Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Κλείσε ραντεβού με οφθαλμίατρο ΑΜΕΣΑ. Όχι τίποτε άλλο, αλλά ΑΝ οδηγείς μπορεί να μη δεις κανέναν πεζό και να τον χτυπήσεις.
Και λύσε μου μια απορία. Οι Πρέσπες που κολάνε;
Και άλλη μία. Είναι ο Πανιώνιος τόσο ΠΟΚ που σφάζουν τον ΠΑΟΚ με το βαμβάκι;
υποτιθεται βοηθανε τον παοκ γιατι εχουν τετοιρς διαταγες απο πανω για να μαλακωσει υποτιθεται το κακο με τις πρεσπες μας πρήζουν.  Ολα αυτα τα υποτιθεται δεν ισχύουν. . Ο παοκ αδικειται και φετος. Επρεπε να έχει αλλους οκτω βαθμους στο πρωταθλημα που θα ειχε σν ηταν στην θεση του ο Ολυμπιακός. Και στο κύπελλο σκορ προκρισης αυτην την στιγμη με πεναλντι
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.861
Like
11.520
Πόντοι
3.656
υποτιθεται βοηθανε τον παοκ γιατι εχουν τετοιρς διαταγες απο πανω για να μαλακωσει υποτιθεται το κακο με τις πρεσπες μας πρήζουν.  Ολα αυτα τα υποτιθεται δεν ισχύουν. . Ο παοκ αδικειται και φετος. Επρεπε να έχει αλλους οκτω βαθμους στο πρωταθλημα που θα ειχε σν ηταν στην θεση του ο Ολυμπιακός. Και στο κύπελλο σκορ προκρισης αυτην την στιγμη με πεναλντι
τυπε τι μαρκα τηλεοραση εχεις?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Το θετικό αυτής της 3ετίας είναι ότι αντιλήφθηκε σχεδόν όλη η Ελλάδα τι σημαίνει Μπαουγκτσης  ....
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
υποτιθεται βοηθανε τον παοκ γιατι εχουν τετοιρς διαταγες απο πανω για να μαλακωσει υποτιθεται το κακο με τις πρεσπες μας πρήζουν.  Ολα αυτα τα υποτιθεται δεν ισχύουν. . Ο παοκ αδικειται και φετος. Επρεπε να έχει αλλους οκτω βαθμους στο πρωταθλημα που θα ειχε σν ηταν στην θεση του ο Ολυμπιακός. Και στο κύπελλο σκορ προκρισης αυτην την στιγμη με πεναλντι

στην  υγεια  σου  αρχοντα...... :2funny:
 

Συνημμένα

  • 5201625000016.jpg
    5201625000016.jpg
    14 KB · Εμφανίσεις: 15
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Υπαρχει Θεό ς ρε μουνια. Άντε πεστε πάλι κατω για καθυστέρηση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στα 3 πεναλντι που μας εκαναν σήμερα μας δοθηκε το 1. Παλιά ουτρ το 1 δεν μας έδιναν, μας κανουν χατηρια γισ τις Πρέσπες. Εκει που μας εσφαζαν πολυ τωρα μας σφαζουν μετρια και προχωραμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Λαθος μου τωρα το εδειξε καλυτερα η τηλεοραση. Με τα ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ την αγκαλιασε. Για ποιο απο τα δυο πεναλντι σφυριξε;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:s&m_2:πηρε την μπαλα αγκαλια με το ΧΕΡΙ
Ξέρεις η τεχνολογία στη τηλεόραση έχει κάνει άλματα απο το 1980. Δε ξέρω τι γκαφρά έχεις αλλά με 300 ευρώπουλα μπορείς να πάρεις μια με 1080 ανάλυση και να πετάξεις τη παλιά τη Hitachi ππυ έχεις. Γιατί δε βλέπεις ότι το ένα πέναλντι στην αρχή ο παίκτης του ΠΑΟΚ έχει κάνει κοντρόλ με το χέρι και στο μεν πέναλντι στο 117 αυτό που λες δεν υπάρχει. Σιγά μην έπαιξε και βόλευ ή πόλο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.577
Like
21.931
Πόντοι
5.006
Ρε μαγκες τι επαθε η ομαδαρα της μπουγατσας???που ειναι το θωρηκτο ο ακπομ τσιριμπιμ τσιριμπομ???που ειναι ο βαρελας???που ειναι ο πελκινιο???
Οπου δεν περνανε τα ρουβλια του ρωσοποντιου, ο ψευδοπρωταθλητης χρειαζεται 4 παρατασεις, 2 διαιτητες και 5 εποπτες για να νικησει...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Λαθος μου τωρα το εδειξε καλυτερα η τηλεοραση. Με τα ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ την αγκαλιασε. Για ποιο απο τα δυο πεναλντι σφυριξε;
Τώρα που το λες το βλέπω και εγώ. Πήρε τη μπάλα με τα 2 χέρια έκανε μια σταυρωτή τρίπλα, πήδησε και κάρφωσε ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ χέρια. Σόρρυ, λάθος μου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Sharp 47 ιντσων εχει το μαγαζι  :2on1: :2on1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.577
Like
21.931
Πόντοι
5.006
Κατω τα χερια απο το πουλεν μου τον νικ1410!!!!
Εχει τα ζορια του απο τοτε που του εκλεβε τα πρωταθληματα ο απολλων αθηνων το 1950...
:2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε μαγκες τι επαθε η ομαδαρα της μπουγατσας???που ειναι το θωρηκτο ο ακπομ τσιριμπιμ τσιριμπομ???που ειναι ο βαρελας???που ειναι ο πελκινιο???
Οπου δεν περνανε τα ρουβλια του ρωσοποντιου, ο ψευδοπρωταθλητης χρειαζεται 4 παρατασεις, 2 διαιτητες και 5 εποπτες για να νικησει...
:2funny: :2funny: :2funny:
εσυ αρχικλεφτη δεν θα μιλας, πηγαμε παραταση επειδη δεν μας εδωσε πέναλντι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom