Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
καλα τυπε..κρατα μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις στο μελλον..
μου θυμιζεις τους βαζελους που μας γλεντουσαν ποσα χρονια με τα παραγκα και οραμα του αλαφουζου και τωρα τους γλεντάμε εμεις με τον γιανναρο τον αλαφουζο... :rockon: :rockon: :rockon:


παντως αυτά τα επαναστατικα με τους οπαδους που δερνουν ου α ου και τα σχετικα, πρεπει να φταιει το νερο που πινετε στην μπουγατσουπολη...
τυπε σε αυτους τους Ορκ-τυπους ειμαι εναντιον,δεν τους θελω... οπως πολλοι γαυροι δεν χωνευουν τον Τακη...
αλλα τι να κανουμε,υπαρχουν και αυτοι...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.593
Like
21.944
Πόντοι
5.006
εχω την εντυπωση οτι ο χθεσινος κορακας ειναι απλα βλακας και οχι στημενος..αυτη που κανει μπαμ ειναι η τυπισσα που παιζει εποπτης..
το οτι ο χοντρος τα εχει βρει με τον ρωσσοποντιο ειναι φανερο και στα 5χρονα..

τι λες ρε τυπε...τυχαίοι ορισμοι δεν γινονται στο ποδοσφαιρο εδώ και 60 χρονια…
ο διαιτητης είναι της επσ θεσσαλιας του μπεου..προεδρος εκει είναι ο λασκαρακης, πρωτοπαλικαρο του γραμμενου και ταμιας της επο….και ο γραμμενος ξερουμε ολοι ποιανου είναι...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.883
Like
11.572
Πόντοι
3.656
τι λες ρε τυπε...τυχαίοι ορισμοι δεν γινονται στο ποδοσφαιρο εδώ και 60 χρονια…
ο διαιτητης είναι της επσ θεσσαλιας του μπεου..προεδρος εκει είναι ο λασκαρακης, πρωτοπαλικαρο του γραμμενου και ταμιας της επο….και ο γραμμενος ξερουμε ολοι ποιανου είναι...
θες να πεις οτι επι παντοκρατοριας γαυρου δεν ηταν τυχαοι οι ορισμοι :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
επεσα απο τα συννεφα!!!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
παναθα μας λειπεις  :'( :'( :'(
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.593
Like
21.944
Πόντοι
5.006
θες να πεις οτι επι παντοκρατοριας γαυρου δεν ηταν τυχαοι οι ορισμοι :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
επεσα απο τα συννεφα!!!!!

Κοιτα τυπε εμεις είναι γνωστο ότι ειμαστε οι κακοι..ολη η ελλαδα το λεει..μεχρι και ο νικ1410!!!!!
απλα τωρα ηρθε η καλη εξυγίανση.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ποιος θελει να κανει κομμα και θα χασει κατι χιλιαδες ψηφοφορους...??? 500.000 εδωσε τις προαλλες στην Ογκολογικη Παιδων,τι τα εδωσε αν εχει τον κοσμο χεσμενο?... δεν πηγε να κανει ανακαινιση γραφειων...παει για δικο του κομμα... καταλαβετε το!!!
Να κάνει κόμμα με τη καμία. Κανένας από αυτούς (Κόκκαλης, χοντρός, Μελισσανίδης, εξαιρώ τον Αλαφού) δε θέλει να είναι μπροστά. Στο παρασκήνιο ναι. Του δίνει μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων.
Και που κολλάει ρε μεγάλε το Ογκολογικό Παίδων με τον κόσμο του ΠΑΟΚ; Πας καλά; Εδώ ο Μαρινάκης έχει πάει δε ξέρω και εγώ πόσες φορές στο νοσοκομείο της Βαρδινογιάννη στους Αμπελόκηπους. Είδες κανέναν γαύρο να λέει "τι πάει και κάνει με τη βαζελοοικογένεια;" Έχεις μπερδέψει πράγματα, και γενικά έχετε μπερδέψει πράγματα εκεί πάνω. Βγαίνει ο άλλος ο δικός σας και λέει να ασχοληθεί η Αθήνα με τους παιδεραστές (που κακώς κανένα ΜΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΥ ΙΒΑΝ δεν έχει ασχοληθεί με το θέμα) αλλά τι σχέση έχει ο παιδεραστής με το χθεσινό ματς;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Να κάνει κόμμα με τη καμία. Κανένας από αυτούς (Κόκκαλης, χοντρός, Μελισσανίδης, εξαιρώ τον Αλαφού) δε θέλει να είναι μπροστά. Στο παρασκήνιο ναι. Του δίνει μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων.
Και που κολλάει ρε μεγάλε το Ογκολογικό Παίδων με τον κόσμο του ΠΑΟΚ; Πας καλά; Εδώ ο Μαρινάκης έχει πάει δε ξέρω και εγώ πόσες φορές στο νοσοκομείο της Βαρδινογιάννη στους Αμπελόκηπους. Είδες κανέναν γαύρο να λέει "τι πάει και κάνει με τη βαζελοοικογένεια;" Έχεις μπερδέψει πράγματα, και γενικά έχετε μπερδέψει πράγματα εκεί πάνω. Βγαίνει ο άλλος ο δικός σας και λέει να ασχοληθεί η Αθήνα με τους παιδεραστές (που κακώς κανένα ΜΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΥ ΙΒΑΝ δεν έχει ασχοληθεί με το θέμα) αλλά τι σχέση έχει ο παιδεραστής με το χθεσινό ματς;
θελει ψηφους απο ολη την Βορεια Ελλαδα... ο παοκ ειναι μια καλη δεξαμενη...και απο εκει και περα οτι μπορει να κερδισει παραπανω... οι ιδιοι οι αμερικανοι τον θεωρουν δακτυλο της ρωσσιας... τυχαια λες να εμφανιστηκε στα συλλαλητηρια???για μπιζνες πηγε??? εχει πολιτικες βλεψεις....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
θελει ψηφους απο ολη την Βορεια Ελλαδα... ο παοκ ειναι μια καλη δεξαμενη...και απο εκει και περα οτι μπορει να κερδισει παραπανω... οι ιδιοι οι αμερικανοι τον θεωρουν δακτυλο της ρωσσιας... τυχαια λες να εμφανιστηκε στα συλλαλητηρια???για μπιζνες πηγε??? εχει πολιτικες βλεψεις....
ΑΝ κάνει δικό του κόμμα και είναι αυτός αρχηγός και πρώτη μούρη τότε θα είναι ο πιο βλάκας Πόντιος που ξέρω. Βασικό ο ΜΟΝΟΣ βλάκας πόντιος.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
ΑΝ κάνει δικό του κόμμα και είναι αυτός αρχηγός και πρώτη μούρη τότε θα είναι ο πιο βλάκας Πόντιος που ξέρω. Βασικό ο ΜΟΝΟΣ βλάκας πόντιος.
σταματα να γραφεις εδω
ετοιμασου για τα τσιμπουκια σου εσυ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
σταματα να γραφεις εδω
ετοιμασου για τα τσιμπουκια σου εσυ
Πουστάρα, όσο και να μου τρίβεσαι να σου τον δώσω στο στόμα δε παίζει με τη καμία. Έχω και σεβασμό στα Ελληνικά στρατά και δε θέλω να τσαντιστεί ο λόχας σου με τη πούστρα του γιατί δε ξέρω πως θα του βγει στην υπηρεσία
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
ΑΝ κάνει δικό του κόμμα και είναι αυτός αρχηγός και πρώτη μούρη τότε θα είναι ο πιο βλάκας Πόντιος που ξέρω. Βασικό ο ΜΟΝΟΣ βλάκας πόντιος.
μπροσταρηδες αλλοι θα ειναι...κανας Φραγκος,δεν ξερω...ο Ιβαν θα εχει την χρηματοδοτηση..
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 53188130_2187983947937647_7940470051478437888_n.jpg
    53188130_2187983947937647_7940470051478437888_n.jpg
    44,4 KB · Εμφανίσεις: 16

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μπροσταρηδες αλλοι θα ειναι...κανας Φραγκος,δεν ξερω...ο Ιβαν θα εχει την χρηματοδοτηση..
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ο Ιβάν δεν είναι ΗΔΗ χρηματοδότης όχι σε κόμα, αλλά σε κόματα;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.894
Πόντοι
5.506
θελει ψηφους απο ολη την Βορεια Ελλαδα... ο παοκ ειναι μια καλη δεξαμενη...και απο εκει και περα οτι μπορει να κερδισει παραπανω... οι ιδιοι οι αμερικανοι τον θεωρουν δακτυλο της ρωσσιας... τυχαια λες να εμφανιστηκε στα συλλαλητηρια???για μπιζνες πηγε??? εχει πολιτικες βλεψεις....


Ποια δεξαμενη ρε τυπε, μας δουλευεις; Δημαρχο εχετε βγαλει δικο σας στη συμπρωτευουσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom