτι και τον γιωργο παπαδοπουλο αριστο επαγγελματια θα τον μνημονευεις..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
ναι ρε συ ...τετοιας νοοτροπιας παικτες θελω να βλεπω....να ιδρωνουν τη φανελα....να παθιαζονται μεχρι τη ληξη....να μασανε σιδερα....και μια και ειπες για την μανα του....μολις τη συνοδευσε στην τελευταια της κατοικια,καταπιε την στεναχωρια του ,μπηκε στο αεροπλανο και ηρθε να παιζει με το ζελο το ντερμπι για το πρωταθλημα....
και εγινε αυτο...

και της το εστειλε εκει ψηλα ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ....

αντε  τωρα που θα πειτε για παικτες τυπου ΠΑΜΠΛΟ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ 10 ΤΕΤΟΙΟΥΣ!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
τυπε απορω με την υπομονη σου που προσπαθεις να μιλησεις λογικα με γαβριέλες. Όλα τα στοιχεια οδηγουν οτι ο χοντρος ειναι πισω απο το ξυλοδαρμο του τζηλου και δες πως απαντανε οι τυποι.. ακομα και η λ7 χτες ξεφτιλιστηκε με την ανακοινωση. τους ειπε λιγους, ποιος εφερε τους λιγους δεν μας ειπε ομως και ουτε καν κανανε κριτικη. χερι που τους ταιζει δεν το δαγκωνουν

"Γαβριέλλες", κλαίω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ο γαμαικανός είνα ειδική περίπτωση. Καταρχάς είναι Άρης. ΑΛΛΑ και ΟΣΦΠ. Κλινική περίπτωση δηλαδή. Όταν μιλάει με ΑΕΚτζήδες, ΠΑΟΚτζήδες κτλπ είναι πολλά βαρύς και ασήκωτος. Με ΟΣΦΠούδες γίνεται χαλάκι να τον πατήσουν...

Εγώ πριν 3 - 3,5 χρόνια που τον άφησα δεν καρφωνόταν τόσο, τώρα βλέπω του έχει βγει πολύ ο "Μαρία με τα κίτρινα" εαυτός του (για όσους γνωρίζουν)
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
οι παραγοντες του ψυχανωμαλου εχθρου ειναι στην προπαγανδα επιστημονες......Απο την αρχη της χρονιας ,οσοι ξερουμε 5δραμια μπαλα,βλεπαμε μια ομαδα με αμυντικα κενα,επιθετικους που δεν την βρισκουν ουτε σταματημενη ,εξτρεμ που μαρκαρουν με τα ματια και βεβαια πανω απο ολα ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΟΜΟΙΟΓΕΝΗ....Ολα αυτα ,δεν μεταφραστηκαν βεβαια ,σε απωλειες βαθμων τοσες οσες επρεπε πραγματικα ,γιατι αν θες λογω φανελας,λογω ανιδιοτελειας,λογω φοβου και βεβαια λογω εκτεταμενης ασχετοσυνης των διαιτητων, αυτες περιοριστηκαν  στις αναποφευκτες...Με τον καιρο και το χρονο που κερδισε ο προπονητης τους στο παγκο ,αφου οι απωλειες ηταν σημαντικες μεν αλλα λιγοτερες απο αυτες που επρεπε,η ανομοιογενεια καλυφθηκε καπως και ο αχταρμας μετα την διακοπη και με ενα σερι θυγατρικων στο λυομενο μπουρδελο τους αρχισε να αποδιδει σκορ και θεαμα που βοηθησε πολυ τους επιστημονες προπαγανδιστες στο μακιγιαζ.......ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΞΗΣ.......Παπατζα στις μεταγραφες του χειμωνα , καμια ουσιαστικη ενισχυση σε θεσεις  και ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΑΥΣΤΗΡΑ στα παιχνιδια που κρινονται οι σοβαρες ομαδες......Ο ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΠΟΔΑΡΙΑ και πλεον η ξευτιλισμενη αυτη ομαδα διασυρθηκε πρωτα στο πρωταθλημα απο τον αμεσο ανταγωνιστη της ΠΑΟΚ ,διασυρθηκε στην ευρωπη χαλαρα απο την ανετοιμη ουκρανικη μπυραρια και χτες ΕΠΑΙΞΕ ΚΛΑΡΙΝΟ ΕΠΙΚΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ με μια ομαδα εκ των ουραγων της λιγδας.....Δυστυχως για φετος δεν θα μας διασκεδασουν αλλο ,αλλα επειδη ειναι καμποσα χρονια χωρις το ευκολο μαρουλι ,λογικα και αν δεν ξηλωθει δυνατα ο χοντρος,η ψαλιδα θα ανοιξει και αλλο και θα ζησουμε γαμηστερες σκηνες πλακας στο κοντινο μελλον!
δηλωσε το γκρεμλιν οπαδος της ομαδας που θα κατακτησει φετος το τριτο της πρωταθλημα..

ο τουρκογυφτοβουλγαροσκοπιανος πουτσοεπαιτης της ψωλαρπαχτας ομαδας που φετος εφαγε ανηλεες γαμησι μεχρι κ απο το τελευταιο χωριο της ευρωπης..

το ξεπουλημενο πουτανακι των κομιτατζηδων σφαγεων των γηγενων κατοικων της ΜΙΑΣ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ που εχει αποκλειστει στο κυπελλο απο το καθε τυροκομειο των βουνων της χωρας..
60-61 απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ   β εθνικης
62-63 απο τον ΑΒΕΡΩΦ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    β εθνικης
65-66 απο τον ΕΘΝΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ      ερασιτεχνικης κατηγοριας
87-88 απο την ΚΟΖΑΝΗ              β εθνικης
94-95 απο τον ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΡΗΤΗΣ γ εθνικης
98-99 απο τον ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟ.         β εθνικης
Ο3-04 απο την ΚΑΣΤΟΡΙΑ.           γ εθνικης
05-06 απο τον ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ       γ εθνικης
07-08 απο τον ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟ          β εθνικης

ΣΚΑΣΕ ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΕ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ..
ΤΙ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ..
ΘΑ ΦΑΤΕ ΔΙΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ 3 ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΓΕΝΕΕΣ ΠΟΥΣΤΗΔΩΝ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
ΜΙΛΑΕΙ Η ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΒΕΡ.....23 ΧΡΟΝΙΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ ΕΧΑΝΕΣ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΝΑΓΕΣ ΤΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: χτυπησε τα ντρογκια της η ξεφωνημενη ταναπου  και μπηκε να σουρει τα καλιαρντα της......ΠΕΤΡΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥΝΑΚΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΙΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom