Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγινε ναι...οτι πεις...
χαχαχχαχα... Για πες μας ΠΡΙΝ πάει η μπάλα στο χέρι του που έχει χτυπήσει πρώτα. Γιατί η μπάλα ΔΕΝ πήγε κατευθείαν στο χέρι του. Γιατί όπως έγραψες σε παλιότερό σου ποστ βάζεις μια φωτογραφία χωρίς να ξέρεις τους κανονισμούς για να το παίζεις μάγκας και καμπόσος
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
χαχαχχαχα... Για πες μας ΠΡΙΝ πάει η μπάλα στο χέρι του που έχει χτυπήσει πρώτα. Γιατί η μπάλα ΔΕΝ πήγε κατευθείαν στο χέρι του. Γιατί όπως έγραψες σε παλιότερό σου ποστ βάζεις μια φωτογραφία χωρίς να ξέρεις τους κανονισμούς για να το παίζεις μάγκας και καμπόσος
ξερω οτι ο κανονισμος λεει οτι αν χτυπησει πρωτα η μπαλα στο ποδι δεν μετραει για χερι... αλλα ο παιχτης στην ουσια σταματησε την μπαλα σφηνωνοντας την αναμεσα στο χερι και στο ποδι... και επειδη η μπαλα πηγαινε προς την εστια και υπαρχει "προφανης ευκαιρια για γκολ"..και επειδη μετα το περασμα απο το σωμα του παικτη κινειται μπροστα και προς τα κατω καταλογιζεται πεναλτι...αν δεν σου αρεσουν τετοιες φασεις που δινεται το πιο προφανες...να βαλεις το Βαρ τυπε μου... η προεδραρα σου διαφωνησε στο να μπει...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ξερω οτι ο κανονισμος λεει οτι αν χτυπησει πρωτα η μπαλα στο ποδι δεν μετραει για χερι... αλλα ο παιχτης στην ουσια σταματησε την μπαλα σφηνωνοντας την αναμεσα στο χερι και στο ποδι... και επειδη η μπαλα πηγαινε προς την εστια και υπαρχει "προφανης ευκαιρια για γκολ"..και επειδη μετα το περασμα απο το σωμα του παικτη κινειται μπροστα και προς τα κατω καταλογιζεται πεναλτι...αν δεν σου αρεσουν τετοιες φασεις που δινεται το πιο προφανες...να βαλεις το Βαρ τυπε μου... η προεδραρα σου διαφωνησε στο να μπει...
Τελικά το πέναλντι που έδωσε στο 117 ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
Προφανής ευκαιρία για γκολ καταρχας ΔΕΝ υπάρχει. Προφανής θέση για γκολ ναι. Να ξέρουμε και τι λέμε. Χέρι δεν υπάρχει γιατί η μπάλα χτύπησε ΠΡΩΤΑ στη πλάτη του παίκτη του Πανιωνίου και ΜΕΤΑ πήγε στο χέρι του παίκτη. ΑΡΑ ΚΑΜΙΑ πρόθεση από τη μεριά του παίκτη ΝΑ αλλιώση ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΑ τη πορεία της μπάλας. ΆΡΑ το πέναλντι με το οποίο βάλατε το 4ο γκολ, το οποίο και σας έδωσε τη πρόκριση ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ άρα είναι ΠΡΟΦΑΝΗΣ ΑΛΛΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ.
Ερώτηση. Ο διαιτητής έδειξε ΑΜΕΣΩΣ τη βούλα ή το έκανε όταν οι παίκτες του ΠΑΟΚ του την έπεσαν; ΜΗΠΩΣ έδειξε στην αρχή "παίζεται";
Άρα προς το παρόν πέναλντι στον Κρέσπο ΔΕΝ υπάρχει αφού έχει γίνει ΠΡΩΤΑ φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου. Φάουλ παρατεταμένο και κίτρινη κάρτα στον παίκτη του ΠΑΟΚ που το κάνει (ο Κρέσπο γλιτώνει την κίτρινη κάρτα αφού κάνει ΚΑΘΑΡΟ και ΕΣΚΕΜΕΝΟ χέρι). Επίσης έχουμε και ΠΡΟΦΑΝΗ ΑΛΛΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ. Πάμε τώρα και στα άλλο γκολ του ΠΑΟΚ. Δες σε ποια υπάρχουν ΑΛΛΕΣ παραβάσεις (φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου, ή η μπάλα να έχει βγει πρώτα άουτ κτλπ) και ΑΝ υπαρχουν.
Δικαίως διαμαρτύρεστε για μη κόκκινη κάρτα. Ο Πανιώνιος θα έπρεπε να είναι στο 90λεπτο με 10 ή και λιγότερους ( ανάλογα πόσες άλλες παρεβάσεις που σας έσπρωξαν θα βρεις) παίκτες
Και κάτι ακόμα θέλω να σε ρωτήσω. Τι πιθανότητες δίνεις να γίνεται στην ΕΛΛΑΔΑ σωστή χρήση του ΒΑΡ; Γιατί ΑΝ και ΟΤΑΝ μπει ΒΑΡ ξέχνα τους ξένους διαιτητές. Έλληνες θα σφυράνε. Και ή θα πηγαίνουν σε κάθες φάση στο ΒΑΡ και το παιχνίδι θα κρατάει 5 ώρες άρα χλωμό, ή θα πηγαίνουν σε 1-2 ΤΟ ΠΟΛΥ φάσεις και άλλες 10 δε θα τις κοιτάει καν. Το ΒΑΡ δεν είναι πανάκεια. ΑΝ δε βελτιωθούν οι Έλληνες διαιτητές τα ίδια θα έχουμε ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΡ. Απλά έχετε πέσει όλοι ανεξαρτήτος ομάδας στο σανό που λέγετε ΒΑΡ με τα μούτρα. Όταν θα πέφτετε από τα σύννεφα όμως να το κάνετε χωρίς φωνές και χριστοπαναγίες
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Εχουμε μια καλη φωτο που δειχνει να χτυπαει πεντακαθαρα στο χερι...
η μπαλα αλλαζει την πορεια της προς τα κατω... ειναι αδυνατον για τον διαιτητη να ξερει αν χτυπησε ποδι...δινει το προφανεστερο...

εχω και μια αλλη φωτο με χερι ομως που ηταν "παιζεται"....δεν θα την σχολιασεις αλλα ας τη βαλω...
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 14

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εχουμε μια καλη φωτο που δειχνει να χτυπαει πεντακαθαρα στο χερι...
η μπαλα αλλαζει την πορεια της προς τα κατω... ειναι αδυνατον για τον διαιτητη να ξερει αν χτυπησε ποδι...δινει το προφανεστερο...

εχω και μια αλλη φωτο με χερι ομως που ηταν "παιζεται"....δεν θα την σχολιασεις αλλα ας τη βαλω...
Νομίζω ότι ο διαιτητής έχει καλή οπτική. ΑΝ πάλι δεν έχει τότε συμβουλεύεται τον βοηθό του.
Πάλι στα ίδια θα γυρνάμε; Εκτός βέβαια αν θέλεις να γίνει χαλίφης στη θέση του χαλίφη και χαίρεσαι που στην ομάδα σου γίνονται ότι γινόταν στον ΟΣΦΠ τόσα χρόνια. Εγώ πάλι από την άλλη χαίρομαι γιατί από ότι βλέπω γαυροποιείστε σιγά σιγά και μάλλον αυτό που έλεγα από Σεπτέμβρη εποχή ότι δηλαδή υπήρχε μυστική συνάντηση Σαββίδη χοντρού έχει πιάσει τόπο και ότι οι πρώτοι "καρποί" αυτής της συνάντησης βγαίνουν στην επιφάνεια. Πάντως για τη συγκεκριμένη φωτό που έβαλες η μπάλα ΔΕΝ χτυπάει σε κανένα άλλο σημείο του σώματος του Μανιάτη άρα ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ δε δώθηκε πέναλντι και ΑΠΟΒΟΛΗ. Στη δική σας φάση στο 117 η μπάλα έχει πρώτα ΧΤΥΠΗΣΕΙ σε άλλο σημείο του σώματος του παίκτη του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ. Και εδώ πάλι ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ δόθηκε πέναλντι υπέρ του ΠΑΟΚ. Στη μεν φωτογραφία ΚΑΚΩΣ ο ΟΣΦΠ κέρδισε το κύπελο. Υπηρχε αλλιώση αποτελέσματος. Αντίστοιχα ΚΑΚΩΣ πέρασε ο ΠΑΟΚ με το συγκεκριμένο πέναλντι. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΦΑΝΕΙΣ ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΝΑ ΑΛΛΙΩΣΕΙ το αποτέλεσμα.

Υ.Γ έχει γίνει έντιτ στο προηγούμετο ποστ μου
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Νομίζω ότι ο διαιτητής έχει καλή οπτική. ΑΝ πάλι δεν έχει τότε συμβουλεύεται τον βοηθό του.
Πάλι στα ίδια θα γυρνάμε; Εκτός βέβαια αν θέλεις να γίνει χαλίφης στη θέση του χαλίφη και χαίρεσαι που στην ομάδα σου γίνονται ότι γινόταν στον ΟΣΦΠ τόσα χρόνια. Εγώ πάλι από την άλλη χαίρομαι γιατί από ότι βλέπω γαυροποιείστε σιγά σιγά και μάλλον αυτό που έλεγα από Σεπτέμβρη εποχή ότι δηλαδή υπήρχε μυστική συνάντηση Σαββίδη χοντρού έχει πιάσει τόπο και ότι οι πρώτοι "καρποί" αυτής της συνάντησης βγαίνουν στην επιφάνεια.

Υ.Γ έχει γίνει έντιτ στο προηγούμετο ποστ μου
πιστευεις οτι ο Ιβαν θα ρισκαρε συμμαχια με χοντρο??? οπως σε εσας υπαρχουν τσουκαλογαυροι,ετσι και σε εμας υπαρχουν Παοκτσηδες-Ορκ...Ατομα που και εγω ο ιδιος τα φοβαμαι...Αν μαθευοταν θα γκρεμιζοταν ολος ο Σαββιδης και αυτο που εχτισε... Ο Σαββιδης δεν παει για πρωταθλημα...παει για κομμα..και θα θελει ψηφους... Μονο για ενα καφε να εβγαινε με τον χοντρο,θα πεφτανε ολοι να τον φανε... Εδω τα πραγματα ειναι ζορικα τυπε,κοκκινο βρακι να φορας δεν περνας εξω απο την Τουμπα...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.204
Πόντοι
2.606
Ειρήσθω εν παρόδο πέρσι ο Μανόλο για ένα κολοδάκτυλο έφαγε 1.5 μήνα αποκλεισμό. Ο Ραζβάν που είπε λάιβ δυο φορες το "φακ" πόσους μήνες θα πρέπει να μείνει εκτός πάγκου;
δεν εβρισε κανενα....ουτε εκανε χειρονομιες....εσυ δηλαδη πως θα ελεγες "ηρθαν να μας γαησουν το παιχνιδι" στα αγγλικα?θα σκεφτοσουν αλλη λεξη στα αγλλικα εκεινη την ωρα?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.204
Πόντοι
2.606
πιστευεις οτι ο Ιβαν θα ρισκαρε συμμαχια με χοντρο??? οπως σε εσας υπαρχουν τσουκαλογαυροι,ετσι και σε εμας υπαρχουν Παοκτσηδες-Ορκ...Ατομα που και εγω ο ιδιος τα φοβαμαι...Αν μαθευοταν θα γκρεμιζοταν ολος ο Σαββιδης και αυτο που εχτισε... Ο Σαββιδης δεν παει για πρωταθλημα...παει για κομμα..και θα θελει ψηφους... Μονο για ενα καφε να εβγαινε με τον χοντρο,θα πεφτανε ολοι να τον φανε... Εδω τα πραγματα ειναι ζορικα τυπε,κοκκινο βρακι να φορας δεν περνας εξω απο την Τουμπα...
σκεψου τι αλλο θα διαβασουμε....αυτα τα γραφουν μετα απο πολυ δυσκολη νικη επι του νιωνιου-δικαιη ομως-στο 118...και με νιωνιο ανυπαρκτο στο γηπεδο...εξαφανισμενο...σκεψου να ειχανε μπει να παιξουνε δηλαδη ...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν εβρισε κανενα....ουτε εκανε χειρονομιες....εσυ δηλαδη πως θα ελεγες "ηρθαν να μας γαησουν το παιχνιδι" στα αγγλικα?θα σκεφτοσουν αλλη λεξη στα αγλλικα εκεινη την ωρα?
Ξέρω εγώ; Δε θα το έλεγα ΚΑΝ;;; Όπως δε το είπε και ο αποτυχημένος Ουζουνίδης στο 1-1 του ΟΑΚΚΑ όταν παίζατε ΜΟΝΟ άμυνα όταν έμεινε με 10.
ΑΝ εσύ πάντως πιστεύεις ότι δεν υπάρχει καμία ομοιότητα στη χειρονομία του Μανόλο με τα "γαλλικα" ΛΑΙΒ στη τηλεόραση πάσο
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
σκεψου τι αλλο θα διαβασουμε....αυτα τα γραφουν μετα απο πολυ δυσκολη νικη επι του νιωνιου-δικαιη ομως-στο 118...και με νιωνιο ανυπαρκτο στο γηπεδο...εξαφανισμενο...σκεψου να ειχανε μπει να παιξουνε δηλαδη ...
Κλοσερ...πες οτι μαθαινεις οτι οΙβαν εκανε συμμαχια με χοντρο.... τι κανεις???
Πως αντιδρας??
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πιστευεις οτι ο Ιβαν θα ρισκαρε συμμαχια με χοντρο??? οπως σε εσας υπαρχουν τσουκαλογαυροι,ετσι και σε εμας υπαρχουν Παοκτσηδες-Ορκ...Ατομα που και εγω ο ιδιος τα φοβαμαι...Αν μαθευοταν θα γκρεμιζοταν ολος ο Σαββιδης και αυτο που εχτισε... Ο Σαββιδης δεν παει για πρωταθλημα...παει για κομμα..και θα θελει ψηφους... Μονο για ενα καφε να εβγαινε με τον χοντρο,θα πεφτανε ολοι να τον φανε... Εδω τα πραγματα ειναι ζορικα τυπε,κοκκινο βρακι να φορας δεν περνας εξω απο την Τουμπα...
Δεν είπα ότι συναντήθηκαν για καφέ στην Αριστοτέλους ούτε στου Ζόνας. ΚΡΥΦΗ ήταν η συνάντηση. Όπως όταν είχε συναντηθεί ο Χοντρός με του Δούρου (πως λέγετε η περιφεριάρχης Αττικής) ΚΡΥΦΑ πριν τις προηγούμενες περιφερειακές εκλογές. Υπόψι η Δούρου (πως στον πούτσο λέγεται) κατέβαινε ως υποψία του ΣΥΡΙΖΑ, όταν ο χοντρός ήταν ΑΝΟΙΧΤΑ (και είναι ακόμα) ΝΔίτης
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.204
Πόντοι
2.606
μια χαρα πεναλντι ηταν....σουταρα βολιδα ,παει να μπει στην πορεια της μπαλας και την τρωει στα χερια και η μπαλα παει καθετα κατω....ουτε πανω ουτε πλαι ουτε πισω.....ηταν πολυ ευκολο σφυριγμα...το μονο δυσκολο ηταν για τους πανιωνιους να το αποδεχτουν επειδη ηταν στο 118!ειχαν κανει τεραστια προσπαθεια να παρουν την προκριση αλλα ετσι ειναι.....συνεχιστε οι αλλοθρησκοι να ψαχνετε δικαιολογιες ,μακεδονιες πισω απο τις πρεσπες ,χαλιφατα,χαλιφηδες,ρουβλια,τσετσενους και λοιπες αρλουμπες...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κλοσερ...πες οτι μαθαινεις οτι οΙβαν εκανε συμμαχια με χοντρο.... τι κανεις???
Πως αντιδρας??
Τώρα που έχεις πάρει το πρωτάθλημα και είσαι στους 4 του κυπέλλου, με σπρώξιμο; ΑΝ ήμουν ΠΑΟΚ, ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ πραγματικά. Το πολύ πολύ να μην έτρωγα το ντονατσάκι που φέρνουν στις καφετέρειες με τον καφέ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μια χαρα πεναλντι ηταν....σουταρα βολιδα ,παει να μπει στην πορεια της μπαλας και την τρωει στα χερια και η μπαλα παει καθετα κατω....ουτε πανω ουτε πλαι ουτε πισω.....ηταν πολυ ευκολο σφυριγμα...το μονο δυσκολο ηταν για τους πανιωνιους να το αποδεχτουν επειδη ηταν στο 118!ειχαν κανει τεραστια προσπαθεια να παρουν την προκριση αλλα ετσι ειναι.....συνεχιστε οι αλλοθρησκοι να ψαχνετε δικαιολογιες ,μακεδονιες πισω απο τις πρεσπες ,χαλιφατα,χαλιφηδες,ρουβλια,τσετσενους και λοιπες αρλουμπες...
Καλά εντάξυ ότι πεις. Όπως το χέρι του ΟΣΦΠ στο τελικό με τον Αστέρα ήταν πόδι, τόσο και [size=30pt]η πλάτη που χτυπάει πρώτα η μπάλα[/size] είναι χέρι. Όλα καλά μάστορα. Μην αγχώνεσαι. Απλά γαυροποιείσαι
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.204
Πόντοι
2.606
Τώρα που έχεις πάρει το πρωτάθλημα και είσαι στους 4 του κυπέλλου, με σπρώξιμο; ΑΝ ήμουν ΠΑΟΚ, ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ πραγματικά. Το πολύ πολύ να μην έτρωγα το ντονατσάκι που φέρνουν στις καφετέρειες με τον καφέ
το μυαλο σου και μια λιρα φιλος....σε ειπε κανεις πως γιναμε ΠΑΟΚ για τους τιτλους???? Η ΑΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΑΤΣΑΛΩΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το μυαλο σου και μια λιρα φιλος....σε ειπε κανεις πως γιναμε ΠΑΟΚ για τους τιτλους???? Η ΑΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΑΤΣΑΛΩΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
Ναι ρε. Γαμώ τον ΠΟΚ μου. Όπου ΠΟΚ όλες οι Ελληνικές ομάδες πλην του ΠΑΟΚ. Έτσι ρε.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
χαχαχχαχα... Για πες μας ΠΡΙΝ πάει η μπάλα στο χέρι του που έχει χτυπήσει πρώτα. Γιατί η μπάλα ΔΕΝ πήγε κατευθείαν στο χέρι του. Γιατί όπως έγραψες σε παλιότερό σου ποστ βάζεις μια φωτογραφία χωρίς να ξέρεις τους κανονισμούς για να το παίζεις μάγκας και καμπόσος
ρε σπαζαριχδηδες αμπαλοι γαμω τα κεφαλια σας γαμω. υπαρχει κανονισμος ρε γελοια τυπακια που παπαγαλιζετε τις μαλακιες των στημενων δημοσιογραφισκων που λεει οτι αν βρει πρωτα π.χ. στο πλευρο στο αυτι στην κωλοτρυπιδα του παικτη και μετα βρει στο χερι που ειναι σε αντικανονικη θεση δεν ειναι χερι επειδη βρηκε πρωτα αλλου ρε καθυστερημενοι ? ειδικα εσυ γρκεγκ τσεκαρε το πεναλτυ που πηρες περσυ με τον ααστερα. πρωτα βρισκει η μπαλα αλλου κ μετα στο χερι του αμυντικου. αλλα επειδη το πηρε ο ΠΑΟΚ θα μας σπασετε τον πουτσο γελοια ανθρωπακια. αντε μαλακες λες και ηρθατε εχτες στη χωρα πειτε ρε πουσταρια οτι δεν γουσταρετε οτι κερδισε ο ΠΑΟΚ παντελονατα. αυτα τα πουστικα ξερω ειναι χαρακτηριστικο της πολης σας αλλα κρατηστε τα μεταξυ σας ξεφτιλιζεστε ρε μαλακες
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ναι ρε. Γαμώ τον ΠΟΚ μου. Όπου ΠΟΚ όλες οι Ελληνικές ομάδες πλην του ΠΑΟΚ. Έτσι ρε.
ελα ντε εινα να απορεις που βλεπουμε εστω και ατυπα να υπαρχει το ποκ. λες και αλλαξανε ποτε καμια νομοθεσια π.χ. οπως περσυ με τις ευλογιες της αεκ και του θρυλου για να κρατηθει ο βαζελος. λες και περσυ πηρες το πρωταθλημε με την αγαστη βοηθεια του γαβρου.. λες και ο γαβρος ποτε ξαναεσωσε τον ζελο απο υποβιβασμο με ψηφο του.. ειναι να απορει κανεις εχεις δικιο ρε τυπακο
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.204
Πόντοι
2.606
ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΜΑΓΚΕΣ....Εχτες οι νεοι γαυροι της σμυρνης ηρθαν να παρουν την προκριση με καθε μεσο και να προκαλεσουν εκτροπα....απο την αρχη η ατμοσφαιρα και οι κινησεις τους μεσα στο γηπεδο εδειχναν ομαδα που ψαχνει τη συγκρουση(ντουρμισαι πανηγυρισμος).....ηρθαν με σκοπο να γινουν εκτροπα και αν δυνατον αυτα να αποτυπωθουν στην βαθμολογια με κανα -3 οπως περισυ.....ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ....Δεν τους εκατσε και ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ......ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Ο ΖΕΛΟΣ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom