Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.580
Like
21.934
Πόντοι
5.006
δεν θελουμε συριζα και κανεναν προδοτη.

θελουμε να παραδεχτεις τις κλοπες που εκανες και να ζητησεις συγγνωμη

Ε πως δεν θελετε συριζα ρε τυπε????εδω μπηκαμε σε ενα αθλητικο νημα για τον παοκ και ο αλλος μας λεει για τις ιεροδουλες με το ειτζ και την καθαριστρια που μπηκε φυλακη...αμα ηταν να δω οπαδους του συριζα, εμπαινα στα πολιτικα νηματα του σαιτ...
Ειπαμε, ηρεμηστε θα τον βγαλουμε αλλη μια τετραετια τον συριζα, μην κανετε ετσι...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.580
Like
21.934
Πόντοι
5.006
ρριξε στους παιδεραστες μπας και το παρεις τυπε μου. ετσι δεν μας λετε 2 χρονια τωρα?

Τυπε μου εχετε χασει τα αυγα και τα πασχαλια..για ενα πρωταθλημα εχετε γινει πρωτα συριζα και μετα παοκ..ξεφτυλιστηκατε τελειως...

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τον συριζα...εγω εχω προβλημα με τον συριζα μονο οταν εμπλεκεται με το ποδοσφαιρο..πχ για την συμφωνια των πρεσπων ειχα γραψει στο νημα για την μακεδονια οτι την θεωρω καλη συμφωνια...δεν μπηκα να το γραψω στο νημα του παοκ...οταν θελω να βρισω τον πολακη, μπαινω στα πολιτικα νηματα, δεν μπαινω στο νημα του παοκ...εδω βριζω τον συριζα μονο σε οτι εχει να κανει με το ποδοσφαιρο...
Αλλα εσεις εχετε μπερδευτει και μιλατε εδω για εναν παιδεραστη και για την καθαριστρια, λες και αυτες οι υποθεσεις εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο και το νημα του παοκ????
Για αυτο σας λεμε πρωτα οπαδους του συριζα και μετα του παοκ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.886
Πόντοι
5.506
Τυπε μου εχετε χασει τα αυγα και τα πασχαλια..για ενα πρωταθλημα εχετε γινει πρωτα συριζα και μετα παοκ..ξεφτυλιστηκατε τελειως...

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τον συριζα...εγω εχω προβλημα με τον συριζα μονο οταν εμπλεκεται με το ποδοσφαιρο..πχ για την συμφωνια των πρεσπων ειχα γραψει στο νημα για την μακεδονια οτι την θεωρω καλη συμφωνια...δεν μπηκα να το γραψω στο νημα του παοκ...οταν θελω να βρισω τον πολακη, μπαινω στα πολιτικα νηματα, δεν μπαινω στο νημα του παοκ...εδω βριζω τον συριζα μονο σε οτι εχει να κανει με το ποδοσφαιρο...
Αλλα εσεις εχετε μπερδευτει και μιλατε εδω για εναν παιδεραστη και για την καθαριστρια, λες και αυτες οι υποθεσεις εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο και το νημα του παοκ????
Για αυτο σας λεμε πρωτα οπαδους του συριζα, [size=30pt]παλιότερα του πασοκ[/size] και μετα του παοκ...



Να τα λέμε όλα Τάκη.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τυπε μου εχετε χασει τα αυγα και τα πασχαλια..για ενα πρωταθλημα εχετε γινει πρωτα συριζα και μετα παοκ..ξεφτυλιστηκατε τελειως...

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τον συριζα...εγω εχω προβλημα με τον συριζα μονο οταν εμπλεκεται με το ποδοσφαιρο..πχ για την συμφωνια των πρεσπων ειχα γραψει στο νημα για την μακεδονια οτι την θεωρω καλη συμφωνια...δεν μπηκα να το γραψω στο νημα του παοκ...οταν θελω να βρισω τον πολακη, μπαινω στα πολιτικα νηματα, δεν μπαινω στο νημα του παοκ...εδω βριζω τον συριζα μονο σε οτι εχει να κανει με το ποδοσφαιρο...
Αλλα εσεις εχετε μπερδευτει και μιλατε εδω για εναν παιδεραστη και για την καθαριστρια, λες και αυτες οι υποθεσεις εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο και το νημα του παοκ????
Για αυτο σας λεμε πρωτα οπαδους του συριζα και μετα του παοκ...
ναι  παπαραου ναι! εμεις πληρωσαμε τα γραφεια του συριζα οχι ο βαγγελας της νδ. εμεις βγαλαμε πανο αντιπολιτευσης οχι τα προβατογαβρακια.. εμεις λεμε "κατσε να πεσει η κυβερνηση να ανεβει ο κουλης και θα δειτε" οχι εσεις.. χαχααχ ρε μην γινεστε αλλο γελοιοι  μονοι σας τα παραδεχεστε..εμεις απλα τα καταγραφουμε. τα αυγα και τα πασχαλια τα χασανε αυτοι που για μηνες πιπιλιζανε την καραμελα περι καλυτερου ποδοσφαιρου και καλυτερης ομαδας και στο τελος πιπιλισανε το καυλι του αντελινο. τα αυγα και τα πασχαλια τα χασανε αυτοι που δεν μπορουσανε να κερδισουνε τον οφη και ονειρευοντουσαν τελικους και κατακτησεις γιουροπα λιγκ και πιπιλισανε ουκρανικο παπαρι και λεγανε οτι τους φταιει ο γιος του κυρ σαββα. εσεις με 2 χαμενα πρωταθληματα τα εχετε χασεει τυπε μου. στο γηπεδο σας κανετε αντιπολιτευση (και μπορω να πω πιο πετυχημενη απο αυτη του κουλη) , ο δικος σας μιλαει για χουντες οταν τον ρωτανε για το ποδοσφαιρο βεβαια και πληρωνει τα γραφεια τους. εμεις απλα σας ξεφτιλιζουμε στο γηπεδο και σας αφηνουμε να ξεφτιλιζεστε στα μμε. απολαυση ειστε ρε πουστηδες (παρεπιπτοντως με συριζα πηρες προπερσι το πρωταθλημα, τοτε φανταζομαι ητανε γαμω..) και μας λες γιναμε συριζα που στην θεσσαλονικη ειναι γνωστο οτι οι περισσοτεροι ειναι δεξιοι τυπε μου.. στο ειπα και πιο πριν ακρη δεν βγαζεις με το τι γινεται στην κωλοτρυπιδα σου ασε τα συμπερασματα και τις αναλυσεις για κανεναν που του κοβει
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Επιτέλους λες και μια σωστή κουβέντα.
εσυ θεωρεις πως εισαι αυτος κουλη μου? παντως μια φορα δεν εχεις απαντησει οταν στριμωχνεσαι.. ρομπα μονο ξερεις ν αγινεσαι εσυ κ ο παπαραου δεν βαρεθηκατε?
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
εσυ θεωρεις πως εισαι αυτος κουλη μου? παντως μια φορα δεν εχεις απαντησει οταν στριμωχνεσαι.. ρομπα μονο ξερεις ν αγινεσαι εσυ κ ο παπαραου δεν βαρεθηκατε?
Tο γεγονος πως γραφουν στο θεμα του ΠΑΟΚ απο οτι στο θεμα της ομαδας τους..ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ;;;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Tο γεγονος πως γραφουν στο θεμα του ΠΑΟΚ απο οτι στο θεμα της ομαδας τους..ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ;;;
χαχααχ λαγνε μου εμενα τι να με προβληματισει. εγω τους τα εχω πει οτι ειναι για ψυχοφαρμακα. αυτοι απλα με επιβεβαιωνουν. μιλαμε για γλεντι ατελειωτο οι πουστηδες
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τύποι τι παίζει με τον Πασχαλακη, είναι ντεφορμέ κάνα μήνα τωρα η είναι ιδεα μου? Οτι παει μέσα γραφει...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Τύποι τι παίζει με τον Πασχαλακη, είναι ντεφορμέ κάνα μήνα τωρα η είναι ιδεα μου? Οτι παει μέσα γραφει...

Άνθρωπος είναι κι αυτός!
Απλά μας έχει συνηθίσει να βγάζει τα πάντα και τώρα τελευταία που δέχθηκε κάποια τέρματα μας κακοφαίνεται!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το πεναλντι ΕΓΙΝΕ στον κρεσπο,
απλα ταυτοχρονα εγινε και φαουλ στον τερματοφυλακα που δεν ειχα δει.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.

ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ, ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ 3-1 ΣΤΟ 90ΛΠΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ?

ο ΠΑΟΚ αδικηθηκε που επαιξε παραταση και παραλιγο να χασει την προκριση
Αφού το λοιπόν δεν είσαι βλάκας και παραδέχεσαι τα λάθη σου δες ξανά ένα ένα τα γκολ του ΠΑΟΚ για να δεις πόσα έπρεπε κανονικά να μετρήσουν, που και αν έχει γίνει κάποια παράβαση όπως πχ έχει βγει η μπάλα έξω, ή έχει γίνει φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου κτλπ
Όταν τα δεις σωστά και προσεκτικά έλα να πούμε αν θα έπρεπε να ήταν 3-1 στο 90λεπτο ή 1-1 ή 1-0 αν θα έπρεπε να παίζει ο Πανιώνιος με 10 ή 8 παίκτες κτλπ.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Γαβροπαράρτημα και ο νιόνιος που έχετε αδελφικές σχέσεις οπαδικά;

Τις προάλλες δε σας έκαναν οι ξένοι διαιτηταί αφού επειδή....
Μπανανά δανεικος απο γαυρο... Μασουρας δανεικος απο γαυρο...Μανθατης δανεικος απο γαυρο...
Προεδρος Πανιωνιου Δαρας Χρηστος...πρωην γιατρος του γαυρου...(μαλλον δανεικος και αυτος)

...και ο Νιονιος παραρτημα μου τυπε???
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Μπανανά δανεικος απο γαυρο... Μασουρας δανεικος απο γαυρο...Μανθατης δανεικος απο γαυρο...
Προεδρος Πανιωνιου Δαρας Χρηστος...πρωην γιατρος του γαυρου...(μαλλον δανεικος και αυτος)

...και ο Νιονιος παραρτημα μου τυπε???

:hi:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ξεφεύγεις ρε μλκ μου, πιο πολλά νεύρα από το Ραζβαν έχεις, ξέρω, βρήκατε κι άλλη ομάδα που παίζει μπάλα κανονικά και τρελαθήκατε.
Ειρήσθω εν παρόδο πέρσι ο Μανόλο για ένα κολοδάκτυλο έφαγε 1.5 μήνα αποκλεισμό. Ο Ραζβάν που είπε λάιβ δυο φορες το "φακ" πόσους μήνες θα πρέπει να μείνει εκτός πάγκου;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Αφού το λοιπόν δεν είσαι βλάκας και παραδέχεσαι τα λάθη σου δες ξανά ένα ένα τα γκολ του ΠΑΟΚ για να δεις πόσα έπρεπε κανονικά να μετρήσουν, που και αν έχει γίνει κάποια παράβαση όπως πχ έχει βγει η μπάλα έξω, ή έχει γίνει φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου κτλπ
Όταν τα δεις σωστά και προσεκτικά έλα να πούμε αν θα έπρεπε να ήταν 3-1 στο 90λεπτο ή 1-1 ή 1-0 αν θα έπρεπε να παίζει ο Πανιώνιος με 10 ή 8 παίκτες κτλπ.

ελα πες εσυ με ποσους επρεπε να παιξει ο νιονιος... ο ιδιος ο σπικερ της Νοβα που ειναι Αθηναιος λεει οτι ειναι για κοκκινη...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
συμφωνω με το γαβροπαραρτημα του νιονιου οτι πρεπει να τους αφαιρεθει η σφυριχτρα. ποσα πεναλτυ και κοκκινες να πνιξει ο σκουλας κατα του ΠΑΟΚ για να καταλαβουν καποιοι οτι ειναι ενεπαρκης. 3 χρονια φωναζουμε για το βαρ, τωρα αρχισατε να συμφωνειται κ εσεις . καιρος ητανε. αντε να δουμε και μονο ξενους διαιτητες παντου. στα λογια μας θα ερχεστε ενα προς ενα
Έχω την εντύπωση ότι πολλοί πιστεύετε πως ΑΝ και ΟΤΑΝ έρθει το ΒΑΡ θα τρέχει σε κάθε φάση ο διαιτητής να κοιτάει το ΒΑΡ.. Να δω πόσοι από εσάς θα πέφτετε από τα σύννεφα ΑΝ και ΟΤΑΝ έρθει όταν ο διαιτητής θα κοιτάει το ΒΑΡ σε 2-3 φάσεις ΤΟ ΠΟΛΥ, και πόσοι θα βρίζετε όταν ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΝ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

ελα πες εσυ με ποσους επρεπε να παιξει ο νιονιος... ο ιδιος ο σπικερ της Νοβα που ειναι Αθηναιος λεει οτι ειναι για κοκκινη...
Καταρχάς η ανταλλαγή μυνημάτων δεν είναι με εσένα. Αλλά αφου θες να μπεις, ΠΡΩΤΑ θα μου πεις ΕΣΥ πόσα από τα 4 γκολ είναι ΚΑΝΟΝΙΚΑ (για διευκόλυνση σου λέω ότι το πέναλντι στο 117 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΝΤΙ άρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 4ο γκολ) και ΜΕΤΑ θα σου πω εγώ αν έπρεπε να παίζει ο Πανιώνιος με 11 ή 10 ή 5 παίκτες.  ;)
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Καταρχάς η ανταλλαγή μυνημάτων δεν είναι με εσένα. Αλλά αφου θες να μπεις, ΠΡΩΤΑ θα μου πεις ΕΣΥ πόσα από τα 4 γκολ είναι ΚΑΝΟΝΙΚΑ (για διευκόλυνση σου λέω ότι το πέναλντι στο 117 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΝΤΙ άρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 4ο γκολ) και ΜΕΤΑ θα σου πω εγώ αν έπρεπε να παίζει ο Πανιώνιος με 11 ή 10 ή 5 παίκτες.  ;)
εγινε ναι...οτι πεις...

 

Συνημμένα

  • 52823409_1198650600302542_7344113365687468032_n.jpg
    52823409_1198650600302542_7344113365687468032_n.jpg
    23 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom