Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Πάνω από Μπαρτσελόνες και λοιπά λιμά;
Ε ναι ρε...εσύ πιστεύεις ότι εάν συμμετείχε η Μπαρτσελόνα στο πρωτάθλημα μας θα ξεπερνούσε τον ΠΑΟΚ των 19 νικών και 3 ισοπαλιών?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάμε ξανά μέχρι να το εμπεδώσεις, 6 είναι οι βαθμοί μυωπίας που έχεις. Το πιο ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟ πρωτάθλημα όλων των εποχών.

για πες που μας διορισαν βαθμους και κερδισαμε αυτο το πρωταθλημα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.577
Like
21.931
Πόντοι
5.006
τα κλεμμενα σας ειναι γυρω στα 20, μην προκαλεις κλεφτη

Ατιμη κενωνια που εσπρωχνες τον απολλωνα αθηνων και δεν αφηνες τον υπερπρωταθλητη σαλονικης να παρει τον τιτλο... :'(
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.885
Πόντοι
5.506

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.577
Like
21.931
Πόντοι
5.006
Είναι δίκαιο και έγινε πράξη.  :happy: :happy: :happy:

Τυπε δεν ειδες τα σχολια των μπουγατσων εδω μεσα για το ματς με τον αρη???τους κραζουν οτι παιξανε σαν να ηταν τελικος τσουλου και οτι σκυλιασανε...
Ειδαν αντιπαλη ομαδα να παιζει μπαλα και σοκαριστηκαν!!!!συνηθως ειχαν κανενα βελλιδη να τους δινει ετοιμα γκολ.... :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.885
Πόντοι
5.506
Τυπε δεν ειδες τα σχολια των μπουγατσων εδω μεσα για το ματς με τον αρη???τους κραζουν οτι παιξανε σαν να ηταν τελικος τσουλου και οτι σκυλιασανε...
Ειδαν αντιπαλη ομαδα να παιζει μπαλα και σοκαριστηκαν!!!!συνηθως ειχαν κανενα βελλιδη να τους δινει ετοιμα γκολ.... :S



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.709
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
:erection: :effemine:

Πρώην παίκτης του ΠΑΟΚ παραδέχτηκε ότι είναι ομοφυλόφιλος
Ο Ραμόν Γκιόν Μαρτίνεθ μίλησε ανοιχτά στην εφημερίδα Le Parisien για τη σεξουαλική του ταυτότητα

#Share

44  :fuck2:

27/02, 18:45

ΒΟΛΕΪ, Π.Α.Ο.Κ. :pipa3:

"Για μένα ήταν απολύτως φυσιολογικό να κάνω παρέα με άνδρες και να συζητάω μαζί τους"

Ο Ολλανδός ακραίος που πέρασει αγωνίστηκε με τη φανέλα του ΠΑΟΚ παραδέχτηκε ότι είναι ομοφυλόφιλος μιλώντας μάλιστα για την σκληρή πραγματικότητα που πρέπει να αντιμετωπίσει. «Είναι δύσκολο να είσαι ο... μόνος» παραδέχτηκε ο παίκτης της Τουλούζ που συμπλήρωσε: «Κι άλλοι στο παρελθόν έχουν δείξει ότι τους αρέσουν οι άνδρες προτιμούσαν να είναι ζευγάρι μια κοπέλα για να μην έχουν προβλήματα. Ελπίζω η ιστορία του να τους βοηθήσει να εκδηλωθούν».

Ο Γκιόν έφερε στη μνήμη του όταν σε ηλικία 10 κατάλαβε ότι του αρέσουν τα αγόρια και την στιγμή που σε ηλικία 16 ετών αποκάλυψε στη μητέρα του ότι ελκόταν από άνδρες. «Δεν ήταν κάτι που με απασχολούσε. Τι θα μπορούσα να κάνω; Στην Ολλανδία άλλωστε είναι εύκολο να μιλήσεις ανοιχτά» παραδέχτηκε ο παίκτης.

«Φοβόμουν να μιλήσω στη μητέρα μου και της έγραψα ένα γράμμα όπου της έλεγα ότι μου αρέσουν τα αγόρια. Και ότι ήμουν ερωτευμένος με έναν συμπαίκτη μου. Άφησα το γράμμα στο σπίτι και πήγα για προπόνηση. Θυμάμαι εκείνη η προπόνηση ήταν η πιο χειρότερη της ζωής μου καθώς ήμουν πολύ νευρικός. Όταν ήρθε να με πάρει ήμουν πολύ ήρεμος γιατί είπε ότι με στηρίζει» τόνισε ο παίκτης.

 
Στη συνέχεια αποκάλυψε αν είχε κάποιο πρόβλημα στις ομάδες που αγωνιζόταν: «Για μένα ήταν απολύτως φυσιολογικό να κάνω παρέα με άνδρες και να συζητάω μαζί τους. Είναι καλύτερο να ξέρουν οι συμπαίκτες σου και να το μαθαίνουν από εσένα καθώς αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις και οι προκαταλήψεις. Φυσικά ποτέ δεν έχουν μπει στα αποδυτήρια δηλώνοντας με το καλημέρα ότι είμαι ομοφυλόφιλος».

:tooth: :tooth: :tooth:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
:jerking:Αλλο ενα πέναλντι που δεν δινουν στον ΠΑΟΚ επειδη θέλουν να του κανουν δωρα λογω πρεσπων  :jerking:

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:jerking:Αλλο ενα πέναλντι που δεν δινουν στον ΠΑΟΚ επειδη θέλουν να του κανουν δωρα λογω πρεσπων  :jerking:
Ναι γιατί είναι γνωστό ότι ο Πανιώνιος είναι ιδρυτικό μέλος του ΠΟΚ. Ρε θέλετε και τα λέτε ή σας ξεφεύγουν;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και φυσικα σωστα δεν σφυριχτηκε οφσαηντ παικτης του Πανιωνίου που δεν Επηρεασε το γκολ του Πανιωνίου, αλλο το πέρσινο με την αεκ που ο παικτης του παοκ βρισκοτσν ΠΙΣΩ απο τον τερματοφυλακα και δεν επηρέαζε ηταν αμφισβητουμενο ψευταραδες
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.919
Like
28.859
Πόντοι
5.006
:jerking:Αλλο ενα πέναλντι που δεν δινουν στον ΠΑΟΚ επειδη θέλουν να του κανουν δωρα λογω πρεσπων  :jerking:
ρε τσιου το χερι δε το βλεπεις πρωτου το πεναλτυ που κανει ξεστραβωσου και δες το πρωτου γραψεις τη μαλακια σου  :piss:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οχι δεν βλεπω κανενα χερι.
Αλλοιωση αποτελέσματος και σημερα εις βάρος του ΠΑΟΚ .
Οπως και στην ισοπαλια με τον αρη.
Οπως και στην ισοπαλια με την αεκ.


Ετσι επειδη αγαπανε τον παοκ και τον βοηθανε λογω πρεσπων.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.919
Like
28.859
Πόντοι
5.006
Οχι δεν βλεπω κανενα χερι.
Αλλοιωση αποτελέσματος και σημερα εις βάρος του ΠΑΟΚ .
Οπως και στην ισοπαλια με τον αρη.
Οπως και στην ισοπαλια με την αεκ.


Ετσι επειδη αγαπανε τον παοκ και τον βοηθανε λογω πρεσπων.
δες το καλα και μετα να γραφεις...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οχι δεν βλεπω κανενα χερι.
Αλλοιωση αποτελέσματος και σημερα εις βάρος του ΠΑΟΚ .
Οπως και στην ισοπαλια με τον αρη.
Οπως και στην ισοπαλια με την αεκ.


Ετσι επειδη αγαπανε τον παοκ και τον βοηθανε λογω πρεσπων.
Κλείσε ραντεβού με οφθαλμίατρο ΑΜΕΣΑ. Όχι τίποτε άλλο, αλλά ΑΝ οδηγείς μπορεί να μη δεις κανέναν πεζό και να τον χτυπήσεις.
Και λύσε μου μια απορία. Οι Πρέσπες που κολάνε;
Και άλλη μία. Είναι ο Πανιώνιος τόσο ΠΟΚ που σφάζουν τον ΠΑΟΚ με το βαμβάκι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom