Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ελα ρε μουρινιο μαθε μας μπαλιτσα. αλλα εισαι τοσο γελοιος που δεν ανεβαζεις ολοκληρο τον κανονισμο οποιος συμπληρωνεται ως εξης:
Πέραν ωστόσο των κριτηρίων αυτών που προαναφέραμε, υπάρχει και η επιπρόσθετη οδηγία που έχει δοθεί από την UEFA για τέτοιες περιπτώσεις κι αναφέρει πως: “Όταν το χέρι του ποδοσφαιριστή βρίσκεται σε αφύσικη θέση, τότε υπάρχει πέναλτι”.
οποτε παρε την μπαλα, την κατσαρολα, και το χερι του παικτη του νιονιου και μπουκωσε τα βαθια μεσα στην πατουρα σου που πας να μας το παιξεις εξυπνος με κουφαλιστηκες μεθοδους οπως εχετε μαθει να κανετε καλα εκει κατω.
για πες μας ρε παντελονατε λιγο αυτο ειναι πεναλτυ η οχι ρε γελοιε? γιατι εγω βλεπω βρισκει ποδι κ μετα χερι.
αρε ποσο πιο γελοιοι θα γινετε ρε λινατσες ποσο ?
Θα μου πεις πρώτα έσυ ποια είναι η ΑΦΥΣΙΚΗ θέση του χεριού όταν ο παίκτης γυρνάει για να τον χτυπήσει η μπάλα στη ΠΛΑΤΗ (δηλαδή είναι αφύσικο να προσπαθεί να μαζέψει τα χέρια του ή είναι αφύσικο να τα έχει ανοιχτά λες και χορεύει ζεμπεκιά) και μετά τα λέμε και για μας.
Δε μου λες; Όταν η μάνα σου τηγανίζει κεφτέδες φωνάζεις "μη τηγανίζεις τη μπάλα ρε μάναααααα"
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Θα μου πεις πρώτα έσυ ποια είναι η ΑΦΥΣΙΚΗ θέση του χεριού όταν ο παίκτης γυρνάει για να τον χτυπήσει η μπάλα στη ΠΛΑΤΗ (δηλαδή είναι αφύσικο να προσπαθεί να μαζέψει τα χέρια του ή είναι αφύσικο να τα έχει ανοιχτά λες και χορεύει ζεμπεκιά) και μετά τα λέμε και για μας.
Δε μου λες; Όταν η μάνα σου τηγανίζει κεφτέδες φωνάζεις "μη τηγανίζεις τη μπάλα ρε μάναααααα"
βρε θα μας πεις αν αυτο το πεναλτυ που πηρες ητανε τελικα η οχι ? φοβασαι να απαντησεις? θα μπορουσε να ειναι κολλημενο το χερι του παικτη του πανιωνιου οπως προσπαθουν να κανουν ολοι οι κανονικοι ποδοσφαιριστες σε ολα τα πρωταθληματα παντου. βρηκε πλευρο και χερι τι να κανουμε τωρα επειδη δεν σας αρεσει εσας να μην το δωσει? εχουνε δωθει τετοια 1000αδες αλλα πρεπει να ξαναανακαλυψουμε την αμερικη για μερικους βλαμμενους. τυπε εσυ μπαλα ουτε τερμα δεν πρεπει να σε βαζανε τα λιμα της γειτονιας σου οποτε αστο.. περιμενω να μας πειςγια το πεναλτυ με τον αστερα αν απαντησεις ποτε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.242
Like
22.886
Πόντοι
5.506
αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχχαχα βρηκες υλικο και μπηκες με τη μια........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαα



giphy.gif
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
βρε θα μας πεις αν αυτο το πεναλτυ που πηρες ητανε τελικα η οχι ? φοβασαι να απαντησεις? θα μπορουσε να ειναι κολλημενο το χερι του παικτη του πανιωνιου οπως προσπαθουν να κανουν ολοι οι κανονικοι ποδοσφαιριστες σε ολα τα πρωταθληματα παντου. βρηκε πλευρο και χερι τι να κανουμε τωρα επειδη δεν σας αρεσει εσας να μην το δωσει? εχουνε δωθει τετοια 1000αδες αλλα πρεπει να ξαναανακαλυψουμε την αμερικη για μερικους βλαμμενους. τυπε εσυ μπαλα ουτε τερμα δεν πρεπει να σε βαζανε τα λιμα της γειτονιας σου οποτε αστο.. περιμενω να μας πειςγια το πεναλτυ με τον αστερα αν απαντησεις ποτε
Φίλε είπα ότι πρώτα θα δείτε σιγά σίγα και προσεκτικά ΟΛΑ τα χθεσινά γκολ που βάλατε και θα μου πείτε ΑΝ έπρεπε να μετρήσουν ως κανονικά ή να ακυρωθούνε γιατί πχ βγήκε η μπάλα άουτ πριν πάει στον παίκτη που έβαλε το γκολ ή έγινε φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου και μετά θα σας πω εγώ ΑΝ έπρεπε να παίξει με 10, 8, 5 παίκτες ο Πανιώνιος και τα δικά μας "σπρωξίματα". Περιμένω το λοιπόν να ολοκληρώσετε εσείς το δικό σας έργο και μετά πάμε στο δικό μου
Μωρέ ναι, ούτε στις κερκίδες δε με άφηναν. Αλλά τουλάχιστον η δική μου φάτσα δεν είναι σε όλα τα αστυνομικά τμήματα της χώρας επειδή του πήγα μια μπάλα και φώναζα "βόμβα" όπως εσύ
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.256
Like
24.174
Πόντοι
6.056
αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχχαχα βρηκες υλικο και μπηκες με τη μια........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαα
σε καμια ωρα συμπληρωνει 24ωρο
αυπνος ο σκυλος ρε.. απεριοριστα respect στο παλικαρι  :kneel:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εσύ λες οτι είναι οχτροί ας πούμε;
οχι τυπε αδερφια ειναι κολληταρια. μη σου πω οτι ο ενας πηρε πρωταθλημα γιατι του εκανε πλατες ο αλλος.τι μου θυμιζει ρε συ αυτο που μολις ειπα... μπορεις να με βοηθησεις?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καλα εσυ εισαι πιο βλακας και απο τον μπαροκ τυπε το εχεις καψει τελειως. τα βρηκε λεει με το χοντρο.. αφου το ειπε το σανο365 ετσι θα ειναι τυπε

Τσάκο και αυτό εξυπνοπούλι μου εσύ. Τώρα βέβαια εσύ με την εξυπνάδα που σε διακρίνει θα πεις ότι το συγκεκριμένο άρθρο (που έχει και υπογραφή και δεν έχει γίνει ΚΑΜΙΑ δικαστική κίνηση εναντίων του αρθρογράφου) είναι ΑΕΚτζίδικων συμφερώντων και πως το ρεντ είναι λάσπη για να ξεγελάστεί ο κόσμος. Εδώ, τυπικά φερέφωνο του Μαρινάκη, λέει ότι είχε γίνει μυστική συνάντηση για ΕΠΙΧΕΙΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ πρωτίστως λόγους και μετά για ποδοσφαιρικούς και πολιτικούς εσύ για το σάιτ του κεφτετζόγλου μου λες. Περιμένω να ακούσω σε λιγάκι έκτακτες ειδήσεις ότι οπαδοί του ΠΑΟΚ ζώστηκαν με γιλέκα και έκαναν του Τούμπα μπουρδέλο από τις εκρήξεις....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.581
Like
21.944
Πόντοι
5.006
Κλοσερ...πες οτι μαθαινεις οτι οΙβαν εκανε συμμαχια με χοντρο.... τι κανεις???
Πως αντιδρας??

εδώ μαθατε ότι ο ιβαν εκανε συμμαχια με την κυβερνηση και δεν ανοιξε ρουθουνι...και γαμω φαση η αντιφα και καλα θυρα 4...πολεματε το συστημα από μεσα…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Εσύ λες οτι είναι οχτροί ας πούμε;
ΡΕ μαλακες καταλαβαινετε τι λετε?? Καταλαβετε οτι ο λαος του παοκ ειναι 2ος Προεδρος...
Αν γινοταν αυτο και μαθευοταν,θα επρεπε να φυγει απο τον πλανητη ο Ιβαν...
Σαν να μου λες οτι συμμαχησαν και τα βρηκαν ο Ασσαντ με τον Αλ Μπαγκντατι....(ηγετης ΙΣΙΣ)
Τι θα γινοταν αν το μαθαινε ο λαος της Συριας???
Μην λετε μαλακιες... εδω τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα...

Φυσικα δεν το καταλαβαινετε γιατι δεν ζειτε εδω πανω...
Δεν υπαρχει περιπτωση για αυτο που λετε.... αυτοκτονια του Ιβαν θα ηταν...
Θα ηθελε ο Ιβαν να εναντιωθει σε ατομα που κατεβηκαν απο τα λεωφορεια και κυνηγουσαν οπαδους της Φενερ μεσα στα στενα της Τουρκιας???
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΡΕ μαλακες καταλαβαινετε τι λετε?? Καταλαβετε οτι ο λαος του παοκ ειναι 2ος Προεδρος...
Αν γινοταν αυτο και μαθευοταν,θα επρεπε να φυγει απο τον πλανητη ο Ιβαν...
Σαν να μου λες οτι συμμαχησαν και τα βρηκαν ο Ασσαντ με τον Αλ Μπαγκντατι....(ηγετης ΙΣΙΣ)
Τι θα γινοταν αν το μαθαινε ο λαος της Συριας???
Μην λετε μαλακιες... εδω τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα...

Φυσικα δεν το καταλαβαινετε γιατι δεν ζειτε εδω πανω...
Δεν υπαρχει περιπτωση για αυτο που λετε.... αυτοκτονια του Ιβαν θα ηταν...
Θα ηθελε ο Ιβαν να εναντιωθει σε ατομα που κατεβηκαν απο τα λεωφορεια και κυνηγουσαν οπαδους της Φενερ μεσα στα στενα της Τουρκιας???
Η συνάντηση έγινε ΚΥΡΙΩΣ για επιχειρηματικούς λόγους (βλέπε μέγκα και λοιπόν ΜΜΕ όπως λιμάνια κτλπ). Και σόρρυ που σου το λέω φίλε αλλά στα αρχίδια του σας γράφει ο Ιβάν, και ο κάθε Ιβαν στα αρχίδια του γράφει τους οπαδούς της χ,ψ ομάδας, όταν στο κάδρο μπαίνουν πολλά, δισεκατομμύρια πολλά μπικικίνια. Γιατί άντε και έφυγε ο Ιβάν από το ΠΑΟΚ; Τι θα πάθει ακριβώς ο Ιβάν; Ότι έπαθαν και οι Βαρδινογιανναρέοι. Θα συνεχίσει να κάνει μπίζνες με όλες τις κυβερνήσεις (αριστερές και δεξιές) και να βγάζει λεφτά; Τι θα πάθει ο ΠΑΟΚ; Ότι έπαθε και ο ΠΑΟ. Τώρα κρίνε ποιος είναι ο χαμένος της υπόθεσης.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.205
Πόντοι
2.606
εδώ μαθατε ότι ο ιβαν εκανε συμμαχια με την κυβερνηση και δεν ανοιξε ρουθουνι...και γαμω φαση η αντιφα και καλα θυρα 4...πολεματε το συστημα από μεσα…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
...το γαμαμε γερα το συστημα δικε μου οπου το βρουμε...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.581
Like
21.944
Πόντοι
5.006
...το γαμαμε γερα το συστημα δικε μου οπου το βρουμε...

εννοείται τυπε...αφου ακουσα ότι ο ιβαν κοιμαται ναυαρινου..για τετοιο αναρχικο μιλαμε..ολο το κρατος κυνηγαει την παοκαρα και τον σαββιδη...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.883
Like
11.567
Πόντοι
3.656
εχω την εντυπωση οτι ο χθεσινος κορακας ειναι απλα βλακας και οχι στημενος..αυτη που κανει μπαμ ειναι η τυπισσα που παιζει εποπτης..
το οτι ο χοντρος τα εχει βρει με τον ρωσσοποντιο ειναι φανερο και στα 5χρονα..
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Η συνάντηση έγινε ΚΥΡΙΩΣ για επιχειρηματικούς λόγους (βλέπε μέγκα και λοιπόν ΜΜΕ όπως λιμάνια κτλπ). Και σόρρυ που σου το λέω φίλε αλλά στα αρχίδια του σας γράφει ο Ιβάν, και ο κάθε Ιβαν στα αρχίδια του γράφει τους οπαδούς της χ,ψ ομάδας, όταν στο κάδρο μπαίνουν πολλά, δισεκατομμύρια πολλά μπικικίνια. Γιατί άντε και έφυγε ο Ιβάν από το ΠΑΟΚ; Τι θα πάθει ακριβώς ο Ιβάν; Ότι έπαθαν και οι Βαρδινογιανναρέοι. Θα συνεχίσει να κάνει μπίζνες με όλες τις κυβερνήσεις (αριστερές και δεξιές) και να βγάζει λεφτά; Τι θα πάθει ο ΠΑΟΚ; Ότι έπαθε και ο ΠΑΟ. Τώρα κρίνε ποιος είναι ο χαμένος της υπόθεσης.
ποιος θελει να κανει κομμα και θα χασει κατι χιλιαδες ψηφοφορους...??? 500.000 εδωσε τις προαλλες στην Ογκολογικη Παιδων,τι τα εδωσε αν εχει τον κοσμο χεσμενο?... δεν πηγε να κανει ανακαινιση γραφειων...παει για δικο του κομμα... καταλαβετε το!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.242
Like
22.886
Πόντοι
5.506
εχω την εντυπωση οτι ο χθεσινος κορακας ειναι απλα βλακας και οχι στημενος..αυτη που κανει μπαμ ειναι η τυπισσα που παιζει εποπτης..
το οτι ο χοντρος τα εχει βρει με τον ρωσσοποντιο ειναι φανερο και στα 5χρονα..


Για κινέζικο λέγκο είπες την πιο σωστή ατάκα. Απλά τα λάθη τα έκανε υπερ του "μεγάλου".
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.581
Like
21.944
Πόντοι
5.006
ΡΕ μαλακες καταλαβαινετε τι λετε?? Καταλαβετε οτι ο λαος του παοκ ειναι 2ος Προεδρος...
Αν γινοταν αυτο και μαθευοταν,θα επρεπε να φυγει απο τον πλανητη ο Ιβαν...
Σαν να μου λες οτι συμμαχησαν και τα βρηκαν ο Ασσαντ με τον Αλ Μπαγκντατι....(ηγετης ΙΣΙΣ)
Τι θα γινοταν αν το μαθαινε ο λαος της Συριας???
Μην λετε μαλακιες... εδω τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα...

Φυσικα δεν το καταλαβαινετε γιατι δεν ζειτε εδω πανω...
Δεν υπαρχει περιπτωση για αυτο που λετε.... αυτοκτονια του Ιβαν θα ηταν...
Θα ηθελε ο Ιβαν να εναντιωθει σε ατομα που κατεβηκαν απο τα λεωφορεια και κυνηγουσαν οπαδους της Φενερ μεσα στα στενα της Τουρκιας???

καλα τυπε..κρατα μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις στο μελλον..
μου θυμιζεις τους βαζελους που μας γλεντουσαν ποσα χρονια με τα παραγκα και οραμα του αλαφουζου και τωρα τους γλεντάμε εμεις με τον γιανναρο τον αλαφουζο... :rockon: :rockon: :rockon:


παντως αυτά τα επαναστατικα με τους οπαδους που δερνουν ου α ου και τα σχετικα, πρεπει να φταιει το νερο που πινετε στην μπουγατσουπολη...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.183
Πόντοι
5.506
γαμαει η μπαοκαρα των 20+ τιτλων....
μην κοροιδευετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom